🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1441.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693412 вiд 2024-06-17 16:54:39

Трохи перегородили, ну, може ребров дасть підсрачника у перерві.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693411 вiд 2024-06-17 16:53:02

У Віті і у Судакова поки що «не йде».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693410 вiд 2024-06-17 16:50:42

Якась йобана хуйня

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693409 вiд 2024-06-17 16:49:15

скільки Судаков коштує?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693408 вiд 2024-06-17 16:48:19

0 ударів в площину воріт

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693407 вiд 2024-06-17 16:47:30

Моралєс не розуміє Судакова … бо баран.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693406 вiд 2024-06-17 16:44:43

по факту так само хуйово, як завжди. румуни в огні, українці якісь малохольні.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693405 вiд 2024-06-17 16:41:36

Моралєс мене дратує …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693404 вiд 2024-06-17 16:39:27

Лунін тільки подивився..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693403 вiд 2024-06-17 16:36:15

так хто фаворит?

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693402 вiд 2024-06-17 16:36:03

2 VVV
№ 1693395
100%

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693401 вiд 2024-06-17 16:35:45

Румуни як на свому полі …весь стадіон в ціх румунах.

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693400 вiд 2024-06-17 16:34:47

Навіть виділити нема кого, якась безнадьога

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693399 вiд 2024-06-17 16:33:56

Нахуй з воріт цього «лігочемпіонівця». Привозив, привозить і буде привозити. Самий переоціненний воротар. Реалівський Кобін…

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693398 вiд 2024-06-17 16:33:34

80% вини в голі Матвієнка, і 20% - Луніна

ЗИ. Матвієнко уже вкрай заїбав

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693397 вiд 2024-06-17 16:31:46

о целом, понятно.. Французский вариант..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693396 вiд 2024-06-17 16:31:15

Циганков ніякий сьогодні.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693395 вiд 2024-06-17 16:30:35

їбаний Матвієнко. як же він заїбав. кожен матч привозить і все одно грає. сука

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693394 вiд 2024-06-17 16:30:22

вот вам и Лунин. Мы вам пасик, оне нам голик (с)..

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693393 вiд 2024-06-17 16:30:15

ну от так

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693392 вiд 2024-06-17 16:28:04

гра румунів теж поки не вражає. ми першим номером, вони терплять. може дотерплять, бо їм потрібні пара помилок нашого захисту.
але наше володіння 70%. це іспанці грають з таким рівнем. причому ми не іспанці, а румуни - не фарери. і румуни грають в глухому захисті.
проте футбол - є футбол, поле рівне, все може залетіти

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693391 вiд 2024-06-17 16:27:51

Вітя якийсь вигорівший - ні подать, ні обіграть, все якось не туди…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693390 вiд 2024-06-17 16:24:31

да, вальяжно начади. Темпа нет, тока правый фланг пытается нагнетать

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693389 вiд 2024-06-17 16:21:50

гра беззуба через ближнього (

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693388 вiд 2024-06-17 16:21:06

на Степаненко боляче дивитись

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693387 вiд 2024-06-17 16:19:06

поки не вражає ЗбУ

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693386 вiд 2024-06-17 16:18:45

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1693376

а вони всі нічого не роблять корисного?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693385 вiд 2024-06-17 16:16:43

Довбику мяч ліг на праву ногу на лінії штрафної … але він далі тягнув під ліву … і все на цьому.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693384 вiд 2024-06-17 16:11:08

думаю що ребров вже пістонів вставив мудрику-зіні
один на рівному місці втратив м'яч, інший дав себе легко обвести і в режимі «курю бамбук» майже пішки пішов назад в той час коли румуни швидку контру розвивали…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693383 вiд 2024-06-17 16:01:56

Вперед, Україно!!!

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693382 вiд 2024-06-17 15:22:26

офіційно склади вже є
лунін на воротах
група атаки довбик + мудрик-судаков-циганков
опорна зона степананко-шапаренко
захист зіна-матвієнко-забарний-конопля

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693381 вiд 2024-06-17 15:14:33

Starik (Україна, Київ)
№ 1693378 вiд 2024-06-17 13:12:17

Joma дербі якесь.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693380 вiд 2024-06-17 14:12:55

Кому екофлоу?
---
https://f.ua/ua/ecoflow/river-2.html

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693379 вiд 2024-06-17 13:25:22

2 LAZY
№ 1693371
да. именно так. Оставляю для киевской квартиры. В селе - просто акумулятор AGM..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693378 вiд 2024-06-17 13:12:17



та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693377 вiд 2024-06-17 12:51:08

Запаркквався на стадіоні без проблем.40є. наших і румунів приблизно порівну до, але румуни виглядають трохи ніби пригніченим. Так би і після матчу

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693376 вiд 2024-06-17 11:54:50

2 toreo
№ 1693238
сьогодні у києві відбулося дві демонстрації: марш рівності і марш за традиційні цінності.

питання: якби дописувачі о. мали можливість взяти участь (або мали і взяли) у одноу з цих заходів, то який би із них це був? або жоден?

:))

Краще б ті й інші разом з фрі Азов щось корисне в цей час зробили.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693375 вiд 2024-06-17 11:53:37

Ще три сезони ниття на апсілфє! :)

MEGOGO виграв тендер на показ Ліги чемпіонів УЄФА до 2027-го року.

MEGOGO – ексклюзивний транслятор Клубних чоловічих турнірів УЄФА на наступні три сезони.

Медіасервіс MEGOGO виграв тендер на показ і виробництво матчів Клубних чоловічих турнірів УЄФА (UEFA Men’s Club Competitions) в Україні на ексклюзивній основі. Угода включає в себе три сезони: 2024/2025, 2025/2026, 2026/2027.

В межах цього контракту медіасервіс отримав права на показ Ліги чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА, Ліги конференцій УЄФА, Юнацької ліги УЄФА та Суперкубку УЄФА. Трансляція Ліги чемпіонів УЄФА розпочнеться з раунду плей-офф (четвертий і останній раунд кваліфікації), Ліги Європи УЄФА та Ліги конференцій УЄФА – з групового етапу.

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693374 вiд 2024-06-17 11:49:57

Аццы, всем привет. Есть предложение) я периодически снабжаю кофем 81 бригаду. Сейчас та контора которая постоянно донатит на кофе - потратила денежку на что-то другое, более срочное. Так что если есть здесь есть у кого-то желание то можно собрать на кофе для 81 бригады дшв. Отчёт естественно за мной. И кстати пачки кофе делаем эксклюзивные с печатью цветной, так что если будет желание то можно сделать свой дизайн.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693373 вiд 2024-06-17 11:48:51

А шо, були якісь сумніви/сподівання?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.