Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692132 вiд 2024-06-02 18:16:23Нафуй ще гереги у вищій лізі на додачу до чучуркєсів та ахмєтки? Хай сидять у нижчому дивізіоні.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692131 вiд 2024-06-02 18:13:24Верес тоже остается, жарии Эпицентр уже 3-0
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692130 вiд 2024-06-02 18:10:41За сумою двох матчів. Ясно.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692129 вiд 2024-06-02 17:57:20На стадіоні поки немає бурі, але хмара велика))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692128 вiд 2024-06-02 17:56:46ОБОЛОНЬ!!!!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692127 вiд 2024-06-02 17:54:01Шо там на ст. Лівий Берег зараз. Тут типа буря, і шторм з дощем?
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692126 вiд 2024-06-02 16:30:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1692125 вiд 2024-06-02 16:18:42 У них кстати Павлов там руководит
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692125 вiд 2024-06-02 16:18:42Виявляється, у Лівого берега тренер - Первак, тобто мають алкогольне протистояння - первак проти пива.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692124 вiд 2024-06-02 15:51:29Як стало відомо ТаТоТаке, власник «Металлiста 1925» Володимир Носов запланував будівництво великого інфраструктурного об'єкта в Щасливому. Йдеться про житлово-тренувальний комплекс із наявністю 4 футбольних полів (із природним і гібридним покриттям), а також корпус для проживання та відновлення гравців і персоналу. Базова дата старту будівництва - початок наступного тижня.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692123 вiд 2024-06-02 15:32:09У неділю визначаться два останні учасники Української Прем'єр-ліги сезону 2024-25. Для цього Регламентом передбачено стикові матчі представників УПЛ та Першої ліги. Оболонь у першому поєдинку зуміла обіграти Лівий берег завдяки влучному удару Тараса Мороза - 1:0. Однак перевага хитка, і у Лівого берега, безперечно, є шанс поборотися за путівку до УПЛ. Початок матчу 16.00
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692122 вiд 2024-06-02 13:13:43ALS № 1692121 написав дохера і все злетіло. п.. ць Куртуа то вчорашній день, який піде разом з впертим італійцем. Порівняй гру ногами Куртуа і Луніна. подивись як часто грають захисники через бельгійця і через українця. Згадай хоча б один лонг бол від Куртуа. Всі все бачать і розуміють. Першого номера світу підсидів хтось із Вольфсбурга? Ну трохи пробоїть логіка. Куртуа не у формі. З Бетісом він відверто лажанув, ВАР врятував, вчора теж на в ході ледь не привіз. Лунін залишиться. Якщо дуже багато грошей умвний Ньюказл не запропонує.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692121 вiд 2024-06-02 12:52:43Анчелоті як мінімум рік нікуди не піде, Куртка, дуже м'яко кажучи, не гірше за Луніна, однак значно авторитетніше серед партнерів, і від нього просто іскрить надійністю, що для захисників дуже важливо. При нюму Вінісіус буде стояти де сказали, а не на власну чуйку зміщуватися, і на нього умовний Кроос не буде махати руками, як він це робив на Луніна декілька разів в матчі з Баварією, коли той виходив за майданчик і одного разу отримав спробу від Кєйна закинути парашут. Ну і в збірну не він не захотів, а його не викликали саме з тих підстав, що другим він бути не може, а кіпер Вольсбурга дуже пристойного рівня і заслужив бути першим номером. До чого це я? Луніну треба йти))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692120 вiд 2024-06-02 12:38:53А Куртуа відмовився від збірної? Я не знав. В цілому з його комплексією важко, мабуть, бути в гарній формі і не ламатись. Короче, хз що б робив на місті Луніна. :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692119 вiд 2024-06-02 12:34:46Sauron № 1692118 або піде Анчелотті, а він піде, Куртуа знову зламається (відмова від збірної натякає на його форму) і Лунін отримає шанс стати справжнім першим номером найбільшого клубу світу. Йому є над чим задуматись.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692118 вiд 2024-06-02 12:29:11В цілому Андрій провів казковий сезон і його величезний внесок в чемпіонство і в перемогу ЛЧ. Зараз напевне є черга з топ-клубів, які його хочуть собі забрати, і після переходу він буде мати статус першого номера.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692117 вiд 2024-06-02 12:27:24Лунін має йти з Реалу, бо буде за спиною Куртуа і не буде зростати.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692116 вiд 2024-06-02 12:26:26Та я і без Динамоманії бачив в хуїттері такі меседжі. Але, ті самі люди вважають, що Куртуа всеодно номер 1.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692115 вiд 2024-06-02 12:22:43Sauron № 1692104 https://www.dynamomania.com/news/728797-bolelschiki-reala-pobeda-v-lige-chempionov-posvyaschaetsya-velikomu-luninu почитай хоча б цю добірку з динамоманії. вона абсолютно репрезентативна. у Мадриді розбираються у футболі і знають, що за людина Анччелотті.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692114 вiд 2024-06-02 11:59:29Perfect Stranger З днем народження! Здоров'я. Миру після перемоги!
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692113 вiд 2024-06-02 11:48:09по світлу - не знаю. кому як повезе. у нас викл вчора з 18 до 23, потім з 2 до 5.30. і зараз в 10 викл… а зазвичай в робочі дні графіки більш «жорсткі» … тому хз як воно з понеділка буде…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692112 вiд 2024-06-02 11:45:36Vichny № 1692108 я колись був дотичний до лайф-іншуранс бізнесу, тому суть розумію тут шла мова про пенсії от якщо спитаєш когось з розвинених країн. він не скаже що «відкладаю на пенсію». він скаже що купив лайф-іншуранс поліс в такій-то конторі. і щомісяця перераховує туди частину своїх доходів те що у нас назвали недержавниі пенсійні фонди тому що у нас слово «страхування» асоціюється із класичним страхуванням, наприклад авто а суть лайф-іншуран полісу - накопичення ресурсу на пенсію, яким ти керуєш самостійно далі той фонд вкладає твої гроші (за кордоном в основному в ринок акцій, який в довгій перспективі завжди росте швидше за б-який депозит), заробив % і через якийсь час почав або віддавати тобі частинами, або просто разово повернув всю суму навіть в україні недержавні пенсійні фонди (з іноземним капіталом), свої накопичувальні продукти (на пенсію) називають «страхування життя» (наприклад уніка) звичайно що у договорі з накопичення є страхування життя у сенсі страхування (як страхування авто на випадок дтп). але суть - це накопичення на пенсію, яке ти робиш самостійно…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692111 вiд 2024-06-02 11:38:27Нечипоренко - явно ж русифікований хахол і патрійот вєлікай расії, як і гаффер, що дописував тут, тусив з нами, а потім став дуже сильно не любити хахлов
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692110 вiд 2024-06-02 11:24:18Кацапи мабуть нажралися та вирішили розібрати якусь бомбу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692109 вiд 2024-06-02 11:10:44:-) При детонации боеприпаса погиб замглавы администрации Корочанского района Белгородской области Игорь Нечипоренко, глава района и двое глав сельских поселений получили незначительные ранения — губернатор Подробности произошедшего не уточняются.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692108 вiд 2024-06-02 10:31:58sk (chromebook acer 14) № 1692105 вiд 2024-06-02 01:18:17 Та шо тут розгортати. Тут не переклад треба, а розуміння суті. Life insurance/assurance vs Private pension plan/scheme. Гугли.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692107 вiд 2024-06-02 02:22:02Кончился фудбол и у меня отрубился свет.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692106 вiд 2024-06-02 01:25:58теніс по еліні далі - рибакіна. грунт не покриття рибакіної, але вона дуже недооцінена. чассто хворіє. пропускає турніри, чи знімається. але якщо грає - то доходить до фіналів. пох яке покриття… раніше була «нєрвна», що допомогло еліні витягнути матч за 3те місце на олімпіаді в токіо проти рибакіної. але зараз - хз. 30% на перемогу еліни, якщо рибакіна буде в своїх звичайних кондиціях…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692105 вiд 2024-06-02 01:18:17Vichny № 1692101 ну давай. розгорни з перекладачем з англ :) або якщо ти сильно в темі по західним фінансовим інструментам - то можеш тут написати пару абзаців… що принципово в моєму меседжі не так на заході немає поняття «пенсія». є лайф-іншуранс звичайно мільйон нюансів, те куди всі притомні люди інвестують - лайф-іншуранс фонди от, один з найбільших у світі - ing, колись ман-юнайтед спонсорував основна ідея -ти щомісячно перераховуєш гроші на визначений період, наприклад 30 років. після якого лайф-іншуранс компанія починає перераховувати тобі «назад» гроші щомісячно, чи разову суму (це твоя «пенсія», яку ти накопив) … звичайно в контракті можуть бути пункти якщо ти склеїш ласти раншіше якоїсь дати, чи будеш мати проблеми по здоровью, тобі компанія буде виплачувати «страховку». в наших реаліях - страхування життя, зазвичай, коли береш кредит в банку на нерухомість (наприклад), тобі накрутять зверху % за страхування життя, якщо склеїш ласти, банк виплатить залишок по кредиту… тобто звичайна «страховка», як авто чи іншого майна…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692104 вiд 2024-06-02 01:07:27А з іншого боку мотивація гравців забити топ клубу завжди велика. Може звідси низький відсоток у воротарів? :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692103 вiд 2024-06-02 01:01:33Sauron № 1692102 У Едерсона подібна до Куртуа. треба просто влізти в Реал чи Сіті, а там вже нормально буде.) Уяви собі, якби Куртуа сидів на банці три роки, а потім вийшов би замість Луніна. підозрюю, що про ЛЧ в цьому році Реалу можна було б лише мріяти. короче не подабається він мені і матчів провальних дохєра було. але то таке. Луніна справді образили, неприємно було спостерігати за цим паскудством від папи Карло. це не лише моя думка.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692102 вiд 2024-06-02 00:54:35VVV № 1692100 Ну, мені сподобалась якість його гри. На місці захисників я б хотів мати за спиною Куртуа, а не Луніна, хоча Лунін ще може рости, але треба постійно грати… По пенальті - ну хз. А який відсоток у інших воротарів топ клубів? Може воно у всіх таке…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692101 вiд 2024-06-02 00:48:23Пздц, вважати «life insurance» або «life assurance» пенсійним фондом - то треба дійсно читати дохуя твітів, і всьо по діагоналі. Я не перестаю охуєвати з рівня знань sk у всіх аспектах. Ну просто офіс простих рішень якийсь.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692100 вiд 2024-06-02 00:44:37Sauron не може найкращий воротар світу взяти 12 пенальті з 64. це дуже хуйовий відсоток. він грає в Реалі і виграє титули. цього року Реал без нього чудово впорався і виграв Ла Лігу і ЛЧ. якби він грав у Генті, хер би ти про нього знав. але так, він розкручений.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692099 вiд 2024-06-02 00:42:00Карочє, я правильно зрозумів шо Анчелотті - підар в хуйовому сенсі цього слова?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692098 вiд 2024-06-02 00:39:29Вибачаюсь за помилки, зникло світло тож писав з телефону.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692097 вiд 2024-06-02 00:38:42Куртуа і Едерсон для мене - найкращі світі зараз. Може іншим не так. :) І Куртуа наче вже набрав чудову форму (зі слів журналістів), а Лунін не надто налійно відіграв гра в чемпі, а потім ще й грип… Якщо той грип взагалі був. :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692096 вiд 2024-06-02 00:37:46по пенсіям (сподіваюсь баба-юля не читає О) :) в розвинених країнах є трирівнева пенсійна система одна частина - ти платиш податки дерваві, частина з яких - це твоя майбутня пенсія. в штатах по-моєму через 15 років сплати податків можеш на свою пенсію претендувати. звичайно, якщо платив по мінімалках - така й пенсія другий рівень - це ваш роботодавець. от такий собі «угнєтатєль» робочого класу, дженерал-моторз, якийсь % з твоєї зп перераховує в твою ж частку пенсійного фонду… якщо у когось виникає питання, чого це старйкують, наприклад, працівники якихось авіаліній, чи залізниці в німеччині-франції, типу чогось вимагають, і часто конфлікт завершується тим що роботодавець підвищує виплати в пенсійний… ну і третій рівень - ти сам платиш скільки хочеш в приватні пенсійні фонди. якщо подививтись власників індекусу стандарт-пурз-500 чи інших - там (можливо) 50+% - якраз інвестиції таких фондів ти їм перераховуєш якусь суму, там «начені люди» інвестують, в основному, в біржеві індекси, мінімально ризиковані (звичайно ти ам можеш попросити щоб рівень ризику тобі підняли і можуть в «газпром» закинути…) :) ну от і все у нас теж є закон про пенсійні фонди (страхування життя вони називаються і на заході теж (life insurance) так як у нас немає адекватного фондового ринку, там прописано що інестувати потрібно у банківські вклади і т. п.. якісь стабільні інструменти… і ще років 10 назад була заборона нбу підписувати контракти з західними контрорами страхування життя (тобто ти міг перебуваючи за кордоном заключити контракт і перераховувати собі на пенсію). потім цю заборону зняли… інвестиція в укр контори по страхуванню життя - це інвестиція в лотерейні квитки з надією що через 20 років ти виграєш супер-приз… чудес не буває. рус казочка про іванушку дурачка який спіймав щуку - якраз для «дурачків» … на іншій частині світу зазвичай кажуть: хочеш виграти в казино - купи казино і вигравай про наш пенсійний фонд сильно можна не переживати. тому що, наприклад, наші оплати моб операторам, частина оплат - «в пенсійний фонд». не знаю, можливо за бенз, табак, алкоголь… так що держава завжди знайде інструмент поповнити пенс фонд. звичайно що при б-яких кризах, обвалах локальної валюти, державні пенсії будуть індексуватись тільки перед виборами (і то не факт)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692095 вiд 2024-06-02 00:30:36Vichny № 1692092 нічим. воротар він пристойний, враховуючи досвід, однозначно першої десятки, але вайлуватий, не особливо стрибучий. антропометрія витягає. в принципі низький відсоток відбитих пенальті, власне, саме про цю вайлуватість і свідчить.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692094 вiд 2024-06-02 00:27:46Sauron № 1692090 в найкращій формі можливо. але він тільки почав відновлюватись. і подивись на його статистику по пенальті. і порівняй з Луніним. Лунін заслужив фінал. але поставивши його, а не Куртуа, Анчелотті визнав би, що проїбав з пожежним запрошенням Кепи. а папа Карло ніколи не визнає пройобів. почитай його вью.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1692093 вiд 2024-06-02 00:24:34LAZY № 1692091 вiд 2024-06-02 00:22:17 Так в твіттері написано!