LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693292 вiд 2024-06-16 22:47:31На мій погляд, головна проблема в тому, що Сайтгейт - сцикливе хуїдло. Ця збірна мегапотужна, вона може вбивати в землю якщо не будь-кого, то такого суперника точно. А вони будуть блядь чвякать-хуякать-дрочити на 1-0. Одна хуйня залетить - і пиздець. Саутгейт тримає сильного лева стриноженим та в наморднику. Пригадую, як вони грали минулого разу, на тому чемпіонаті, останні хвилини, коли все пропало і треба було вже йти ва-банк і було насрати на будь-які тренерські установи.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693291 вiд 2024-06-16 22:42:47OlegSh № 1693290 не згоден. він може стати зірковим. ще молодий. але йому, схоже, не вистачає мислення. подивись, як «думає» Родріго. а Сака покладається лише на швидкість. У Арсенала було багато матчів коли його просто з'їдали. можливо я помиляюсь, але він те та людина, яка буде тягнути команду. Кейн такий, Вокер. Вони великі зірки. Фоден теж (на мою думку).
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693290 вiд 2024-06-16 22:37:14VVV № 1693289 Сака дуже навіть зірковий.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693289 вiд 2024-06-16 22:34:35Далеко не всі гравці Англії зіркові. Виділяються Кейн, Фоден, Вокер. Белінгем цілком собі вміє провалювати матчі. Тріп'є зірковий, Арнольд, Сака, Райс? Дуже пристойні гравці, але не зірки. Може Сака виросте в зірку, але маю великі сумніви. Центральні захисники теж не топи, а воротар поготів. Тому така рвана гра цілком очікувана. Так що
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693288 вiд 2024-06-16 22:31:05І то шо я кажу постійно. Ми жиємо в добу блискавичного обміну інформацією. І якісь секрети, таємні техніки успіху, все це моментально вивчається, використовується. Навіть Валерій сьогодні оглядав розминку наживо. Як фізруки працюють. ТОму все ці знання, якщо їх використати, можуть дати серйозний важіль андердогу чи якомусь вискочню.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693287 вiд 2024-06-16 22:27:23це футбол ЧЄ. Тут нема авторитетів. Кожен може спіймати облизня, але вистрелити так добряче.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693286 вiд 2024-06-16 22:25:12Англія починає грати у якусь хуйню. Шо за нахуй.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693285 вiд 2024-06-16 22:16:21Перый пошел..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693284 вiд 2024-06-16 22:15:21Заєбісь, перший пішов. Давайте 6-0!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693283 вiд 2024-06-16 22:14:32Розпечатали в класичному острівному стилі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693282 вiд 2024-06-16 22:00:34Мочіть балканських кацапів, хлопці! God save the King! Бля незвично казати king замість queen.
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693281 вiд 2024-06-16 21:59:51Бидлофан дербі. Але серби більші гандони. Серба на вербу короче
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693280 вiд 2024-06-16 21:48:37olma № 1693278 вiд 2024-06-16 21:43:14 Саме така тактика Саутгейта нарешті стабілізувала Англію серед реальних фаворитів, у суперників дуже мало шансів їм забити.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693279 вiд 2024-06-16 21:44:31Batyj № 1693277 вiд 2024-06-16 21:38:35 Без тренерської установки було б шість-сім голів, при Саутгейті буде максимум 4, хіба що серби ще самі собі привезуть, коли Англія вже триматиме рахунок і кататиме м'яч.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693278 вiд 2024-06-16 21:43:14ProstoVlizPobalakaty № 1693276 ---- Ясно. Дякую. Подивимося. Англія якісно росте. Я памятаю Англію часів Лінекера і часів Бекхема, і титулів вони не брали. Завжди хтось лажав :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693277 вiд 2024-06-16 21:38:35Рлсмотрел состав англов, это что-то..Ожидаю пятерик в ворота србов..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693276 вiд 2024-06-16 21:37:52olma № 1693271 вiд 2024-06-16 21:20:56 Саутгейт -тренер, який маючи найкращу атаку, часто підпорядковує її захисту, ще й вимагає уникати ризиків при володінні м'ячем, і атакуючі гравці у нього виглядають слабше ніж в клубах.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693275 вiд 2024-06-16 21:30:56Вели 2-0 и пустили два от негритенка.. Хорошо, что по пеналям выиграли..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693274 вiд 2024-06-16 21:29:30LAZY № 1693272 є дрібні сєрбські підкацапники. ну і орбани.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693273 вiд 2024-06-16 21:29:21Йобані потвори зазирають в шпорини все одно. У них, жалюгідних потвор, там зараз радість - якийсь кацап проніс їхню ганчірку та засвітив на стадіо. На чумних болотах почався стогін - «нас не закрити, не відмінити, весь мір любавалса нашим флагом, русафоби по всєму міру бьюцця в канвульсіях!» Неймовірно жалюгідні обісцяні таргани.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693272 вiд 2024-06-16 21:25:43Nycolas № 1693267 Ну насправді як на мене то з кацапами було цікавіше, люблю вболівати за їхні кумедні просьори. Але це я так.. зрозуміло, що йобаній мразоті, біосміттю не місце серед нормальних людей.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693271 вiд 2024-06-16 21:20:56А шо Саутгейт такий кепський тренер? Хоча останнього разу він таки припустився помилок, і памятаю цей біль англіків після чвертьфіналу ЧС-22 Франція - Англія. Коли явно сфолили на Кейні, і той почав бити пеналь і не забив. Мені здається, не можна ставити на виконання 11 м, того хто постраждав в епізоді, якраз через емоційно фізичну складову? Програли англіки, хоча мали ігрову перевагу.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693270 вiд 2024-06-16 21:15:27Палмер поки що в запасі, але і чотири таких гравці - це найсильніша атака Євро, у інших команд максимум 2 гравці такого рівня і поточної форми.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693269 вiд 2024-06-16 21:12:28Сподіваюсь сьогодні Саутгейт не дуже втручатиметься в гру своєї збірної. Набір гравців у нього з кожним турніром все якісніший, і всі у найкращій формі, раз він може собі дозволити не брати на Євро зіркових, але ненадійних гравців. Палмер, Кейн, Белінгем, Сака та Фоден тільки в своїх чемпіонатах на пятьох забили 112 м'ячів, не кажучи про гольові передачі, і в принципі на полі вони всі на різних позиціях грають і можуть виходити разом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693268 вiд 2024-06-16 21:07:50INDEED!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693267 вiд 2024-06-16 20:37:21Цікавий Євро-2024! Особливо без підарів-кацапів
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693266 вiд 2024-06-16 20:36:04Словенці справжні бійці.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693265 вiд 2024-06-16 20:00:39Подивилися б краще фінал турніру, де збірна Ротаня грає
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693264 вiд 2024-06-16 18:26:53По канадському tsn дивлюсь розминку словенія данія, разом зі студійними коментами. Ніколи не дивився розминки по тв раніше.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693263 вiд 2024-06-16 18:15:05Батий смотрел футбол, возможно, всю свою жизнь, но сам, вероятно, не играл, поєтому не понимает как надо виполнять те или иние технические єлементи и того, что голландец пробил абсолютно по футбольному правильно, поставив стопу под нужним углом к полету приближающегося мяча и точно попав по его центру.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693262 вiд 2024-06-16 17:54:45полякам можна потроху пакувати валізи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693261 вiд 2024-06-16 17:54:25Але поляки були близькі до взяття очків. Нормально вмотивовані ляхи. zapierdalali kapitalnie.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693260 вiд 2024-06-16 17:53:29Як голандці випyстили дебелих млодиків в атаці веселіше пішло. Не дуже зpозуміло чому дідуся Депайя раніше не замінили. Вцілому датчі досить сумбурно що в атаці що в захисті. Хоча індивідуально звичайно крепкі хлопці.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693259 вiд 2024-06-16 17:52:30а чего Левандовский на скамейке? Травма?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693258 вiд 2024-06-16 17:44:52Італія-Албанія не дивився, але поміж інших це поки найбільш неякісний за виконанням матч. хоча типу з інтригою.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693257 вiд 2024-06-16 17:44:42Замена сработала, а вы Куман.., хуйня..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693256 вiд 2024-06-16 17:44:00якраз нідерланди забили по барселонськи, часів Пепа Гвардьйоли
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693255 вiд 2024-06-16 17:42:47трохи поляки не дотерпіли
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693254 вiд 2024-06-16 17:42:41и похуй, что ближней ногой главно - слета, в одно касание..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693253 вiд 2024-06-16 17:41:22а вот и второй..