Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691812 вiд 2024-05-29 13:35:26Є така дитяча іграшка – калейдоскоп. Дивишся у віконце, там малюнок кольоровий, симетричний, ніби гармонічний. Повертаєш, крутиш трубку – малюнок повністю змінюється, i також ніби гармонічний. Так і Трамп. У нього мислення калейдоскопічне. Повернули, він по-новому й заспівав. Ним керує той, хто здатен крутити трубочку. Отже, неважливо, що говорить Трамп, важливо, хто може його покрутити. У ФСБ є така можливість, у нас немає.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691811 вiд 2024-05-29 13:29:38sk (здалеку…) № 1691803 Кірбі це речник Саллівана. А Салліван, як відомо, й є головним гальмом у адміністрації для допомоги Україні. Й завжди був.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691810 вiд 2024-05-29 13:17:11Ірину Фаріон поновлять на посаді професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки, — постанова суду. Крім цього, стягнуть на користь науковиці заробіток за період вимушеного прогулу — понад 123 тисячі 927 гривень.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691809 вiд 2024-05-29 13:12:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691808 так трамп казав що хуйло - «смарт гай» (якщо я не помиляюсь), зустрічалось з ним теж результатів особливо видно не було але бувші радники трампа кажуть що він не покинув свою ідею «виводу» штатів з нато…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691808 вiд 2024-05-29 13:07:10Обидва старі пердуни щось пердять ротом, але як пердить один із них, ми вже добре знаємо. Можливо інший (банкрут, аферист і порнушник) пердне якось по-новому.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691807 вiд 2024-05-29 13:06:41VVV № 1691806 ми любимо ржати над нашими президентами, всі згадують обіцянки перед виборами… але забуваємо що в штатах те саме колись трамп (перед першим приходом), обіцяв що за стіну на кордоні з мексикою заплатять самі мекси… й купу інших обіцянок можна згадати… він наче обіцяв знищити економіку китаю, потім щось там домовлявся-дружив, потім знову обіцяв знищити… «на завтра» всі забули ці обіцянки… з ин-ом навіть зустрівся. ні на що то не вплинуло… не знаю де посольство штатів в ізнаїлі. перенесли в єрусалим, чи на старому місці…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691806 вiд 2024-05-29 12:55:41sk (здалеку…) № 1691803 я вже і не знаю чи краще Байден за Трампидла, бо той навіжений гультій каже, що їбашив би москву, якби та на Україну полізла. якийсь дурдом і хаос у Штатах. але ця сцикливість вже точно виглядає жалюгідно і їбануто.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691805 вiд 2024-05-29 12:21:36Поки не ясно 1 чи 2 шт ДРЛВ літаки нам дали, але це прям бомба співставна з передачею Хаймарсів в 2022! Також шведи віддали нам всі (!) свої бтр Pbv 302! Цікаво скільки їх було.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691804 вiд 2024-05-29 12:05:20sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1691800 вiд 2024-05-29 11:44:04раїса - вона як дальокая звізда, яка вже здохла, але світло від неї ще осяває різні планети.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691803 вiд 2024-05-29 12:03:22«Наразі у нашій політиці немає жодних змін. Ми не заохочуємо і не дозволяємо використання зброї, що постачається Сполученими Штатами, для завдання ударів усередині Росії», - заявив речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі на брифінгу у вівторок, 28 травня.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691802 вiд 2024-05-29 11:49:40Sweden?? will send two Saab 340 AEW&C (ASC-890) Airborne Early Warning and Control Aircraft to Ukraine?? which have Link 16 and can communicate with F-16s, states the Swedish Ministry of Defense -------- я так розумію що ф-16 будуть в режимі ппо працювати аеродром «балтімор» й інші, можуть спати спокійно…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691801 вiд 2024-05-29 11:47:04все що завгодно. аби не дати нам зброю щоб йобнути по хуйлостану… до речі. були ж сподівання що байден «тягне» з допомогою щоб під вибори війна закінчилась і він собі в актив записав. мовляв. то я хуйлостан прибив… ------------- 27-31 травня: Місія 4-го перегляду програми EFF МВФ у Варшаві – очікуємо транш $2,2 млрд.? 6-9 червня: Вибори в Європарламент – сподіваємось на підтримку України.? ️ 11-12 червня: Ukraine Recovery Conference в Берліні – обговорення відновлення України.?? 13-15 червня: Саміт G7 в Італії – вирішення питання по заморожених російських активах.? 15-16 червня: Ukraine Peace Summit у Швейцарії – обговорення формули завершення війни.? ️ 27-28 червня: Саміт Лідерів ЄС – початок формального процесу перемовин по вступу України до ЄС.?? 9-11 липня: Саміт НАТО у Вашингтоні – наближення України до членства в Альянсі та нові пакети військової допомоги.? ️ https://nv.ua/ukr/opinion/rashkovan-nazvav-golovni-mizhnarodni-podiji-dlya-ukrajini-vlitku-2024-50422101.html
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691800 вiд 2024-05-29 11:44:04раїсі помер. але справа його «живе» дехто з аналітегів казав що він був основним «драйвером» допомоги хуйлостану… без нього та програма «звернеться» … ----------------- Іранський вантажний Іл-76ТД «Pouya Air» (EP-PUS) зробив посадку на аеродромі «Внуково» сьогодні о 10:36. Рейс Тегеран-Москва. Ймовірно вантаж військового призначення.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691799 вiд 2024-05-29 11:42:20olma № 1691796 у рьопке і більд є гарне виправдання. вони публікували карту нападу незадовго до 24.02 і воно повністю співпало з тим як було насправді звичайно, можливо «співпало». і вони ще десяток якихось карт публікували, де все «не те». але ж то ніхто не згадує… тобто «режим астролога». який кожен день щось прогнозує. часто абсолютно протилежне. зате подивившись назад на декілька місяців, завжди можна знайти меседж де він все «передбачив» …
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691798 вiд 2024-05-29 11:36:16ф16 - це ок але хуйло абсолютно спокійно вчора давав пресуху (узбекістан?) і казав що «маленькі країни» дуже знахабніли допомагають україні а раіся може ж і образитись… ну тобто хуйло язиком погрожує країнам нато… при чому відкрито… а країни нато все ще в режимі «нє нада дразніть хуйла». до речі, згадайте після 24.02 хуйло-пропаганда розганяла що «зєлєнскій правациравал» «нє хатєл прастийє условія хуйла випалніть» …
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691797 вiд 2024-05-29 11:33:032 Starik№ 1691744Тут все складніше.Скільки народу серед вчьоних на держфінансуванні ходить почісуючи яйця і має продуктивність, навіть у помилкових напрямках, що наближається до 0? Там де один впорається, сидять 3-5.Проте, це стосується всіх галузей, навіть у приватному секторі присутнє.Мобілізація ресурсів під тотальну війну у нас поки здебільшо імітується.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691796 вiд 2024-05-29 11:32:53Та яка істерика. Це блять Юля Рьопке з das Bild опублікував інфу про те що Україна била по русні Патріотом і що нібито західні уряди сварили. Може сварили на тлі постійної нестачі дорогих ракет для Петріота і щоб наші збивали насамперед загрози внутрі України, а не лізли атакувати русню закордоном. Ну це було рік тому. І там інший вже контекст.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691795 вiд 2024-05-29 10:59:10m1919(Київ - чемпіон!) № 1691794 судячі по нещодавній новині про істерику з використанням Петріота на кацапській території - ні :( про Ф16 взагалі головна інтрига, яке з ними буде озброення. Бо сам літак - ну літак, а от ракети які то ключове.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691794 вiд 2024-05-29 10:50:502 Voxa№ 1691733Украина сможет использовать переданные Бельгией истребители F-16 и другое оружие только на своей территорииЦікаво, чи погодяться вони на трактування «на своїй території», коли ф-16 не заходячи у повітряний простір московії пускає туди ракету?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691793 вiд 2024-05-29 10:47:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1691791 та європузани вже стільки паскудства попригрівали у Європі, що їх зжеруть, лише вони сіпнуться щось подібне зробити.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691792 вiд 2024-05-29 10:47:13Ми тут теж Сакартвело як взірець реформ розглядали
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691791 вiд 2024-05-29 10:41:13Метод доволі простий - для отримання посвідки на проживання, а тим більше громадянства, кацап має погодитися на контроль свого листування, соцмереж, спілкування тощо. Якщо в результаті контролю отримано висновок, що це падло і досі залишається фуйловським підарасом - то жодної посвідки, примусовий продаж майна, чумадан, вогзал, кацапія.Але для цього європузанам потрібні яйця, і забути про толерантність, коли маєш справу, як вже було сказано, з людожерами.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691790 вiд 2024-05-29 10:34:00Enot № 1691789 та кацапи всіх іспанців вважають лайном і циганами, а себе нев'єбєнно осіченими та розумними. і тільки-но доходить до питань 9 травня, ядерної єлди, російської мови, літератури, імперської величі, України, Прибалтики тощо вони зразу навіжено вирячають вирла і вискалюють закривавлені зуби.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691789 вiд 2024-05-29 10:28:09Частина з тих хто живе за кордоном прямо пов'язана з режимом. Це мрія росіянина - зробити кар' єру десь у мусарні чи в ГБ, а потім купити будинок на півдні Іспанії. Але інша частина це ті хто виїхав з міркувань безпеки.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691788 вiд 2024-05-29 10:24:08Enot № 1691787 на око, то десь 90% кацапів, які живуть закордоном хуйлостану залишаються затятими людожерами. просто вони не ходять по вулицях у закривавленному одязі та рештками тельбухів в пащі. ця хуйлорать не асимілюється, не цивілізується. це може змінитися лише як їхнє материнське кубло сгорить нахуй у міжусобицях.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691787 вiд 2024-05-29 10:13:20Пересічні кацапи живуть у своєму світі, їх не можна у чомусь переконати, особливо в Інтернеті. А от 10 відсотків освічених, хто до Європи їздить, з ними можна працювати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691786 вiд 2024-05-29 10:08:33вчора задався тим самим питанням шо і toreo № 1691779 а нафіга їх взагалі в чомусь переконувати. Ладно пересічних кацапів - контр пропаганда. Але Латитіну і Фейгіна навіщо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691785 вiд 2024-05-29 09:55:122 Voxa№ 1691776Это с этого охвата отраженный сигнал может быть принят неподвижной решоткой антены
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691784 вiд 2024-05-29 09:41:09Не можна сказати що зовсім не вплинуло. Хто дожив до Другої світової, той взяв участь. Просто Німеччина програла і їх потім Сталіну на смерть віддали союзники. Але, загалом, більшовикам вони відомстили. До речі, бункер Гітлера до останнього захищав батальйон «Шарлемань», який складався частково з французів, частково з російських емігрантів.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691783 вiд 2024-05-29 09:27:51з приводу збіговиська руських у львові подоляк там був. буданов сказав що це ок садовий попробував понадувати «щьоки», але коли йому вказали що його ж 24й канал ре-стрімить фейгіна - «пропав» ну з'їхались руські. фейгін збирає донати на зсу. там були представники рдк й інших формувань що воюють ходорковський - хз. принаймні він фінансує рус блогерів що звалили з хуйлостану ну нехай порозмовляють між собою. по-моєму це не перший таких «сльот». було колись у відні (чи варшаві?) … після перевороту 17го теж була рус опозиція. десь в парижі засідала… ну позасідали. ні на що то не вплинуло. мабуть на надгробних пам'ятниках написали собі «сдєлал всьо что мог» … якось у нас багато уваги тому зльоту… тим часом рубль з 90 до 88…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691782 вiд 2024-05-29 07:32:37Портников багато говорить про комплекс неповноцінності українців, який заважає їм розмовляти з росіянами на рівних. Тому виходить або запопадливість, або агресія, або бажання відгородитися і не говорити. Дописувачі на О. яскраво підтверджують цей тезис. Коли Путін у Росії збирав українських «опозиціонерів», у нас це не сприймалося як вторгнення українців в їх інфополе. Лише як частина війни. Коли Зеленський в Україні робить те саме, у нас це сприймається як вторгнення росіян кудись там. А це всього лише війна. А ваше сприйняття це лише той самий комплекс неповноцінності
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691781 вiд 2024-05-29 07:08:48toreo № 1691779 У Львові взагалі форуми «хороших русских» проводять за участю представників офісу. Мабуть така вказівка Єрмака, нести їх важливі думки у наша інфополе
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691780 вiд 2024-05-29 07:03:58toreo Фейгін працює переважно на російське інформаційне поле, і Латиніна теж.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691779 вiд 2024-05-29 06:05:48PEPSI (Merkury) № 1691778 всі соц мережі у нас це обговорюють і радіють. але питання, чому ми взагалі не те, що розмовляємо з, чому ми взагалі слухаємо цих латиніних. навіть із втягуванням портнікова в подібні дискусії, відбувається це все в нашому інформ полі, і в це поле лізуть російські інформ імперці, чи погані, чи «хороші». а вони мають йти нхуй звідси. нас, до речі, майже нема системно в рос інформ полі. і це погано
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691778 вiд 2024-05-29 01:28:16Портніков непогано випоров кацапів
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691777 вiд 2024-05-29 00:15:292Voxa (м. Запоріжжя) № 1691776 Я не знаю. Мене зацікавило те, що можливо дає дані тоболу. Можливо для джамінгу/спуфінгу тоболом необхідно відстежити/ обчислити рух gps супутників для формування фейкового сигналу з фейковими даними. Варонеж таки заточений для відстеження такого типу руху (на ракети, але чому і не супутники). А термінали старлінка працюють при ідентифікації gps. Якось так. Але як насправді—хз
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691776 вiд 2024-05-28 23:51:34пробегавший № 1691775 я не фіхівець в супутниковому звязку, мало розумію, але просто дві ціфри: Супутники Старлік на орбіті >500 км і сутники GPS шось біля 20к км- це загальновідома інфо Станція «Варонєж» «Дальность охвата этих РЛС составляет 6000 км по горизонту и 8000 км по высотесоставляет 6000 км по горизонту и 8000 км по высоте» - цитата блогєра.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691775 вiд 2024-05-28 23:32:452Voxa (м. Запоріжжя) № 1691772 Це «позитивний блохер».) Є у нього перебільшення бадьорості. Але всеж якісь цікаві деталі він розповідає. Стосовно супутника — хз. Може видає необхідні деталі координати технічні деталі стосовно супутників в потрібний час.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691774 вiд 2024-05-28 23:29:52нікому кацапів пороть :( нам втрачати нічого і могли б, але ми самі слабі. А усі інші бояться :( Світова війна нікому не потрібна, будуть петлять до останнього. Хоча тут їх звинувачувати неможна.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691773 вiд 2024-05-28 23:26:15sk (chromebook acer 14) № 1691764 > десь також писали що можливо тими рлс глушать супутниковий зв'язок, включаючи супутники маска Я не спеціаліст, але звучить нереально. Як мінімум та антенна направлена в бік Індії…