olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691612 вiд 2024-05-26 22:47:20 CEPASA - Київ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691611 вiд 2024-05-26 22:40:43Якщо є гірські етапи гонки, то переможця можна називати «гірськовик» - нормальний собі неологізм.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691610 вiд 2024-05-26 22:26:24Тадей двічі брав ТДФ, ще коли я вело дивився (тобто до повномасштабки). Виявляється, сдав хлопчина, якщо вже на Джиро перебрався. Гадав, що він буде років 5 домінатором на кшталт Фрума, а он воно як. Хоча класики має катати добре.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691609 вiд 2024-05-26 22:20:52пробегавший № 1691605 ----- У велосипедних змаганнях багатоденках там є гірські етапи, і в кожній команді є чуваки, які натреновані катати по горах, - їбашиш на гору, а потім вниз) а також є спрінтери, які в горах слабо, але на коротких ділянках рвуть так шо капець. В Джіро там головна ціль і нагорода це рожева майка «малія роса» лідер загального заліку, але є інші відзнаки, біла майка, цикламена (червона) майка, і є синя - гірник для переможця гірських етапів. Є гарне слово українське верховина, тому я б назвава не гірником, а верховинцем.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691608 вiд 2024-05-26 22:18:32PEPSI (Merkury) № 1691604 вiд 2024-05-26 22:09:04 До чого тут Хоф? Ти справді вважаєш, що скуповувати все, що можна, декларувати негайні досягнення, Буткевич і тренер, який нікого не тренував - це все сумісно і логічно? Ну-ну.. Тут або вже брати тренера під задачу, або імадиашури в довгу з молодняком а-ля Рух. А те, що в Поліссі - самодурість. До речі, ти написав про більщ-менш позитивні трансфери, а про десяток пасажирів промовчав…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691607 вiд 2024-05-26 22:18:05теніс сьогодні наші 2-1 даяна і марта в 3х сетах. не без проблем марта в 3му сеті програвала 0-4 15-40… виграла 6-4 леся в кінці 1шо сету отримала травму і знялась… завтра еліна-ангеліна і юля стародубцева у перших двох шанси 55 на 45. юля якщо пройде пройде далі - буде сенсація. на папері, можливо, не дуже сильна суперниця, але іспанка, а іспанці спеціалісти по грі на грунті…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691606 вiд 2024-05-26 22:14:31Хз, що за футбол міг бути у Лівії. Мабуть ослойоби проти козойобів - безкомпромісні поєдинки.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691605 вiд 2024-05-26 22:11:162 olma № 1691601 Гірник???? Реально гірник? Славсяяяя рааадной сахтьорррр))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691604 вiд 2024-05-26 22:09:04Batyj № 1691597 Житомир. Nevropatolog № 1691599 Хоффенхайм, фор екзампл. Nevropatolog № 1691600 він грав за кордоном, у Лівії. Тож мови знає. Як мінімум англійську і франсе.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691603 вiд 2024-05-26 21:52:59Невропатолог методично розмотує Пепсі. Круто. Зараз епоха диджитальна інтернет, гугл, інфа в телефоні. Здавалося б можна все перевірити легко. А тим не менше простір для маніпуляцій та оболваніванія величезний.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691602 вiд 2024-05-26 21:47:39словенець Тадей Погачар - дуже крутий! Двічі вигравав Тур де Франс, а тепер взяв Джіро д'Італія. 26 років
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691601 вiд 2024-05-26 21:44:20Словенський велогонщик команди «UAE Emirates» Тадей Погачар став переможцем супербагатоденки Джиро д'Італія-2024. У загальному заліку він випередив колумбійця Даніеля Мартінеса з «Bora Hansgrohe» і британця Герейнта Томаса з «Ineos Grenadiers». Переможцем заключного етапу в Римі став бельгієць Тім Мерлір із «Soudal Quick Step». Для нього це третя перемога на нинішній Джиро. Крім рожевої майки за перемогу в загальному заліку, Погачар також завоював синю майку найкращого гірника. У спринтерському заліку переміг італієць Джонатан Мілан з «Lidl Trek», а найкращим молодим гонщиком став Антоніо Тібері з «Bahrain Voctorious», який у загальному заліку замкнув топ-5.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691600 вiд 2024-05-26 21:43:29Імад Ашур українець. Народився в Одесі. Володіє мовами? Сам придумав?)
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691599 вiд 2024-05-26 21:29:11PEPSI (Merkury) № 1691590 вiд 2024-05-26 17:56:41 А що можна збудувати таке, що не збудував би Шищенко, з чуваком, яких ніколи не тренував дорослу команду, не кажучи вже про якісь досягнення?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691598 вiд 2024-05-26 21:26:57Batyj № 1691597 для цього спочатку треба, щоб кацапи від'їбались. тож хто там і де буде хрюкати, то вже хуйня.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691597 вiд 2024-05-26 21:23:38да. Пробился Житомер в еврокубки и будет принимаит еврокоманду, а может повезет даже две, на стадионе, где посреди беговой дорожки за воротами стоит чья-то хибара. Одноэтажная.. И свини хрюкают..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691596 вiд 2024-05-26 21:23:01ICQ will stop working on June 26 after 30 years of running. ----- останні його москалі купували…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691595 вiд 2024-05-26 21:21:15Batyj № 1691581 якби погроза знищити ядерні об'єкти хуйлостану йшла від байдена чи когось з його команди -то одна справа а сікорський при чому? якщо штати б'ють по території хуйлостану - то що це? штати напаають на хуйлостан? 3тя чи 4та світова? байден обіцяв і економіку хуйлостану знищити, зараз хуйлов коментарях просто знущається з них згадалось що недавно байден обіцяв торгівельний коридоз з індії, саудитів на європу… і можна згаати ще купу бла-бла-бла від штатів якби вони обіцяли і робили… а то грають в гру з 1500 китайських попереджень…
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691594 вiд 2024-05-26 18:54:03Batyj № 1691591 вiд 2024-05-26 18:37:42 Леклер, первый монегаск выиграл Гран При Монако.. ====== Ну, якщо чисто по Гран-прі Монако, то не перший. Луї Широн вигравав у 1931 році. А от в історії Ф1 таки да, перший.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691593 вiд 2024-05-26 18:51:19PEPSI (Merkury) № 1691589 вiд 2024-05-26 17:48:33 在日托米爾 Це мабуть означає китайською: я зайшов в лавку по соєвий соус, а тут такий замєс))
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691592 вiд 2024-05-26 18:38:422sk (chromebook acer 14) № 1691580 Виступи на тв (усіх представників влади) — ну треба. Але є і дипломатична рутина— постійно переконувати, доносити свою думку. З цієї ж серії— я б після удару по гіпермаркету волав би на совбезі і в усіх організаціях про виблядків уззьких. Рішень не було б, але крапля за краплею… так щоб там усвідомлювали, що раша — виблядки, нелюді і що приймати якісь їх вимоги — бути такими ж як уззкіє. Але, але, але…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691591 вiд 2024-05-26 18:37:42Леклер, первый монегаск выиграл Гран При Монако..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691590 вiд 2024-05-26 17:56:41якщо коротко, то з Щищенком можна збудувати максимум якусь чергову Олександрію. У Буткевича амбітні плани дещо більші і ширші. Цікаво що з цього вийде.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691589 вiд 2024-05-26 17:48:33在日托米爾
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691588 вiд 2024-05-26 17:45:40Batyj є 1691408 А если твоя дивизия стояла в Житомере, то да.. … Житомир. У Житомирі. В Житомире. In Zhytomyr.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691587 вiд 2024-05-26 17:38:57Vichny № 1691584 Буткевич не вірить у Щищенка, і давно шукав спеціаліста, бажано з мовами. Знайшов араба, у Дніпрі, знайшов не сам, порекомендували фахівці. Час покаже, що з цього вийде. Араб Імад Ашур мотивований, укрофутбол знає зсередини, мовами володіє. Поки що все ок.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691586 вiд 2024-05-26 17:33:02Забув додати про Назаренка і Мустафаєва у Поліссі. Це півзахисники, якісні, цікаві. Назаренко має досвід, а Мустафаєв вертлявий, технічний хав, який прогресує і не боїться йти на суперника, загострювати. Цікавий гравець, толковий. Вадуци з ним ще наплачуться.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691585 вiд 2024-05-26 17:28:31Полісся прибило Шахтар і вийшло у єврокубки. Той, хто вбачає здачу матчу - не бачив сам матч. Шахта не рвала жопу, але і очки віддавати не збиралась, моменти створювала, вперед йшла. По принципу - заберіть очки, якшо зможете. Змогли. Забрали. У Полісся хороша селекція. Всі легіонери - граючі. Бені Макуана - знахідка, діамант. Новий Ето "О. Фортюне - у порядку, з баченням поля. Ндукве - граючий, технічний. Луіфер Ернандес - прийстойного єврорівня. Швидкий. Забив гол кротам. Всіх легіонерів відзначає той факт, що вони мотивовані. Чому у Поліссі це так, а у інших клубів, типу ДК, - ні, це проблеми інших клубів. Видно шо у Поліссі з цим все ок. Кіпер і захист - український. Але там є виконавці типу Шабанова, Богдана Михайліченка і Бойка. Всього цього добра повинно вистачити на Вадуци з Ліхтенштейна, а шо буде далі ніхто не знає. Та і пох. Головне Шо до ЖИТОМИРА завітають єврокубки.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691584 вiд 2024-05-26 17:08:49Пепс, а нахуя буткєвічь звільнив Шищенка, яки вивів Полісся з болота середини таблиці, стабілізував гру і добився єврокубкового місця, а на його місце якогось араба поставив? Як мінімум, дивне рішення, явно під коксом чи що там вживає той мєнт.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691583 вiд 2024-05-26 16:33:15Batyj № 1691581 Охуєть попередження, взагалі. А може, вони якось домовляться і розхуярять з двох боків ту Україну ядеркою? Оце провчать путіна, так провчать.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691582 вiд 2024-05-26 16:08:41Batyj № 1691581 вiд 2024-05-26 15:53:09 Хз, наскільки поінформований Сікорський, але такий удар по кацапських військах ймовірно також призвів би до загибелі значної кількості цивільних мешканців окупованих міст України (Луганська, Донецька, Сімферополя тощо).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691581 вiд 2024-05-26 15:53:09№ 1691580не думаю, что Портников знает больше Радослава Сикорского:https://hromadske.ua/ru/mir/224683-ssha-predupredili-rossiyu-chto-unichtozhat-vse-pozitsii-rossiyan-v-ukraine-esli-te-primenyat-yadernoe-oruzhie-glava-mid-polshi
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691580 вiд 2024-05-26 15:36:51Voxa (м. Запоріжжя) № 1691579 вiд 2024-05-26 12:55:04 пробегавший № 1691577 задача генерала - перейматись питаннями суто військовими а от де наш міністр оборони? він повинен з партнерами спілкуватись… хоча, можливо, війна перейшла в позиційне русло чогось сильно нового чи якихось несподіванок - не передбачається портніков на стрімах розказує що хуйло лякає захід тим що якщо він дасть дозвіл йібашити своєю зброєю по їх території - він йобне тактичною зброєю по території україни а у заходу на це немає відповіді…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691579 вiд 2024-05-26 12:55:04пробегавший № 1691577 «Дипломатія від єрмака- це треш» ну іншого дипломата у Дізентірії нема. Так шо, те шо маєм, те і маєм. А альтернативи не буде, бо зміна влади неможлива. Нема про шо балакать. Цуцванг.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691578 вiд 2024-05-26 12:52:21Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський вважає, що якби Шахтарю не присудили технічну перемогу в матчі з Олександрією, то зараз йшла б мова про «золотий матч». Про це він розповів у етері ютуб-каналу «УПЛ-ТБ».
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691577 вiд 2024-05-26 12:48:282 Voxa (м. Запоріжжя) № 1691576 телефонні без регента. Дипломатія від єрмака- це треш.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691576 вiд 2024-05-26 12:45:15пробегавший № 1691575 так а як без нього? він же головний в країні по всьому. Залужний офіційні розмови теж при ермаку проводив.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691575 вiд 2024-05-26 12:11:122 Voxa (м. Запоріжжя) № 1691574 під наглядом єрмака? Тільки 2 рази (ну так, загуглити) - в лютому і з єрмаком.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691574 вiд 2024-05-26 12:03:48пробегавший № 1691573 та було в новинах, десь з місяць тому, шо головний ермак мав розмову з кимось із заходу і був присутній Сирський. Про шо йому там за великим рахунком балакать, «дайте зброю» і так є кому повторювать, та і знають вони про це. На зараз ці розмови це більше ібд, тіпа анонсованого форуму миру.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691573 вiд 2024-05-26 11:44:37на фоні розмов про стріляти західними ракетами по підорашці трохи дивно виглядає майже відсутність комунікацій Сирського з західними колегами. Залужний, здається, досить регулярно спілкувався