🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1481.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691812 вiд 2024-05-29 13:35:26

Є така дитяча іграшка – калейдоскоп. Дивишся у віконце, там малюнок кольоровий, симетричний, ніби гармонічний. Повертаєш, крутиш трубку – малюнок повністю змінюється, i також ніби гармонічний. Так і Трамп. У нього мислення калейдоскопічне. Повернули, він по-новому й заспівав. Ним керує той, хто здатен крутити трубочку. Отже, неважливо, що говорить Трамп, важливо, хто може його покрутити. У ФСБ є така можливість, у нас немає.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691811 вiд 2024-05-29 13:29:38

sk (здалеку…)
№ 1691803
Кірбі це речник Саллівана. А Салліван, як відомо, й є головним гальмом у адміністрації для допомоги Україні. Й завжди був.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691810 вiд 2024-05-29 13:17:11

Ірину Фаріон поновлять на посаді професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки, — постанова суду.

Крім цього, стягнуть на користь науковиці заробіток за період вимушеного прогулу — понад 123 тисячі 927 гривень.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691809 вiд 2024-05-29 13:12:12

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1691808
так трамп казав що хуйло - «смарт гай» (якщо я не помиляюсь), зустрічалось з ним
теж результатів особливо видно не було
але бувші радники трампа кажуть що він не покинув свою ідею «виводу» штатів з нато…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691808 вiд 2024-05-29 13:07:10

Обидва старі пердуни щось пердять ротом, але як пердить один із них, ми вже добре знаємо. Можливо інший (банкрут, аферист і порнушник) пердне якось по-новому.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691807 вiд 2024-05-29 13:06:41

VVV
№ 1691806
ми любимо ржати над нашими президентами, всі згадують обіцянки перед виборами…
але забуваємо що в штатах те саме
колись трамп (перед першим приходом), обіцяв що за стіну на кордоні з мексикою заплатять самі мекси…
й купу інших обіцянок можна згадати…
він наче обіцяв знищити економіку китаю, потім щось там домовлявся-дружив, потім знову обіцяв знищити… «на завтра» всі забули ці обіцянки…
з ин-ом навіть зустрівся. ні на що то не вплинуло…
не знаю де посольство штатів в ізнаїлі. перенесли в єрусалим, чи на старому місці…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691806 вiд 2024-05-29 12:55:41

sk (здалеку…)
№ 1691803
я вже і не знаю чи краще Байден за Трампидла, бо той навіжений гультій каже, що їбашив би москву, якби та на Україну полізла. якийсь дурдом і хаос у Штатах. але ця сцикливість вже точно виглядає жалюгідно і їбануто.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691805 вiд 2024-05-29 12:21:36

Поки не ясно 1 чи 2 шт ДРЛВ літаки нам дали, але це прям бомба співставна з передачею Хаймарсів в 2022!

Також шведи віддали нам всі (!) свої бтр Pbv 302!
Цікаво скільки їх було.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691804 вiд 2024-05-29 12:05:20

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1691800 вiд 2024-05-29 11:44:04

раїса - вона як дальокая звізда, яка вже здохла, але світло від неї ще осяває різні планети.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691803 вiд 2024-05-29 12:03:22

«Наразі у нашій політиці немає жодних змін. Ми не заохочуємо і не дозволяємо використання зброї, що постачається Сполученими Штатами, для завдання ударів усередині Росії», - заявив речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі на брифінгу у вівторок, 28 травня.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691802 вiд 2024-05-29 11:49:40

Sweden?? will send two Saab 340 AEW&C (ASC-890) Airborne Early Warning and Control Aircraft to Ukraine?? which have Link 16 and can communicate with F-16s, states the Swedish Ministry of Defense
--------
я так розумію що ф-16 будуть в режимі ппо працювати
аеродром «балтімор» й інші, можуть спати спокійно…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691801 вiд 2024-05-29 11:47:04

все що завгодно. аби не дати нам зброю щоб йобнути по хуйлостану…
до речі. були ж сподівання що байден «тягне» з допомогою щоб під вибори війна закінчилась і він собі в актив записав. мовляв. то я хуйлостан прибив…
-------------
27-31 травня: Місія 4-го перегляду програми EFF МВФ у Варшаві – очікуємо транш $2,2 млрд.?

6-9 червня: Вибори в Європарламент – сподіваємось на підтримку України.? ️

11-12 червня: Ukraine Recovery Conference в Берліні – обговорення відновлення України.??

13-15 червня: Саміт G7 в Італії – вирішення питання по заморожених російських активах.?

15-16 червня: Ukraine Peace Summit у Швейцарії – обговорення формули завершення війни.? ️

27-28 червня: Саміт Лідерів ЄС – початок формального процесу перемовин по вступу України до ЄС.??

9-11 липня: Саміт НАТО у Вашингтоні – наближення України до членства в Альянсі та нові пакети військової допомоги.? ️

https://nv.ua/ukr/opinion/rashkovan-nazvav-golovni-mizhnarodni-podiji-dlya-ukrajini-vlitku-2024-50422101.html

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691800 вiд 2024-05-29 11:44:04

раїсі помер. але справа його «живе»
дехто з аналітегів казав що він був основним «драйвером» допомоги хуйлостану… без нього та програма «звернеться» …
-----------------
Іранський вантажний Іл-76ТД «Pouya Air» (EP-PUS) зробив посадку на аеродромі «Внуково» сьогодні о 10:36.
Рейс Тегеран-Москва.
Ймовірно вантаж військового призначення.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691799 вiд 2024-05-29 11:42:20

olma
№ 1691796
у рьопке і більд є гарне виправдання. вони публікували карту нападу незадовго до 24.02
і воно повністю співпало з тим як було насправді
звичайно, можливо «співпало». і вони ще десяток якихось карт публікували, де все «не те». але ж то ніхто не згадує…
тобто «режим астролога». який кожен день щось прогнозує. часто абсолютно протилежне. зате подивившись назад на декілька місяців, завжди можна знайти меседж де він все «передбачив» …

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691798 вiд 2024-05-29 11:36:16

ф16 - це ок
але хуйло абсолютно спокійно вчора давав пресуху (узбекістан?) і казав що «маленькі країни» дуже знахабніли
допомагають україні
а раіся може ж і образитись…
ну тобто хуйло язиком погрожує країнам нато… при чому відкрито… а країни нато все ще в режимі «нє нада дразніть хуйла». до речі, згадайте після 24.02 хуйло-пропаганда розганяла що «зєлєнскій правациравал» «нє хатєл прастийє условія хуйла випалніть» …

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691797 вiд 2024-05-29 11:33:03

2 Starik
№ 1691744
Тут все складніше.
Скільки народу серед вчьоних на держфінансуванні ходить почісуючи яйця і має продуктивність, навіть у помилкових напрямках, що наближається до 0? Там де один впорається, сидять 3-5.
Проте, це стосується всіх галузей, навіть у приватному секторі присутнє.
Мобілізація ресурсів під тотальну війну у нас поки здебільшо імітується.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691796 вiд 2024-05-29 11:32:53

Та яка істерика. Це блять Юля Рьопке з das Bild опублікував інфу про те що Україна била по русні Патріотом і що нібито західні уряди сварили.

Може сварили на тлі постійної нестачі дорогих ракет для Петріота і щоб наші збивали насамперед загрози внутрі України, а не лізли атакувати русню закордоном.

Ну це було рік тому. І там інший вже контекст.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691795 вiд 2024-05-29 10:59:10

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1691794
судячі по нещодавній новині про істерику з використанням Петріота на кацапській території - ні :(
про Ф16 взагалі головна інтрига, яке з ними буде озброення. Бо сам літак - ну літак, а от ракети які то ключове.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691794 вiд 2024-05-29 10:50:50

2 Voxa
№ 1691733
Украина сможет использовать переданные Бельгией истребители F-16 и другое оружие только на своей территории
Цікаво, чи погодяться вони на трактування «на своїй території», коли ф-16 не заходячи у повітряний простір московії пускає туди ракету?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691793 вiд 2024-05-29 10:47:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1691791
та європузани вже стільки паскудства попригрівали у Європі, що їх зжеруть, лише вони сіпнуться щось подібне зробити.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691792 вiд 2024-05-29 10:47:13

Ми тут теж Сакартвело як взірець реформ розглядали


Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691791 вiд 2024-05-29 10:41:13

Метод доволі простий - для отримання посвідки на проживання, а тим більше громадянства, кацап має погодитися на контроль свого листування, соцмереж, спілкування тощо. Якщо в результаті контролю отримано висновок, що це падло і досі залишається фуйловським підарасом - то жодної посвідки, примусовий продаж майна, чумадан, вогзал, кацапія.

Але для цього європузанам потрібні яйця, і забути про толерантність, коли маєш справу, як вже було сказано, з людожерами.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691790 вiд 2024-05-29 10:34:00

Enot
№ 1691789
та кацапи всіх іспанців вважають лайном і циганами, а себе нев'єбєнно осіченими та розумними. і тільки-но доходить до питань 9 травня, ядерної єлди, російської мови, літератури, імперської величі, України, Прибалтики тощо вони зразу навіжено вирячають вирла і вискалюють закривавлені зуби.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691789 вiд 2024-05-29 10:28:09

Частина з тих хто живе за кордоном прямо пов'язана з режимом. Це мрія росіянина - зробити кар' єру десь у мусарні чи в ГБ, а потім купити будинок на півдні Іспанії.
Але інша частина це ті хто виїхав з міркувань безпеки.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691788 вiд 2024-05-29 10:24:08

Enot
№ 1691787
на око, то десь 90% кацапів, які живуть закордоном хуйлостану залишаються затятими людожерами. просто вони не ходять по вулицях у закривавленному одязі та рештками тельбухів в пащі. ця хуйлорать не асимілюється, не цивілізується. це може змінитися лише як їхнє материнське кубло сгорить нахуй у міжусобицях.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691787 вiд 2024-05-29 10:13:20

Пересічні кацапи живуть у своєму світі, їх не можна у чомусь переконати, особливо в Інтернеті. А от 10 відсотків освічених, хто до Європи їздить, з ними можна працювати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691786 вiд 2024-05-29 10:08:33

вчора задався тим самим питанням шо і toreo № 1691779 а нафіга їх взагалі в чомусь переконувати. Ладно пересічних кацапів - контр пропаганда.
Але Латитіну і Фейгіна навіщо.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691785 вiд 2024-05-29 09:55:12

2 Voxa
№ 1691776
Это с этого охвата отраженный сигнал может быть принят неподвижной решоткой антены

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691784 вiд 2024-05-29 09:41:09

Не можна сказати що зовсім не вплинуло. Хто дожив до Другої світової, той взяв участь. Просто Німеччина програла і їх потім Сталіну на смерть віддали союзники. Але, загалом, більшовикам вони відомстили. До речі, бункер Гітлера до останнього захищав батальйон «Шарлемань», який складався частково з французів, частково з російських емігрантів.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691783 вiд 2024-05-29 09:27:51

з приводу збіговиська руських у львові
подоляк там був. буданов сказав що це ок
садовий попробував понадувати «щьоки», але коли йому вказали що його ж 24й канал ре-стрімить фейгіна - «пропав»
ну з'їхались руські. фейгін збирає донати на зсу. там були представники рдк й інших формувань що воюють
ходорковський - хз. принаймні він фінансує рус блогерів що звалили з хуйлостану
ну нехай порозмовляють між собою. по-моєму це не перший таких «сльот». було колись у відні (чи варшаві?) …
після перевороту 17го теж була рус опозиція. десь в парижі засідала… ну позасідали. ні на що то не вплинуло. мабуть на надгробних пам'ятниках написали собі «сдєлал всьо что мог» …
якось у нас багато уваги тому зльоту…
тим часом рубль з 90 до 88…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691782 вiд 2024-05-29 07:32:37

Портников багато говорить про комплекс неповноцінності українців, який заважає їм розмовляти з росіянами на рівних. Тому виходить або запопадливість, або агресія, або бажання відгородитися і не говорити. Дописувачі на О. яскраво підтверджують цей тезис.
Коли Путін у Росії збирав українських «опозиціонерів», у нас це не сприймалося як вторгнення українців в їх інфополе. Лише як частина війни.
Коли Зеленський в Україні робить те саме, у нас це сприймається як вторгнення росіян кудись там. А це всього лише війна. А ваше сприйняття це лише той самий комплекс неповноцінності

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691781 вiд 2024-05-29 07:08:48

toreo
№ 1691779

У Львові взагалі форуми «хороших русских» проводять за участю представників офісу. Мабуть така вказівка Єрмака, нести їх важливі думки у наша інфополе

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691780 вiд 2024-05-29 07:03:58

toreo
Фейгін працює переважно на російське інформаційне поле, і Латиніна теж.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691779 вiд 2024-05-29 06:05:48

PEPSI (Merkury)
№ 1691778

всі соц мережі у нас це обговорюють і радіють.

але питання, чому ми взагалі не те, що розмовляємо з, чому ми взагалі слухаємо цих латиніних.

навіть із втягуванням портнікова в подібні дискусії, відбувається це все в нашому інформ полі, і в це поле лізуть російські інформ імперці, чи погані, чи «хороші».
а вони мають йти нхуй звідси.

нас, до речі, майже нема системно в рос інформ полі. і це погано

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691778 вiд 2024-05-29 01:28:16

Портніков непогано випоров кацапів



пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691777 вiд 2024-05-29 00:15:29

2Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691776
Я не знаю. Мене зацікавило те, що можливо дає дані тоболу. Можливо для джамінгу/спуфінгу тоболом необхідно відстежити/ обчислити рух gps супутників для формування фейкового сигналу з фейковими даними. Варонеж таки заточений для відстеження такого типу руху (на ракети, але чому і не супутники). А термінали старлінка працюють при ідентифікації gps. Якось так. Але як насправді—хз

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691776 вiд 2024-05-28 23:51:34

пробегавший
№ 1691775
я не фіхівець в супутниковому звязку, мало розумію, але просто дві ціфри:
Супутники Старлік на орбіті >500 км і
сутники GPS шось біля 20к км- це загальновідома інфо
Станція «Варонєж» «Дальность охвата этих РЛС составляет 6000 км по горизонту и 8000 км по высотесоставляет 6000 км по горизонту и 8000 км по высоте» - цитата блогєра.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691775 вiд 2024-05-28 23:32:45

2Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691772
Це «позитивний блохер».) Є у нього перебільшення бадьорості. Але всеж якісь цікаві деталі він розповідає.
Стосовно супутника — хз. Може видає необхідні деталі координати технічні деталі стосовно супутників в потрібний час.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691774 вiд 2024-05-28 23:29:52

нікому кацапів пороть :(
нам втрачати нічого і могли б, але ми самі слабі. А усі інші бояться :(
Світова війна нікому не потрібна, будуть петлять до останнього. Хоча тут їх звинувачувати неможна.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691773 вiд 2024-05-28 23:26:15

sk (chromebook acer 14)
№ 1691764

> десь також писали що можливо тими рлс глушать супутниковий зв'язок, включаючи супутники маска

Я не спеціаліст, але звучить нереально.
Як мінімум та антенна направлена в бік Індії…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.