🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1486.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691612 вiд 2024-05-26 22:47:20


CEPASA - Київ

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691611 вiд 2024-05-26 22:40:43

Якщо є гірські етапи гонки, то переможця можна називати «гірськовик» - нормальний собі неологізм.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691610 вiд 2024-05-26 22:26:24

Тадей двічі брав ТДФ, ще коли я вело дивився (тобто до повномасштабки). Виявляється, сдав хлопчина, якщо вже на Джиро перебрався. Гадав, що він буде років 5 домінатором на кшталт Фрума, а он воно як. Хоча класики має катати добре.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691609 вiд 2024-05-26 22:20:52

пробегавший
№ 1691605
-----
У велосипедних змаганнях багатоденках там є гірські етапи, і в кожній команді є чуваки, які натреновані катати по горах, - їбашиш на гору, а потім вниз)

а також є спрінтери, які в горах слабо, але на коротких ділянках рвуть так шо капець.

В Джіро там головна ціль і нагорода це рожева майка «малія роса» лідер загального заліку, але є інші відзнаки, біла майка, цикламена (червона) майка, і є синя - гірник для переможця гірських етапів.
Є гарне слово українське верховина, тому я б назвава не гірником, а верховинцем.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691608 вiд 2024-05-26 22:18:32

PEPSI (Merkury)
№ 1691604 вiд 2024-05-26 22:09:04

До чого тут Хоф?

Ти справді вважаєш, що скуповувати все, що можна, декларувати негайні досягнення, Буткевич і тренер, який нікого не тренував - це все сумісно і логічно? Ну-ну..
Тут або вже брати тренера під задачу, або імадиашури в довгу з молодняком а-ля Рух. А те, що в Поліссі - самодурість. До речі, ти написав про більщ-менш позитивні трансфери, а про десяток пасажирів промовчав…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691607 вiд 2024-05-26 22:18:05

теніс
сьогодні наші 2-1
даяна і марта в 3х сетах. не без проблем
марта в 3му сеті програвала 0-4 15-40… виграла 6-4
леся в кінці 1шо сету отримала травму і знялась…
завтра еліна-ангеліна і юля стародубцева
у перших двох шанси 55 на 45. юля якщо пройде пройде далі - буде сенсація. на папері, можливо, не дуже сильна суперниця, але іспанка, а іспанці спеціалісти по грі на грунті…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691606 вiд 2024-05-26 22:14:31

Хз, що за футбол міг бути у Лівії. Мабуть ослойоби проти козойобів - безкомпромісні поєдинки.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691605 вiд 2024-05-26 22:11:16

2 olma
№ 1691601
Гірник???? Реально гірник? Славсяяяя рааадной сахтьорррр))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691604 вiд 2024-05-26 22:09:04

Batyj
№ 1691597
Житомир.

Nevropatolog
№ 1691599
Хоффенхайм, фор екзампл.

Nevropatolog
№ 1691600
він грав за кордоном, у Лівії. Тож мови знає. Як мінімум англійську і франсе.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691603 вiд 2024-05-26 21:52:59

Невропатолог методично розмотує Пепсі.

Круто. Зараз епоха диджитальна інтернет, гугл, інфа в телефоні. Здавалося б можна все перевірити легко.

А тим не менше простір для маніпуляцій та оболваніванія величезний.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691602 вiд 2024-05-26 21:47:39

словенець Тадей Погачар - дуже крутий! Двічі вигравав Тур де Франс, а тепер взяв Джіро д'Італія. 26 років

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691601 вiд 2024-05-26 21:44:20

Словенський велогонщик команди «UAE Emirates» Тадей Погачар став переможцем супербагатоденки Джиро д'Італія-2024. У загальному заліку він випередив колумбійця Даніеля Мартінеса з «Bora Hansgrohe» і британця Герейнта Томаса з «Ineos Grenadiers».

Переможцем заключного етапу в Римі став бельгієць Тім Мерлір із «Soudal Quick Step». Для нього це третя перемога на нинішній Джиро.

Крім рожевої майки за перемогу в загальному заліку, Погачар також завоював синю майку найкращого гірника. У спринтерському заліку переміг італієць Джонатан Мілан з «Lidl Trek», а найкращим молодим гонщиком став Антоніо Тібері з «Bahrain Voctorious», який у загальному заліку замкнув топ-5.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691600 вiд 2024-05-26 21:43:29

Імад Ашур українець. Народився в Одесі.
Володіє мовами? Сам придумав?)

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691599 вiд 2024-05-26 21:29:11

PEPSI (Merkury)
№ 1691590 вiд 2024-05-26 17:56:41

А що можна збудувати таке, що не збудував би Шищенко, з чуваком, яких ніколи не тренував дорослу команду, не кажучи вже про якісь досягнення?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691598 вiд 2024-05-26 21:26:57

Batyj
№ 1691597
для цього спочатку треба, щоб кацапи від'їбались. тож хто там і де буде хрюкати, то вже хуйня.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691597 вiд 2024-05-26 21:23:38

да. Пробился Житомер в еврокубки и будет принимаит еврокоманду, а может повезет даже две, на стадионе, где посреди беговой дорожки за воротами стоит чья-то хибара. Одноэтажная.. И свини хрюкают..

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691596 вiд 2024-05-26 21:23:01

ICQ will stop working on June 26 after 30 years of running.
-----
останні його москалі купували…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691595 вiд 2024-05-26 21:21:15

Batyj
№ 1691581
якби погроза знищити ядерні об'єкти хуйлостану йшла від байдена чи когось з його команди -то одна справа
а сікорський при чому?
якщо штати б'ють по території хуйлостану - то що це?
штати напаають на хуйлостан? 3тя чи 4та світова?
байден обіцяв і економіку хуйлостану знищити, зараз хуйлов коментарях просто знущається з них
згадалось що недавно байден обіцяв торгівельний коридоз з індії, саудитів на європу…
і можна згаати ще купу бла-бла-бла від штатів
якби вони обіцяли і робили… а то грають в гру з 1500 китайських попереджень…

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691594 вiд 2024-05-26 18:54:03

Batyj
№ 1691591 вiд 2024-05-26 18:37:42

Леклер, первый монегаск выиграл Гран При Монако..
======

Ну, якщо чисто по Гран-прі Монако, то не перший. Луї Широн вигравав у 1931 році. А от в історії Ф1 таки да, перший.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691593 вiд 2024-05-26 18:51:19

PEPSI (Merkury)
№ 1691589 вiд 2024-05-26 17:48:33

在日托米爾

Це мабуть означає китайською:

я зайшов в лавку по соєвий соус, а тут такий замєс))

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691592 вiд 2024-05-26 18:38:42

2sk (chromebook acer 14)
№ 1691580
Виступи на тв (усіх представників влади) — ну треба. Але є і дипломатична рутина— постійно переконувати, доносити свою думку. З цієї ж серії— я б після удару по гіпермаркету волав би на совбезі і в усіх організаціях про виблядків уззьких. Рішень не було б, але крапля за краплею… так щоб там усвідомлювали, що раша — виблядки, нелюді і що приймати якісь їх вимоги — бути такими ж як уззкіє. Але, але, але…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691591 вiд 2024-05-26 18:37:42

Леклер, первый монегаск выиграл Гран При Монако..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691590 вiд 2024-05-26 17:56:41

якщо коротко, то з Щищенком можна збудувати максимум якусь чергову Олександрію. У Буткевича амбітні плани дещо більші і ширші. Цікаво що з цього вийде.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691589 вiд 2024-05-26 17:48:33

在日托米爾

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691588 вiд 2024-05-26 17:45:40

Batyj
є 1691408
А если твоя дивизия стояла в Житомере, то да..

Житомир. У Житомирі. В Житомире. In Zhytomyr.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691587 вiд 2024-05-26 17:38:57

Vichny
№ 1691584
Буткевич не вірить у Щищенка, і давно шукав спеціаліста, бажано з мовами. Знайшов араба, у Дніпрі, знайшов не сам, порекомендували фахівці. Час покаже, що з цього вийде. Араб Імад Ашур мотивований, укрофутбол знає зсередини, мовами володіє. Поки що все ок.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691586 вiд 2024-05-26 17:33:02

Забув додати про Назаренка і Мустафаєва у Поліссі.
Це півзахисники, якісні, цікаві. Назаренко має досвід, а Мустафаєв вертлявий, технічний хав, який прогресує і не боїться йти на суперника, загострювати. Цікавий гравець, толковий. Вадуци з ним ще наплачуться.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691585 вiд 2024-05-26 17:28:31

Полісся прибило Шахтар і вийшло у єврокубки.
Той, хто вбачає здачу матчу - не бачив сам матч. Шахта не рвала жопу, але і очки віддавати не збиралась, моменти створювала, вперед йшла. По принципу - заберіть очки, якшо зможете. Змогли. Забрали.

У Полісся хороша селекція. Всі легіонери - граючі.
Бені Макуана - знахідка, діамант. Новий Ето "О.
Фортюне - у порядку, з баченням поля.
Ндукве - граючий, технічний.
Луіфер Ернандес - прийстойного єврорівня. Швидкий. Забив гол кротам.

Всіх легіонерів відзначає той факт, що вони мотивовані. Чому у Поліссі це так, а у інших клубів, типу ДК, - ні, це проблеми інших клубів. Видно шо у Поліссі з цим все ок.

Кіпер і захист - український. Але там є виконавці типу Шабанова, Богдана Михайліченка і Бойка.

Всього цього добра повинно вистачити на Вадуци з Ліхтенштейна, а шо буде далі ніхто не знає. Та і пох.

Головне Шо до ЖИТОМИРА завітають єврокубки.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691584 вiд 2024-05-26 17:08:49

Пепс, а нахуя буткєвічь звільнив Шищенка, яки вивів Полісся з болота середини таблиці, стабілізував гру і добився єврокубкового місця, а на його місце якогось араба поставив?
Як мінімум, дивне рішення, явно під коксом чи що там вживає той мєнт.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691583 вiд 2024-05-26 16:33:15

Batyj
№ 1691581

Охуєть попередження, взагалі. А може, вони якось домовляться і розхуярять з двох боків ту Україну ядеркою? Оце провчать путіна, так провчать.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691582 вiд 2024-05-26 16:08:41

Batyj
№ 1691581 вiд 2024-05-26 15:53:09

Хз, наскільки поінформований Сікорський, але такий удар по кацапських військах ймовірно також призвів би до загибелі значної кількості цивільних мешканців окупованих міст України (Луганська, Донецька, Сімферополя тощо).

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691581 вiд 2024-05-26 15:53:09

№ 1691580
не думаю, что Портников знает больше Радослава Сикорского:

https://hromadske.ua/ru/mir/224683-ssha-predupredili-rossiyu-chto-unichtozhat-vse-pozitsii-rossiyan-v-ukraine-esli-te-primenyat-yadernoe-oruzhie-glava-mid-polshi

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691580 вiд 2024-05-26 15:36:51

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691579 вiд 2024-05-26 12:55:04
пробегавший
№ 1691577
задача генерала - перейматись питаннями суто військовими
а от де наш міністр оборони? він повинен з партнерами спілкуватись…
хоча, можливо, війна перейшла в позиційне русло
чогось сильно нового чи якихось несподіванок - не передбачається
портніков на стрімах розказує що хуйло лякає захід тим що якщо він дасть дозвіл йібашити своєю зброєю по їх території - він йобне тактичною зброєю по території україни
а у заходу на це немає відповіді…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691579 вiд 2024-05-26 12:55:04

пробегавший
№ 1691577
«Дипломатія від єрмака- це треш»

ну іншого дипломата у Дізентірії нема. Так шо, те шо маєм, те і маєм. А альтернативи не буде, бо зміна влади неможлива. Нема про шо балакать.
Цуцванг.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691578 вiд 2024-05-26 12:52:21

Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський вважає, що якби Шахтарю не присудили технічну перемогу в матчі з Олександрією, то зараз йшла б мова про «золотий матч».

Про це він розповів у етері ютуб-каналу «УПЛ-ТБ».

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691577 вiд 2024-05-26 12:48:28

2 Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691576
телефонні без регента. Дипломатія від єрмака- це треш.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691576 вiд 2024-05-26 12:45:15

пробегавший
№ 1691575
так а як без нього? він же головний в країні по всьому.
Залужний офіційні розмови теж при ермаку проводив.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691575 вiд 2024-05-26 12:11:12

2 Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691574
під наглядом єрмака? Тільки 2 рази (ну так, загуглити) - в лютому і з єрмаком.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691574 вiд 2024-05-26 12:03:48

пробегавший
№ 1691573

та було в новинах, десь з місяць тому, шо головний ермак мав розмову з кимось із заходу і був присутній Сирський.
Про шо йому там за великим рахунком балакать, «дайте зброю» і так є кому повторювать, та і знають вони про це.
На зараз ці розмови це більше ібд, тіпа анонсованого форуму миру.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691573 вiд 2024-05-26 11:44:37

на фоні розмов про стріляти західними ракетами по підорашці трохи дивно виглядає майже відсутність комунікацій Сирського з західними колегами. Залужний, здається, досить регулярно спілкувався


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.