🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1485.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691652 вiд 2024-05-27 11:36:41

Vichny
№ 1691649 вiд 2024-05-27 11:14:24 Можливо для того, щоб кацапи тягнули свої рлс та а50 до своїх кордонів, разріджуючи присутність біля України.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691651 вiд 2024-05-27 11:33:18

Vichny
№ 1691649 вiд 2024-05-27 11:14:24

То який сенс нашим їх їбашити?
----------------
Sauron добре перелічив сенси у своєму повідомленні № 1691648

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691650 вiд 2024-05-27 11:25:07

Vichny
№ 1691649

Згідно картинки (хз правда, наскільки вона відповідає істині) - Україна там взагалі не покривається ніяк, думаю, це тому що ці варанєжи їбучі будувались при сові, а Україна ж була совєцьким саюзом забиченим

---------

Саме так. В Україні була така ж станція, яка покривала своїм променем південно-західний напрямок. Ця станція знаходилася біля Чорнобиля.



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691649 вiд 2024-05-27 11:14:24

Bobb
№ 1691647

То який сенс нашим їх їбашити?
Згідно картинки (хз правда, наскільки вона відповідає істині) - Україна там взагалі не покривається ніяк, думаю, це тому що ці варанєжи їбучі будувались при сові, а Україна ж була совєцьким саюзом забиченим

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691648 вiд 2024-05-27 11:10:28

В ударах варонєжам-м бачу такі плюси:
1) Змусити підарів стягнути більше ППО до таких обʼєктів, знявши з інших.
2) Стратегічно послабити масковію на випадок великої війни з НАТО.
3) Збільшити кількість противників війни в їхньому військовому керівництві (найбільш сумнівний пункт).

Особисто я б хуйячив по нафтогаз промисловості (той же Омськ), але най буде. :)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691647 вiд 2024-05-27 10:59:50

Vichny
№ 1691643

Але ж ті сектори можуть якось переналаштовуватися за потреби, можливо?
--------------
Ні, не можуть: Це фазовані антенні решітки, вони нерухомі. Кут огляду таких антен фізично обмежений.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691646 вiд 2024-05-27 10:58:46

пробегавший
№ 1691645

А я щось кілька місяців тому заїбався Шрайка читати підарською мовою.
Запитав тоді в коментах коли вже канал переведуть на соловʼїну, на що вилізла толпа вкраїнчеків і почала мене посипати гівном.
Ну, за пару хвилин, вже був заблокований адміном. :)

Єдині руськоязичні сюжети, які я готовий зараз сприймати в своєму інфополі - це Цимбалюк, але в нього поважна причина: довго жив в масквє і його на московії знають.
Тож реально вірю, що його слухають і расіяни, казахи тощо.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691645 вiд 2024-05-27 10:50:51

2Vichny
№ 1691643
Шрайк досить сухо викладає факти майже без коментів. Без “два три тижні» та без розових окулярів. І зовсім не лізе в коменти про дії військових типу «треба було так а не так”. Такий собі агрегатор новин з мінімумом досить врівноважених коментів

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691644 вiд 2024-05-27 10:40:51

PEPSI (Merkury)
№ 1691627 вiд 2024-05-27 02:30:57

ржав 9 хвилин :-))))


------------------------------------------
На першій хвилині дійшов до першого русизму і далі перестав дивитись.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691643 вiд 2024-05-27 10:39:51

sk (здалеку…)
№ 1691640

Ну так судячи по картинці, і армавірська за Україною не слідкувала ніяк. Але ж ті сектори можуть якось переналаштовуватися за потреби, можливо?
Ну а цей шрайк твій - я так бачу він фахівець з усього на світі, як деякі дописувачі тут ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691642 вiд 2024-05-27 10:36:50

Ви ще послухайте як цей буткєвічь пиздить - це просто жесть якась. Наркоман наркоманом. Ну і кацапоязичний до того ж.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691641 вiд 2024-05-27 10:35:33

sk
№ 1691640

За логікою, наступний удар може бути по калінінградській загоризонтній РЛС. Це одночасно викличе жахливу реакцію кремля з двох питань: 1) Удар по «ядерному» об'єкту. 2) Чому Польща (або Литва) пропустила український дрон через свою територію?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691640 вiд 2024-05-27 10:09:34

шрайк розгорнув трохи про ці загоризонтні рлс з картинками
---------
«Воронеж» - это загоризонтные РЛС, являющиеся частью российской системы раннего предупреждения о ядерных баллистических ракетах.

Какие приблизительно сектора они закрывают, можно увидеть на картинке. Орская станция, в отличие от армавирской, к наблюдению за территорией Украины отношения не имела.
https://t.me/ShrikeNews/14465

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691639 вiд 2024-05-27 10:08:33

Український дрон атакував загоризонтну радіолокаційну станцію «Воронеж-М», яка розташовувалася в місті Орськ Оренбурзької області — за 1800 кілометрів від кордону з Україною.

Ця відстань стала новим рекордним діапазоном ураження для дронів-камікадзе. Про це повідомило наше джерело в спецслужбах

? hromadske

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691638 вiд 2024-05-27 10:02:54

И вот нахуа давать такие обьявы?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691637 вiд 2024-05-27 09:45:49

olma
№ 1691636 вiд 2024-05-27 09:39:44
28 травня в київському ТРЦ Blockbuster Mall, що знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 36, відбудеться зустріч із футболістами збірної України перед їхнім виїздом на підготовку до Євро-2024.

Початок заходу — о 18:30. Запрошуємо всіх уболівальників головної команди країни!

А 3 червня гра у Нюрнбергу з господарями.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691636 вiд 2024-05-27 09:39:44

А коли squadra gialloblu на збори до Німеччини вирушає?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691635 вiд 2024-05-27 09:05:25

галун для того и нашивался на костюм швейцара, тобы отличать джентльмена от представительного открывателя дверей..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691634 вiд 2024-05-27 08:51:13

PEPSI (Merkury)
№ 1691622 вiд 2024-05-27 00:00:01

Одягаються у лакейські кустюми та вручають одне одному персні? І це житомирський бомонд? Прикро.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691633 вiд 2024-05-27 07:03:51

Нігерів отих за 20 гривень за пучок продають, в Україну інші не поїдуть. А новий стадіон це великі витрати, ще й під час війни, явно не на часі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691632 вiд 2024-05-27 07:02:26

да. 24 августа 2002 года. Прошло 21 год и 9 месяцев..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691631 вiд 2024-05-27 06:45:59

Прошло не менее 20 лет.
Стадион «отремонтировали». Прикрутили новые скамейки, а тот дом так и стоит. На негрил и перстни золотые у буткевича гроши есть, даже во время войны, а привести в порядок, хотя бы внешне, стадион у этого жлоба денег нет. Или желания..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691630 вiд 2024-05-27 06:41:44

Речь не за сельский стадион, это кстати, похвально, а за то, что в пределах городского стадиона стадиона, конкретно на беговой дорожке, сразу за воротами стоит частный сельский дом со двором.
Я был на этом стадионе на игрк Кубка, когда наших фанатов отпиздили менты и десантники 95 отдельного батальона. Это было хуй знает когда. И еще тогда меня поразило, что стадион строили на участке не выкупив и не снеся частный дом.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691629 вiд 2024-05-27 05:09:34

Пиздата компашка!

Довбик – один із найрезультативніших дебютантів Ла Ліги у XXI столітті

?? Український легіонер «Жирони» Артем Довбик провів фантастичний дебютний сезон у чемпіонаті Іспанії, забивши 24 голи і віддавши 8 асистів.

?? За системою «гол+пас» в Ла Лізі у XXI столітті тільки один дебютант набрав більше очок – зірковий португалець Кріштіану Роналду у сезоні 2009/10 (26 голів + 9 асистів).

Топ-10 найрезультативніших гравців Ла Ліги у дебютному сезоні

? Кріштіану Роналду («Реал», 2009/10) – 35 результативних дій (26+9);
? Артем Довбик («Жирона», 2023/24) – 32 (24+8);
? Луїс Суарес («Барселона», 2014/15) – 32 (16+16);
? Роберт Левандовськи («Барселона», 2022/23) – 30 (23+7);
? Радамель Фалькао («Атлетіко», 2011/12) – 28 (24+4);
? Гарет Бейл («Реал», 2013/14) – 28 (13+15);
? Руд ван Ністелрой («Реал», 2006/07) – 27 (25+2);
? Дієго Форлан («Вільярреал», 2004/05) – 26 (25+1);
? Хав'єр Савіола («Барселона», 2001/02) – 26 (17+9);
? Хамес Родрігес («Реал», 2014/15) – 26 (13+13).

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691628 вiд 2024-05-27 02:36:08

Якась йобана хуйня, Роналду ващєта добре товаришує з Усиком.
«Ви хотіли пошуткувать, але у вас не вийшло.»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691627 вiд 2024-05-27 02:30:57

ржав 9 хвилин :-))))



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691626 вiд 2024-05-27 02:17:20

А що це за такі прикиди швейцарів з галімого готелю? Це типу клубна форма?



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691625 вiд 2024-05-27 00:55:26

PEPSI (Merkury)
№ 1691622

Боже, який кітч.
Той буткєвічь хворий. Пшонка номер 2

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691624 вiд 2024-05-27 00:29:43

По Сетанті показують якийсь цікавий футбол. Переключаю канали і бачу, що в вороторя схожего на П «ятова хтось врізається. А потім каже коментатор каже, що то і є П» ятов. Грають 6 на 6 і за нас Марлос, Мораес, Едмар та решта ексів.
Програють 0-2 якимсь пацанам з Бразилії.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691623 вiд 2024-05-27 00:25:12

Нам у Житомирі не потрібні лохи і сноби, які на ватмані напишуть Житомир через «е».
------------------------------
жЕтомЕр?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691622 вiд 2024-05-27 00:00:01

із сільського у Буткевича є хіба що закомплексована традиція вручати перстень найкращому гравцю сезону за версією Буткевича. Якась калька з НБА. І самозакоханість.



Такі персні вже отримали Будківський і Калітка. І мабуть одразу сховали у кишеню.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691621 вiд 2024-05-26 23:45:23

Nevropatolog
№ 1691608
я не бачу наразі там ні дурості, ні самодурості. Все поки що логічно, прагматично і результативно.
Хоф навів у приклад, тому що тей теж рвонув з місця у кар "єр і наробив галасу у бундеслізі, у верхній частині. Хоча це сільська команда.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691620 вiд 2024-05-26 23:40:47

Батий

Стадіон у Житомирі такий, який він є. Іншого нема.
Новий стадіон - у проекті? Тебе в проект не запросили? Ну, пробач. Нам у Житомирі не потрібні лохи і сноби, які на ватмані напишуть Житомир через «е».



І існуючий стадіон у Житомирі нічим не гірший за деякі домашгі стадіони збірних, наприклад Чорногорії, Боснії, тощо.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691619 вiд 2024-05-26 23:30:20

fofonov
№ 1691618

соррі за помилки

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691618 вiд 2024-05-26 23:13:58

пробегавший
№ 1691617

У нас не було трансляцій вело українською (принаймні, масово), тому вся лексика перейшла з російської. Зараз хлопці потроху українізують простір (виявляється, є й свої якісь питомні слов типу «вальниця» замість «підшипник»), але цей термін «гарник» в принципі, доволі ок передає сенс.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691617 вiд 2024-05-26 23:08:45

2 fofonov
№ 1691615
Ну мені якось не дуже подобається термін «гірник» в даному контексті. Але сперечатись не буду. Хз як має бути.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691616 вiд 2024-05-26 23:01:45

Буткєвічь - підар, совмєнт, бандит і наркоман.
Але це не виправдовує снобізму Батия стосовно «Житомєра» і то шо там хтось хрюкає.
В тому факті, що у Динамо є стадіон Динамо, наприклад, а не житомирський «Центральний» ніхуя нема заслуги Батия, тож розповідати закотивни верхню губо про «сільський стадіон» - хуйня повна, «столічний мен», блять.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691615 вiд 2024-05-26 23:00:53

пробегавший
№ 1691614 вiд 2024-05-26 22:55:59

Потішив переклад «горный» (рус) в «гірник»
========

Російською це буде «горняк». Англійською climber, так що переклад більш-менш кошерний

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691614 вiд 2024-05-26 22:55:59

2 olma
№ 1691609
Я знаю що і як в вело) Потішив переклад «горный» (рус) в «гірник» (перший виданий гуглом тлумачний словник:1. Робітник гірничої промисловості. Гірник працює в глибині подоланих шарів….). Я б сказав «переможець гірських або кращий в горах etc.
Ps В велоспорті часто основні тренування / навантаження в горах/ на схилах.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691613 вiд 2024-05-26 22:47:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1691611

Якщо є гірські етапи гонки, то переможця можна називати «гірськовик»
======

Горець


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.