Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693532 вiд 2024-06-17 20:46:43Vichny № 1693530 хiбa я кaзaв румуни - тo гiмнo? :) прoблeми в гoлoвi у тeбe…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693531 вiд 2024-06-17 20:33:57Orest Dniprovskiy № 1693528 нашо ж ти сало з'їв? та ото ж! :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693530 вiд 2024-06-17 20:23:26Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1693527 У тебе якісь проблеми з румунами? Дитяча травма чи шо? Чи вважаєш себе генетично вищим ніж ці люди? А чому?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693529 вiд 2024-06-17 20:22:26Цікаво, чому немає рекомендацій польовим і боковим суддям все ж фіксувати явні офсайди ПІСЛЯ забитих голів, і не тягнути м'яч на центр поля, не давати час на святкування, яке майже точно буде відмінене (чекати рішення ВАР можна і біля воріт). Не побачити офсайд у Лукаку нормальна суддівська бригада не мала права.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693528 вiд 2024-06-17 20:20:56Триллер: помста за Молдову закінчився.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693527 вiд 2024-06-17 20:20:49Vichny № 1693509 дoбрe, нe як гiмнa… як мух? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693526 вiд 2024-06-17 20:19:30Sauron № 1693481 щaсти тoбi!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693525 вiд 2024-06-17 20:17:23PEPSI (Merkury) № 1693522 вiд 2024-06-17 20:08:44 Конопля- це не гравець. ---------------------------- Тимчик вживу на стадіо краще виглядав?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693524 вiд 2024-06-17 20:12:53Vichny № 1693517 вiд 2024-06-17 19:45:16 Valeriy № 1693515 То було написано не тобі, тож твоя «експертна» думка з цього приводу мені абсолютно похуй. ------------------------------------- Твоя думка, як латентного кацапа, взагалі не цікава.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693523 вiд 2024-06-17 20:11:542 Sauron№ 1693481В добрий час!Бережи Господь!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693522 вiд 2024-06-17 20:08:44Конопля- це не гравець.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693521 вiд 2024-06-17 20:07:16З такими моментами, як словаки створювали у нападі, хз, як із ними впораються наші кротоплі та кротавєнки.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693520 вiд 2024-06-17 19:58:292 toreo№ 1693386Вони імітують корисну діяльність
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693519 вiд 2024-06-17 19:57:03Nycolas № 1693516 вiд 2024-06-17 19:44:40 Бельгія-Словаччина футбол іншої ліги порівняно з футболом ЗбУ … Ніяк не можу зрозуміти, чому така катастрофа трапилась :( Що ж там Ребров натренував так, настратежив-натактичив? Ребров - фізрук, виявляється? Шо то було??
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693518 вiд 2024-06-17 19:45:39Nycolas № 1693516 Отож, блядь :(((
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693517 вiд 2024-06-17 19:45:16Valeriy № 1693515 То було написано не тобі, тож твоя «експертна» думка з цього приводу мені абсолютно похуй.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693516 вiд 2024-06-17 19:44:40Бельгія-Словаччина футбол іншої ліги порівняно з футболом ЗбУ
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693515 вiд 2024-06-17 19:41:41Vichny № 1693511 вiд 2024-06-17 19:23:44 Sauron № 1693481 Мужчина! ======== Нащо ці русизми? українською буде «чоловік». Другий такого шибу русизм це «дєвушка».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693514 вiд 2024-06-17 19:40:19https://www.dynamomania.com/news/730649-sbornaya-ukrainy-nanesla-pervyj-udar-v-stvor-vorot-rumynii-na-77-j-minute Оце пиздець так пиздець. 77 хвилина, блядь!
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693513 вiд 2024-06-17 19:29:48Кращий комент: «А по телемарафону дивлюсь - наші виграють 3-2»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693512 вiд 2024-06-17 19:23:56Що це було? Враження зестадіо наживо: Резервні гравці рухались у паузах за полем втричі швидше, ніж основа на полі. У румунів всі гравці атаки вміли загострювати, і без проблем загострювали. Чомусь.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693511 вiд 2024-06-17 19:23:44Sauron № 1693481 Мужчина! Не став ото сюсі-пусі, шукати відмазок і компромісів із совістю. Реально величезний респект, що саме в ЦЕЙ складний час ти йдеш до війська!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693510 вiд 2024-06-17 19:19:57От бельгійці пропустили, але спокійно гнуть свою лінію - бо психологічно стійкі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693509 вiд 2024-06-17 19:16:35Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1693469 вiд 2024-06-17 17:34:02 Batyj № 1693460 дивнo звiдки румунiв тaм як гiмнa… ----------------- Ерм… а чи не здається вам, пане, що з таким тупорилим камєнтом гімном якраз виглядаєте ви?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693508 вiд 2024-06-17 19:09:23Навіть словаки забили
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693507 вiд 2024-06-17 19:06:32Sauron № 1693481 так, тримайся.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693506 вiд 2024-06-17 19:01:14Sauron № 1693481 вiд 2024-06-17 17:45:08 Сподіваюся, що мав чи матимеш достатньо часу на підготовку. А побажати що можна - надійних бойових товаришів, розумних командирів, сили та здоров'я, ну і удачі також.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693505 вiд 2024-06-17 18:41:23Sauron № 1693481 ---- Повертайся живим і здоровим! Удачі!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693504 вiд 2024-06-17 18:38:49Sauron № 1693481 Щасти тобі!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693503 вiд 2024-06-17 18:37:27Гри не було геть. Але є ще дві спроби попреду. Хай надихає Аргентина-Сауди 1:2
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693502 вiд 2024-06-17 18:34:32Sauron № 1693481 вiд 2024-06-17 17:45:08 Бережи себе
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693501 вiд 2024-06-17 18:30:0022/03/24 Romania 1 - 1 Northern Ireland 26/03/24 Colombia 3 - 2 Romania 04/06/24 Romania 0 - 0 Bulgaria 07/06/24 Romania 0 - 0 Liechtenstein ------ матчі румунів у цьому році… команда яка скатала нічєйку з ліхтенштейном зараз зробила фурор думаю що ми не зробили висновки з «фурору» в грі проти польщі…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693500 вiд 2024-06-17 18:20:43насправді наша сбірна сильніша індівідуально, але румуни краще організовані. Вірніше просто організовані. ну і епік-фейл від ігіго вже класичний.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693499 вiд 2024-06-17 18:10:11 Nevropatolog № 1693486 ---- 100%
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693498 вiд 2024-06-17 18:09:37VVV № 1693494 ти мaбуть Шoтлaндiю прoпустив ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693497 вiд 2024-06-17 18:08:44Jan Kowalski MOŻE GRA Z MOSKALAMI WAM LEPIEJ WYJDZIE XD
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693496 вiд 2024-06-17 18:08:30У меня в 18:03 отключили свет. Могли бы и раньше..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693495 вiд 2024-06-17 18:06:04 Valeriy № 1693484 ---- От якось штаб Реброва ці моменти не віддупляє. Абсолютно. А це дуже важливі дрібнички. Повинно бути чітко прописано, і доведено до кожного гравця. При чому футболіст Мудрик має сказати Реброву, так я поняв буду виконувати. З Луніним 3 тижні була ця фігня в Мадриді, ну якась не хороша аура була. Постав ти Трубіна. Він собі там в Бенфіці сезон бездоганно відпрацював без лишнього дзвона передзвона.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693494 вiд 2024-06-17 17:56:59Україна поки найслабкіша збірна турніру. Причому грали не з німцями чи іспанцями.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693493 вiд 2024-06-17 17:55:38сором. польські коментатори, до речі, правильно кажуть: склад з Польщею був експериментальний, але структура і схема такі самі. вони типу натякають, що Сірожа в таку хуйню грає і мабуть в іншу не вміє. коли щастить -ок, коли ні, то маємо Румунію.