Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691732 вiд 2024-05-28 13:11:52Аль Капоне посадили по закону. За несплату податків). А багатьох інших бандитів просто пристрелили без суду.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691731 вiд 2024-05-28 13:04:05Бухтій № 1691730 ну по перше АльКапоне посадили по закону. Це основополагаюча річ про яку я і кажу. ну а по друге, де Козловський, а де американська мафія :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691730 вiд 2024-05-28 12:38:092 Voxa№ 1691727От тут Аль Капоне може і не погодився б.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691729 вiд 2024-05-28 11:59:51Держава яка не може взяти за сраку охуївшого бізнесюка - приречена. Досить вже такої хуйні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691728 вiд 2024-05-28 11:58:32Ми не сама демократична країна) Під час війни має бути здоровий глузд, а не демократія))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691727 вiд 2024-05-28 11:55:24нада тіки визначитись, «ми сама демократична країна» (с), чи можна Козловського за сраку взяти, за потреби :) бо і то і то, одночасно не працює :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691726 вiд 2024-05-28 11:51:05Виробляти ліві цигарки буде кому і без Козловського, я чомусь впевнений що без лівих цигарок ринок не лишиться))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691725 вiд 2024-05-28 11:49:54Nevropatolog № 1691724 вiд 2024-05-28 11:34:50 Ти з космосу упав? Порівняв анонімів в соцмережах з публічною особою. Анонімів, втім регулярно бере за сраку СБУ, арештовує, жаль що не всіх разом. Їх багато. Але публічна особа має набагато більшу вагу. Дії Козлоського це не бізнес, не економіка. Це тупе рагуляче самодурство. І за це його цілком можуть покарати, теж у ручному режимі. Я буду цьому тільки радий. Ніхто не може ставити себе вище за Україну та її інтереси.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691724 вiд 2024-05-28 11:34:50Enot № 1691723 вiд 2024-05-28 11:15:38 Ти блядь як з космосу… Про що ти верзеш? Хто і з якого хуя його зараз почне душити, яка держава - Єрмак, Гетьманцев чи Зєля? За футболістів? Він один з найбільших, якщо не найбільший, виробник лівих цигарок десятиліттями! То «держава» взяла за сраку? Взяла. Тільки не держава і не за сраку. Виховні акції проводять тільки при розподілі кому і скільки. Чи ти маєш інші приклади? Купа мерзоти відкрито на відео посилає нах державу, тцк, військових, українців - ти бачиш системну жорстку реакцію «держави» чи якісь показові реакції?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691723 вiд 2024-05-28 11:15:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1691722 вiд 2024-05-28 11:12:38 Взяти за сраку конкретного Козловського не означає «нищити бізнес». Це чисто виховна акція.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691722 вiд 2024-05-28 11:12:38Enot [Останнi 20 месаг]№ 1691720 вiд 2024-05-28 11:03:53Тут має бути врівноважений підхід. Бізнес має розуміти свою відповідальність перед державою, а держава має розуміти, що коли почне нищити бізнес, то залишиться навіть без тих податкових надходжень, які має сьогодні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691721 вiд 2024-05-28 11:03:54Vichny [Останнi 20 месаг]№ 1691715 вiд 2024-05-28 09:59:13Так, мабуть це той турнір, про який згадував і СаШо (і також без жодного ентузіазму).
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691720 вiд 2024-05-28 11:03:53Nevropatolog № 1691716 вiд 2024-05-28 10:25:32 Проти держави як машини не допоможуть куми. Можна ще й притягнути до кримінальної відповідальності тих хто підписав йому фальшивий висновок ВЛК, якщо він є. Зараз усіх хто має відстрочку за станом здоров'я заставляють заново проходити ВЛК. Не можна стрибати на державу. Кожен ссаний бізнесюк має дупою це розуміти.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691719 вiд 2024-05-28 10:48:51Цікаве інтерв'ю Сергія Балтачі. https://dynamo.kiev.ua/blog/581780-sergj-baltacha-pro-ademola-lukmana
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691718 вiд 2024-05-28 10:39:38&t=260s відео рлс в закарпатті, який зараз є туристичним місцем, а ось шрайк ре-постить дослідження ще одного з осінтерів ------- Осинтер Tyler Rogoway рассмотрел орскую станцию «Воронеж-М» на спутниковом снимке. Говорит, следов повреждений нет, а темные пятна, которые мы вчера обсуждали, это лужи. https://t.me/ShrikeNews/14492
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691717 вiд 2024-05-28 10:30:27Nycolas № 1691710 це більше похоже на правду. хоча проблема в цій новині насправді більша і ширша. кацапський ВПК оговтався, перелаштувався і працює на повну. Навіть без допомоги Ірана і Китаю.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691716 вiд 2024-05-28 10:25:32Enot № 1691714 вiд 2024-05-28 09:54:42 Про що ти? Вони грають на «Україні». У Козловського напевно інвалідності всіх трьох груп одночасно, економічне бронювання і всі воєнкоми в кумах…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691715 вiд 2024-05-28 09:59:13Там, здається, мова не про Олімпіаду власне, а про якийсь підготовчий турнір, але все одно хуйня
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691714 вiд 2024-05-28 09:54:42Якщо вони такі юристи, то слід ретельно перевірити чи відповідає їх стадіон вимогам ФФУ. Чи має сам бізнесмен Козловський бронь? Може йому слід долучитися до ЗСУ, якщо він не здатен підтримувати Україну та її інтереси на Олімпійських іграх?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691713 вiд 2024-05-28 09:34:26Als № 1691711 вiд 2024-05-28 09:15:24 Якщо відмінити бронювання всій команді, то колектив буде дуже вдячний тій людині, яка придумала ці травми. Але це, звичайно, крайній захід, яким можна погрожувати, але небажано робити, бо собі дорожче вийде.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691712 вiд 2024-05-28 09:18:05І парадокс у тому, що ті ОІ не є офіційним турніром Фіфа/УЄФА, і клуб взагалі може не відпускати у олімпійську збірну (на олімпіаду) своїх гравців, навіть без пояснення причин.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691711 вiд 2024-05-28 09:15:24Цим гравцям наврядчи вже є 25, так що бронювання їм і не потрібно. А стосовно відмови відпускати гравців до олімпійської збірної, так то, на мою думку, внутрішня кухня з перепідписанням контрактів, або щось подібне. Бо скоріш за все ці гравці будуть коштувати більше після участі у ОІ, а що там з спливом контрактів - хз, можливо там через деякий час з'являться багато вільних гравців з тих збірників
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691710 вiд 2024-05-28 09:15:15Чи дійсно Ка-52 може запускати ракети Х-69 --- https://defence-ua.com/weapon_and_tech/chi_dijsno_ka_52_mozhe_zapuskati_raketi_h_69-15474.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691709 вiд 2024-05-28 08:38:57Щодо відмови давати гравців на Олімпіаду, Шева мав би втрутитися, щоб визначити, чи є там реально травми. Якщо нема - то виїбати ті Винники так, щоб мало не здалося.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691708 вiд 2024-05-28 08:14:48Хз - можливо старі промислово-фінансово-кримінальні групи поступово втрачають силу і вплив. Інша справа, про що це свідчить - про жорсткішу централізацію чи, навпаки, про розвал усіх систем.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691707 вiд 2024-05-28 08:08:13Виселення кротів - це цікава тенденція. Ще кілька років тому мабуть побоялися б залупатися на ахмєтку.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691706 вiд 2024-05-28 07:54:00Рагулятник якийсь
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691705 вiд 2024-05-28 07:51:23Таки да;Засновником Emily Resort та президентом ФК «Рух» є бізнесмен Григорій Козловський.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691704 вiд 2024-05-28 07:47:57Batyj № 1691697 вiд 2024-05-28 06:25:14 Ну на таке масове травмування можна відповісти зняттям бронювання, і хай ВЛК розбирається які в них травми.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691703 вiд 2024-05-28 07:07:34Говорят, Григорчук уходит из Одессы, идет на Черкассы. Дулуб освобождается.. Пивзаводу нада хватать его срочно, если ЛБ не просрут, канечно..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691702 вiд 2024-05-28 06:48:46Местечковый патриотизьм..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691701 вiд 2024-05-28 06:45:24Вилимо один хозяин. И руза и отеля. Раз Киев выиграл у Ркха, а кротв слили конкурентам - и кротов выселим и игроков на олимпиаду не отпустим..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691700 вiд 2024-05-28 06:43:22Обиделись. А собирались в лиге конференций играть..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691699 вiд 2024-05-28 06:42:01Гы..коментатор Віктор Вацко розповів, що Шахтар виселили з готельного комплексу Emily Resort у Винниках Львівської області. Виною всьому гостьова поразка «гірників» (0:2) від Полісся в останньому турі УПЛ.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691698 вiд 2024-05-28 06:39:03Вся в одному клубі синхронно травмувалися?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691697 вiд 2024-05-28 06:25:14Журналіст Ігор Бурбас повідомляє, що Олімпійська збірна України не дорахується одразу 5 гравців. Усі - представники базового клубу «Руха». Це Олексій Сич, Богдан Слюбик, Роман Дідик, Віталій Роман, Ілля Квасниця.Офіційна причина - травми гравців, спричинені перевтомою після важкого сезону. Саме такий лист надійшов в УАФ зі Львова. Не зможе «Рух» відправити в команду і Дениса Слюсаря, якого збиралися довикликати, але який зазнав пошкодження в останньому турі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691696 вiд 2024-05-28 05:26:47Найдорожчі українські гравці в АПЛ 1. Олександр Зінченко (Арсенал Лондон) — 38 млн (було 42 млн) 2. Михайло Мудрик (Челсі) — 35 млн (35 млн) 3. Ілля Забарний (Борнмут) — 32 млн (28 млн) 4. Віталій Миколенко (Евертон) — 28 млн (28 млн) 5. Єгор Ярмолюк (Брентфорд) — 10 млн (5 млн)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691695 вiд 2024-05-28 01:19:31PEPSI (Merkury) 1691585 Головне Шо до ЖИТОМИРА завітають єврокубки. ------------------- Як вони нахуйблять туди завітають, якщо в країні війна і всі євроматчі за кордоном? Чи ти думаєш шо Полісся сходу візьме ЛК? Так забористо навіть буткєвічь не вживає…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691694 вiд 2024-05-28 01:13:04 Voxa (м. Запоріжжя) № 1691693 А шо попередня дискусія? Пікейні жилети писали шо ай-яй-яй, який ГК несамостійний, без хуєрмака ні кроку не зробить, бо хуєрмак контролює шо він там говорить, а має ж бути розмова військових з військовими!!!!11
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691693 вiд 2024-05-28 00:31:00Vichny № 1691688 ну ти спочатку, подивись на попередню дискусію, шоб не було «вирвано з контексту» :) усе інше я коментувати не буду :(