sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745215 вiд 2026-04-07 12:38:59https://www.bloomberg.com/news/articles/2026-04-07/viktor-orban-offered-to-help-vladimir-putin-call-transcript-showsблумберг зливає розмову орбана з хуйлом…якраз коли ді-джей їде робити промо про-хуйловському орбану перед виборами
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745214 вiд 2026-04-07 12:28:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1745207 Інфа з sport. ua
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745213 вiд 2026-04-07 12:22:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1745210взагалі хуй-євата ситуація…можливо у нас тут різко «майже» «зима» настала - то хандра накатила…про розподілену генерацію у нас написано багато букв, але хз чи щось робиться… відбудова тец? ну… ось в обухів щось прилітало на днях, що там поруч знаходиться - всі знають…трамп спокійно розказує що будуть знищувати мости-електростанції (ну тобто, хуйло потім скаже що все укро-енергетика на бандерівців працює, як трамп каже що то все працює на ксір, який перекрив затоку)танкери горять… зима у нас навряд чи буде легшою ніж була, хіба, сподіваюсь, 2 місяці по -20 не буде…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745212 вiд 2026-04-07 12:15:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1745209так а чому тоді рубіо так переймається? якщо порти - китайські?щось там не те…з урахуванням гібридних воєн, не так часто танкери горять при проході панамського каналу…тим більше що ормузська протока «закрита», а це тема більше для азії-китаю-євроми (як і суецький канал), а от панамський канал - то «тема» штатів на 99%тому якщо «перекриється» він - штатам і тут прийдеться когось «бамбіть» …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745211 вiд 2026-04-07 12:14:40Є повідомлення що в самому Панамському каналі йобнули паливний термінал і міст біля нього. Ну, або він сам підірвався. Случайно. Буває.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745210 вiд 2026-04-07 11:33:06«Про те, в якому стані київські ТЕЦ, в етері каналу ICTV розповів голова Деснянської районної державної адміністрації Максим Бахматов» -------------------А нафуя цей їбучий клоун про таке розповідає (навіть якщо кацапи мають інформацію з інших джерел)?Якщо поширює дезінформацію - це інша справа, це святе ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745209 вiд 2026-04-07 11:17:58sk№ 1745208Бачу повідомлення про те, що Китай інспектує та необгрунтовано затримує судна під панамським прапором у китайських портах. Повідомлень про те, що Китай інспектує іноземні судна у районі самого Панамського каналу, не бачу.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745208 вiд 2026-04-07 11:02:04Batyj№ 1745203буквально тиждень назад рубіо від імені госдєпа грозно ножками топав, писав що дії китаю в панамському каналі не припустиміпопросив ші щоб додало контексту (хз як китай інспектує кораблі, порти на вході і виході з панамського каналу, що належали китайцям передали в управління західним компаніям)до речі, хуйло ж теж «зерновий коридор» інспектував… поки рузькі кораблі не пішли на-хуй (хто на дно, хто в наворасійьськ)---------------Цифри: Тільки в березні Китай затримав для «інспекцій» 92 панамських судна (це майже 75% усіх затримок у регіоні). Зазвичай такі перевірки тривають 1–2 дні, але зараз судна тримають до 10 днів, що завдає величезних збитків перевізникам.Корінь конфлікту: Пекін мститься Панамі за те, що раніше цього року панамська влада (за підтримки США) розірвала контракт із гонконзьким гігантом CK Hutchison, який десятиліттями керував ключовими портами каналу — Бальбоа та Крістобаль. Зараз ці порти передали під контроль операторів із Данії та Італії.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745207 вiд 2026-04-07 10:55:54PEPSI№ 1745204Зі слів самого Ярмоли ніяк не випливає, що він придбав саме ту машину, яка належала Мілевському (тобто б/у ;))
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745206 вiд 2026-04-07 10:52:50sk№ 1745205про россошь :)діди войєвалі!!!--------Історичний аспект (Італійський слід): Під час Другої світової війни в Россоші розміщувався штаб італійського альпійського корпусу (союзників нацистської Німеччини). Пізніше, у 1990-х, італійці навіть збудували там дитячий садок як «символ примирення», що викликало багато суперечок через встановлений там пам'ятний знак італійським солдатам (його зрештою демонтували кілька років тому).
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745205 вiд 2026-04-07 10:49:46Serhii Sternenko @sternenko · 2h Впʼяте! Порт Усть-Луга знову під атакою дронів. Вчора заявли, що поновили відвантаження нафти, а сьогодні губернатор Лєнінградської області звітує про нібито збиття 20 безпілотників. Також учора було уражено азотне хімпідприємство «Мінудобрєнія» в Россоші, Воронезька область (4). Завод виробляє аміачну селітру, що використовується, зокрема, у виробництві вибухових речовин.------------о. думав що «прогнозу погоди» сьогодні не буде…спитав у ші що за назва міста таке - розсошьпише що древньослов'янське. від роздоріжжя, чи від того що дві ріки зливаються (ахуйєть, не перейменували у якийсь «розалюксембургзьськ») …але ші також гарно підмітив. каже - ти питаешь «що за назва міста на болотах», а там якраз болотиста місцевість :) так що питання по формі - правильне :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745204 вiд 2026-04-07 10:33:38Вінгер Андрій Ярмоленко поділився історією зі свого життя, зізнавшись, що свого часу припустився фінансової помилки через емоції. Футболіст розповів, що в молодості придбав автомобіль Maserati, який раніше належав Артему Мілевському. «Зробив помилку в молодості - купив Maserati. От і все життя на ній їжджу: я її ніколи не продам і нову не куплю. Буду їздити, поки колеса не повідпадають. У свій час стільки грошей витратив просто тому, що хотілося, бо така була тільки в Мілевського», - сказав Ярмоленко.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745203 вiд 2026-04-07 09:37:34транбон обіцяв розбомбити всі мости в Ірані, але почав з мосту в Панамі..
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745202 вiд 2026-04-07 02:36:05berehon № 1745199 скоріше за все це практиканти так лажають. Понабирають зелених, ставлять як правило на щось легке, на відправку товару. І вони висилають все що бачать у документах, тричі - на бланк замовлення, на скаргу, і ще на лист з пропозицією оплатити зайвий товар, що прийшов :-)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745201 вiд 2026-04-07 02:05:49Fozzey, з Днем народження!
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745200 вiд 2026-04-07 01:17:28- - - - - - - - - -berehon№ 1745199?? ♂️- - - - - - - - - -О, емодзі тут краще не писати — непередбачувано.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745199 вiд 2026-04-07 01:16:19PEPSI№ 1745185Я колись замовив у Eva туалетну воду десь за $50, щось таке. Прислали. Через два тижні прислали ще раз з вибаченнями за затримку. Я написав в підтримку, що помилково прислали вдруге. Вони вибачилися і прислали ще раз. Я забив, подумав, що якщо буду далі розбиратися, то у того, хто помилився, можуть бути проблеми. Через місяць прислали ще раз, причому дві одразу.І з павербанком на Алі була подібна історія: я пропонував оплатити їм зайвий, який прислали помилково. Вони надавали мені рахунок. Я сплачував. Вони присилали ще один. Після другого разу, коли у мене вже було 4 павербанки замість одного, вони мене просто забанілі?? ♂️
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745198 вiд 2026-04-07 00:08:03Многая літ, Fozzey!
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745197 вiд 2026-04-06 23:47:19Данке, джентльмени, данке. Смерть ворогам!
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745196 вiд 2026-04-06 23:45:58Доречі, Fozzy, з аніверсером! Запали салют з тим д-омонієм як салют на днюху. Але в оточенні друзів знайомих на техніці безпеки. (
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745195 вiд 2026-04-06 23:40:23Справжній ікспьорд - він ікспьорд з усіх питань:«В такому стані довго перебувати не можна». Циганик розповів, що відбувається з Луческу на дану хвилину "
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745194 вiд 2026-04-06 23:33:45Той дохтур розказв, що ОІ 88-го в Кореї, всі олімпійці радянськоі сбірноі жили не в олімпійській «деревні» (що за слово?), а на кораблі. І там була ця хімія. Чи та хімія, що стосується Jen’a, чи Des’a?! Для мене вся хімія закінчується на діхроматі омонію.)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745193 вiд 2026-04-06 23:31:34Fozzey, з Днем Народження! Піздулєшношчі конкрєтної щоб у тебе було побільше, і щоби всьо було курва заєбіщщє! ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745192 вiд 2026-04-06 23:20:25Може Родченков Григорій Михайлович
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745191 вiд 2026-04-06 23:10:09І ще про допінг. Як звати того дохтура з росейскоі збірної 2014-го, що злив всіх і опинився в США. Потім по його расказх зняли доументалку, здається» Оскар. Як міняли пробірки з пробами. Пробірки були зроблені в Швейцарії-сістема-не наебеш. У е можна віддкрити пробу (скло, не залишивши слідів. Наєббалі. хоча цьому ніхто не вірить. В першу чергу швейцарці, що зробили швейцарське.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745190 вiд 2026-04-06 22:54:56З ГДРовських спортсменок я памятаю Катаріну Вітт фігуристку, Хайке Дрекслер легкоатлетку. Відомо, в НДР спорт був суперовий - буржуазному Бундесу далеко було. Але щось мені згадалося, цікавий момент. Розповідала викладачка німецької мови мені в універі, що її вразила різниця ФРН і НДР (розмова точилася в 1992-93). Казала викладачка-українка. шо ГДР-НДР були візуально піздец як сексуально розбещені. Бо вона була в тому Берліні і ці ГДРівці молоді чуваки і чувіхи ну на публіку в трусах у себе шаруділи як би просто так. Казала викладачка, в жодному західно-німецькому місті такого бардака не бачила. І з тих пір курва Берлін є столиця всяких збочень). І я починав розуміти цю соціологію. Заборони, і дозволи раптом, і реакція. Взагалі дуже багато цікавих соціологічних і культурних моментів. Переглядав я німецький серіал в нетфліксі пару років тому. йшлося про колишню НДР район там де жили і працювали якісь шахтарі, лужицькі серби. і шо цікаво, деякі імена дітей місцевих німців місцевих батьки називали по американському Джессі, Джеккі. Я в ахує як кажуть. Це гдровський донбас. а вони на американський манер називають дочок. Піздец. Але це життя, так буває в історії.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745189 вiд 2026-04-06 22:52:34коли німці питають про фашизм в Україні, я їм показую відео з Росії, яке каже про все.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745188 вiд 2026-04-06 22:49:29sk № 1745187 про допінг у НДР я знаю все. У мене на початку 90-х була німка ндрівська, спортсменка. Нарозповідала стільки всього, що там у спортшколах творилось, шо можна мемуари писати. Примус, допінг, знущання, пропаганда, муштра. Все як Хонекер прописав. Один приклад, для затравки: для того щоб спортсменка скоріше сідала на шпагат, їй роздирали ноги - тренер сідав зверху і примушував сідати у шпагат. Мабуть по методичках СССР.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745187 вiд 2026-04-06 22:42:40про допінг, можна ші розпитатибув суд в німеччині. після об-єднання. бувші спорсменки ндр подали в суд за те що їх пічкали допінгом з тінейджерстваДержавний план 14.25 лідером судового процесу була хайді крюгер. штовхала ядро. отримувала «вітамінів» в кінських дозахзакінчилось тим що змінила стать. стала мужикомдекількох функціонерів засудили за «пособнічєство» …«повезло» що німеччини об-єднались. було кому і проти кого копати. в рештах країнах совкового блоку - ніяких кейсів (або не ставало сильно публічним)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745186 вiд 2026-04-06 22:35:09sk № 1745182 ---- Така стратегічна політика укр. діпстрайків була ще з літа минулого року. Зе зрозумів, що Хуйлу так просто не доходить. Тепер Зе вирішив відкрито запропонувати Х-лу щось типа deal енергетичний. Можливо Вітькофф хуйлу довезе цей месседж. Насправды Віткофф це велике нєдорозумєніє. Може сам цей чувак і Ок. Але як інструмент довбойоба Трампа став таким же самим довбойобом. Іранська криза - це ж Віткоффа нашого діл-пісділ. Подивимося
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745185 вiд 2026-04-06 22:30:42туалетний папір ннннада? у Німеччині один мужик замовив онлайн 12 рулонів паперу по акції. Доставка затягнулась на три місяці. І тепер мужику помилково через збій у системі привезли 1200 рулонів паперу. Вигрузили і поїхали. Тепер що з цим робити неясно. Думає подарувати всім бажаючим.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745184 вiд 2026-04-06 22:24:31Як колись почув одного спортсмена, який був н Олімпіаді запасним в збірній ще на початку 80-х: «Главное не участіє, главноє присутствіє!». А потім додав - хочете зруйнувати здоровʼя - займайтеся профісійно спортом». І він був правий. І це не тільки «серце». Тут «весь спектр». Ну а якщо ще додати допінг, думаю хай розбираються зі страховками. Думаю ті не пропадають. Це теж Казіно. Дурний доки молодий.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745183 вiд 2026-04-06 22:15:58Як колись почув одного спортсмена, який був н Олімпіаді запасним в збірній ще на початку 80-х: «Главное не участіє, главноє присутствіє!». А потім додав - хочете зруйнувати здоровʼя - займайтеся профісійно спортом». І він був правий. І це не тільки «серце». Тут «весь спектр». Ну а якщо ще додати допінг, думаю хай розбираються зі страховками. Думаю ті не пропадають. Це теж Казіно. Дурний доки молодий.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745182 вiд 2026-04-06 21:37:58Зе:«Якщо росія буде готова припинити удари по нашій енергетиці, ми будемо готові відповісти їм дзеркально. Така наша пропозиція через американців є у російської сторони», – сказав президент під час вечірнього звернення.---------сподіваюсь що у нас є «карти»і це тонкий тролінг хуйла. тепер він повинен вийти і сказати: шойгу-херасімов - пєрєстаньтє стрілять!?хз як це може виглядати…сподіваюсь поки нпз та нафто-наливні причали будуть відпочивати (якщо домовленість буде), дуже будуть «втомлюватись» якісь заводити на болотах… так би мовити аборонного-комлєкса…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745181 вiд 2026-04-06 21:32:24sk№ 1745180нагадало останні меми зе-трампyou don't have cards!i play chess!!!це з приводу допінг-олімпіадиколись був прикол:правильна відповідь на запитання: хто самий сильний шахіст у світі — майк тайсон. і хто скаже що це не так?!от так так допінг-олімпіада буде…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745180 вiд 2026-04-06 21:28:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1745169по допінг-олімпіаді - ну хз…кожен спорт сильно зарегульований щоб не давати переваги комусь… і то часто хтось встигає хакнути систему і отримувати перевагуякщо прибрати кейси, коли, на мск-80 олімпіаді важкоатлети ставили рекорди, які потім років 20 не могли побити. потім ті рекорди відмінили по-моєму…колись плавці почали використовувати комбінезони на все тіло. мало того що ті комбінезони мали меншу силу тертя з водою, так вони ще й бульбашки води тримають. тобто тіло плавця на додачу стає «легшим» …про стрибунів з трампліна і «матнею» до колін теж було…теніспро теніс можу довго розписувати про ті «покоління» що приходили…була «епоха» дерев-яних ракеток. борг, янік ноа (останній француз що виграв рг)потім прийшла епоха залізних ракеток і молодий джимі конорс з 18ти років починає всіх «рвати»оті всі хінгіс-шарапова що в тінейджерстві вигравали слеми - тому що вони вже грали, можна сказати, сучасними моделями ракеток. яка вимагає іншої техніки в ударах. та відома академія ніка болетьєрі що у свій час випустила ледь не 10+ володарів слемів. просто тому що вони першими дотумкали вчити дітей новій техніці і новими ракетками. коли до цього дійшли інші - якось давно нічого не чутро про чемпіонів тієї школи. агасі-курьє-селеш-шарапова… були давно…навіть у струнах була революція. куга куертен вигравав рг з новими не-натуральними струнами (луксілон), які краще накручували м-яч ніж натуральні, якими всі грали…були експерименти з розмірами голови ракетки, довжини, ще багато чого. але федерація в якийсь момент жостко все обмежила… інакше шансів у суперників немає якщо у тебе більш просунута модель ракетки чи струн…думаю що майже всі в дитинстві грали в настольний теніс. коли ти граєш «дубовою» ракеткою яка не крутить м-яч, і проти тебе виходить чувак з ректкою що крутить…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745179 вiд 2026-04-06 21:09:58Fozzeyприєднуюсь до привітань
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745178 вiд 2026-04-06 21:07:20Fozzey, з Днем Народження!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745177 вiд 2026-04-06 20:49:24Тем повно - ВАР, Іран, Буданов, ЗСУ, зб. У., судді, холодомор. Обсілф, нарешті.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745176 вiд 2026-04-06 20:46:45Fozzey № 1745171 З Днюхою! Давай нову пісню!