Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692332 вiд 2024-06-06 01:18:202 Starik№ 1692316А хто стикався - хочу таку станцію, щоби години 3-4 тримала телевізор + звукову систему + консоль ігрову. Що це може бути?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692331 вiд 2024-06-06 01:08:03Да. Дед, шофер по жизни, с 1912 года тока Фундуклеевской и называл. И всем, в 1966 году, например, было понятно. А Володарского, где собмтвенно жили, - Златоустовской. И был прав. Зы. Щас, 1:05 свет опять вырубили. Телефон зарядился с 2 до 48%..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692330 вiд 2024-06-06 00:59:51Batyj № 1692329 вiд 2024-06-06 00:39:22 > С Хрещатика по шел пешком по бывшейленина, щас кажить Б. Хмельницкого Блять, я трохи зі стільця не впав! Батий, одразу після розвалу совка її перейменували, тобто вже більше 30 років тому. Давай ще назвемо її Театрштрасе. :)) — Колишні назви: Кадетська, Фундуклеївська, Леніна, Театерштрассе
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692329 вiд 2024-06-06 00:39:22седня, первый2 раз за 2 года прокатился на тролейбусе, прошелся пешком по центру. Поразило количество быков вполне призывного возраста, возлежащих на диванах уличных терас и сосущих, нет не хуй, мундштуки кальяна.. Это пару бригад за вечер можно укомплектовать. Но, я не про то. Ты тут Минэнерго вспомнил. С Хрещатика по шел пешком по бывшейленина, щас кажить Б. Хмельницкого, сразу за центральным мунивермагом здание бывшего Гипрорудпрома. Проектная шарашка, шахты проктировала. теща в нем всю жизнь проработала. Вывеска - Министерство энергетики. И слева примыкает еще одно здание, не помню, что там было до того.. Ды это все министерство Энергетики. И у тротуаров, где стоянка запрещена, с двух сторон улици выставка люксовых кросоверов, джипов и седанов. Мерсы, порше, бентли.. Это сотруднички, блять, на работу приехали..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692328 вiд 2024-06-06 00:32:372 Voxa№ 1692327не понимаю.К чему ты это?Я про факты. Телефон не успевает зарядиться. Холодильник не успевает выйти на температуру.Это надо завязывать покупать сырое мясо, рыбу, переходить на тушенку, консервы рыбные. Ну, яйца, овощи могут и без холодильника полежать. Ростительное масло. Сливочное не брать.. Пиздец. Режим ломается в принципе. Пока свет есть чота делаеш пожрать, моеш посуду, нет света - надо тупо ложиться спать..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692327 вiд 2024-06-05 23:28:02Batyj № 1692326 відсутність електрики це іпсо: «Статья Financial Times под названием «Россия уничтожила больше половины энергетики Украины» имеет признаки ИПСО, носит манипулятивный характер и продвигает нарратив врага, — Минэнерго»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692326 вiд 2024-06-05 23:01:387,5 часов подряд не было света..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692325 вiд 2024-06-05 22:58:04Vichny № 1692324 вiд 2024-06-05 22:35:08 Так. Мутняк.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692324 вiд 2024-06-05 22:35:08Nevropatolog № 1692323 Окей, згоден. Якийсь мутний абзац є про то що хтось там неназваний ексклюзивно (тм) для політико щось пизданув, але ж, сам бачиш, кредібіліті того абзаца… ну і тим більше української інтерпретації його з «австрійцем Орбаннедом» - нижче плінтуса. В жодних офіційних джерелах про це ніхуя.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692323 вiд 2024-06-05 22:29:26Vichny № 1692322 вiд 2024-06-05 22:19:42 Бля, ти сказав «нема такого на Політико». Але там є. Крапка.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692322 вiд 2024-06-05 22:19:42Nevropatolog № 1692285 вiд 2024-06-04 23:20:49 Ну там вже інші дописувачі понатикали тобі) я тільки зараз побачив твоє повідомлення. Неназваний хуй якийсь щось наче пизданув, причому про це ніде нема, крім отого абзаца шо ти навів, про гру слів Віктор Орбаннед пояснили, а якась тупа пизда подумала шо то такий персонаж пиздить щось офіційно-авторитетно, і розповсюдила, ну а хом'ячки порозтаскували. Йобаний сором.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692321 вiд 2024-06-05 22:05:53Офіційно. Пiхальонок - гравець «Динамо» Атакувальний півзахисник Олександр Піхальонок підписав контракт із ФК «Динамо» (Київ). За умовами угоди, хавбек захищатиме кольори «біло-синіх» упродовж п’яти років – до літа 2029-го.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692320 вiд 2024-06-05 21:53:10Thank you @ChingteLai for your warm message. I look forward to closer ties as we work towards mutually beneficial economic and technological partnership. https://x.com/narendramodi/status/1798339373785911656 … Моді згадували? От він вже обіцяє з тайванем дружити… Добре. Чим більше сусіди будуть сі дратувати, тим краще
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692319 вiд 2024-06-05 21:30:44olma № 1692313 Я тобі в тг «інструкцію» наказав)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692318 вiд 2024-06-05 19:38:382 Старік, гляну, коли світло дадуть.))
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692317 вiд 2024-06-05 19:23:10Starik (Україна, Київ) № 1692316 в мене ecoflow - роутер та gpon тримає на «автоматі» тобто працює як ДБЖ
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692316 вiд 2024-06-05 18:31:59є зовсім маленькі, дешеві, типу https://rozetka.com.ua/ua/powerplant-pb931347/p428775437/ https://rozetka.com.ua/ua/381963273/p381963273/ ці десь подвоять час роботи ноута, або більше. а є Bluetti, Ecoflow тощо. у мене середній, десь до 600W, вистачає на ноут з монітором або на комп з телевізором майже на день. для роутера краще брати спеціалізований ДБЖ, який автоматом переключається.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692315 вiд 2024-06-05 17:58:55olma № 1692310 вiд 2024-06-05 17:47:46 Таке буває, коли ноут переважно працює у режимі стаціонарного комп'ютера, тобто постійно під'єднаний до електромережі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692314 вiд 2024-06-05 17:55:50Starik (Україна, Київ) № 1692311 вiд 2024-06-05 17:51:17 Ну так бачить, що лошадь сумує - подумав, що треба жеребця.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692313 вiд 2024-06-05 17:54:39А як зовнішній підключаєцця? Через штекер блока живлення?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692312 вiд 2024-06-05 17:52:07olma № 1692310 купи зовнішню, поки що не сильно подорожчало
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692311 вiд 2024-06-05 17:51:17Президент тимчасового періоду Буркіна-Фасо Ібрагім Траоре вручив лаврову найвищу державну нагороду республіки — орден Жеребця.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692310 вiд 2024-06-05 17:47:46Міняти батарейку в ноуті треба, бо працює тільки 1год. 40 хв
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692309 вiд 2024-06-05 17:46:47olma № 1692307 вiд 2024-06-05 17:32:43 Можна інше контрольне питання)))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692308 вiд 2024-06-05 17:36:54Київстар покращив сервіс. В будинку блекаут за графіком. Я езернет в лаптоп вимкнув, робе доки батарея (1.40)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692307 вiд 2024-06-05 17:32:43Це типа контрольний питання. Може бути. Хоча можно було б спитати, в якому році на трамваї Києва біжучий рядок: Русский воєнний корабель- или нахуй!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692306 вiд 2024-06-05 17:26:01І справді має місце поштова марка з люсиним їбалом, але чомусь ге українська, а такої країни, як Ліберія.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692305 вiд 2024-06-05 17:19:22Марка з Арестовичем теж вийшла тоді. Дивно, чому про неї не питають?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692304 вiд 2024-06-05 16:08:55«На НМТ по истории (главный экзамен для 11-классников), который был 3 июня, нужно было определить, к какому году относится марка с псом Патроном»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692303 вiд 2024-06-05 13:50:57Колишній начальник Генштабу Молдови Ігор Горган, який залишив посаду у 2021 році, став інформатором російського ГРУ і досі продовжує цю діяльність. https://www.pravda.com.ua/news/2024/06/5/7459282/
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692302 вiд 2024-06-05 12:00:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1692299 як показує досвід цієї війни, для успіху завтра потрібно робити щось, що не видається реальним сьогодні
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692301 вiд 2024-06-05 11:59:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1692295 підхід влади можна описати як «відрубувати собаці хвіст частинами». правильні і вчасні питання не сприймаються
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692300 вiд 2024-06-05 10:49:52LAZY № 1692291 вiд 2024-06-05 07:43:03 ЗнатокЪ
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692299 вiд 2024-06-05 09:49:42toreo № 1692293 треба дивитись на речі реально, а не через мрії. Тоді і якісь управлінські рішення можна приймати адекватні, а не так як зараз.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692298 вiд 2024-06-05 09:32:51Доходи від експорту російської нафти знизились до $17,2 млрд у квітні через зменшення обсягів експорту нафтопродуктів та цін на дизельне паливо і лігроїн https://kse.ua/ua/about-the-school/news/naftovi-dohodi-rosiyi-zmenshuyutsya-nezvazhayuchi-na-zrostannya-perevezen-tinovim-flotom-i-tsin/ --------- київська школа економіки робить щомісячний аналіз економіки хуйлостану, в основному з точки зору скільки бабла бюджет має на війну і як «працюють» санкції… 17 ярдів на місяць тільки від нафти… нам штати 60 на рік дали? там наче ціна на нафту зараз на 10 баксів нижче ніж була 1-2 міс назад… ось це найкраща санкція (після доронів по нпз). до речі перестали дрони по нпз літати… чи це «договорняк» і розмін на те щоб байден дозволив американською зброєю за поребрик йібошити?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692297 вiд 2024-06-05 09:20:17Тема про кореляцію відвідувань барбершопів із смоктанням хуїв не розкрита!
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692296 вiд 2024-06-05 09:20:03Геть (Геть) № 1692289 з липня - мад'яри головувати в єс будуть (с зічня - поляки) по суті повідомлення коректне. австрія підтримала ідею інша справа - хз яка процедура позбавлення голосу мад'яр? консесус? тоді це просто балачки на завтра цю ідею забудуть…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692295 вiд 2024-06-05 09:15:33toreo № 1692293 вiд 2024-06-05 08:21:15 Тут одразу виникає запитання: «А якщо нє, то шо?»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692294 вiд 2024-06-05 08:47:58, я что то пропустил? В барбершопах уже не стригут? Уже просто сосут хуй? Действительнл, пидпиздец какойто.. А где ж тада стригут? В публичном доме?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692293 вiд 2024-06-05 08:21:15«Громадянам за кордоном, які отримали статус «у розшуку» в «Резерв+», потрібно повернутися до України та прийти до ТЦК, - Міноборони» власне, як я і квзав, що треба робити. але роблять завжди все з запізненням. і через жопу. і не так, як треба. такий буде і результат