пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692692 вiд 2024-06-09 12:23:40Enot № 1692691 космічний двбб. У нас різна мета: ми хочемо Перемоги, а ти збереження «системи влади Зеленського». 321 типовий
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692691 вiд 2024-06-09 12:17:59Політактивісти, прихильники колишній президента аж підстрибують як хочуть прибрати Єрмака. Але зовсім не тому що він провалив всю роботу, а якраз навпаки, Єрмака - фактор що стабілізує систему влади Зеленського. Що буде у випадку якщо почнеться управлінський хаос під час війни опозиція звісно не думає. Втім, «думати» це взагалі не про них.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692690 вiд 2024-06-09 12:12:512ALS № 1692689 якщо припустити, що ця «особа» навіть не кріт, то, з урахуванням кількістю провалів зовнішніх і кадрових, його вже давно пора як мінімум змінити.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692689 вiд 2024-06-09 11:34:15Наскільки я чув з двох джерел у Києві і Харкові (від «київського» з більш політичним присмаком), проблеми в нас глибші, ніж просто відсутність фортифікацій або незовсім розумні командири. І Сирського таки можуть змінити, бо плюсів майже немає, а є суцільні мінуси, і навіть називали двох кандидатів, яких розглядає Зе. А проблема, насправді, в тому, що захід не довіряє Сирському, не довіряють йому військові (переважна більшість), однак дуже довіряє одна особо, і якщо станеться так, що Сирського відставлять, то має бути відставка («почесна» посада на зовнішньому напрямку) цієї особи, а це ризики для Зе, бо занадто багато він зав'язав на цій особі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692688 вiд 2024-06-09 11:14:11пробегавший (пробегавший) № 1692685 Русня теж підтверджує.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692687 вiд 2024-06-09 10:24:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1692684 ----- Хороша метафора. Воно так по ходу мабуть і є.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692686 вiд 2024-06-09 10:01:39Дописи Безуглої тягають вже усі кацапські помийки і радіють, провладний депутат пише про тупих генералів і провалену розбудову лінії оборони на Харківщини. Звісно проблеми є, і їх треба вирішувати, але навіщо їх виносити у фейсбучек на загал, під час війни? Сподівання що користь від суспільного тиску перевищить негатив від озвучування такої інфи? У Безуглої репутація не та щоб її дописи сприймались у правильному розумінні. Тут тільки можно повотрити питання Олми до Вічного olma № 1692660
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692685 вiд 2024-06-09 09:52:46Цікаво, чи правда https://t.me/insiderUKR/76330 ❗️Впервые в истории поражен российский многоцелевой истребитель Су-57, - ГУР (https://www.pravda.com.ua/news/2024/06/9/7459907/) Произошло это вчера на территории аэродрома «Ахтубинск» в Астраханской области, расположенном в 589 км от ЛБС. Су-57 - самый современный истребитель РФ, который способен использовать для ударов ракеты Х-59 и Х-69. На вооружении ВКС РФ находятся считанные единицы указанных боевых самолетов.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692684 вiд 2024-06-09 09:42:43Щодо безуглої, то якщо жОПа вважає, що може нескінченно довго використовувати це створіння для свої потреб, то слід нагадати їй (жОПі) про Франкенштейна і його монстра.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692683 вiд 2024-06-09 09:32:18Історія знає чимало діячів, які просували свою кар'єру за рахунок обсирання та гівнометання. Але як правило самі вони були малопродуктивними, тобто здатні були лише руйнувати.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692682 вiд 2024-06-09 08:33:162Vichny № 1692676 Те, що в армії є проблеми— це і без інсайдів видно. Але що робить ця тп—воно тільки шкодить
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692681 вiд 2024-06-09 03:25:00PEPSI (Merkury) № 1692679 Вєсьолоє сексистське кацапське бидло. Ти ще блядь скажи що «бабє мєсто на кухнє» та «мужика єй нада, шоб виїбав харашо, а то ат нєдоьоба цепляєтся к мущщінам в формє». Хоча для таких фраз тут є т. з. «немоскаль», коханець гарячих васточних проводників. Цей «немоскаль» за рівнем свого бидлізму більший москаль ніж деякий справжній москаль.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692680 вiд 2024-06-09 02:43:06Кавалькада сателлитів Старлінк в нічному небі - прикольно спостерігати. Ніби якийсь небесний потяг. Може я дикун з печери, але бачив перший раз у житті сьогодні
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692679 вiд 2024-06-09 00:49:32А хто хороводить? Пмс?
sk(Redmi) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692678 вiд 2024-06-08 23:21:00Scooter № 1692675 То був анонс наступного ірендліиізраїлю Ну, мадьяри нормально в цей ряд вписуються
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692677 вiд 2024-06-08 23:13:00Feodorit № 1692673 Так, звісно, я мав на увазі загальну висоту. Це степ, там нема таких великих перепадів висот. І Роботине це точно не низина як пише про це Безугла
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692676 вiд 2024-06-08 23:10:12пробегавший (пробегавший) Вона достатньо єбанута, і в голові каша, але не все з того, що врна віщає, є абсолютна неправда, скажу так, м'яко. І ніт, не кацапи нею хороводять.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692675 вiд 2024-06-08 22:46:25sk (chromebook acer 14) № 1692674 Во що грають? Hungary--Israel 3-0
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692674 вiд 2024-06-08 22:24:45і трохи про футбол… цікавий френдлі. ізраїль - біларусь…
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692673 вiд 2024-06-08 22:16:07klirik № 1692642 якщо взяти топографічну карту то можно побачити що Роботино перебуває на висоті (150.5м) по відношенню до навколишніх сил і Токмака. я взяв https://en-gb.topographic-map.com/map-wmv51/Ukraine/?center=47.43157%2C35.81835&zoom=13 Роботине 130-150 метрів над рівнем моря, а не над рівнем навколо розташування навколишніх сил ворога подивився по історії тут https://deepstatemap.live/en#13/47.4465/35.8410 навколо Роботине ворог був на висоті 140-160 метрів, не знаю чи роблять ці 10-30 метрів різницю на користь ворога, але -30 це точно не +150. Безугла є збирачем скарг, напевно хтось десь поскаржився що йому в Роботине було важко бо з трьох боків навколишні висоти контролювались противником.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692672 вiд 2024-06-08 21:36:02olma № 1692670 четвертий титул. третій - підряд так. вона - королева грунту (калька від рафи, який є - король грунту). але всі вже забули що в 2му колі наомі осака мала матч-бол проти іги. іга потім плакла після гри на масажі… всі пам'ятають чемпіонів. але швидко забувають шлях… от реал взяв лч у цьому році… а коли він забив переможні голи проти баварії, чи як по пенальті проходив сіті - нікому не цікаво…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692671 вiд 2024-06-08 21:16:12Enot № 1692667 вiд 2024-06-08 20:41:14 Ну з таким відомим експертом визначати приналежність гівна по запаху, який гівно цілодобово нюхає, сперечатись не будемо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692670 вiд 2024-06-08 21:00:23Роланд Гарос на глині це окремий турнір. Сьвьонтек Іга ідеально підходить під глину. Вдосконалила свій стайл. Це вона вже втретє чи вчетрверте взяла Париж?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692669 вiд 2024-06-08 20:56:05теніс іга виграла жіночий фінал з цікавого - фінал був «польським». італійка паоліні має маму польку (також в крові має африканську кров, якщо не помиляюсь). ну і паоліні вийшла у парний фінал. всю кар'єру була ноу-неймом в топ-100 із зростом 163. а тут в 28 років щось «прорвало». іга втретє підряд виграє рг. загалом в свої 23 роки має 4 титули рг… до 30ти може і десяток титулів взяти. поки що не видно для неї конкурентів на грунті…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692668 вiд 2024-06-08 20:42:24olma № 1692665 Судакова і Таловєрова - чим скоріше, тим краще.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692667 вiд 2024-06-08 20:41:14Густо запахло пєтіним гімном)
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692666 вiд 2024-06-08 19:43:422Vichny № 1692659 ця тп «не помітила» історію з вагнеровцями, виступила «експерДом» по головнокомандуючим… Ну, таке. Типу за все хАрошаЄ проти усього поганого. І чогось все співпадає з спробами вкрутити рейтинги найвеличнішого (з Залужним- не подобався рейтинг Залужного, з Сирським- спроба перекласти відповідальність). І що в залишку- мінор і зневіра? Може краще ій в рашу здриснути, бо або тп на підтанцьовках, або грьобана іпсошніца. Як на мене- вона один з самих огидних персонажів нинішньої влади. Є більш огидні, є зовсім непомітні (більшість Ради- болото). Але ця…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692665 вiд 2024-06-08 19:10:35Судакова і Таловєрова треба віддавати в біг 3 Англія, Італія, Іспанія?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692664 вiд 2024-06-08 19:09:50Як повідомляє Calciomercato, «Наполі» планує придбати форварда у літнє трансферне вікно в якості заміни Віктора Осімхену, який може піти. За даними джерела, одним із варіантів підсилення нападу для неаполітанців є форвард «Динамо» Владислав Ванат, за яким італійський клуб уже давно стежить. Цікаво, що трансферна вартість Ваната наразі оцінюється у 10 мільйонів євро. Нагадаємо, що минулого сезону Ванат провів за «Динамо» у всіх турнірах 30 матчів, забив 14 голів та віддав 10 результативних передач.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692663 вiд 2024-06-08 19:00:46PEPSI (Merkury) № 1692662 йoму трeбa в сильний чeмпioнaт для рoсту…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692662 вiд 2024-06-08 18:41:33Таловєров - перспективний. Може вирости у морстра типу Черешні на піку, або ван Дейка. Або у щось середнє. Нтєллект там є, фізуха теж. Аби не загубився і не травмувався. Буде толк.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692661 вiд 2024-06-08 18:35:05У нас що, військових спеціалістів такого рівня десятки? Це ж повний піздець коли якась пізда міняє головнокомадуіачів як шкарпетки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692660 вiд 2024-06-08 18:30:46Vichny № 1692659 ---- Питання не ЩО вона пише, а для чого вона пише, що або хто є мотивацією до такої хуйні. Є ціла область, називається менеджмент змін, є політика, глобальна політика. В яку шухляду помістити пані Безуглу?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692659 вiд 2024-06-08 18:20:26Пробегавший, вона, пригаючи на З., не промотила С. Навпаки, писала всюди що С. - не найкращий кандидат. При обох хуйні багато, десь однакової, десь різної, обидва, по суті, продуктм однієї і тієї ж системи.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692658 вiд 2024-06-08 18:19:16VVV № 1692656 так і є. Нажаль. Був такий колись Микитин у збірній. Працьовитий. Його возили всі суперники, завжди. Або ще був такий Старостяк. Теж працьовитий і нулячий. Конопля і Бондар з того ж тіста, поки що. Ну а шо, а шо, - інших немає :-(.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692657 вiд 2024-06-08 18:10:18Nevropatolog № 1692649 Так, трошки підтоплюю, бо Звягель фарм-клуб Полісся і дербі-партнер Кераміка (Баранівка). Я свого часу (1990-1994 рр) зіграв проти Звягеля сумарно ігор 10-12. Лівим захисником. Дуже лівим :-).
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692656 вiд 2024-06-08 18:09:52PEPSI (Merkury) № 1692654 Так. Конопля не має високого класу, але працьовитий. Щоправда серьйозні суперники його люто возять, але поки другого Миколенка не знайшли. Тимчик гірший за Коноплю, хоча і таланту має більше (може макітра підводить).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692655 вiд 2024-06-08 18:06:30Грше Коноплі лише Бондар.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692654 вiд 2024-06-08 18:06:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1692627 ну, Копопля, з того що бачив - переляк переляканий, досвіду мало (що не дивно), але і інтелекту мало, або він перебивається страхом. Його возив, возить і буде возити фейсом об газон будь-який гравець збірної середнього і вищого рівня з європи. Бо рівень Коноплі наразі занизький. Мені страшно за його фланг, коли він на полі. Фактор ризику. А я єтого не люблю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692653 вiд 2024-06-08 18:01:22Ніколи не кажіть Пьотр Желінскі, Томаш Кенджора. Казати треба Пйотр Жєліньскі, і Томаш Кендьжьора. А на письмі треба передавти ці польські імена Як Зєлінський, Кендзьора. Ці спортивні журналісти сучасні дуже спритні, але є правила, які склалися історично.