Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691772 вiд 2024-05-28 23:25:26пробегавший № 1691767 як РЕБ Тобол глуше звязок з супунтиком і заважає Старлінку приблизно зрозуміло. Непонятно до чого тут загоризонтна станція спостереження. Вона Тобол на супутник наводе? хм З власного спостереження, і я не експерт, але останній рік-півтора Коваленко відверто їбанувся в своїх дописах.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691771 вiд 2024-05-28 23:20:37sk (chromebook acer 14) № 1691770 саме так. лише чудодійні пиздюлини поставлять хуйла на місце. кацапи ніколи нічого не розуміли окрім пороття. то вже генетично закладено.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691770 вiд 2024-05-28 23:12:28до речі портніков сьогодні коментував ще одне і-вью сікорського і він (сікорський) сказав що хуйлостан повинен перебувати в «нєпонятках» - що захід збирається робити тому заяви заходу «розмиті» і «змінюються» хз… це виглядає як дитячий сад. з урахуванням «орбанів», інтеграцією, наприклад, тих же мад'ярів в усі єс-нато структури. і навряд-чи плани нато можна якось «сховати» … плюс купа про-хуйловських партій в кожній країні. хуйлу донесуть всі ідеї (не то що реальні дії) конкретної країни… при тому що всі розуміють що гопніки типу хуйла розуміють тільки коли отримують піздюлєй… Ердоган може невелику лекцію прочитати…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691769 вiд 2024-05-28 23:07:17In the coming days, Ukraine will be provided with the first artillery shells purchased as part of the Czech initiative that aimed to buy artillery shells outside Europe, Czech Prime Minister Petr Fiala said. ------- коли през чехії публічно оголосив цю ініціативу? пару міс назад? і вже через тиждень була купа повідомлень що «першу партію грошей зібрали». снаряди вже на пердовій і т. п… потім «забули» про цю новину… і от знову «новини» … перша партія прибуває…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691768 вiд 2024-05-28 22:48:52The puppets of the Kremlin in the Georgian parliament have voted to overrule the presidential veto on the Foreign Agents Law, meaning there is no way back. -------- тихо було з грузії останні дні… дали незадоволеним поводити демонстрації… і спокійно проголосували ще раз, «перебиваючи» вето президента
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691767 вiд 2024-05-28 22:47:012Sauron № 1691762 Ну моя думка стосовно рлс— зменшити пизатість русні стосовно тактичних ядерних ударів. А якщо захід, як ходять чутки, пообіцяв відповісти таким же чином— у уззкіх будуть пробіли в захисті. Але це така собі думка пересічного. У позитивного блогера Коваленка була більш обгрунтована думка (знову, з точки зору мене). Далі as is (соррі за довгий копіпаст): Украинские дроны начали уничтожать уникальные РЛС в России. Почему их потеря критична для врага? Днем 24 мая были опубликованы первые фото и видео поврежденной загоризонтной радиолокационной станции «Воронеж-ДМ» в Краснодарском крае РФ. Буквально несколько дней спустя стало известно об аналогичной атаке на РЛС «Воронеж-М» уже в Оренбургской области. Очевидно, что украинские дроны стали «акцентировать внимание» на этих объектах, но почему именно на них и какие можно из этого сделать выводы? С начала 2024 года мы уже привыкли к регулярным сообщениям об атаках украинских дронов на российские нефтеперерабатывающие заводы (НПЗ). Результатом этих ударов стало снижение экспорта нефтепродуктов из РФ и рост цен на топливо для внутреннего потребления. Суть этих действий была прекрасно понятна и особых разъяснений среди экспертной среды не заслуживала. Начиная с апреля 2024 года, СОУ регулярно наносят удары по территории временно-оккупированного полуострова Крым, планомерно уничтожая системы ПВО, радиотехнические узлы и аэродромы. И тут как бы тоже пояснения сути таких действий излишни. Но вот что такое загоризонтные радиолокационные станции и почему за них «взялись» украинские дроны - все же заслуживает разъяснений. РЛС «Воронеж». Сегодня про такие РЛС можно узнать разве что скупую информацию из разряда – подсмотрим ТТХ в Wikipedia. Благодаря этой чудесной, открытой для всех энциклопедии можно узнать, что загоризонтные радиолокационные станции большой дальности «Воронеж» входят в систему предупреждения о ракетном нападении (СПРН) для обнаружения факта пуска межконтинентальных баллистических ядерных ракет. Эти РЛС являются неотъемлемой частью комплекса ядерной безопасности России и всего таких станций на территории страны-агрессора – 10! Дальность охвата этих РЛС составляет 6000 км по горизонту и 8000 км по высоте - с одновременным контролем до 500 объектов. Такие характеристики позволяли, например, РЛС “Воронеж-ДМ”, размещавшейся в Краснодарском крае, осуществлять обзор неба над временно оккупированным Крымом, частью Средиземноморья и Балкан. Но важно даже не это, а совсем другой, крайне негативный для нас функционал этой станции. Дело в том, что семейство РЛС «Воронеж» - это не только наблюдение, но и наводчик для самой современной и мощной системы радиоэлектронной борьбы России – «Тобол». Именно благодаря этой РЭБ страна-агрессор способна глушить GPS-сигнал и мобильную связь над Польшей и странами Балтии. Именно эта РЭБ имеет возможность нарушать работу StarLink. Именно РЭБ “Тобол” усиливает воздействие на территорию Украины, нарушая точность западных средств поражения, о чем в последнее время так часто говорят западные СМИ и официальные лица. Но комплекс РЭБ «Тобол» нуждается в наведении, и эту функцию наводчика как раз выполняет семейство РЛС “Воронеж”. То есть, не работающие РЛС «Воронеж» - это работающие StarLink и GPS, а дорогущий и уникальный комплекс РЭБ “Тобол” – слепой. Но к этой кремовой информации есть еще одна немаловажная вишенка на самую верхушку. Неуловимые дроны. Дальность полета дрона, который добрался до Оренбургской области, превысила 1 500 км. Это, безусловно, выдающееся достижение, ведь еще год назад, дальность полета наших БПЛА в тысячу километров была мечтой. Сейчас же очевидно, что это не предел и в ближайшем будущем мы будем слышать о преодолении нашими беспилотниками расстояния в 2 000 километров! Но важно не только это, но и ответ на вопрос: а где российская ПВО? Продолжение читайте тут? https://war.obozrevatel.com/kovalenko-ukrainskie-dronyi-nachali-unichtozhat-unikalnyie-rls-v-rossii-pochemu-ih-poterya-kritichna-dlya-vraga.htm Материал совместного проекта OBOZ. UA и группы «Информационное сопротивление».
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691766 вiд 2024-05-28 22:44:32olma № 1691765 шрайк робив ре-пост знімків якість не-дуже. його висновки що нічого неясно потрібно чекати знімків кращої якості скоріш за все не так все супер-пупер як було в перших повідомленнях про враження (вертольотно-ремонтного заводу, штабу, установок с-400 ітп)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691765 вiд 2024-05-28 22:16:32От мені цікаво, чому показують фото з супутника про загоризонтну станцію Воронеж-М в Орську. А чому ви не показуєте, що розїбали в Луганську після удару Атакамсами по базах орків наприклад, по території колишнього ВВАУШа училища штурманів.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691764 вiд 2024-05-28 22:02:57Sauron № 1691762 десь також писали що можливо тими рлс глушать супутниковий зв'язок, включаючи супутники маска але я щось сильно сумніваюсь що захід просить нашої допомоги у цьому. мовляв. ми своїми ракетами не дозволяємо йібошити по хуйлостану. давайте ви вашими дронами, зібраними на колінах, йібанете а, бай-зе-вей. по нпз ж бити не можна. хуйлостан же наче вже зняв обмеження на експорт бензину… якщо ті рлс такі цінні, чому хуйлостан їх часто розміщує прямо на кордонах. калінінград, крим, остання рлс куди наш дрон долетів, 1800 км, він на кордоні з казахстаном…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691763 вiд 2024-05-28 21:57:56 President Biden @POTUS · 19m Gas prices are down $1.40 from their peak after Russia’s war, but they’re still too high. My Administration is releasing 1 million barrels of gasoline from the Northeast Gasoline Supply Reserve ahead of July 4th, which will lower prices at the pump when folks need it the most. ------ не може домовитись з арабами щоб качнули нафти побільше перед виборами… буде з резервів діставати…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691762 вiд 2024-05-28 19:40:09Сьогодні почув ще одну причину, яка здається суттєвою: показати західному світу, що нема жодних червоних ліній, бо навіть такі удари не призводять до ядерної ескалації. Тобто за цією логікою Захід має менше боятись того, що підари розпочнуть ядерну війну, якщо Захід буде допомагати надто сильно. Sauron є 1691648 вiд 2024-05-27 11:10:28 В ударах варонєжам-м бачу такі плюси: 1) Змусити підарів стягнути більше ППО до таких обʼєктів, знявши з інших. 2) Стратегічно послабити масковію на випадок великої війни з НАТО. 3) Збільшити кількість противників війни в їхньому військовому керівництві (найбільш сумнівний пункт).
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691761 вiд 2024-05-28 18:51:19«Барселона» продовжує курс на підписання нової спонсорської угоди з Nike, вартість якої оцінюється в понад 1 мільярд євро.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691760 вiд 2024-05-28 17:45:36Ірина ФАРІОН: «Усик має вибачитися переді мною та українською державою» -------------------------- Хмм…цікаво хто більше корисного зробив для країни, фаріон чи усик.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691759 вiд 2024-05-28 17:24:28ЗСУ щонайменше 1 раз використовували Рatriot над територією РФ. Через це Німеччина та США погрожували зупинити постачання ракет, - Bild --- червоні лінії (((
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691758 вiд 2024-05-28 17:05:36«Інтерфакс-Україна» — українська медіакомпанія, що є частиною російської групи Interfax Information Services
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691757 вiд 2024-05-28 16:57:17Барса до кінця червня мала би виплатити 130 лямів боргу. І ще 60 за Циганкова? Сумнівно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691756 вiд 2024-05-28 16:49:59На відміну від переважної більшості «експертів», це була тямуща людина… R. I. P.:------------------------------------"Засновник та голова «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко пішов з життя на 64 році життя. Про його смерть повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691755 вiд 2024-05-28 16:39:18Барса-хуярса))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691754 вiд 2024-05-28 16:19:19Швеція поставила на паузу план передачі Україні JAS-39 Gripen, які могли стати першими західними бойовими літаками у складі українських повітряних сил. Про це повідомив міністр оборони Швеції Пол Йонсон виданню ТТ, передає Omni. Про цю інформацію напередодні повідомляли ВВС Україна обізнані джерела у шведській владі. Швецію попросили поставити на паузу плани передачі Gripen Україні, заявив Йонсон. Причина полягає у тому, що Бельгія, Нідерланди, Данія та Норвегія вже готують передачу Україні F-16, а тому «Гріпени» мають почекати, щоб не завадити авіакоаліції. «Нас переконали інші члени авіакоаліції почекати з Gripen», - каже Йонсон. При цьому міністр оборони Швеції не виключає, що країна надасть Україні свої літаки у майбутньому. «Але зараз фокус для України - впровадити програму прийняття літаків F-16», - додав міністр. Швеція давно готувала передачу «Гріпенів» Україні і цей план мали почати впроваджувати після вступу країни в НАТО і отримання гарантій безпеки. У цій ситуації вона могла б дозволити собі поділитись частиною парку нових бойових літаків.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691753 вiд 2024-05-28 15:52:45Продать Рафінью за 50 і купить замість Цигана за 60? Не, такий бізнес цілком в стилі Барси, але малоймовірно, бо грошей нема :) В принципі чутки можуть бути реальними, але за меншу сумму
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691752 вiд 2024-05-28 15:51:44Наче Данія та Норвегія теж дозволяли, але чомусь їх нема в переліку.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691751 вiд 2024-05-28 15:44:58Країни, які дозволяють нам використовувати зброю будь-де: - Czech Republic - Estonia - Finland - France - Great Britain - Netherlands - Latvia - Lithuania - Poland - Sweden
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691750 вiд 2024-05-28 15:40:27PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1691747 вiд 2024-05-28 15:34:07Вже не вперше згадується прізвище цього «інсайдера», але ніколи не пишуть, чим він конкретно займається - юризд, журналізд, чи може вбиральні чистить у клубі.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691749 вiд 2024-05-28 15:38:18PEPSI (Merkury) № 1691747 вiд 2024-05-28 15:34:07 Звідки у Барси 60 лямів?))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691748 вiд 2024-05-28 15:38:02PEPSI (Merkury) № 1691747 Це було б дуже круто. І ДК грошенят трохи отримає.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691747 вiд 2024-05-28 15:34:07Іспінський інсайдер О. Скіра пише - Циганков переходить у Барсу за 60 лямів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691746 вiд 2024-05-28 15:27:18У Румунії затримали двох українців, які побили і відібрали зброю в прикордонника на Закарпатті
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691745 вiд 2024-05-28 15:23:53Почитав про «Темп» - трагікомічна історія з очевидним присмаком 1990-х років:https://shepetivka.com.ua/statti/sport/item/1606-shota-nishnianidze-yakos-dzhumber-pryhnav-iz-za-kordonu-18-avtomobiliv-podiaku-hravtsiam-za-vykhid-u-vyshchu-lihu.html
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691744 вiд 2024-05-28 14:54:11не про футбол, не на мові, але про пінгвінів https://t.me/kopytkoav/467
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691743 вiд 2024-05-28 14:49:18PEPSI (Merkury) № 1691738 замало драми для епічності. якби там два влетіло на 90+…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691742 вiд 2024-05-28 14:39:00Клуб заснований у 1990 році в Шепетівці Хмельницької області під назвою «Темп» при місцевому однойменному кооперативі з ініціативи Джумбера Нішніанідзе. Ця людина стала президентом клубу і повністю фінансувала всі його витрати. 27 листопада 1991 року «Темп» став володарем Кубка УРСР, перемігши в фіналі рівненський «Верес» — 2:1 і 1:1. Це був останній розіграш кубка, так як на момент фіналу Україна вже здобула незалежність. … Від себе додам, що Джумбер Нішніанідзе - це щось середнє між Козловським і Буткевичем.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691741 вiд 2024-05-28 14:35:53Voxa (м. Запоріжжя) № 1691733 Неприємно, але пох. Від Бельгії цього року очікується одназначна кількість літачків. Завжди можна їм сказати, що ці літачки літають виключно біля Херсону. :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691740 вiд 2024-05-28 14:32:41А шо там з Темпом Шепетівка? Здається, що у часи існування цього ФК, Козлєвічь (тм) футболом не цікавився
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691739 вiд 2024-05-28 14:19:22не открывается
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691738 вiд 2024-05-28 14:00:13і про футбол. Рекомендую подивитись казочку про неопускання рук і епічні камбеки. Перехідні матчі Бундесліги: Бохум-Дюссельдорф. Перший матч: 0:3 перемога Дюссельдорфа на виїзді (!). Що було далі - дивіться тут:
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691737 вiд 2024-05-28 14:00:01Vichny № 1691734 вiд 2024-05-28 13:41:01 Це буде Козлєвічь, а таке вже десь було.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691736 вiд 2024-05-28 13:57:10Vichny № 1691734 вiд 2024-05-28 13:41:01 Пропоную одружити Козловського на Буткєвічю :) ---------------------------------- таке вже було. Називалося Темп Шепетівка. Там керувала суміш цих двох персонажів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691735 вiд 2024-05-28 13:54:46дуже хочеться щоб прийшов той час, коли Росія нападе на Європу, а Україна допоможе озброєнням європі з приміткою «Не для ударів по РФ».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691734 вiд 2024-05-28 13:41:01Пропоную одружити Козловського на Буткєвічю :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691733 вiд 2024-05-28 13:16:09«Украина сможет использовать переданные Бельгией истребители F-16 и другое оружие только на своей территории, — премьер-министр Александр де Кроо» таке собі …