Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691892 вiд 2024-05-29 23:47:45PEPSI (Merkury) № 1691865 вiд 2024-05-29 17:56:51 Деонтей Вайлдер «Усик - він шульга. А я люблю таких боксерів. І нокаути.» ---------- Щульга, це шо таке? ---------------- Їїїїїїїїїїбать, Пепс, оце ти кіксанув… Більше спілкуйся з кацаподиригентами і слухай масовий лай, тоді взагалі українську мову забудеш…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691891 вiд 2024-05-29 23:40:22флік-хуїк
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691890 вiд 2024-05-29 22:53:10olma № 1691885 Лунін вже витягнув для Реалу цьогорічний фінал проти МС. Мадрид це знає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691889 вiд 2024-05-29 22:46:45Барселона на своєму офіційному сайті оголосила, що новим головним тренером команди став німець Гансі Флік. Німецький фахівець підписав контракт до 30 червня 2026 року. Запросивши Хансі Фліка як тренера, Барселона обрала людину, яка добре відома своїм сильним пресингом, інтенсивним і сміливим стилем гри своєї команди, яка принесла йому великі успіхи на клубному та міжнародному рівні. Флік свою тренерську кар'єру розпочав у 1996 році як граючий тренер у футбольному клубі Вікторія Бамменталь. 2000 року очолив Хоффенхайм, де пробув п'ять сезонів, а потім перейшов до Зальцбурга і став частиною тренерського штабу під керівництвом Джованні Трапаттоні та Лотара Маттеуса. У серпні 2006 року Флік став помічником тренера Юргена Льова у збірній Німеччини після відставки Юргена Клінсмана. Німці дійшли фіналу чемпіонату Європи 2008 року. У 2010 році команда дійшла до півфіналу чемпіонату світу, того ж етапу чемпіонату Європи у 2012 році, а потім стала чемпіоном світу у 2014 році у Бразилії. --- А про цього чувака я абсолютно НЖГ (не маю жодної гадки)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691888 вiд 2024-05-29 22:33:11It's a pretty sad news
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691887 вiд 2024-05-29 22:24:40olma № 1691885 вiд 2024-05-29 22:22:57 У Луніна вірус, куртуа буде у фіналі ЛЧ
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691886 вiд 2024-05-29 22:23:40Bobb № 1691880 вiд 2024-05-29 20:26:44 Савєт сматрясчіх із глав смотрящєм хуйлом. ЗІ дюмєн, то ж бувший його охоронець чи щось таке
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691885 вiд 2024-05-29 22:22:57Офіційний сайт Баварії повідомляє, що мюнхенський клуб затвердив Венсана Компані своїм головним тренером. 38-річний фахівець підписав контракт із Баварією до 30 червня 2027 року. ---- Бачив колись фільм про Венсана - крутий чувак. Дай бог йому удачі. А друга новина, що на Євро -2024 не зіграє за Бельгів Тібо наш Куртуа. Може і у фінал ЛЧ Андрюху Луніна «вершки» поставлять?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691884 вiд 2024-05-29 21:18:16PEPSI (Merkury) № 1691882 там вже Бойко кинули. ніхто більше туди не зайде. зливайте :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691883 вiд 2024-05-29 21:08:242 Voxa№ 1691879За кротов помню, а знов за Киев никуа не помню..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691882 вiд 2024-05-29 21:07:40rybku - v Polissya!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691881 вiд 2024-05-29 20:33:03Nevropatolog № 1691869 Яскравий приклад відмінності заголовків та хайпу від реального життя. до речі https://t.me/Ol_Sharp/19392 і на приблизно таку тему https://t.me/kopytkoav/467
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691880 вiд 2024-05-29 20:26:44Фуйло призначив Олексія Дюміна (колишній губернатор Тульської області) секретарем Держради. Держрада за новою Конституцією може відігравати роль колективного президента. Далі напрошується варіант трансформації Фуйла в нову роль Верховного Голови Держради. Довічний лідер. Буде так само як зараз Хаменеї - Айятола, Вищий керівник Ірану.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691879 вiд 2024-05-29 20:18:21Batyj № 1691878 після того як його вигнали він пограв рік за кротів, потім знов за Динамо, та і поїхав укреплять собой другу лігу Туреччини чи ще якийсь отстой.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691878 вiд 2024-05-29 20:06:34Я до стх пор не могу понять, чего у нас так быстро от Рыбы о казались. Ну дали бы пизды, роставили в угол, ощтрафовпли на 2 зарплаты.. но выгонять то нахуя было?Вратарь по жизни и это видно. Уровня сегодняшних Лунина Куртуа..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691877 вiд 2024-05-29 20:04:42я за Оболонь. Усе ж таки рідний район). І пиво колись заходило як треба.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691876 вiд 2024-05-29 20:04:11sk (здалеку) № 1691855 ти знoв ниєш? :) нe лiнися пoслухaти тoй лiнк щo я тoбi дaвaв.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691875 вiд 2024-05-29 20:01:58Фактор Рыбы сыграл. Пивзавод повел..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691874 вiд 2024-05-29 19:58:49Дербі робітничих околиць. Футбол це гра робочого класу аж до настання епохи постіндустріального світу, а коли вже інтернет придумали, і монетизацію медіа бізнесу, то там вже капець.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691873 вiд 2024-05-29 19:34:13«Дербі спальних районів» (с) комент. Тіпо під'їбнув, сцуко.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691872 вiд 2024-05-29 19:20:28Пиво трохи краще виглядає, хоча Риба одного разу врятував.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691871 вiд 2024-05-29 18:37:45Я был на той игре дубля, када Оыба побежал давать поджопник толи защитнику, толи вратарю соперника. Удаление, но я не мог представитб, что это удаление из всей карьеры..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691870 вiд 2024-05-29 18:34:09Начали Пивзавод -Левый берег.В воротах Оболони -Рыбка. Я до сих пор считаю Рыбу топ вратарем по навыкам. С головой не все в порядкн, но никто никада лечить ешо не намагался..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691869 вiд 2024-05-29 18:30:28Міністр оборони Чехії Яна Чернохова закликала європейських союзників зробити фінансовий внесок у чеську ініціативу щодо боєприпасів. Наразі тільки чотири країни виконали свої фінансові зобов'язання. Видання euractiv пише, що до ініціативи Чехії щодо закупівлі боєприпасів для України приєдналися 18 країн. Хоча кількість країн, які пообіцяли надати фінансову підтримку, зростає, але лише деякі з них надали гроші. «Кошти надходять до нас поступово; ми не можемо купувати боєприпаси в борг», - заявила глава чеського міноборони, вказавши на логістичні та фінансові проблеми. «Якщо деякі країни підписали меморандум, але ще не відправили кошти, ми не можемо розпочати закупівлі. Це свого роду заклик до тих урядів, які вже підписали меморандуми, надіслати гроші». За її словами, гроші на купівлю боєприпасів надіслали тільки Канада, Данія, Нідерланди та Португалія. Джерело: УНИАН
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691868 вiд 2024-05-29 18:23:05Щульга, це шо таке? … Дебіла у гуглі забанили. Можливо він і не сподівався, що та про укрАінскій язик буде щось написано?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691867 вiд 2024-05-29 18:21:10У Деонтея Уайлдера непогана українська. :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691866 вiд 2024-05-29 18:01:21«лєвша»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691865 вiд 2024-05-29 17:56:51Деонтей Вайлдер «Усик - він шульга. А я люблю таких боксерів. І нокаути.» ---------- Щульга, це шо таке?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691864 вiд 2024-05-29 17:40:19Був у санкт-підєрбурху памятнєг підару (в обох сенсах) пєтьці, якого хтось назвав «вєлікім», а тепер буде ще памятнєг такому ж підару йосі:----------------------------------------https://glavcom.ua/world/observe/u-sankt-peterburzi-rosijani-vstanovili-pamjatnik-prihozhinu-1002840.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691863 вiд 2024-05-29 17:33:50А от, до речі, якщо заборонили рекламу букмекерських контор, то що буде з «Ві-бет чемпіонатом України з футболу»?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691862 вiд 2024-05-29 17:26:42Епіцентр-Верес 1-1. Перший матч перехідний.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691861 вiд 2024-05-29 17:16:04Ну там ще ніби стрєлок заднього полужопія сидів.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691860 вiд 2024-05-29 17:06:27olma № 1691859 вiд 2024-05-29 16:51:20 Sauron № 1691857 до речі так. згадайте коли а50 падали, то у нас в новинах розносилось що на борту було 20? +- високваліфікованих «майорів» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691859 вiд 2024-05-29 16:51:20Sauron № 1691857 Шведські літаки для аеролокації не раніше кінця року будуть у нас. Самусь казав, що шведи заточували всю свою військову техніку на більш компактний і простіший триб обслуговування і витрат. Це і розміри, і ціна і простота, і сервіс. Тому опанувати ці машини не буде мега складним завданням порівняно з Ф-16. Пілотувати можуть колишні пілоти цивільної авіації, а інженерів і спеціалістів по пєлєнгасу :) і цілевказанням треба навчити.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691858 вiд 2024-05-29 16:43:01Saab 340: ---
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691857 вiд 2024-05-29 16:29:45З приводу термінів: ніхто не передасть таку техніку без наявності навченого персоналу, і зазвичай оголошуються навчання і лише пізніше вже й передача зброї. А тут ми бачимо, що вже фактично оголосили відправку літака (чи літаків, бо деякі пишуть про 2 шт). Дуже сподіваюсь, що персонал або був навчений за попередні півроку, або «тимчасово» роботу будуть виконувати самі шведи. :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691856 вiд 2024-05-29 16:18:05про ці літаки самусь сьогодні на ефірі радіо нв розгортав шведи зробили собі аналог авакс, тому що не були частиною нато - зробили своє. як і гріпени каже що в ідеалі 24-7 повинні висіти, для ф-16, хаймарсів ціле-вказання… потрібно чекати коли вони прийдуть… тому що у нас дуже багато в новинах позитивної «теорії», як було про GLSDB чи очікування від приходу танків…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691855 вiд 2024-05-29 16:14:41з приводу алі-баба, якби було щось серйозне - вже б західні новини про це писали, вартість акцій що в нью-йорку торгуються щось показали до речі. вони ж є спонсорами чє реклама у них на сайті вже місяць висить. бекхем амбасадор бредну… новини про те що китайські банки відмовляються працювати з ру-блями - постійно останні пів року але щось не видно щоб принципово щось змінилось пів-річні прогнози про рубль по 200 якось не справджуються… до речі, раз про бекхема. постійно лізе реклама чіпсів лейз де він з анрі їх рекламують… ну не знаю… ставати легендами футболу щоб «на пенсії» рекламувати чіпси? :) звичайно, коли горбачов рекламував піца-хат - цим двом ще далеко (але не дуже) :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691854 вiд 2024-05-29 16:11:36Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1691853 вiд 2024-05-29 16:04:35Ну якщо написали «літак виконуватиме місії у повітряному просторі сусідніх країн», то мабуть вже є саме така домовленість.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691853 вiд 2024-05-29 16:04:35№ 1691851если передают нам, мы сами будем решать, де он будет летать..