🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1465.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692452 вiд 2024-06-06 17:02:42

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1692450
poe - це передача живлення по ейзернет кабелю
для домашнього використання - непотрібна
але якщо тобі потрібно розгортати мережу і на купу мережевих девайсів передавати живлення - то це супер-технологія (девайс повинен підтримувати) … тобто тягнеш тільки ейзернет кабелі і не потрібно думати щоб ще кабелі живлення тягнути
але то таке. рое - можна ігнорувати в побутових ситуаціях :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692451 вiд 2024-06-06 16:57:07

защел в магазин на Хрещатике, возле старого гастронома, слева. Там какая-то распродажа всего со спиленными лейблами. Как Конвой на Манхеттене. Купил я там как-то белые 505 левис со РЖАВЫМИ (!) вродебы медными клепками за 20 баксов.
Дык, хотем себе какието штаны прикупить, чисто для работы в огороде. Но, цены почти как на настоящие штаны. Решил посмотреть, а что за товар в принципе?
Сразу скажу, смотрел толко джинсы с рамере ХL, т. е. очень большие. На две вешалки левисов, ли и прочее нашел тока 1 (одну) пару настоящих штанов - GAP. А все остальное кетайская паленка..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692450 вiд 2024-06-06 16:50:20

РОЕ то така технологія шоб по електро проводці компьютерну мережу створювать.
Адаптер спеціальний порібен. Та і працює на скрутках так собі :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692449 вiд 2024-06-06 16:47:20

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1692447 вiд 2024-06-06 16:40:06

У камуніздів все завжди трималося на фуфлі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692448 вiд 2024-06-06 16:43:11

2 Voxa
№ 1692447
ну, если можно подделывать все, от адидаса и левиса до Эирбаса и Ягуара, то почему бы не подделать водопал?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692447 вiд 2024-06-06 16:40:06

«Китайський турист викрив найвищий водоспад у Китаї: він зняв на відео… трубу, яка подавала воду з вершини водоспаду.»

ссука, країна-підробка :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692446 вiд 2024-06-06 16:17:48

Batyj
№ 1692441

POE - это Power over ethernet, хз, не пробовал.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692445 вiд 2024-06-06 16:16:47

Да, я у киевстара заказывал, ждал, но тогда не было, их быстро разгребают, обещали новые поставки, значит, намастырили новую партию.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692444 вiд 2024-06-06 16:15:33

короче, заказал на интернетмагазине киевстара..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692443 вiд 2024-06-06 16:06:52

2 LAZY
№ 1692442
как ни странно, но я нашел быстро за 1499

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692442 вiд 2024-06-06 16:03:17

Только именно эти VIA Energy Mini UPS уже хер найдешь.
Есть аналоги, такие же модели, только другой «бренд» налеплен сверху.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692441 вiд 2024-06-06 16:01:08

Лейзик, а вот те гнезда, LAN и POE для чего? Ими как пользоваться?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692440 вiд 2024-06-06 15:57:08

спасибо за подсказку. заказываю..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692439 вiд 2024-06-06 15:57:00

sk (здалеку)
№ 1692432 вiд 2024-06-06 15:18:41

> я купую тільки базеус або сяомі

Нагадую, що Xiaomi у списку міжнародних спонсорів війни.
Не купуй їхні товари.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692438 вiд 2024-06-06 15:56:24

но, учитывая, что я часто в городе, а жена сама хрен чево зарядит, надо брать этот VIA Energy Mini UPS

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692437 вiд 2024-06-06 15:40:09

за 2 часа я советской Электроникой, пукско-зарядкой, заряжу любой, а тем более 7 амперчасовой гелиевый акум до упора..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692436 вiд 2024-06-06 15:38:35

2 LAZY
№ 1692435
понял, спасибо.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692435 вiд 2024-06-06 15:28:52

Batyj
№ 1692434

В смысле как? Втыкаешь эту хрень в розетку, а от нее кабель - в роутер. Есть свет - роутер питается от сети, света нет - эта хрень начинает питать роутер от своего аккумулятора. Это ж по сути павербанк с соответствующими выходами, нужными роутеру. Но, видимо, если свет всего на два часа дают, то зарядиться оно не будет успевать.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692434 вiд 2024-06-06 15:25:41

2 LAZY
№ 1692424
дык разворачивай. И что? как им пользоваться?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692433 вiд 2024-06-06 15:20:48

2 LAZY
№ 1692429
повторяю, роутеру нихуя, кроме старого, забытого автомобильного акума не надо. Сосед взял мой, которым я дверь в гараже подпирал, долил дистилята, суток трое заражал Аж до 12,1 вольта и теперь пользуется..

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692432 вiд 2024-06-06 15:18:41

Sauron
№ 1692428
я купую тільки базеус або сяомі
але сяомі немає на 65 ватт
десь мінімум 5 знайомих мають базеус на 65ватт щоб ноут заряджало. порядок. це від 2022 року…
так що можна брати
LAZY
№ 1692429
так. просто павер-банки у багатьох вже є з минулого життя. плюс ціна питання, я десь місяць назад базеус на 30000 на 65 ватт купив за 2к грн. а екофлоу чи аналог - це вже інша цінова категорія. і якщо вже питання інвестувати в такий девайс, то дійсно потрібно брати 1 квт+, щоб «холодильник» і т. п…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692431 вiд 2024-06-06 15:17:28

2 Akela
№ 1692421
хуясе.. 3,5 нехватало.. Ты меня «успокоил»..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692430 вiд 2024-06-06 14:53:17

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1692425 вiд 2024-06-06 14:11:36

Ну да, ну да… за 4 місяці до зимового сезони вони те все набудують.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692429 вiд 2024-06-06 14:38:39

інша справа що коли світло 2 через 6 годин, павер-банк не встигне зарядитись, коли в такому режимі працює - заряджається повільно…

тоді відповідь знов та сама - Екофло :) наймолодшу найменшу модель поставити і хай живить роутер в режимі ДЖБ та швидко хапає заряд поки є світло пару годин.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692428 вiд 2024-06-06 14:37:58

sk (здалеку)
№ 1692427 вiд 2024-06-06 14:29:55

> деякі павер-банки (той же базеус), мають таку фічу - як «наскрізне живлення» (можна на хот-лайн фільтр поставити)

Теж таке думав, але знайомий адмін сказав, що в такому разі треба купувати лише надійні бренди, бо стрьомно. Baseus в його уявленні - це дешевий бренд.

У нього колись лодин пауербанк загорівся фактично в руках (був на зарядці), то він його швиряв у вікно і тепер трохи нєрвний. :))

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692427 вiд 2024-06-06 14:29:55

деякі павер-банки (той же базеус), мають таку фічу - як «наскрізне живлення» (можна на хот-лайн фільтр поставити)
тобто він може одночасно заряджатись і живити той же роутер. я так восени 2022 і робив. базеус павер-банк живив раутер і сам заряджався коли було світло (правда в б-якому випадку при зникненні світла і його появі, раутер перезавантажується, тобто це не справжній режим ДБЖ)
але тут потрібно «тестувати». під час зарядки, видно, є якісь обмеження на «потужність» що видається через юсб порти, і, наприклад, мій вай-фай раутер інколи йде в перезагрузку. але, думаю для 90% вай-фай раутерів така схема підійде.
інша справа що коли світло 2 через 6 годин, павер-банк не встигне зарядитись, коли в такому режимі працює - заряджається повільно…
у сусіда є девайс візуально схожий на той що
LAZY дав в № 1692424
вирубається останні дні, так як не встигає зарядитись…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692426 вiд 2024-06-06 14:14:11

LAZY
№ 1692424

Супер, мені подобається.
Але пауербанк вже в наявності і хоч іноді тепер працює, а то знов буде валятись в шкафу.: D

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692425 вiд 2024-06-06 14:11:36

"Укрнафта почне будувати маневрову генерацію електроенергії – газопоршневі та газотурбінні теплоелектростанції, повідомила пресслужба компанії.
Джерелом енергії буде газ, який видобуває компанія паралельно з нафтою.
Гроші на будівництво електростанцій компанія отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку. "

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692424 вiд 2024-06-06 14:00:11

Sauron
№ 1692422 вiд 2024-06-06 13:41:42

Batyj
№ 1692420

Ну, потужний пауербанк вдома всеодно має бути, тому зручно їм живити роутер.

Дратує туди-сюди дрочити той павербанк та підключати к роутеру, заїбався я кілька раз на день. Краще отаку хрінь або аналог поставити та забути про дроч з павербанком:

https://viatec.ua/product/VIA-Energy-Mini-UPS

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692423 вiд 2024-06-06 13:54:29

Batyj
№ 1692405
та х. з.
так виглядає, шо генератор на видає менший струм ніж пусковий у насоса.
Простіше за все - помірять. Звичайний побутовий тестер міряє до 10А, досить.
А тоді дивитись де проблема. Може «пасік провис» на генераторі, а може підшибник в насосі «закоксовався»
Хоча на холостом ходу може все бути ок, а під нагрузкою привисать нище критичного.
але «смерть без причини не буває»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692422 вiд 2024-06-06 13:41:42

Batyj
№ 1692420

Ну, потужний пауербанк вдома всеодно має бути, тому зручно їм живити роутер.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692421 вiд 2024-06-06 13:40:03

2 Batyj
№ 1692419
Поменял инвертор на более мощный, это было на инверторе 3,5 кв.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692420 вiд 2024-06-06 13:38:02

2 Sauron
№ 1692417
для роутера достаточно 1 простого 7 амперчасного акума из бесперебойников, они дают как раз 12 вольт, и 2 крокодилов. Я всю зиму прошлую на нем интернет на даче ловил..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692419 вiд 2024-06-06 13:35:24

2 Akela
№ 1692416
это понятно. НО раньше ведь хватало мощи этому генератору запускать насос. А потом, однажды стало не хватать..

Ты как выходил из положения?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692418 вiд 2024-06-06 13:33:31

2 LAZY
№ 1692412
да ладно, верю..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692417 вiд 2024-06-06 13:31:12

Ось мій погляд на те, що треба мати.

Зарядна станція (хоча б маленька), щоб у випадку довгого блекауту можна було б її заряджати в машині.

Пауербанк на 20000 mAh для роутера (плюс перетворювач на 12V).

Потужна зарядна станція або безперебійник з зовнішніми акумуляторами (75-150 Ah). Це - для комфорту життя (заживити компьютер, ТВ тощо).

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692416 вiд 2024-06-06 13:26:45

2 Batyj
№ 1692405
Пускова потужність насосу набагато більша за номінальну, тому може вибиває? В мене з насосом Водолей, який номінально 1,5 кв, здається - таке саме було.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692415 вiд 2024-06-06 13:18:57

+№ 1692411

У свою чергу, наша великорозумна жОПа висунула хитрожОПий план - з 10 пунктів «програми миру» залишити лише ті три, які за фсьо харошеє:

https://gordonua.com/ukr/blogs/egor-chernev/ukrajina-virishila-skorotiti-prohramu-samitu-miru-do-trokh-punktiv-iz-jakimi-pohodjatsja-vsi-krajini-tak-kreml-bude-dijati-v-paradihmi-formuli-zelenskoho-1709360.html

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692414 вiд 2024-06-06 13:12:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1692407
а вартість газу яка? :)
в до-ковідні часи всі тец з газу на вугілля переводили не просто так…
десь мабуть є розрахунки по вартості 1 квт в залежності від того на чому виробляється
і конкурентів атомним ес немає. маневрові тес - не настільки критично, тому що вони повинні працювати обмежений період часу…
до речі зараз єс виділяє 300 млн (???) для молдови щоб ті закупили якусь велику батарею щоб балансувати напругу в своїй мережі, і не залежати від україни…
в британії був проект від місцевої «дтек» щоб в квартирах люди собі ставили батареї, таке собі розподілене накопичування, а «дтек» централізовано управляв ними. коли в мережі зайва електрика- заряджав акуми, коли недостачв - віддавав. звичайно хто погодиться - спеціальні тарифи… але не знаю чи злетіло то чи ні… то гарні ідеї для «після-війни» …
зараз майже всі країни будують атомні станції не просто так. і кожна країна повинна думати як балансувати то все на протязі доби…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1692413 вiд 2024-06-06 13:12:25

LAZY
№ 1692409

Якісний аналіз. :))


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.