Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692212 вiд 2024-06-03 22:17:27Зіна замість того, щоб вибити, у своєму карному майданчику намагається обігрувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692211 вiд 2024-06-03 22:05:07Batyj № 1692209 вiд 2024-06-03 22:02:44 Умикнув (с) у них німецький канал - майже не збоїть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692210 вiд 2024-06-03 22:03:15по ідеє на любому регіональном Суспільном
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692209 вiд 2024-06-03 22:02:44На майфутболтоп конечно есть
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692208 вiд 2024-06-03 21:58:58Пардон, то не оно..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692207 вiд 2024-06-03 21:58:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1692203 Камон, німці нам дуже допомагають. Колись і черга таурусів прийде.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692206 вiд 2024-06-03 21:57:27Я на ігого
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692205 вiд 2024-06-03 21:55:31Суспильне сспорт
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692204 вiд 2024-06-03 21:53:20Народ а где трансляция??
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692203 вiд 2024-06-03 21:52:13Стара бундесжопа шольц на трибуні разом з іншими піздаріусами.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692202 вiд 2024-06-03 21:48:37Я щось пропустив, що ЧЄ буде в Німеччині. Ну, це дуже приємно і відповідально зіграти з майбутніми господарями
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692201 вiд 2024-06-03 21:37:24Нормальний склад. Сергія Реброва - з 50-річчям! Справжній динамівець, whatever it means.: D
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692200 вiд 2024-06-03 21:35:43Три центральных и Зина, задний полузащитник. Мудрик -перелний на левом фланге.. Ребруха придумывает Зине место..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692199 вiд 2024-06-03 21:28:27Состав явно с прицелом на замены..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692198 вiд 2024-06-03 21:12:34Оце рівень! Зелі буде з ким потусуватись… ----------- На Глобальному саміті миру Індія буде представлена секретарем МЗС або заступником радника з питань національної безпеки, - Hindustan Times
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692197 вiд 2024-06-03 18:01:32https://www.dynamomania.com/news/728994-polskie-fermery-budut-snova-blokirovat-granicu почалось постачання зброї і кацапи зразу увімкнули своїх ручних підарасів. і типу в Польщі ніхто нічого не розуміє.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692196 вiд 2024-06-03 17:22:57m1919(Київ - чемпіон!) № 1692195 вiд 2024-06-03 16:49:56 Я оптиміст і тому вірю не в наступ ЗСУ на Урал, а в Рагнаорьок. Він має бути. Дуже хочу побачити його.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692195 вiд 2024-06-03 16:49:562 sk№ 1692181От Польщу ти дуже влучно згадав.Ніби й відбудувалися, але майже 50 років окупації. Врахуй, що з поляків ще не намагалися руЗЗкіх зробити і варіант Афганістану без окупаційних військ уже може здатися й не найгіршим.2 LAZY№ 1692182Дурню, я оптиміст. Просто не вживаю нічого, що дозволило б планувати наступ наших військ до Уралу.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692194 вiд 2024-06-03 16:48:31Russian propagandist Solovyov said that he expects Ukraine to receive tactical nuclear weapons. «I'll explain what will happen. Ukraine will receive tactical nuclear weapons. And they will not hesitate, unlike us, they will immediately take advantage of the territory of Russia under the applause of the West.» -------- Понеділок - важкий день подекуди, але Соловйов знає, як підбадьорити українців.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692193 вiд 2024-06-03 15:48:59"Нідерланди дали дозвіл Україні використовувати винищувачі F-16, які передасть ЗСУ ця країна, для ударів по цілях у Росії. Про це в коментарі Politico заявила міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен.Вона зазначила, що Нідерланди не вводитимуть обмеження на застосування F-16, як це зробила Бельгія ".-------------------------
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692192 вiд 2024-06-03 15:47:15Batyj № 1692177 вiд 2024-06-03 07:45:10 после № 1692166 можна бути відкритим хейтером так званого пивзаводу.. ------------------ Ахаха, якби не знав про тебе і твій вік, то написав би «хейтер мамкін», ну а так - не буду, просто посміхнуся :)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692191 вiд 2024-06-03 15:46:25Donald Trump has joined TikTok, despite attempting to ban it on national security grounds during his presidency. ----- не тільки порошенку-байдену через тік-ток шукати «поціновачів» :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692190 вiд 2024-06-03 15:45:45PEPSI (Merkury) № 1692175 вiд 2024-06-03 04:58:32 вітання Оболоні і Вічному! -------------------- Дякую! Ми ще до Житомира приїдем :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692189 вiд 2024-06-03 15:13:17Старий х-пьорд ЙоЙо Жаббо стверджує, що на Євро основним воротарем буде Лунін. Цікаво буде перевірити.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692188 вiд 2024-06-03 14:45:02sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1692187 вiд 2024-06-03 14:36:42 Гравці збірної України привітали Сергія Реброва з ювілеєм! Сьогодні Сергій Станіславович святкує 50-річчя? До речі. Сьогодні збірна з німцями… … …але вже подарували краватку? (с) старий анекдот
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692187 вiд 2024-06-03 14:36:42Гравці збірної України привітали Сергія Реброва з ювілеєм! Сьогодні Сергій Станіславович святкує 50-річчя? … До речі. Сьогодні збірна з німцями…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692186 вiд 2024-06-03 14:24:56…але пишуть що відос старий. Ех. Шкода.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692185 вiд 2024-06-03 14:16:51Ось вже кайфові відосікі пішли: https://t.me/BerezaJuice/45078
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692184 вiд 2024-06-03 13:28:48буквально пара днів пройшла від новин про те що штати дали дозвіл йєбошити за порєбрік… і вже новини про те що уйібнули с300/400 за бєлгородом йдуть без додавання «брейкінг» … як прогноз погоди…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692183 вiд 2024-06-03 13:26:04теніс програла еліна гарний рівень показала… але… навіть коментатори кажуть що рибакіна не грала на 100% наші тільки в парах залишились…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692182 вiд 2024-06-03 12:52:43Дарма витрачаєш бісер, це ж серійні кислойоблі зрадойоби, горє ат дівана.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692181 вiд 2024-06-03 12:36:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1692180 вiд 2024-06-03 12:01:21 m1919(Київ - чемпіон!) № 1692178 якось ви дуже «депресивно» налаштовані можна взяти як приклад афган. можна німеччину-польщу, які теж були зруйновані під час другої світової. відновились. пд корея - теж приклад якщо після закінчення війни, замість того щоб відбудовувати державу, продовжувати воювати. якщо не на «на зовні», то проти «внутрішніх ворогів» … то буде «афган» «методички» про те що і як робити - загально-відомі, які спрацювали відновлюючи країни східного блоку. і по цим же методичкам нас веде «внєшнєє управлєніє» (в хорошому сенсі цього слова). виконали вимоги мфв, нам черговий транш допомоги перекинули. так що поки що, не дивлячись на війну, робимо те що потрібно… до речі так було і після 14го, при порошенку коли прийшла команда зе, вже і об'єм золотовалютних резервів піднявся до рекордних показників, і економіка росла… то його радники почали розганяти тему про подолану корупцію і ми «по своїм методичкам» краще країну відновимо. і допомога від мвф й інших інституцій зупинилась…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692180 вiд 2024-06-03 12:01:21m1919(Київ - чемпіон!) № 1692178 але при цьому є і позитивна новина: «Глава держави наголосив, що буде з народом до кінця.»
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692179 вiд 2024-06-03 11:32:54Georgian parliamentary Speaker Shalva Papuashvili says he has signed into law the divisive «foreign agent» bill, which has sparked weeks of mass protests and has jeopardized the Caucasus country's path toward North-Atlantic integration. ------- славетна грузія потроху перетворюється в «папуа-швілію» …
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692178 вiд 2024-06-03 11:19:142 Vichny№ 1692170Русня буде як афганістан.Скоріше ми будемо, як Афганістан. Стерті в каміння, але не переможені.Якщо не здамося.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692177 вiд 2024-06-03 07:45:10после № 1692166 можна бути відкритим хейтером так званого пивзаводу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692176 вiд 2024-06-03 07:36:05Назік був в спреє, або в таблєтках?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692175 вiд 2024-06-03 04:58:32вітання Оболоні і Вічному!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692174 вiд 2024-06-03 00:36:24Куртуа - хуюртуа. Сьогодні Назік був з нами на трибунах і реально радів сейвам Рибки. Ото Людина!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692173 вiд 2024-06-03 00:15:30Ахмєтов - пітух.