🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1489.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691492 вiд 2024-05-25 00:10:30

Vichny
№ 1691491

Це було для Бубіко, якщо хто не зрозумів :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691491 вiд 2024-05-25 00:09:30

Вікторії - привіти!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691490 вiд 2024-05-25 00:08:54

Усі прибухнули та є у доброму гуморі. Вживайте швидше, бо скоро прийде коханець узбекських вусатих проводників та буде засуджувати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691489 вiд 2024-05-25 00:08:43

bubiko
№ 1691487

Шось таке не дуже пригадується, може десь з алкогольними парами вивітрилось :)
Але напевно то було дуже давно, якщо я казав «прибалти», бо зараз би я так не сказав точно, це їх ображає, а тоді я міг цього не знати

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691488 вiд 2024-05-25 00:04:52

Цікаво, чи було раніше в одному матчі іноземних чемпіонатів за один матч 5+2 на рахунку українців?

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691487 вiд 2024-05-25 00:03:17

Извеняюсь что на языке недонации, но захотелось вспомнить из воспоминаний.
Каждый раз, когда за столом собираемся, моя жена вспоминает слова Вичного, привезшего нам Ванна Талин.

«Почему он так называется? Потому что они прибалты и по этому Ванннна Талиннн»
Естественно, Вичным это было сказанно на Украинском!

Но этот мем он будет вечным, как Вичный!

Кохаймося!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691486 вiд 2024-05-24 23:52:17

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691478 вiд 2024-05-24 23:13:50

Найсмачніша риба яку я колись їв, це був гарячого копчення лосось, куплений в Фінляндії, в якомусь селі на островах, на прям в коптильні на березі. Ех.

-------------------
Оце екзистенція!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691485 вiд 2024-05-24 23:50:59

У мене на колишній роботі в попередньому житті у начальника було прізвище Судак.
Рідкісний мудак був, скажу я вам.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691484 вiд 2024-05-24 23:49:54

LAZY
№ 1691474

Ну, за охуєвающій рівень дискусії!
Всьо хуйня.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691483 вiд 2024-05-24 23:48:34

Sauron
№ 1691473

Комбікормовий :)))
Тіпа то шо любителі суші-хуюші їдять - не комбікормове :)))
А свинина-курятина?
Виключно дику їси чи що? Чи вважаєш що цих творин комбікормами не кормлять? Он, Пепс розкаже, він очевидно шарить

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691482 вiд 2024-05-24 23:42:27

Бідна Гранада. вони ж не винні, що Довбику треба забивати.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691481 вiд 2024-05-24 23:25:52

Найсмачніша риба - пузанок (дніпровський оселедець), особисто виловлений з борту яхти на шість місць біля Каховки ввечері, засипаний сіллю, і наступного вечора поданий на палубі тієї ж яхти під віскі або коньяк. Краще нічого не існує. Dixi.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691480 вiд 2024-05-24 23:20:03

А Циганков сьогодні вже 2+1 зробив. Я думаю до останніх хвилин намагатимуться допомогти Довбику таки забити ще один гол.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691479 вiд 2024-05-24 23:14:30

Довбик пробує стати кращим бомбардиром ла ліги
Забиває пенальті. 3-0. Бере м'яч і швидко біжить на центр. 45 хв щоб ще інімум 1 забити…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691478 вiд 2024-05-24 23:13:50

Найсмачніша риба яку я колись їв, це був гарячого копчення лосось, куплений в Фінляндії, в якомусь селі на островах, на прям в коптильні на березі. Ех.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691477 вiд 2024-05-24 23:09:00

у Жирони надзвичайний колектив. навіть і не пригадаю, в якій команді настільки сильно відчувалась така атмосфера.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691476 вiд 2024-05-24 23:08:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1691472
копчений сом класна штука. І с пивом і так. Хоча ні, без пива не пробував. Трохи жирний, але добрий.
Кісток менше ніж в лососі.
Смажений теж нічого, ну таке, звичайне.
Присмак мулу - х. з. напевно шо в дуже великих є.
Як в толстолобі, до 2 кг норм, у великих вже відчувається якшо варений їси.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691475 вiд 2024-05-24 22:47:37

Batyj
№ 1691464 вiд 2024-05-24 21:27:05

Не, если жареный, то судак..

Судак в вяленом виде - это ваще почему-то мой особый фетиш. Никто не сравнится.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691474 вiд 2024-05-24 22:28:59

Vichny
№ 1691468 вiд 2024-05-24 21:39:26

Все це хуйня у порівнянні з лососем-фореллю на грилі. Ну або, хуй з ним, смажним. Ну або, копченим. Та, в принципі, фінський суп з лососем теж заїбісь.
Які в сраку сазани-судаки?

Йобана попсня, массовий лай серед риб. Ти б ще цю вашу срану дораду згадав.
Нема нічого кращого за дикого вітчизняного солоденького сазана. Або хоча б коропа. Або карася. Куди ви лізете зі своїми форелями?!

Тут було б вчасно сказати «а фкусах нє спорят», і то було б дуже доречно, але ж так нецікаво. Цікавіше вихваляти свої смаки та обсирати смаки інших. Рівень дискусії охуєвающій.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691473 вiд 2024-05-24 22:16:34

Vichny
№ 1691468 вiд 2024-05-24 21:39:26

> Все це хуйня у порівнянні з лососем-фореллю на грилі.

Це класна тема (як і скумбрія на вогні), але комбікормовий лосось - то такоє.
А дикий - важко знайти та й дорого у нас. :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691472 вiд 2024-05-24 22:10:58

Якось так трапилося, що ніколи не куштував сома - хз, може у ньому менше кісток. З іншого боку, кажуть, що сомятина має присмак мулу та різної річкової фуйні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691471 вiд 2024-05-24 22:05:25

Річкова риба може бути смачною, але надто вже багато у ній кісток - а це зайобує.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691470 вiд 2024-05-24 21:50:43

Vichny
№ 1691468 вiд 2024-05-24 21:39:26

Які в сраку сазани-судаки?
---------------------------------
Так, в сраку сазани-судаки не зовсім те.
Я не спеціаліст по рибам, але чисто візуально вугрі мають найкращі форми для цього.

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691469 вiд 2024-05-24 21:39:56

Я колись казав, що справжня незалежність почнеться з Харькова. Так мабуть і буде

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691468 вiд 2024-05-24 21:39:26

Все це хуйня у порівнянні з лососем-фореллю на грилі. Ну або, хуй з ним, смажним. Ну або, копченим. Та, в принципі, фінський суп з лососем теж заїбісь.
Які в сраку сазани-судаки?

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691467 вiд 2024-05-24 21:34:05

Тут була така тема, джекпот, маточник карповник. Рік тому коропки були 300-400 грам, в цьому вже мабуть більше. Но вже ніхуя, прилітає аж гай гудить

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691466 вiд 2024-05-24 21:33:37

Хто про що, а я про футбол.
На загальному фото ДК Ю19 26 чоловік (разом з тренерським штабом) святкують перемогу в чемпіонаті.
Всі радісно кричать (рти відкриті) крім двох у котрих губи стиснуті.
Хто вгадає цих двох? Я одного вгадав зразу, не обдумаючи.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691465 вiд 2024-05-24 21:32:14

А мені якщо смажити, то або скумбрію, або дрібні річкові карасі (а так, щоб їх з кістками їсти).

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691464 вiд 2024-05-24 21:27:05

Не, если жареный, то судак..

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691463 вiд 2024-05-24 21:23:34

№ 1691460

а от норі смачніші просто так в листах

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691462 вiд 2024-05-24 21:01:46

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1691455 вiд 2024-05-24 20:28:44

Приїхати до Польщі і хавати там кускус - це те ж саме, що десь у Марокко замовити у ресторані щі ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691461 вiд 2024-05-24 20:55:25

Для мене немає кращої риби ніж смажений сазан. Або короп. Із власним часниковим соусом. Ото тема. А не ота ваша чужда японщіна. Ну не лізе і пиздець. Хуйня воно для мене.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691460 вiд 2024-05-24 20:54:50

LAZY
№ 1691448

Ну, вассабі - норм штука. І імбир теж годиться.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691459 вiд 2024-05-24 20:51:47

LAZY
№ 1691458

Так, справа не в грошах, а в гарній рибі, якісно звареному рисі, гарному васабі.
Реально я не можу майже їсти все, що у нас є на ринку: фу.

Поки не роз'їхався з дружиною, то часто робили свої суші - і доволі добре виходило.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691458 вiд 2024-05-24 20:40:06

Sauron
№ 1691453

Та один хуй, справа не в ціні.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691457 вiд 2024-05-24 20:33:52

Kotlet schabowy - заєбісь тєма!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691456 вiд 2024-05-24 20:33:46

резидент России Владимир Путин заявил, что легитимность президента Украины Владимира Зеленского «закончилась»

Президент добавил, что Россия не отказывалась от переговоров, однако, по его словам, перед подписанием юридически обязывающих документов Москве необходимо понять, «с кем можно и нужно иметь дело».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691455 вiд 2024-05-24 20:28:44

Vichny
№ 1691452
----
Згоден. 30 років тому я брав участь в австрійській міжнародній літній школі. 3 тижня в Чернівцях 1 тиждень у Австрії. І їхали через Краків, я тоді вдруге був за кордоном і вперше в Польщі як і більшість студентів літньої школи. І в Кракові група зайшла в ресторан Східна Андалузія. І почали собі вибирати в меню страви. І Гаральд рекомендував спробувати кус-кус, а я - ні, дякую, мене не наїбеш? І взяв свинячу відбивну schabowy і картоплю відварену молоду.

І шо ти думаєш, як я передбачав кус-кус мяко кажучи не справив враження на групу))

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691454 вiд 2024-05-24 20:25:31

Enot
№ 1691421

цiкaвий вaрiaнт, aлe стрoк пoвнoвaжeнь Зeлeнськoгo нe зaкiнчився.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691453 вiд 2024-05-24 20:25:07

LAZY
№ 1691448

Лейзі, не будь лінивим, не здавайся! :))
Спробуй якісні і тоді дай оцінку.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.