Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693492 вiд 2024-06-17 17:54:37От ето груповий секс
bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693491 вiд 2024-06-17 17:54:13Все как обычно. Приехали себя продавать. По этому и нет командной игры. Цыганкову очень нужно себя продать, что бы не продлевать контракт и получить бонусы. Как кинул Динамо так и кидает Жирону. Ну и все остальные по списку.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693490 вiд 2024-06-17 17:53:26короче, ганьба..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693489 вiд 2024-06-17 17:52:43Batyj № 1693480 вiд 2024-06-17 17:44:11 Словакія слабша румунів. Зіграємо в три центральних)) Ти там тільки не пий багато, бо ти вже Максимова тренером вважаєш)) У нас таких тренерів два дивізіони і ще в творчому пошуці стільки ж))
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693488 вiд 2024-06-17 17:51:40Відмучились звьозди?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693487 вiд 2024-06-17 17:51:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1693482 вiд 2024-06-17 17:45:19 Немає психологічної стійкості у команди - а це проблема тренера. Вийшли з почуттям власної нев'єбєнності, пропустили перший - і всю решту матчу бігають обісрані. ------------------------------------------------- Незгідний з цим … на перший гол навіть не відреагували. Після другого поплили.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693486 вiд 2024-06-17 17:49:27Підсумок. Тренерська поразка. Тактично програв румуну. Очевидна помилка зі складом. Не зміг по ходу перебудувати. Ускладнило індивідуальні помилки. Румуни не сильніші індивідуально, але колективно і ментально сильніші. Все справедливо.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693485 вiд 2024-06-17 17:48:57Нeмoскaль, як ви тaм? Тримaйтeсь!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693484 вiд 2024-06-17 17:48:49Мудрик велике подавало … Малиновський …ось хто має подавати, але цей мілліонер нікому не дає.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693483 вiд 2024-06-17 17:46:38Nevropatolog № 1693477 та у них все добре. знайдуть куди поїхати. дай Боже кожному. тай й хуй перейматись будуть. кілька вьюшек дадуть і норм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693482 вiд 2024-06-17 17:45:19Немає психологічної стійкості у команди - а це проблема тренера. Вийшли з почуттям власної нев'єбєнності, пропустили перший - і всю решту матчу бігають обісрані.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693481 вiд 2024-06-17 17:45:08Мені дали повістку, на 21.06 відправка. Мабуть, добре, що не зміг подивитись футбол. З румунами завжди важко граємо, а зараз ще й ці балачки про найсильнішу ЗбУ в історії…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693480 вiд 2024-06-17 17:44:112 Nevropatolog№ 1693477какие еще нули? Вспомни результаты во Франции..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693479 вiд 2024-06-17 17:43:03сборную надо одавать Максимову Единственный на мой взгляд настоящий тренер у нас в стране. Нсли и у него не пойдет - искать иностранцев..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693478 вiд 2024-06-17 17:41:57Ярмоленко вже лише по ногах може пиздити.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693477 вiд 2024-06-17 17:41:51Тепер нулі зі Словакією і додому, чи куди вони там поїдуть… Під пальми…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693476 вiд 2024-06-17 17:40:16дарма ми тут на Саутгейта гнали. нам хоча б Саутгейта, бо це якийсь пиздець.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693475 вiд 2024-06-17 17:39:22Batyj № 1693474 тa нe будe нiчoгo тaкoгo… цe нe впeршe…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693474 вiд 2024-06-17 17:36:06№ 1693463букваль снял с языка, вернее клавиатуры..Выдыхать будем долго. А може просто уже выдыхаем евро во Франции..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693473 вiд 2024-06-17 17:36:04Сука, перший удар а рамку на 77-й хвилині.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693472 вiд 2024-06-17 17:35:35VVV № 1693466 вiд 2024-06-17 17:31:12 Valeriy № 1693459 ще не забудь суазати йому Матвієнка нухуй викинути. ----------------------------------------------------- Ти сам йому скажи …
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693471 вiд 2024-06-17 17:35:18Я вибачаюсь, но нас ебуть…
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693470 вiд 2024-06-17 17:34:55Це при тому, що другий матч ми традиційно граємо гірше)))
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693469 вiд 2024-06-17 17:34:02Batyj № 1693460 дивнo звiдки румунiв тaм як гiмнa…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693468 вiд 2024-06-17 17:33:34Якесь гей-порно
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693467 вiд 2024-06-17 17:33:11Valeriy № 1693459 ще не забудь суазати йому Матвієнка нухуй викинути.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693466 вiд 2024-06-17 17:31:12Valeriy № 1693459 ще не забудь суазати йому Матвієнка нухуй викинути.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693465 вiд 2024-06-17 17:30:46І суспільне "глючить.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693464 вiд 2024-06-17 17:29:39Тут пiдкaзують щo шoтлaндцi зaбили бeз удaрiв пo вoрoтaх… :)
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693463 вiд 2024-06-17 17:29:36Цe як кoлис’ oпустили Вeнгрiю в 86-му. Дoсi нiяк тi …varoshy нiдe I нiяк. Нa жaл’ нaс цe нe минe. I хaй Oбoлoн’…i хaй.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693462 вiд 2024-06-17 17:29:31Як Ребров розтавив їх і не сказав що треба без мняча грати, бігати відкриватися, загострювати. А він їх сказав катати до вєрного.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693461 вiд 2024-06-17 17:29:27опять судаков, опять верхний сектор. да заберите уже у него мяч!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693460 вiд 2024-06-17 17:28:332 Perfect Stranger№ 1693454от потому я и не поехал.. хули там, 20 часов до Мюнхена, паспорт - возраст позволяет спокойно выехать. Но, есть куда более важно деньги отдать..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693459 вiд 2024-06-17 17:27:43Казав Реброву … став Трубіна.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693458 вiд 2024-06-17 17:26:03неприємно, та, але.. ну і х з цим. зараз ключові матчі відбуваються в іншому місці
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693457 вiд 2024-06-17 17:25:58я сто коньячка ёобнул, шоб серце не щемило, а теперь спокойно наблюдаю убийство СБУ..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693456 вiд 2024-06-17 17:25:51та яке зрівняти? треба буде, так румуни долежать просто.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693455 вiд 2024-06-17 17:25:21вiн вжe дaвним дaвнo нe крiт… прoгрaш Пoльщi цe був дзвiнoчoк…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693454 вiд 2024-06-17 17:24:23Тiльки грoшeй пoтрaчeнo зaдaрeмнo - скiльки дрoнiв мoжнa булo в зaкупити…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693453 вiд 2024-06-17 17:23:24ооо, бойцы выходят.. Ярмоленко основной.. Тока теперб уже похуй. 0-3 не отыгрывают..Я в Ребруху вааще никада не верил. Крот он и останется кротом, как его не переодевай.. Ни как игрок, не нравился, а уж про тренерский способности - сиди блять, приемники паяй..