🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1488.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691532 вiд 2024-05-25 17:28:59

Пекло в Харкові. 2 бомби на величезний Епік в годину пік.
Бля… :(((((

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691531 вiд 2024-05-25 17:17:44

Подивився список топ-бомбардирів Прімери з 2000 р. - так Довбик опиняється у ніфуйовій компанії ;) Хоча було десь три сезони, коли найбільше забивали незіркові гравці не з топ-команд (як, будемо відверті, і цього року).

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691530 вiд 2024-05-25 17:08:16

Царенко! 2:1
Гостроту зробив Діало розкішним закиданням на Беніто. Далі добивання Дубінчака в штангу і контрольний від Царенка.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691529 вiд 2024-05-25 17:07:14

Царенко забивает, но момент создал опять Самба..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691528 вiд 2024-05-25 17:05:48

Тим часом, АТБ на радість Пепсі прибиває кротівню.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691527 вiд 2024-05-25 16:52:56

Рух забивает и вылазит в еврокубки..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691526 вiд 2024-05-25 16:47:10

Красиво Самба забил. Наши так редко забивают..

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691525 вiд 2024-05-25 16:45:37

Самба Діало забиває головою (!!!) свій перший гол у дорослому футболі.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691524 вiд 2024-05-25 16:25:29

Batyj
№ 1691519 вiд 2024-05-25 15:55:16

В процесі удару по воротах на 15 хвилині у нього щось трапилось з опорною ногою (надрив м'язу задньої поверхні стегна чи ще щось). Так і пішов за ворота, навіть не валявся на полі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691523 вiд 2024-05-25 16:24:04

LAZY
№ 1691518 вiд 2024-05-25 15:54:09

Valeriy
№ 1691516

А якщо Джуд раптом нахуярить п'ять?? Правильно ставлячи ногу.
------------------------------
Глянув статистику. Так в нього зараз лише 19 ! Хай забиває 5 , але не більше.
Тоді буде два пічіча.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691522 вiд 2024-05-25 16:15:55

Shmyg
№ 1691520 вiд 2024-05-25 16:05:03

Valeriy
№ 1691515

Баржа біля в'язниці стояла?
-----------------------------------
Якась заводь, дуже невелика …
Не пам "ятаю там жодно будівлі. Був мужик …
в піджаку … і дерево.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691521 вiд 2024-05-25 16:06:44

LAZY
№ 1691518 вiд 2024-05-25 15:54:09

Valeriy
№ 1691516

А якщо Джуд раптом нахуярить п'ять?? Правильно ставлячи ногу.
------------------------------------------------
Это вряд ли (с).

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691520 вiд 2024-05-25 16:05:03

Valeriy
№ 1691515

Баржа біля в'язниці стояла?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691519 вiд 2024-05-25 15:55:16

на 17 минуте? Явно - травма..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691518 вiд 2024-05-25 15:54:09

Valeriy
№ 1691516

А якщо Джуд раптом нахуярить п'ять?? Правильно ставлячи ногу.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691517 вiд 2024-05-25 15:38:20

Тренерський штаб вірішив що сьогоднішньому складу Вільяреала не висточає моральності та й випустив Моралєса замість Серлота.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691516 вiд 2024-05-25 15:35:55

До речі …поздоровляємо Довбика з пічічею … Вже можна.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691515 вiд 2024-05-25 15:34:49

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691514 вiд 2024-05-25 15:10:00

Valeriy
№ 1691511
ні, тіки в плавнях. Там за селом таке тіпа баз відпочинку, де риблка
-------------------------------------------------
Я пожартував. Там просто в заводях стояла баржа, навіть причала чи мостків не було. Жили в старобур "ївський школі в актовому залі біля садку з дармовими сливами. Абрикос в липні вже відійшов.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691514 вiд 2024-05-25 15:10:00

Valeriy
№ 1691511
ні, тіки в плавнях. Там за селом таке тіпа баз відпочинку, де риблка

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691513 вiд 2024-05-25 14:55:24

Це до № 1691510.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691512 вiд 2024-05-25 14:54:01

Йому нема різниці - підар розповідає те, що йому вигідно на даний момент.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691511 вiд 2024-05-25 14:53:54

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691506 вiд 2024-05-25 11:14:17

карась смачна риба, хоча живе в мулі і живиться відповідно. Але кістки :( на кожном квадратном сантімері. Скрізь.
Едине місце, де я їв смачних смажених карасів, це була Стара Збурівка за Херсоном. Там тьотки, які їх смажили, якимсь чином так розрізали карася і виймали ті кіски. Ну пошти :)
Ми тоді вловили на компанію шось ваган чи більше тіх карасів …
-------------------------------------------------
А ти був в знаменитому старозбур "євькому порту?
Я там бутовий камень розгружав, коли був у будівельному загоні.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691510 вiд 2024-05-25 12:27:36

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1691503

орбан - дебіл. росіяни переважно не є росіянами. та і по українцях є питання :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691509 вiд 2024-05-25 12:10:27

Сантиметр це забагато. Треба частіше насікати.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691508 вiд 2024-05-25 12:05:36

Про кістки в карасі
Робляться надрізи через 1см. Під час смаження вони під дією температури анігелюються

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691507 вiд 2024-05-25 11:18:40

25 травня - Всесвітній день міграції риб
а я то думаю, шо це на О. про риб :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691506 вiд 2024-05-25 11:14:17

карась смачна риба, хоча живе в мулі і живиться відповідно. Але кістки :( на кожном квадратном сантімері. Скрізь.
Едине місце, де я їв смачних смажених карасів, це була Стара Збурівка за Херсоном. Там тьотки, які їх смажили, якимсь чином так розрізали карася і виймали ті кіски. Ну пошти :)
Ми тоді вловили на компанію шось ваган чи більше тіх карасів …

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691505 вiд 2024-05-25 11:02:27

Стосовно риби)
Приїзжайте в Українку!
Найсмачніші карасі тут

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691504 вiд 2024-05-25 10:06:11

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1691503 вiд 2024-05-25 09:10:48

Тут у кожному слові видно мерзенного підараса.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691503 вiд 2024-05-25 09:10:48

Венгрия работает над новым статусом в НАТО, чтобы не помогать Украине

«Наши юристы и офицеры упорно трудятся, чтобы увидеть, как Венгрия может сохранить свое членство в НАТО таким образом, чтобы ей не пришлось участвовать в действиях военного блока за пределами территории Альянса», - добавил Орбан.

Орбан подчеркнул, что его страна принципиально не согласна с точкой зрения, что Россия может вторгнуться в страны на восточный фланг Альянса после войны в Украине. Он убежден, что нынешнюю войну следует рассматривать как войну между «двумя славянскими странами».

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691502 вiд 2024-05-25 08:48:53

Насправді не дохлих, а дохлих+поранених, але всеодно супер!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691501 вiд 2024-05-25 07:46:10

Пять
Сот
Ты
сяч
Дохлых москалей
Дохлых москалей
Дохлых москалей..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691500 вiд 2024-05-25 01:25:22

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691478

Так, ото була правильна рибка!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691499 вiд 2024-05-25 01:23:03

Vichny
№ 1691483

Коли воно в суші, то ок, бо розбавлене іншими продуктами.
А коли рибу в чистому вигляді, то для мене нічого кращого смаженої скумбрії нема (або з вогню).

Знову ж таки: не просто скумбрія, а саме з егерзунду.
Вона там не така, як всюди. :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691498 вiд 2024-05-25 01:04:43

Мені от дуже зайшли пророчі слова:

В декого смаку нема,
Слухає усяке фуфло!
На нього чекає тюрма,
Бо він цупить бабло!

Це ж геніально!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691497 вiд 2024-05-25 00:57:39

Fozzey
№ 1691496

Клас! Передай йому що Борщ - форева!

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691496 вiд 2024-05-25 00:54:46

2 Vichny
№ 1691451
Найсмішніше було побачити це, лежачи в гастрольному бусі поруч з барабанщиком, який грає і в Борщі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691495 вiд 2024-05-25 00:14:50

*навіювало, звісно :)
Бо зараз граммар-наці буде сваритися

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691494 вiд 2024-05-25 00:12:55

LAZY
№ 1691490

Прибухнуть відповідально - то святе! Причому треба так вживати, і з таким настроєм, щоб воно агресію не генерувало в сторону своїх, нормальних українців і не навівало аж занадто тугу-печаль.
Бо інакше - нахуя тоді взагалі бухать?

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691493 вiд 2024-05-25 00:11:51

Vichny
№ 1691491 вiд 2024-05-25

Взаимно :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.