Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691532 вiд 2024-05-25 17:28:59Пекло в Харкові. 2 бомби на величезний Епік в годину пік. Бля… :(((((
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691531 вiд 2024-05-25 17:17:44Подивився список топ-бомбардирів Прімери з 2000 р. - так Довбик опиняється у ніфуйовій компанії ;) Хоча було десь три сезони, коли найбільше забивали незіркові гравці не з топ-команд (як, будемо відверті, і цього року).
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691530 вiд 2024-05-25 17:08:16Царенко! 2:1 Гостроту зробив Діало розкішним закиданням на Беніто. Далі добивання Дубінчака в штангу і контрольний від Царенка.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691529 вiд 2024-05-25 17:07:14Царенко забивает, но момент создал опять Самба..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691528 вiд 2024-05-25 17:05:48Тим часом, АТБ на радість Пепсі прибиває кротівню.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691527 вiд 2024-05-25 16:52:56Рух забивает и вылазит в еврокубки..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691526 вiд 2024-05-25 16:47:10Красиво Самба забил. Наши так редко забивают..
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691525 вiд 2024-05-25 16:45:37Самба Діало забиває головою (!!!) свій перший гол у дорослому футболі.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691524 вiд 2024-05-25 16:25:29Batyj № 1691519 вiд 2024-05-25 15:55:16 В процесі удару по воротах на 15 хвилині у нього щось трапилось з опорною ногою (надрив м'язу задньої поверхні стегна чи ще щось). Так і пішов за ворота, навіть не валявся на полі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691523 вiд 2024-05-25 16:24:04LAZY № 1691518 вiд 2024-05-25 15:54:09 Valeriy № 1691516 А якщо Джуд раптом нахуярить п'ять?? Правильно ставлячи ногу. ------------------------------ Глянув статистику. Так в нього зараз лише 19 ! Хай забиває 5 , але не більше. Тоді буде два пічіча.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691522 вiд 2024-05-25 16:15:55Shmyg № 1691520 вiд 2024-05-25 16:05:03 Valeriy № 1691515 Баржа біля в'язниці стояла? ----------------------------------- Якась заводь, дуже невелика … Не пам "ятаю там жодно будівлі. Був мужик … в піджаку … і дерево.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691521 вiд 2024-05-25 16:06:44LAZY № 1691518 вiд 2024-05-25 15:54:09 Valeriy № 1691516 А якщо Джуд раптом нахуярить п'ять?? Правильно ставлячи ногу. ------------------------------------------------ Это вряд ли (с).
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691520 вiд 2024-05-25 16:05:03Valeriy № 1691515 Баржа біля в'язниці стояла?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691519 вiд 2024-05-25 15:55:16на 17 минуте? Явно - травма..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691518 вiд 2024-05-25 15:54:09Valeriy № 1691516 А якщо Джуд раптом нахуярить п'ять?? Правильно ставлячи ногу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691517 вiд 2024-05-25 15:38:20Тренерський штаб вірішив що сьогоднішньому складу Вільяреала не висточає моральності та й випустив Моралєса замість Серлота.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691516 вiд 2024-05-25 15:35:55До речі …поздоровляємо Довбика з пічічею … Вже можна.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691515 вiд 2024-05-25 15:34:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1691514 вiд 2024-05-25 15:10:00 Valeriy № 1691511 ні, тіки в плавнях. Там за селом таке тіпа баз відпочинку, де риблка ------------------------------------------------- Я пожартував. Там просто в заводях стояла баржа, навіть причала чи мостків не було. Жили в старобур "ївський школі в актовому залі біля садку з дармовими сливами. Абрикос в липні вже відійшов.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691514 вiд 2024-05-25 15:10:00Valeriy № 1691511 ні, тіки в плавнях. Там за селом таке тіпа баз відпочинку, де риблка
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691513 вiд 2024-05-25 14:55:24Це до № 1691510.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691512 вiд 2024-05-25 14:54:01Йому нема різниці - підар розповідає те, що йому вигідно на даний момент.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691511 вiд 2024-05-25 14:53:54Voxa (м. Запоріжжя) № 1691506 вiд 2024-05-25 11:14:17 карась смачна риба, хоча живе в мулі і живиться відповідно. Але кістки :( на кожном квадратном сантімері. Скрізь. Едине місце, де я їв смачних смажених карасів, це була Стара Збурівка за Херсоном. Там тьотки, які їх смажили, якимсь чином так розрізали карася і виймали ті кіски. Ну пошти :) Ми тоді вловили на компанію шось ваган чи більше тіх карасів … ------------------------------------------------- А ти був в знаменитому старозбур "євькому порту? Я там бутовий камень розгружав, коли був у будівельному загоні.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691510 вiд 2024-05-25 12:27:36Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1691503 орбан - дебіл. росіяни переважно не є росіянами. та і по українцях є питання :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691509 вiд 2024-05-25 12:10:27Сантиметр це забагато. Треба частіше насікати.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691508 вiд 2024-05-25 12:05:36Про кістки в карасі Робляться надрізи через 1см. Під час смаження вони під дією температури анігелюються
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691507 вiд 2024-05-25 11:18:4025 травня - Всесвітній день міграції риб а я то думаю, шо це на О. про риб :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691506 вiд 2024-05-25 11:14:17карась смачна риба, хоча живе в мулі і живиться відповідно. Але кістки :( на кожном квадратном сантімері. Скрізь. Едине місце, де я їв смачних смажених карасів, це була Стара Збурівка за Херсоном. Там тьотки, які їх смажили, якимсь чином так розрізали карася і виймали ті кіски. Ну пошти :) Ми тоді вловили на компанію шось ваган чи більше тіх карасів …
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691505 вiд 2024-05-25 11:02:27Стосовно риби) Приїзжайте в Українку! Найсмачніші карасі тут
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691504 вiд 2024-05-25 10:06:11Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1691503 вiд 2024-05-25 09:10:48 Тут у кожному слові видно мерзенного підараса.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691503 вiд 2024-05-25 09:10:48Венгрия работает над новым статусом в НАТО, чтобы не помогать Украине «Наши юристы и офицеры упорно трудятся, чтобы увидеть, как Венгрия может сохранить свое членство в НАТО таким образом, чтобы ей не пришлось участвовать в действиях военного блока за пределами территории Альянса», - добавил Орбан. Орбан подчеркнул, что его страна принципиально не согласна с точкой зрения, что Россия может вторгнуться в страны на восточный фланг Альянса после войны в Украине. Он убежден, что нынешнюю войну следует рассматривать как войну между «двумя славянскими странами».
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691502 вiд 2024-05-25 08:48:53Насправді не дохлих, а дохлих+поранених, але всеодно супер!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691501 вiд 2024-05-25 07:46:10Пять Сот Ты сяч Дохлых москалей Дохлых москалей Дохлых москалей..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691500 вiд 2024-05-25 01:25:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1691478 Так, ото була правильна рибка!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691499 вiд 2024-05-25 01:23:03Vichny № 1691483 Коли воно в суші, то ок, бо розбавлене іншими продуктами. А коли рибу в чистому вигляді, то для мене нічого кращого смаженої скумбрії нема (або з вогню). Знову ж таки: не просто скумбрія, а саме з егерзунду. Вона там не така, як всюди. :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691498 вiд 2024-05-25 01:04:43Мені от дуже зайшли пророчі слова: В декого смаку нема, Слухає усяке фуфло! На нього чекає тюрма, Бо він цупить бабло! Це ж геніально!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691497 вiд 2024-05-25 00:57:39Fozzey № 1691496 Клас! Передай йому що Борщ - форева!
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691496 вiд 2024-05-25 00:54:462 Vichny№ 1691451Найсмішніше було побачити це, лежачи в гастрольному бусі поруч з барабанщиком, який грає і в Борщі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691495 вiд 2024-05-25 00:14:50*навіювало, звісно :) Бо зараз граммар-наці буде сваритися
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691494 вiд 2024-05-25 00:12:55LAZY № 1691490 Прибухнуть відповідально - то святе! Причому треба так вживати, і з таким настроєм, щоб воно агресію не генерувало в сторону своїх, нормальних українців і не навівало аж занадто тугу-печаль. Бо інакше - нахуя тоді взагалі бухать?
bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691493 вiд 2024-05-25 00:11:51Vichny № 1691491 вiд 2024-05-25 Взаимно :)