Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691652 вiд 2024-05-27 11:36:41Vichny № 1691649 вiд 2024-05-27 11:14:24 Можливо для того, щоб кацапи тягнули свої рлс та а50 до своїх кордонів, разріджуючи присутність біля України.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691651 вiд 2024-05-27 11:33:18Vichny № 1691649 вiд 2024-05-27 11:14:24 То який сенс нашим їх їбашити? ---------------- Sauron добре перелічив сенси у своєму повідомленні № 1691648
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691650 вiд 2024-05-27 11:25:07Vichny № 1691649 Згідно картинки (хз правда, наскільки вона відповідає істині) - Україна там взагалі не покривається ніяк, думаю, це тому що ці варанєжи їбучі будувались при сові, а Україна ж була совєцьким саюзом забиченим --------- Саме так. В Україні була така ж станція, яка покривала своїм променем південно-західний напрямок. Ця станція знаходилася біля Чорнобиля.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691649 вiд 2024-05-27 11:14:24Bobb № 1691647 То який сенс нашим їх їбашити? Згідно картинки (хз правда, наскільки вона відповідає істині) - Україна там взагалі не покривається ніяк, думаю, це тому що ці варанєжи їбучі будувались при сові, а Україна ж була совєцьким саюзом забиченим
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691648 вiд 2024-05-27 11:10:28В ударах варонєжам-м бачу такі плюси: 1) Змусити підарів стягнути більше ППО до таких обʼєктів, знявши з інших. 2) Стратегічно послабити масковію на випадок великої війни з НАТО. 3) Збільшити кількість противників війни в їхньому військовому керівництві (найбільш сумнівний пункт). Особисто я б хуйячив по нафтогаз промисловості (той же Омськ), але най буде. :)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691647 вiд 2024-05-27 10:59:50Vichny № 1691643 Але ж ті сектори можуть якось переналаштовуватися за потреби, можливо? -------------- Ні, не можуть: Це фазовані антенні решітки, вони нерухомі. Кут огляду таких антен фізично обмежений.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691646 вiд 2024-05-27 10:58:46пробегавший № 1691645 А я щось кілька місяців тому заїбався Шрайка читати підарською мовою. Запитав тоді в коментах коли вже канал переведуть на соловʼїну, на що вилізла толпа вкраїнчеків і почала мене посипати гівном. Ну, за пару хвилин, вже був заблокований адміном. :) Єдині руськоязичні сюжети, які я готовий зараз сприймати в своєму інфополі - це Цимбалюк, але в нього поважна причина: довго жив в масквє і його на московії знають. Тож реально вірю, що його слухають і расіяни, казахи тощо.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691645 вiд 2024-05-27 10:50:512Vichny № 1691643 Шрайк досить сухо викладає факти майже без коментів. Без “два три тижні» та без розових окулярів. І зовсім не лізе в коменти про дії військових типу «треба було так а не так”. Такий собі агрегатор новин з мінімумом досить врівноважених коментів
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691644 вiд 2024-05-27 10:40:51PEPSI (Merkury) № 1691627 вiд 2024-05-27 02:30:57 ржав 9 хвилин :-)))) ------------------------------------------ На першій хвилині дійшов до першого русизму і далі перестав дивитись.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691643 вiд 2024-05-27 10:39:51sk (здалеку…) № 1691640 Ну так судячи по картинці, і армавірська за Україною не слідкувала ніяк. Але ж ті сектори можуть якось переналаштовуватися за потреби, можливо? Ну а цей шрайк твій - я так бачу він фахівець з усього на світі, як деякі дописувачі тут ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691642 вiд 2024-05-27 10:36:50Ви ще послухайте як цей буткєвічь пиздить - це просто жесть якась. Наркоман наркоманом. Ну і кацапоязичний до того ж.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691641 вiд 2024-05-27 10:35:33sk № 1691640 За логікою, наступний удар може бути по калінінградській загоризонтній РЛС. Це одночасно викличе жахливу реакцію кремля з двох питань: 1) Удар по «ядерному» об'єкту. 2) Чому Польща (або Литва) пропустила український дрон через свою територію?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691640 вiд 2024-05-27 10:09:34шрайк розгорнув трохи про ці загоризонтні рлс з картинками --------- «Воронеж» - это загоризонтные РЛС, являющиеся частью российской системы раннего предупреждения о ядерных баллистических ракетах. Какие приблизительно сектора они закрывают, можно увидеть на картинке. Орская станция, в отличие от армавирской, к наблюдению за территорией Украины отношения не имела. https://t.me/ShrikeNews/14465
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691639 вiд 2024-05-27 10:08:33Український дрон атакував загоризонтну радіолокаційну станцію «Воронеж-М», яка розташовувалася в місті Орськ Оренбурзької області — за 1800 кілометрів від кордону з Україною. Ця відстань стала новим рекордним діапазоном ураження для дронів-камікадзе. Про це повідомило наше джерело в спецслужбах ? hromadske
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691638 вiд 2024-05-27 10:02:54И вот нахуа давать такие обьявы?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691637 вiд 2024-05-27 09:45:49olma № 1691636 вiд 2024-05-27 09:39:44 28 травня в київському ТРЦ Blockbuster Mall, що знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 36, відбудеться зустріч із футболістами збірної України перед їхнім виїздом на підготовку до Євро-2024. Початок заходу — о 18:30. Запрошуємо всіх уболівальників головної команди країни! А 3 червня гра у Нюрнбергу з господарями.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691636 вiд 2024-05-27 09:39:44А коли squadra gialloblu на збори до Німеччини вирушає?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691635 вiд 2024-05-27 09:05:25галун для того и нашивался на костюм швейцара, тобы отличать джентльмена от представительного открывателя дверей..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691634 вiд 2024-05-27 08:51:13PEPSI (Merkury) № 1691622 вiд 2024-05-27 00:00:01 Одягаються у лакейські кустюми та вручають одне одному персні? І це житомирський бомонд? Прикро.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691633 вiд 2024-05-27 07:03:51Нігерів отих за 20 гривень за пучок продають, в Україну інші не поїдуть. А новий стадіон це великі витрати, ще й під час війни, явно не на часі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691632 вiд 2024-05-27 07:02:26да. 24 августа 2002 года. Прошло 21 год и 9 месяцев..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691631 вiд 2024-05-27 06:45:59Прошло не менее 20 лет. Стадион «отремонтировали». Прикрутили новые скамейки, а тот дом так и стоит. На негрил и перстни золотые у буткевича гроши есть, даже во время войны, а привести в порядок, хотя бы внешне, стадион у этого жлоба денег нет. Или желания..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691630 вiд 2024-05-27 06:41:44Речь не за сельский стадион, это кстати, похвально, а за то, что в пределах городского стадиона стадиона, конкретно на беговой дорожке, сразу за воротами стоит частный сельский дом со двором. Я был на этом стадионе на игрк Кубка, когда наших фанатов отпиздили менты и десантники 95 отдельного батальона. Это было хуй знает когда. И еще тогда меня поразило, что стадион строили на участке не выкупив и не снеся частный дом.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691629 вiд 2024-05-27 05:09:34Пиздата компашка! Довбик – один із найрезультативніших дебютантів Ла Ліги у XXI столітті ?? Український легіонер «Жирони» Артем Довбик провів фантастичний дебютний сезон у чемпіонаті Іспанії, забивши 24 голи і віддавши 8 асистів. ?? За системою «гол+пас» в Ла Лізі у XXI столітті тільки один дебютант набрав більше очок – зірковий португалець Кріштіану Роналду у сезоні 2009/10 (26 голів + 9 асистів). Топ-10 найрезультативніших гравців Ла Ліги у дебютному сезоні ? Кріштіану Роналду («Реал», 2009/10) – 35 результативних дій (26+9); ? Артем Довбик («Жирона», 2023/24) – 32 (24+8); ? Луїс Суарес («Барселона», 2014/15) – 32 (16+16); ? Роберт Левандовськи («Барселона», 2022/23) – 30 (23+7); ? Радамель Фалькао («Атлетіко», 2011/12) – 28 (24+4); ? Гарет Бейл («Реал», 2013/14) – 28 (13+15); ? Руд ван Ністелрой («Реал», 2006/07) – 27 (25+2); ? Дієго Форлан («Вільярреал», 2004/05) – 26 (25+1); ? Хав'єр Савіола («Барселона», 2001/02) – 26 (17+9); ? Хамес Родрігес («Реал», 2014/15) – 26 (13+13).
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691628 вiд 2024-05-27 02:36:08Якась йобана хуйня, Роналду ващєта добре товаришує з Усиком. «Ви хотіли пошуткувать, але у вас не вийшло.»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691627 вiд 2024-05-27 02:30:57ржав 9 хвилин :-))))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691626 вiд 2024-05-27 02:17:20А що це за такі прикиди швейцарів з галімого готелю? Це типу клубна форма?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691625 вiд 2024-05-27 00:55:26PEPSI (Merkury) № 1691622 Боже, який кітч. Той буткєвічь хворий. Пшонка номер 2
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691624 вiд 2024-05-27 00:29:43По Сетанті показують якийсь цікавий футбол. Переключаю канали і бачу, що в вороторя схожего на П «ятова хтось врізається. А потім каже коментатор каже, що то і є П» ятов. Грають 6 на 6 і за нас Марлос, Мораес, Едмар та решта ексів. Програють 0-2 якимсь пацанам з Бразилії.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691623 вiд 2024-05-27 00:25:12Нам у Житомирі не потрібні лохи і сноби, які на ватмані напишуть Житомир через «е». ------------------------------ жЕтомЕр?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691622 вiд 2024-05-27 00:00:01із сільського у Буткевича є хіба що закомплексована традиція вручати перстень найкращому гравцю сезону за версією Буткевича. Якась калька з НБА. І самозакоханість. Такі персні вже отримали Будківський і Калітка. І мабуть одразу сховали у кишеню.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691621 вiд 2024-05-26 23:45:23Nevropatolog № 1691608 я не бачу наразі там ні дурості, ні самодурості. Все поки що логічно, прагматично і результативно. Хоф навів у приклад, тому що тей теж рвонув з місця у кар "єр і наробив галасу у бундеслізі, у верхній частині. Хоча це сільська команда.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691620 вiд 2024-05-26 23:40:47Батий Стадіон у Житомирі такий, який він є. Іншого нема. Новий стадіон - у проекті? Тебе в проект не запросили? Ну, пробач. Нам у Житомирі не потрібні лохи і сноби, які на ватмані напишуть Житомир через «е». І існуючий стадіон у Житомирі нічим не гірший за деякі домашгі стадіони збірних, наприклад Чорногорії, Боснії, тощо.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691619 вiд 2024-05-26 23:30:20fofonov № 1691618 соррі за помилки
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691618 вiд 2024-05-26 23:13:58пробегавший № 1691617 У нас не було трансляцій вело українською (принаймні, масово), тому вся лексика перейшла з російської. Зараз хлопці потроху українізують простір (виявляється, є й свої якісь питомні слов типу «вальниця» замість «підшипник»), але цей термін «гарник» в принципі, доволі ок передає сенс.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691617 вiд 2024-05-26 23:08:452 fofonov № 1691615 Ну мені якось не дуже подобається термін «гірник» в даному контексті. Але сперечатись не буду. Хз як має бути.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691616 вiд 2024-05-26 23:01:45Буткєвічь - підар, совмєнт, бандит і наркоман. Але це не виправдовує снобізму Батия стосовно «Житомєра» і то шо там хтось хрюкає. В тому факті, що у Динамо є стадіон Динамо, наприклад, а не житомирський «Центральний» ніхуя нема заслуги Батия, тож розповідати закотивни верхню губо про «сільський стадіон» - хуйня повна, «столічний мен», блять.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691615 вiд 2024-05-26 23:00:53пробегавший № 1691614 вiд 2024-05-26 22:55:59 Потішив переклад «горный» (рус) в «гірник» ======== Російською це буде «горняк». Англійською climber, так що переклад більш-менш кошерний
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691614 вiд 2024-05-26 22:55:592 olma № 1691609 Я знаю що і як в вело) Потішив переклад «горный» (рус) в «гірник» (перший виданий гуглом тлумачний словник:1. Робітник гірничої промисловості. Гірник працює в глибині подоланих шарів….). Я б сказав «переможець гірських або кращий в горах etc. Ps В велоспорті часто основні тренування / навантаження в горах/ на схилах.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691613 вiд 2024-05-26 22:47:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691611 Якщо є гірські етапи гонки, то переможця можна називати «гірськовик» ====== Горець