🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1443.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693332 вiд 2024-06-16 23:55:51

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)

Можна. Пригадалося 2 роки тому Аргентина-Сауд. Аравія 1:2

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693331 вiд 2024-06-16 23:55:23

Ну хоч так. Розчарували англійці, але головне - що недокацапи отримали 0 (нуль) залікових балів.
Хай сходять посмокчуть хуя у сталіна.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693330 вiд 2024-06-16 23:54:12

Відчепити Гріліша, щоб взяти Боуена, це треба бути Саутгейтом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693329 вiд 2024-06-16 23:54:10

Прекрасні мулати Англії як в фантастичному серіалі Бріджертони - якась казочка видумана))

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693328 вiд 2024-06-16 23:50:45

2 Vichny
№ 1693316
Sergej Milinković-Savić

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693327 вiд 2024-06-16 23:49:52

англія по ставкам перед чє була лідером у буків
перша гра… хз що там тренер перед матчем розказував…
чомусь згадався сколарі. після того як бразили виграли чс в штатах в 94му, на післяматчевій пресусі пригадав сінатру з його i did it my way
відповідаючи на запитання що бразіли грали в гівновозилово, від оборони, особливо в іграх плей-офф…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693326 вiд 2024-06-16 23:47:47

щось я не бачу потужної лави запасних у Саутгейта. а Палмера він принципово не випускає? людина напівмертвий Челсі тягне на собі, то можна хоч на 5 хвилин було випустити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693325 вiд 2024-06-16 23:47:36

Схоже, що цю Англію можна викреслювати ;) Виглядає так, що нездара Саутгейт із хай і переоцінених, але у більшості зіркових гравців зліпив гівнокоманду.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693324 вiд 2024-06-16 23:39:28

Нехвата Гаррі Макгвайра - той чувак точно був вмотивований.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693323 вiд 2024-06-16 23:37:01

Якийсь би тренер нормальний заганяв би суперника в першому таймі, а потім би випустив у другому джокера, і справу зробили. Згоден з ВВВ там би тупо пробіг навіс і гол в британському стилі. Ач ні. Треба як китайські комсомольці.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693322 вiд 2024-06-16 23:32:53

а шо за такий Галлахер, але не Ліам і не Ноель… І нахуя тут взагалі Галлахер якщо нема гітарок, мікрофонів і ударних? Це ж, блядь, зовсім інший турнір…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693321 вiд 2024-06-16 23:30:17

Бля. Галагер? Він у збірній а Гріліш ні? Сайтгейт ще дивакуватіший тип, аніж я думав.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693320 вiд 2024-06-16 23:27:26

ще і тренер Англії тупить з заміної
вже аж кричить шось робить

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693319 вiд 2024-06-16 23:26:12

Випускайте вже його…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693318 вiд 2024-06-16 23:25:15

Палмер … аууууу.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693317 вiд 2024-06-16 23:24:08

OlegSh
№ 1693314
Ну так я згоден. Сака дуже якісний гравець, але в моєму розумінні далеко. Справжніж зірок не так багато.
Ну типу Мбапе зірка і Сака зірка, то якось трохи дивно звучить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693316 вiд 2024-06-16 23:22:38

А шо за хуй в збірній недокацапії, у якого на футболці написано SERGEJ? Кацап якийсь натуралізований?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693315 вiд 2024-06-16 23:22:06

Не пеналь, а їбучому сербському симулянту жовту треба будо давпти.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693314 вiд 2024-06-16 23:21:51

VVV
№ 1693308

З точки зору гарантованості високого рівня гри згідний, що Сака не завжди на рівні. Але коли на рівні, то як Маріо Балотеллі, може зробити гру самотужки.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693313 вiд 2024-06-16 23:21:17

якшо на такому рівні грати на 1/10 сили, то можно догратись

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693312 вiд 2024-06-16 23:16:28

Дешам у 2018 Бензема не взяв. Й виграли ЧС.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693311 вiд 2024-06-16 23:16:07

olma
№ 1693307
та він їм не дуже і потрібний. якби Англія грала у свій динамічний, вертикальний, силовий футбол, то сєрби вже відсмоктали б хуя разів зо три-чотири.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693310 вiд 2024-06-16 23:13:52

заїбали англійці ці сцикливі, зараз ще довийобуватись можуть

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693309 вiд 2024-06-16 23:12:51

OlegSh
№ 1693304
у підкацапників склад не гірший за данців.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693308 вiд 2024-06-16 23:11:45

OlegSh
№ 1693298
поспостерігай за Сака. у нього завжди дохєра втрат м'яча в останній фазі атаки. і подивись скільки втрат м'яча, напр у Кейна чи Белінгема. Сака така собі версія Сане на мінімалках.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693307 вiд 2024-06-16 23:10:27

Нема хорошого в Англійській збірній в центрі плеймейкера. Розпасовщика і диригента.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693306 вiд 2024-06-16 23:09:47

VVV
№ 1693303

колись були часи, коли я навіть збірну Угорщини по іменам знав :)

але те що Гріліша не запросили, це дурість, реально.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693305 вiд 2024-06-16 23:09:29

OlegSh
№ 1693304

Чому ти настільки впевнений?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693304 вiд 2024-06-16 23:08:53

Vichny
№ 1693301

Малопідари від данців повні ворота вигребуть. Не хвилюйся :-)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693303 вiд 2024-06-16 23:06:20

OlegSh
№ 1693298

Сака не робить гру. В Арсеналі це Едегор. Сака якісний гравець, але зірка це хтось типу Вінісіуса. Теж молодий, але зовсім іншого гатунку гравець.
До речі, мені неподобався Гріліш, але потім я зрозумів чому його захотів Гвардіола. Якби ще не бухав, то теж був би зіркою та сяявби по-справжньому. Сака не такого плану гравець.
Гріліша, здається, Саутгейт не запросив? Мабуть, щоб не налигував збірників.
Але відсутність у збірній Гріліша та Рашфорда свідчить про те, що Саутгейт, як мінімум, нудний тип.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693302 вiд 2024-06-16 23:00:10

Там тренер 'слабоє звєно', як і в наших улюблених «помєранчевих» планокурів - Нідерландців?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693301 вiд 2024-06-16 22:59:54

OlegSh
№ 1693300

Та хай грає навіть на 1/10 сили, мені похуй, також похуй їх подальша доля на цьому ЧЄ, але педерам хай накидають п'ятірочку, бо хулі?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693300 вiд 2024-06-16 22:58:17

Насправді за статистикою той хто потужно починає чемпіонат не виграє. Так що в Англії шанси на перемогу зараз вищі ніж в німців. Є відчуття, що Англія грає навіть не в півсили.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693299 вiд 2024-06-16 22:54:04

LAZY
№ 1693272

Можна топити проти кацапів у матчах з киргизстанами, якщо пан настільки розуміється на збоченнях)
Але ж головне - що кацапів нема і не має бути на святі нормальних людей, от за це і вип'єм!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693298 вiд 2024-06-16 22:52:35

VVV
№ 1693291

Так, він молодий а молодих буває з`їдають. Мессі теж колись з`їдали. В нас мабуть різняться визначення `зірки`. В мене `зірка` це той хто може самотужки зробити гру, а в тебе той хто не провалює гру :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693297 вiд 2024-06-16 22:51:43

Слабовато первый тайм..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693296 вiд 2024-06-16 22:51:37

Шось якісь англійці слабенькі, шо за хуйня? А ну швиденько србських педерів на врбу!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693295 вiд 2024-06-16 22:51:24

По поведінці Пікфорда видно, що він грає не у топовій команді. Смиканий якийсь, бігає, метушиться. Це норм для Евертона, де треба накручувати захисників, але не для збірної Англії. Воротар такої команди має бути спокійний, вселяючий впевненість. Типу Нойєра. Навіть помилятись має солідно, як Нойєр)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693294 вiд 2024-06-16 22:51:00

LAZY
№ 1693292
----
Якраз про це P_V_P говорив напередодні матчу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693293 вiд 2024-06-16 22:48:46

якось після першої половини тайма стало все сумно.
А шо, Рашфорда нема навіть в заявці.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.