Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693172 вiд 2024-06-15 20:45:14Хорватам пороблено ;)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693171 вiд 2024-06-15 20:44:49Кончені повтори, незрозуміло де там був офсайд і чому скасований гол
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693170 вiд 2024-06-15 20:44:22Хитожопий хорват перехитрив себе сам. Замість того щоб просто закотити у пусту брамку заробив пеналь який не реалізували
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693169 вiд 2024-06-15 20:43:28Симон занудьгував мабуть. сам привіз пенальті, сам взяв. лише Родрі задурно жовту отримав. така собі розвага.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693168 вiд 2024-06-15 20:39:43Геть (Геть) № 1693165 Це ж треба бути таким підарасом! Я б ще зрозумів смоктання хуя у хуйла, але невже йому за протоколом треба було щось там у мертвого сраліна смоктати? Явно ж своя ініціатива, тож на врбу!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693167 вiд 2024-06-15 20:35:59При тому кроати непогано грають. Але La Roja несподівано ефективно, не возять муму по периметру карного
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693166 вiд 2024-06-15 20:24:42Тим часом пройшла чутка, що главкрот заговорив українською. Подивився - і справді: https://ua.tribuna.com/uk/blogs/shahteronline/3108762-teper-ya-bachyv-vse-axmetov-publichno-zagovoryv-ukrayinskoyu-i/
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693165 вiд 2024-06-15 20:23:40Serbian Deputy PM Vulin laid flowers on J. Stalin's grave in Moscow, honouring one of the world's bloodiest tyrants Десь сумують верби
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693164 вiд 2024-06-15 20:18:56Дивний матч, у обох команд не залетіло вже 5 100% -х голів. Не лізе: -]
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693163 вiд 2024-06-15 19:59:34Хорватам ще й не щастить, бо на кінець першого тайму цілком могло бути десь 3:2.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693162 вiд 2024-06-15 19:56:31Карвахаль - футбольна тварина. Росомаха якась.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693161 вiд 2024-06-15 19:53:19А шо до речі скажуть адепти «дальної ноги» (тм) з приводу голу Карвахаля?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693160 вiд 2024-06-15 19:49:37Зливай воду. 3:0. Захист хорватів нікуди не годиться проти іспанців.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693159 вiд 2024-06-15 19:43:52у Іспанії на цьому турнірі не дуже збалансована команда. захист не дуже.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693158 вiд 2024-06-15 19:40:01Batyj № 169315 … Он выдает при 12 вольтах все тот же 1 ампер. =======. Він видає рівно стільки, скільки просить навантаження на нього, доки навантаження не дійде до обмеження по потужності, тоді почне падати напруга.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693157 вiд 2024-06-15 19:39:22Фурія Роха контролює перебіг матча. Кроатам треба забить гол, щоб стабілізувати ситуацію.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693156 вiд 2024-06-15 19:35:31Суспільне на футбол забило
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693155 вiд 2024-06-15 19:29:30PEPSI (Merkury) № 1693151 вiд 2024-06-15 18:44:04 Papka № 1693129 вiд 2024-06-15 09:11:09 ---- Можливо і мені вдасться долучитись ;) зв'язок через обс?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693154 вiд 2024-06-15 19:02:50Вроде разобрался.Вот этот вот девайс, VIA Energy Mini UPS, нормально работает с обычными роутерами и модемами.Прикрутил родные рожки- и все путем. Питание есть. Другое дело, что интернета нет. Вернее - есть, но умирающий - около 1 мбита.А вот с внешней антеной, которая с усилителем, у нее независимого питания нет, ппитается по антенным кабелям, это роутер не тянет. Причем - где-то на грани, тенет до получаса и вырубается. При этом батарея его заряжена, на 100, 75 или 50% - не имеет значения.И я совсем не уверен, что VIA Energy Mini UPS 2.0, - второе поколение, 36 ват - потянет. Он выдает при 12 вольтах все тот же 1 ампер.https://pipl.ua/article/via-energy-mini-ups-2-0-nadiinii-dbj-dlya-routera-i-ne-tilki)Так что, для моих условий, гелиевый акум 12 вольт 7 амперчасов, из стандартного компьютерного UPS - безальтернативное решение, и шаровое к тому же. Не считать же альтернативой зарядную станцию за 11 тысяч грн и 300 ват.Ну, или старый автомобильный. Я им в гараже вворота подпирал, после зарядки показывает 12,1 вольта. Для машины, понятно, не годится, а вот для роутера - запросто.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693153 вiд 2024-06-15 18:47:43Papka № 1693128 напиши мені на мейл, що і як.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693152 вiд 2024-06-15 18:46:44Шановні друзі 17.06 об 13:00 ? FC Ukraine München e. V? організовує марш вболівальників перед матчем Збірної до стадіону Арена Мюнхен. ? Зустрічаємось з 12:30 за адресою Bauernfeindstr 19. U-6 Kieferngarten, Arena Treff. Звідти об 13:15 вирушаємо під запальні звуки? барабанів? до стадіону маршем. На точці збору буде організовано акції?? «Прапорець за донат і прапор за донатище»?? та Фейс-Арт (розмалювання обличчя в національні кольори). Збираємо на старлінки? для ЗСУ??. Разом до Перемоги?????? P. S. ‼️під час маршу абсолютна заборона піротехніки і скляні пляшки. В точці зустрічі можна буде придбати напої у пластикових стаканах‼️
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693151 вiд 2024-06-15 18:44:04Papka № 1693129 вiд 2024-06-15 09:11:09 Шановне панство! Хто йде на гру в Мюнхені - чи є плани десь зустрітись перед / після гри? … буде перед грою марш вболівальників, я йду.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693150 вiд 2024-06-15 18:42:18Papka № 1693128 беру!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693149 вiд 2024-06-15 17:56:442 пробегавший№ 1693148На девайсе всякие выходы. И юсб 5 вольт и штыревые 5, 9, 12 вольт. Мощность 18 ват..
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693148 вiд 2024-06-15 17:12:142Batyj № 1693145 А що девайс видає? Там звичайний usb вихід? Може треба перехідник, який буде давати 12 вольт?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693147 вiд 2024-06-15 16:56:45:-))) https://x.com/ThebestFigen/status/1801305532407353827?t=5OMiAvpSCXeDc9Y-B2-OOw&s=19
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693146 вiд 2024-06-15 16:47:20Мадярам влаштовують доволі якісний єбішер ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693145 вiд 2024-06-15 16:23:20Экспериментирую с девайсом, юпска для модема. Телефон и лед лампу заряжает. А модем не тянет хотя указано на модеме, что берет 12в, 1 ампер. Но, к модему подкючена внешняя антена, не рожки. Большая квадратная. Подозреваю, что она жрет мощность..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693144 вiд 2024-06-15 16:22:35Цікаво, чи враховуватиме УЄФА при подальших призначеннях те, наскільки явні помилки суддів доводиться виправляти ВАР. Вчора головний сильно помилився і потім мусив ставити пенальті і давати червону. Сьогодні боковий придумав офсайд, може в динаміці це не така груба помилка, але на стопкадрі там ледь не півметра різниці.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693143 вiд 2024-06-15 14:47:47Можливо малися на увазі всі громадяни України
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693142 вiд 2024-06-15 14:10:34Vichny [Останнi 20 месаг]№ 1693138 вiд 2024-06-15 14:01:05Можливо малися на увазі біженці.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693141 вiд 2024-06-15 14:10:31Vichny № 1693138 Можеш попитати за це у Димаріо) Але здається з його розповідей вірили на слово
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693140 вiд 2024-06-15 14:09:47Тим часом, у зРаді відбувається бунт клерків:https://lb.ua/news/2024/06/15/618937_narodni_deputati_zvinuvachuyut.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693139 вiд 2024-06-15 14:05:06klirik № 1693137 ---- Міський транспорт належить мерії Будапешта, а Будапешт то оплот ліберальної опозиції до Орбана його партії. Там 300 тисячна маніфестація проти Орбана недавно була під час виборів до Європарляменту. Мегого дали огляд матчу. Але досить скромна нарізка - тільки самі голи.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693138 вiд 2024-06-15 14:01:05Мер Будапешта і, відповідно, більшість будапештців - за нас, на орбана дрочить йобане мадярське забичене село. А цікаво, а як контролери розуміють шо то «наш боєць»? В українських військових документах ні слова латинкою.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693137 вiд 2024-06-15 13:51:28З мадярами не все так просто. Знайомий військовий недавно був у Будапешті, у відпустці. Громадський транспорт там для наших бійців безкоштовний. Ну ось такий штрих, а з іншого боку огідні орбан та сійярто
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693136 вiд 2024-06-15 12:47:58Треба буде сьогодні повболівати проти мадярів - просто тому, що вони представляють таку педерастичну країну. Хоча швейцари зі своїми кантонними (гандонними) лікарями не небагато кращі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693135 вiд 2024-06-15 12:40:41Мегого, до речі, не приготувало на сьогоднішній день огляд вчорашнього матчу Євро-24. Я не знайшов в їхній аплікусі, хотів було переглянути хайлайтс.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693134 вiд 2024-06-15 11:13:06Вчора команда, яка використовувала складні тактичні схеми і взаємодію на рівні клубного футболу зіграла з командою, яка навіть елементарний командний пресинг практично не змогла ефективно виконувати. Не говорячи вже про технічну перевагу гравців. Хоча якщо шотландці усвідомлять помилки, то угорцям і швейцарцям попсують нерви.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693133 вiд 2024-06-15 10:31:46По вчорашньому матчу поляк пише: Wpierdał od Niemców taki, że nawet wprowadzenie na boisko Mela Gibsona nic by nie dało))