🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1454.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692892 вiд 2024-06-11 21:48:31

Вот и пригодилась туристическая плитка..

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692891 вiд 2024-06-11 21:39:23

LAZY
№ 1692861 вiд 2024-06-11 17:24:39

http://f-o.com.ua/gb/

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692890 вiд 2024-06-11 21:29:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1692889
Бражко повільно працює з м'ячем, але це може бути через звичку до швидкостей в ЧУ. сподіваюсь він буде розвиватись.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692889 вiд 2024-06-11 21:26:12

Ну і Бражко після свого виходу нічим не запам'ятався, окрім небезпечної помилки біля власних воріт. Дифірамби від старого х-пьорда Жаббо не йдуть на користь.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692888 вiд 2024-06-11 21:23:48

Окрім Ярмоли, чомусь помітно здав Маліновський - порівняно з тим, як він виглядав ще недавно, це щось недолуге і пасивне.

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692887 вiд 2024-06-11 21:17:01

Хлопці та дівчата!

Є трохи потреби, шалена кількість замовлень, від наших хлопців, за матеріалами черга, займаємо майже кожен день і незавжди виходить викупити, власними силами, не вистачає.

В кого є можливість, будь ласка

Приват

4149629362518383

Моно
4441114424669867

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692886 вiд 2024-06-11 21:09:42

Блять, кончился футбол, пошел делать ужин, поставил на плиту кастрюлю и выключили свет. А кругом сообщалось, что если будут выключать, то только до 19:0₽..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692885 вiд 2024-06-11 21:06:18

А ось i вiдключення електрики..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692884 вiд 2024-06-11 21:03:39

Конопля дебіл чи імбецил? Що це було?
Яке євро-24? Яка збірна?
Воно хворе на голову, кріт-імбецил.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692883 вiд 2024-06-11 21:01:47

Так, Кротопля якийсь знервований. Хз, чому не залучають Караваєва до ЗбУ.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692882 вiд 2024-06-11 20:57:12

Valeriy
№ 1692881
це клас гравця. як і те хапання за футболку.
смикані якісь, неврові.
Ярмоленко теж херовий приклад показує.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692881 вiд 2024-06-11 20:54:17

Конопля жмот?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692880 вiд 2024-06-11 20:53:33

Крім Довбика і нема кого випустити на заміну на підсилення гри … всі інші категорично слабкіши за перших номерів.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692879 вiд 2024-06-11 20:46:22

Конопля тільки що продемонстрував, що з правим флангом у нас проблеми будуть на Євро.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692878 вiд 2024-06-11 20:32:30

olma
№ 1692876 вiд 2024-06-11 20:19:49

Але чомусь ніде не пишуть, як саме замочили цього підара.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692877 вiд 2024-06-11 20:23:26

Мене вже цитують на Суспільному.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692876 вiд 2024-06-11 20:19:49

Nice!

Після замаху помер мер-колаборант Куп’янська Геннадій Мацегора

https://www.pravda.com.ua/news/2024/06/11/7460298/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692875 вiд 2024-06-11 20:18:00

Цікаво. Хлопці бродакастіть і надалі.

Я з цим матчем дав собі спокій наразі, мабуть братиму підписку HBO max (шуткую) - від Мегого Максимальний четвер. В пятницю чемп європи відкриваєцця.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692874 вiд 2024-06-11 19:53:49

Миколенко таки не долікувався. Шкода.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692873 вiд 2024-06-11 19:09:05

Зв'язка карпатівців Бабогло-Яремчук спрацювала :-)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692872 вiд 2024-06-11 19:05:51

Яремчук … лівою!!!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692871 вiд 2024-06-11 18:56:51

Valeriy
№ 1692869 вiд 2024-06-11 18:48:16

Ну от якраз питання в тому, чи такі дії з проходами по центру покращать атаку чи збільшать кількість втрат. Суперник теж на полі буде, і заважатиме так грати. Ще треба зважати, що через тиждень суперник заважатиме інтенсивніше. Мені б дуже хотілось, щоб сьогодні хоч щось в атаці вийшло.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692870 вiд 2024-06-11 18:53:29

Зінченка він очевидно універсальніше за Шапаренка
--------------------------------------------------
Універсал має завжди сидіти на лавці, щоб в разі потреби вийти і замінити неуніверсала, тобто того, хто кращий на кожній конкретній позиції.
Хоча Зінченка це нібито не стосується, бо він не Універсал, а Сєдан.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692869 вiд 2024-06-11 18:48:16

ProstoVlizPobalakaty
№ 1692868 вiд 2024-06-11 18:44:02

Valeriy
№ 1692867 вiд 2024-06-11 18:19:34

При всіх проблемах теперішнього Зінченка він очевидно універсальніше за Шапаренка і навіть за Судакова, побачимо як ці двоє зіграють разом, бо це здається вперше. Можуть креативність подвоїти, а може виявитись, що без Зінченка не спрацює.
-----------------------------------------------
Гра буде більш вертикальною. Шапаренко та Судаков будуть не тільки давати розрізні передачі, що можуть робити Зінченко та Малиновський, але й самотужки протягувати м "яч через центр в зону атаки, чого не можуть робити останні.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692868 вiд 2024-06-11 18:44:02

Valeriy
№ 1692867 вiд 2024-06-11 18:19:34

При всіх проблемах теперішнього Зінченка він очевидно універсальніше за Шапаренка і навіть за Судакова, побачимо як ці двоє зіграють разом, бо це здається вперше. Можуть креативність подвоїти, а може виявитись, що без Зінченка не спрацює.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692867 вiд 2024-06-11 18:19:34

ProstoVlizPobalakaty
№ 1692866 вiд 2024-06-11 18:17:50

Цікаво, це Ребров не сумнівається в Довбику та Зінченку, чи навпаки сумнівається, що вони потягнуть 90 хвилин і вони будуть на лавці починати і з румунами?
----------------------------------------------------
Зінченко просто зараз слабо виглядає.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692866 вiд 2024-06-11 18:17:50

Цікаво, це Ребров не сумнівається в Довбику та Зінченку, чи навпаки сумнівається, що вони потягнуть 90 хвилин і вони будуть на лавці починати і з румунами?

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692865 вiд 2024-06-11 17:56:44

Після якогось некритичного влучання там дали строк начальнику чи то ПВО, чи ще якоїсь хуйні, бо в них по документам було, що все є, а ніхуя не було. Мабуть вояки флоту не хочуть повторити доля пвошників, тим паче там новий командувач чф, ось і будують «захист». До першого шторму

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692864 вiд 2024-06-11 17:46:53

Последние месяцы возле Крымского моста строились противомалюковые заграждения, но за сейчас процесс ускорился.

На сегодняшнем спутниковом снимке видно уже 17 барж (не считая затопленные) и какие-то неясные сооружения, напоминающие причалы.
------
шрайк постить фоточки. видно ми чогось не знаємо, раз хуйлостан такі «маневри» проводить…
хоча, можливо, новий міністр. економіст… велике будівництво - це все, война - хуйня…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692863 вiд 2024-06-11 17:28:12

Попередній пост це реплай на

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1692858

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692862 вiд 2024-06-11 17:27:18

Є такий експерт воєнний Трент Теленко, так він Джейка Салівана називає МакНамарою на честь колишньго багаторічного міноборони США (війна у Вьєтнамі), який якраз придумав «управління екалацією» і… оце його робота по ходу.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692861 вiд 2024-06-11 17:24:39

Nevropatolog
№ 1692827

А звідки це? Де ті касіопи пишуть?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692860 вiд 2024-06-11 17:11:47

2Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1692849

да те же азеры. Кацапье очень зависимо от азеров. Строят жд путь через азеров и Иран к портам Индийского океана..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692859 вiд 2024-06-11 17:08:59

2Starik (Україна, Київ)
№ 1692848
угу..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692858 вiд 2024-06-11 16:12:56

2 klirik
№ 1692843
Да хуй з вами, я вже згоден на діктатуру Єрмака, аби це допомогло розмістити бази нато (або usa) на території України
Бази США були на території Пд Вʼєтнаму.
А ще у Вʼєтнамській війні Штати вводили багато обмежень для СВОЇХ військ, щоб не посилювати ескалацію конфлікту.
Чи навчилися вони на своїх помилках?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692857 вiд 2024-06-11 16:04:52

2 Nevropatolog
№ 1692827
Верещав :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692856 вiд 2024-06-11 15:53:13

2 Enot
№ 1692796
З такими вимогами заслуговують на орден «За заслуги перед Отечеством» (посмертно)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692855 вiд 2024-06-11 15:49:29

2 Enot
№ 1692795
…громадянської війни в Греції, де грецька армія розбила місцевих комуністів, якім допомагала сова.
От тут допомога совка була мінімальна. Ще дотримувались поділу Ялтинських сфер впливу.
Юги допомагали, але їх можливості проти можливостей ВБ і США аж ніяк. А без втручання ВБ, скоріш за все комуняки перемогли б. І тоді ймовірно була б не війна між «НАТОвськими» Грецією і Турцією, а війна між соцтаборівськими Грецією і Болгарією.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692854 вiд 2024-06-11 15:10:02

))
https://www.msn.com/en-us/news/world/russia-sends-t-34-85-tanks-to-belarus-amidst-military-speculation/ar-BB1o0SlS?rc=1&ocid=winp1taskbar&cvid=862ffe9db2f14bbdceb2b9b8bcf5c004&ei=12

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692853 вiд 2024-06-11 14:36:33

Варто цінувати в Україні людей, які щось вміють робити і намагаються це зробити для держави, і намагаються покрашити цю державу, очищуючі старі і створюючи нові інституції.
А схоже, відставлений Кубраков (я дивлюся, що і Камишина він в управління запросив і Наєма) - толковий чувак.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.