🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1447.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693172 вiд 2024-06-15 20:45:14

Хорватам пороблено ;)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693171 вiд 2024-06-15 20:44:49

Кончені повтори, незрозуміло де там був офсайд і чому скасований гол

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693170 вiд 2024-06-15 20:44:22

Хитожопий хорват перехитрив себе сам. Замість того щоб просто закотити у пусту брамку заробив пеналь який не реалізували

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693169 вiд 2024-06-15 20:43:28

Симон занудьгував мабуть. сам привіз пенальті, сам взяв. лише Родрі задурно жовту отримав. така собі розвага.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693168 вiд 2024-06-15 20:39:43

Геть (Геть)
№ 1693165

Це ж треба бути таким підарасом!
Я б ще зрозумів смоктання хуя у хуйла, але невже йому за протоколом треба було щось там у мертвого сраліна смоктати? Явно ж своя ініціатива, тож на врбу!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693167 вiд 2024-06-15 20:35:59

При тому кроати непогано грають. Але La Roja несподівано ефективно, не возять муму по периметру карного

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693166 вiд 2024-06-15 20:24:42

Тим часом пройшла чутка, що главкрот заговорив українською. Подивився - і справді:

https://ua.tribuna.com/uk/blogs/shahteronline/3108762-teper-ya-bachyv-vse-axmetov-publichno-zagovoryv-ukrayinskoyu-i/

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693165 вiд 2024-06-15 20:23:40

Serbian Deputy PM Vulin laid flowers on J. Stalin's grave in Moscow, honouring one of the world's bloodiest tyrants

Десь сумують верби

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693164 вiд 2024-06-15 20:18:56

Дивний матч, у обох команд не залетіло вже 5 100% -х голів. Не лізе: -]

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693163 вiд 2024-06-15 19:59:34

Хорватам ще й не щастить, бо на кінець першого тайму цілком могло бути десь 3:2.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693162 вiд 2024-06-15 19:56:31

Карвахаль - футбольна тварина. Росомаха якась.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693161 вiд 2024-06-15 19:53:19

А шо до речі скажуть адепти «дальної ноги» (тм) з приводу голу Карвахаля?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693160 вiд 2024-06-15 19:49:37

Зливай воду. 3:0. Захист хорватів нікуди не годиться проти іспанців.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693159 вiд 2024-06-15 19:43:52

у Іспанії на цьому турнірі не дуже збалансована команда. захист не дуже.

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693158 вiд 2024-06-15 19:40:01

Batyj
№ 169315

Он выдает при 12 вольтах все тот же 1 ампер.
=======.
Він видає рівно стільки, скільки просить навантаження на нього, доки навантаження не дійде до обмеження
по потужності, тоді почне падати напруга.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693157 вiд 2024-06-15 19:39:22

Фурія Роха контролює перебіг матча. Кроатам треба забить гол, щоб стабілізувати ситуацію.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693156 вiд 2024-06-15 19:35:31

Суспільне на футбол забило

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693155 вiд 2024-06-15 19:29:30

PEPSI (Merkury)
№ 1693151 вiд 2024-06-15 18:44:04

Papka
№ 1693129 вiд 2024-06-15 09:11:09
----
Можливо і мені вдасться долучитись ;) зв'язок через обс?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693154 вiд 2024-06-15 19:02:50

Вроде разобрался.
Вот этот вот девайс, VIA Energy Mini UPS, нормально работает с обычными роутерами и модемами.
Прикрутил родные рожки- и все путем. Питание есть. Другое дело, что интернета нет. Вернее - есть, но умирающий - около 1 мбита.
А вот с внешней антеной, которая с усилителем, у нее независимого питания нет, ппитается по антенным кабелям, это роутер не тянет. Причем - где-то на грани, тенет до получаса и вырубается. При этом батарея его заряжена, на 100, 75 или 50% - не имеет значения.
И я совсем не уверен, что VIA Energy Mini UPS 2.0, - второе поколение, 36 ват - потянет. Он выдает при 12 вольтах все тот же 1 ампер.

https://pipl.ua/article/via-energy-mini-ups-2-0-nadiinii-dbj-dlya-routera-i-ne-tilki)

Так что, для моих условий, гелиевый акум 12 вольт 7 амперчасов, из стандартного компьютерного UPS - безальтернативное решение, и шаровое к тому же. Не считать же альтернативой зарядную станцию за 11 тысяч грн и 300 ват.
Ну, или старый автомобильный. Я им в гараже вворота подпирал, после зарядки показывает 12,1 вольта. Для машины, понятно, не годится, а вот для роутера - запросто.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693153 вiд 2024-06-15 18:47:43

Papka
№ 1693128
напиши мені на мейл, що і як.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693152 вiд 2024-06-15 18:46:44

Шановні друзі
17.06 об 13:00 ? FC Ukraine München e. V? організовує марш вболівальників перед матчем Збірної до стадіону Арена Мюнхен.
? Зустрічаємось з 12:30 за адресою Bauernfeindstr 19. U-6 Kieferngarten, Arena Treff.
Звідти об 13:15 вирушаємо під запальні звуки? барабанів? до стадіону маршем.
На точці збору буде організовано акції?? «Прапорець за донат і прапор за донатище»?? та Фейс-Арт (розмалювання обличчя в національні кольори). Збираємо на старлінки? для ЗСУ??.
Разом до Перемоги??????
P. S. ‼️під час маршу абсолютна заборона піротехніки і скляні пляшки. В точці зустрічі можна буде придбати напої у пластикових стаканах‼️

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693151 вiд 2024-06-15 18:44:04

Papka
№ 1693129 вiд 2024-06-15 09:11:09

Шановне панство!
Хто йде на гру в Мюнхені - чи є плани десь зустрітись перед / після гри?

буде перед грою марш вболівальників, я йду.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693150 вiд 2024-06-15 18:42:18

Papka
№ 1693128
беру!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693149 вiд 2024-06-15 17:56:44

2 пробегавший
№ 1693148
На девайсе всякие выходы. И юсб 5 вольт и штыревые 5, 9, 12 вольт. Мощность 18 ват..

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693148 вiд 2024-06-15 17:12:14

2Batyj
№ 1693145
А що девайс видає? Там звичайний usb вихід? Може треба перехідник, який буде давати 12 вольт?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693147 вiд 2024-06-15 16:56:45

:-)))
https://x.com/ThebestFigen/status/1801305532407353827?t=5OMiAvpSCXeDc9Y-B2-OOw&s=19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693146 вiд 2024-06-15 16:47:20

Мадярам влаштовують доволі якісний єбішер ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693145 вiд 2024-06-15 16:23:20

Экспериментирую с девайсом, юпска для модема. Телефон и лед лампу заряжает. А модем не тянет хотя указано на модеме, что берет 12в, 1 ампер. Но, к модему подкючена внешняя антена, не рожки. Большая квадратная. Подозреваю, что она жрет мощность..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693144 вiд 2024-06-15 16:22:35

Цікаво, чи враховуватиме УЄФА при подальших призначеннях те, наскільки явні помилки суддів доводиться виправляти ВАР. Вчора головний сильно помилився і потім мусив ставити пенальті і давати червону. Сьогодні боковий придумав офсайд, може в динаміці це не така груба помилка, але на стопкадрі там ледь не півметра різниці.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693143 вiд 2024-06-15 14:47:47

Можливо малися на увазі всі громадяни України

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693142 вiд 2024-06-15 14:10:34

Vichny [Останнi 20 месаг]
№ 1693138 вiд 2024-06-15 14:01:05

Можливо малися на увазі біженці.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693141 вiд 2024-06-15 14:10:31

Vichny
№ 1693138

Можеш попитати за це у Димаріо)
Але здається з його розповідей вірили на слово

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693140 вiд 2024-06-15 14:09:47

Тим часом, у зРаді відбувається бунт клерків:

https://lb.ua/news/2024/06/15/618937_narodni_deputati_zvinuvachuyut.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693139 вiд 2024-06-15 14:05:06

klirik
№ 1693137
----
Міський транспорт належить мерії Будапешта, а Будапешт то оплот ліберальної опозиції до Орбана його партії. Там 300 тисячна маніфестація проти Орбана недавно була під час виборів до Європарляменту.

Мегого дали огляд матчу. Але досить скромна нарізка - тільки самі голи.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693138 вiд 2024-06-15 14:01:05

Мер Будапешта і, відповідно, більшість будапештців - за нас, на орбана дрочить йобане мадярське забичене село.
А цікаво, а як контролери розуміють шо то «наш боєць»?
В українських військових документах ні слова латинкою.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693137 вiд 2024-06-15 13:51:28

З мадярами не все так просто. Знайомий військовий недавно був у Будапешті, у відпустці. Громадський транспорт там для наших бійців безкоштовний. Ну ось такий штрих, а з іншого боку огідні орбан та сійярто

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693136 вiд 2024-06-15 12:47:58

Треба буде сьогодні повболівати проти мадярів - просто тому, що вони представляють таку педерастичну країну. Хоча швейцари зі своїми кантонними (гандонними) лікарями не небагато кращі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693135 вiд 2024-06-15 12:40:41

Мегого, до речі, не приготувало на сьогоднішній день огляд вчорашнього матчу Євро-24. Я не знайшов в їхній аплікусі, хотів було переглянути хайлайтс.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693134 вiд 2024-06-15 11:13:06

Вчора команда, яка використовувала складні тактичні схеми і взаємодію на рівні клубного футболу зіграла з командою, яка навіть елементарний командний пресинг практично не змогла ефективно виконувати. Не говорячи вже про технічну перевагу гравців. Хоча якщо шотландці усвідомлять помилки, то угорцям і швейцарцям попсують нерви.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693133 вiд 2024-06-15 10:31:46

По вчорашньому матчу поляк пише:

Wpierdał od Niemców taki, że nawet wprowadzenie na boisko Mela Gibsona nic by nie dało))


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.