Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692892 вiд 2024-06-11 21:48:31Вот и пригодилась туристическая плитка..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692891 вiд 2024-06-11 21:39:23LAZY № 1692861 вiд 2024-06-11 17:24:39 http://f-o.com.ua/gb/
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692890 вiд 2024-06-11 21:29:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1692889 Бражко повільно працює з м'ячем, але це може бути через звичку до швидкостей в ЧУ. сподіваюсь він буде розвиватись.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692889 вiд 2024-06-11 21:26:12Ну і Бражко після свого виходу нічим не запам'ятався, окрім небезпечної помилки біля власних воріт. Дифірамби від старого х-пьорда Жаббо не йдуть на користь.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692888 вiд 2024-06-11 21:23:48Окрім Ярмоли, чомусь помітно здав Маліновський - порівняно з тим, як він виглядав ще недавно, це щось недолуге і пасивне.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692887 вiд 2024-06-11 21:17:01Хлопці та дівчата! Є трохи потреби, шалена кількість замовлень, від наших хлопців, за матеріалами черга, займаємо майже кожен день і незавжди виходить викупити, власними силами, не вистачає. В кого є можливість, будь ласка Приват 4149629362518383 Моно 4441114424669867
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692886 вiд 2024-06-11 21:09:42Блять, кончился футбол, пошел делать ужин, поставил на плиту кастрюлю и выключили свет. А кругом сообщалось, что если будут выключать, то только до 19:0₽..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692885 вiд 2024-06-11 21:06:18А ось i вiдключення електрики..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692884 вiд 2024-06-11 21:03:39Конопля дебіл чи імбецил? Що це було? Яке євро-24? Яка збірна? Воно хворе на голову, кріт-імбецил.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692883 вiд 2024-06-11 21:01:47Так, Кротопля якийсь знервований. Хз, чому не залучають Караваєва до ЗбУ.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692882 вiд 2024-06-11 20:57:12Valeriy № 1692881 це клас гравця. як і те хапання за футболку. смикані якісь, неврові. Ярмоленко теж херовий приклад показує.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692881 вiд 2024-06-11 20:54:17Конопля жмот?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692880 вiд 2024-06-11 20:53:33Крім Довбика і нема кого випустити на заміну на підсилення гри … всі інші категорично слабкіши за перших номерів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692879 вiд 2024-06-11 20:46:22Конопля тільки що продемонстрував, що з правим флангом у нас проблеми будуть на Євро.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692878 вiд 2024-06-11 20:32:30olma № 1692876 вiд 2024-06-11 20:19:49 Але чомусь ніде не пишуть, як саме замочили цього підара.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692877 вiд 2024-06-11 20:23:26Мене вже цитують на Суспільному.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692876 вiд 2024-06-11 20:19:49Nice! Після замаху помер мер-колаборант Куп’янська Геннадій Мацегора https://www.pravda.com.ua/news/2024/06/11/7460298/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692875 вiд 2024-06-11 20:18:00Цікаво. Хлопці бродакастіть і надалі. Я з цим матчем дав собі спокій наразі, мабуть братиму підписку HBO max (шуткую) - від Мегого Максимальний четвер. В пятницю чемп європи відкриваєцця.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692874 вiд 2024-06-11 19:53:49Миколенко таки не долікувався. Шкода.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692873 вiд 2024-06-11 19:09:05Зв'язка карпатівців Бабогло-Яремчук спрацювала :-)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692872 вiд 2024-06-11 19:05:51Яремчук … лівою!!!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692871 вiд 2024-06-11 18:56:51Valeriy № 1692869 вiд 2024-06-11 18:48:16 Ну от якраз питання в тому, чи такі дії з проходами по центру покращать атаку чи збільшать кількість втрат. Суперник теж на полі буде, і заважатиме так грати. Ще треба зважати, що через тиждень суперник заважатиме інтенсивніше. Мені б дуже хотілось, щоб сьогодні хоч щось в атаці вийшло.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692870 вiд 2024-06-11 18:53:29Зінченка він очевидно універсальніше за Шапаренка -------------------------------------------------- Універсал має завжди сидіти на лавці, щоб в разі потреби вийти і замінити неуніверсала, тобто того, хто кращий на кожній конкретній позиції. Хоча Зінченка це нібито не стосується, бо він не Універсал, а Сєдан.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692869 вiд 2024-06-11 18:48:16ProstoVlizPobalakaty № 1692868 вiд 2024-06-11 18:44:02 Valeriy № 1692867 вiд 2024-06-11 18:19:34 При всіх проблемах теперішнього Зінченка він очевидно універсальніше за Шапаренка і навіть за Судакова, побачимо як ці двоє зіграють разом, бо це здається вперше. Можуть креативність подвоїти, а може виявитись, що без Зінченка не спрацює. ----------------------------------------------- Гра буде більш вертикальною. Шапаренко та Судаков будуть не тільки давати розрізні передачі, що можуть робити Зінченко та Малиновський, але й самотужки протягувати м "яч через центр в зону атаки, чого не можуть робити останні.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692868 вiд 2024-06-11 18:44:02Valeriy № 1692867 вiд 2024-06-11 18:19:34 При всіх проблемах теперішнього Зінченка він очевидно універсальніше за Шапаренка і навіть за Судакова, побачимо як ці двоє зіграють разом, бо це здається вперше. Можуть креативність подвоїти, а може виявитись, що без Зінченка не спрацює.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692867 вiд 2024-06-11 18:19:34ProstoVlizPobalakaty № 1692866 вiд 2024-06-11 18:17:50 Цікаво, це Ребров не сумнівається в Довбику та Зінченку, чи навпаки сумнівається, що вони потягнуть 90 хвилин і вони будуть на лавці починати і з румунами? ---------------------------------------------------- Зінченко просто зараз слабо виглядає.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692866 вiд 2024-06-11 18:17:50Цікаво, це Ребров не сумнівається в Довбику та Зінченку, чи навпаки сумнівається, що вони потягнуть 90 хвилин і вони будуть на лавці починати і з румунами?
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692865 вiд 2024-06-11 17:56:44Після якогось некритичного влучання там дали строк начальнику чи то ПВО, чи ще якоїсь хуйні, бо в них по документам було, що все є, а ніхуя не було. Мабуть вояки флоту не хочуть повторити доля пвошників, тим паче там новий командувач чф, ось і будують «захист». До першого шторму
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692864 вiд 2024-06-11 17:46:53Последние месяцы возле Крымского моста строились противомалюковые заграждения, но за сейчас процесс ускорился. На сегодняшнем спутниковом снимке видно уже 17 барж (не считая затопленные) и какие-то неясные сооружения, напоминающие причалы. ------ шрайк постить фоточки. видно ми чогось не знаємо, раз хуйлостан такі «маневри» проводить… хоча, можливо, новий міністр. економіст… велике будівництво - це все, война - хуйня…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692863 вiд 2024-06-11 17:28:12Попередній пост це реплай на m1919(Київ - чемпіон!) № 1692858
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692862 вiд 2024-06-11 17:27:18Є такий експерт воєнний Трент Теленко, так він Джейка Салівана називає МакНамарою на честь колишньго багаторічного міноборони США (війна у Вьєтнамі), який якраз придумав «управління екалацією» і… оце його робота по ходу.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692861 вiд 2024-06-11 17:24:39Nevropatolog № 1692827 А звідки це? Де ті касіопи пишуть?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692860 вiд 2024-06-11 17:11:472Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1692849 да те же азеры. Кацапье очень зависимо от азеров. Строят жд путь через азеров и Иран к портам Индийского океана..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692859 вiд 2024-06-11 17:08:592Starik (Україна, Київ) № 1692848 угу..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692858 вiд 2024-06-11 16:12:562 klirik№ 1692843Да хуй з вами, я вже згоден на діктатуру Єрмака, аби це допомогло розмістити бази нато (або usa) на території УкраїниБази США були на території Пд Вʼєтнаму.А ще у Вʼєтнамській війні Штати вводили багато обмежень для СВОЇХ військ, щоб не посилювати ескалацію конфлікту.Чи навчилися вони на своїх помилках?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692857 вiд 2024-06-11 16:04:522 Nevropatolog№ 1692827Верещав :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692856 вiд 2024-06-11 15:53:132 Enot № 1692796З такими вимогами заслуговують на орден «За заслуги перед Отечеством» (посмертно)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692855 вiд 2024-06-11 15:49:292 Enot № 1692795…громадянської війни в Греції, де грецька армія розбила місцевих комуністів, якім допомагала сова.От тут допомога совка була мінімальна. Ще дотримувались поділу Ялтинських сфер впливу.Юги допомагали, але їх можливості проти можливостей ВБ і США аж ніяк. А без втручання ВБ, скоріш за все комуняки перемогли б. І тоді ймовірно була б не війна між «НАТОвськими» Грецією і Турцією, а війна між соцтаборівськими Грецією і Болгарією.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692854 вiд 2024-06-11 15:10:02)) https://www.msn.com/en-us/news/world/russia-sends-t-34-85-tanks-to-belarus-amidst-military-speculation/ar-BB1o0SlS?rc=1&ocid=winp1taskbar&cvid=862ffe9db2f14bbdceb2b9b8bcf5c004&ei=12
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692853 вiд 2024-06-11 14:36:33Варто цінувати в Україні людей, які щось вміють робити і намагаються це зробити для держави, і намагаються покрашити цю державу, очищуючі старі і створюючи нові інституції. А схоже, відставлений Кубраков (я дивлюся, що і Камишина він в управління запросив і Наєма) - толковий чувак.