Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691452 вiд 2024-05-24 20:18:49olma № 1691450 умамі-хуямі. Краще шмат м'яса з картоплею зжерти (с)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691451 вiд 2024-05-24 20:17:58
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691450 вiд 2024-05-24 20:17:15Віддаю в добрі руки рецепт смачної страви, якщо в хаті нема багато продуктів. Складники: 1 Рис круглозернистий (типа камоліно) 2 Соєвий соус (не грибний, не імбірний) краще китайський натуральний 3 Вершкове масло Відварюєте рис, і насипаєте собі в миску цю рисову кашу, кидаєте туди чайну ложку масла (вершкового) і поливаєте соєвим соусом за смаком. Дуже смачно. Масло і соєвий соус створюють смак умамі. Це так само як посипати вашу страву витриманим 24 місячним пармезаном. Рецепт підгледів в японському серіалі Midnight Diner: Tokyo Stories
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691449 вiд 2024-05-24 20:02:38 olma № 1691447 вiд 2024-05-24 19:35:30 Якщо всі розуміють, що щось слід робити, а воно не робиться, це як правило означає, що на існуючій ситуації хтось знімає бабло.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691448 вiд 2024-05-24 20:01:28Sauron № 1691446 Я цікавлюсь, неодноразово ті ваші суші-роли куштував. Не моє і пиздець. Страджати через свою недостатню витонченість не буду.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691447 вiд 2024-05-24 19:35:30Dot № 1691429 ---- Дот, дякую. Власне, я слідкую за деякими галузями, (від виноробства до індустрії будматеріалів, логістики) і скажу, що за останні 25 років величезний прогрес в галузях завдяки обміну знаннями, поширенням інфи, коли компьютер бере на себе аналітичну роботу. Тільки нема прогресу в місті Києві, в галузі градостроітєльства і управління міським простором. Я розумію це непросто норми, регуляція, безпека. Але ж можна навчитися планувати відповідно до нових технологій, і до но нових потреб і трошки наперед. Важливо навчитися проєктувати такі інфраструктурні рішення, які б враховували і потоки людей в громадському транспорті, і вантажів, щоб і велосипедистів, і тупо пішоходів, автомбілістів, і інтереси транзитних фур TIR було враховано. Самособою стратегічні питання безпеки. А у нас по старінкє! Так заложили смєту і вперед бетон заливать.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691446 вiд 2024-05-24 19:30:52LAZY № 1691443 Цитуєш моїх батьків. Різностороннішим треба бути, цікавитись новим в цьому житті. Там оно вирощувати канабіс дозволили… :))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691445 вiд 2024-05-24 19:19:21LAZY № 1691443 Fuck yeah!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691444 вiд 2024-05-24 19:10:47и - і. Йобані воксасізми.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691443 вiд 2024-05-24 19:06:32Sauron № 1691436 Хуй знає, я в цій хуйні не шарю. То дівчата люблять та усіляки небінарни гамасєкі. Я краще шмат м'яса з картоплею зжеру.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691442 вiд 2024-05-24 17:58:54а ще пишуть заяву про втрату картки. а на питання «коли втратив?» - не пам'ятаю, шукаю вже тиждень. та таке інше.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691441 вiд 2024-05-24 17:47:07Orest Dniprovskiy № 1691432 Ну тоді купи чіпсів! Вфізду цю сиру рибу з гливким рисом, буее хуйня яка
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691440 вiд 2024-05-24 17:42:15Сама по собі передача своєї картки іншій людині не є злочином.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691439 вiд 2024-05-24 17:41:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1691437 вiд 2024-05-24 16:55:11 Він хоче сказати, що коли вася віддає свою картку «в оренду», і по ній здійснюються незаконні операції, то васю потім не беруть за жоппо? ===== Не беруть, звісно, бо дропів частіше за все кришують мєнти. Те, як кібер-поліція розслідує шахрайства - окрема тема.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691438 вiд 2024-05-24 17:34:40Замість блокувати карти дропам - карають усіх.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691437 вiд 2024-05-24 16:55:11"Національний банк України запровадити обмеження на переказ коштів з картки на картку 30 операціями на місяць на суму не більш ніж 100 тис. грн. Однак банки зможуть збільшити цей ліміт. Про це заявив голова НБУ Андрій Пишний в ефірі телемарафону.…Пишний пояснив запровадження лімітів небезпечним зростання використання карткових рахунків для проведення транзитних операцій з метою легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом.«Ми побачили, що українці надають свої картки в оренду. Ви віддаєте свою картку в оренду злочинцям, наркодилерам, тим хто забезпечує роботу незаконних казино і за вашою карткою відбуваються розрахунки, а ви насправді не маєте до того жодного відношення», – додав Пишний ".-------------------------Він хоче сказати, що коли вася віддає свою картку «в оренду», і по ній здійснюються незаконні операції, то васю потім не беруть за жоппо? А якщо беруть, то в чому кайф від оренди?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691436 вiд 2024-05-24 16:51:40Ну, ціни в Томаха явне менші, аніж в Егерзунді. Можливо, в 2 рази. :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691435 вiд 2024-05-24 16:49:31LAZY № 1691426 О, треба спробувати.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691434 вiд 2024-05-24 16:47:50Orest Dniprovskiy № 1691414 Мясторія - мʼясні набори для компанії. Суші я люблю, але в Києві можу їсти тільки виробництва магазину Егерзунд. Дорого, але якісно. Ресторан Йоші Фудзівара - теж супер, але чомусь давно там не брав. Мабуть, вони ще дорожчі. :) Доставка з Егерзунду є, але дорога.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691433 вiд 2024-05-24 16:38:58Палочками - воно, звичайно, автентично, але я завжди виделкою їх хапав - і пофуй ;)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691432 вiд 2024-05-24 16:37:39olma № 1691425 Осаму знаю, але в них такі бегомоти, що палочками важко втримати Starik (Україна, Київ) № 1691418 Цікаво, подумаю Akela № 1691422 Мусафір не приймає нових замовлень Vichny № 1691424 ти не дочитав речення до кінця, сосиски вони кожний день їдять
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691431 вiд 2024-05-24 16:29:02Akela [Останнi 20 месаг]№ 1691422 вiд 2024-05-24 15:38:03Не бував, але свого часу був у кількох татарських ресторанах у Криму - справді смачно, але у стравах чимало жиру, тому можливо не всім підходить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691430 вiд 2024-05-24 16:07:16Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1691420 вiд 2024-05-24 15:22:54Мабуть викликали на атсос - бо знаний майстер цієї справи ще з зонівських часів.
Dot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691429 вiд 2024-05-24 15:58:17я ясно що не дипломований урбаніст (чи які вони там мають бути - сертифіковані?) - але скажу, що проблема у нас не стільки з клевер/не клевер - а з відносно комплексними рішеннями. На прикладі цієї ділянки і навколо: - пара десятків метрів (!) від Дегтярівського мосту - світлофор (!!!) для лівого повороту на І. Гонти… мля, а хіба не можна було заїзджати в той квартал через Дегтярівський міст, а потім з Дегтярьовської трохи далі організувати поворот праворуч? А не різати магістральну вулицю світлофором і перебудовами з полоси в полосу; - трохи далі - ще світлофор і перехрестя Теліги-Дорогожицька… в 600м позаду - мостова розвязка з Дегтярівською; в 400м попереду - мостова розвязка з Іллєнка/Щусева. От точно не можна було той відносно скудний потік, що рухається Дорогожицькою, трохи заранше розвести на напівпусту Дегтярівську і на нормальну і не суперперевантажену Щусева/Ілленка? І знов таки - ще одним світлофором не різати магістральну Телігу? - 500 м за мостом (!!!) для Щусева/Ілленка - знов світлофор і поворотна полоса для лівого повороту на Ольжича. От точно не можно було аналогічно в прямому і переносному сенсі «лівого» повороту на Гонти його просто скасувати і заїзжати в той квартал зі Щусева? - нижче - Почайна - і знов світлофор в парі десятків метрів від НАЯВНОГО! мосту на Богатирську. Ще один стоппер на магістральній дорозі - хоча здавалось би - організувати правий зізд з цього мосту в бік Почайни (з обїздом кварталу) …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691428 вiд 2024-05-24 15:58:04№ 1691413в краснодарском крае - станция «армавир». Держит южный сектор. По направлению - от Морокко до Дели, по глубине- как до Адис-абебы..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691427 вiд 2024-05-24 15:53:212 Nevropatolog№ 1691420ну, как вызвали? те 2 пидора - под Минском на берегу водохранилища «минское море», а опущенного в Гомеле держат..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691426 вiд 2024-05-24 15:49:25Orest Dniprovskiy № 1691414 Любителі цієї фігні вважають, що найкращі +- демократичні суші-роли - то Томаха, а потім за ними Осама.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691425 вiд 2024-05-24 15:44:542 Orest https://kyiv.osama.com.ua/menu/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691424 вiд 2024-05-24 15:41:14Orest Dniprovskiy № 1691414 Та купи сосисок в гастрономі і радуйся, а то якісь суші-хуюші…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691423 вiд 2024-05-24 15:39:59Batyj № 1691409 От це люто плюсую, хоч і кацапською написано! «Пока не представился, пошел он нахуй, долбоеб..» (с) Бо блять дійсно, розвелося икспердів-нонеймів…
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691422 вiд 2024-05-24 15:38:032 Orest Dniprovskiy№ 1691414Мусафір, татарська кухня - дуже смачно та адекватні ціни https://www.musafir.com.ua/
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691421 вiд 2024-05-24 15:26:51Строк повноважень Зеленського закінчився, отже з точки зору Росії Янукович має як мінімум таку саму легітимність, що і Зеленський. Тобто він може підписати договір з Росією, а потім всім миром Україну змушуватимуть його прийняти.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691420 вiд 2024-05-24 15:22:54Нах ті два підора викликали опущеного? ----------- «У Білорусь прилетів літак Віктора Януковича. О 12:50 в аеропорту Гомель приземлився літак Віктора Януковича Dassault Falcon 900C (RA-09617)», - йдеться в повідомленні.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691419 вiд 2024-05-24 15:17:28Роли Філадельфія смачні в будь-якому варіанті
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691418 вiд 2024-05-24 15:16:53Orest Dniprovskiy № 1691414 Мястория - антипасти сет + карпаччо но дорого наверное :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691417 вiд 2024-05-24 15:16:47З приводу Дегтярівського шляхопровода урбаніст може десь і помиляється, але мені сподобався небанальний хід його думки. Він перерахував всі недоліки комплексно. Зараз перш ніж проєктувати такі рішення і проєкти у великому місті можна зібрати дані по транспорту з відекамер, прогнати через алгоритми і дати аналітикам, і подитися, симулювати
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691416 вiд 2024-05-24 15:14:53У Києві
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691415 вiд 2024-05-24 15:13:38Orest Dniprovskiy № 1691414 Sushi Point
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691414 вiд 2024-05-24 15:10:17Всім привіт! Хтось може порадити доставку смачного суші чи щось інше щоб пригостити 5-7 чоловік?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691413 вiд 2024-05-24 14:35:01шрайк постить інфу що наші дрони йобнули чегову загоризонтну рлс в краснодарському краї… ми раділи що а50 перестали висіти у повітрі регулярно потім йобнули загоризонтну рлс десь в татарстані (чи взагалі ближе до уралу) … тут виявляється ще з півдня така рлс є… зараз виявитья що на території хуйлостану таких рлс «нємєряно» і беспілотникам ще працювати і працювати… якщо новини про краснодарський край - одразу на думку спадає те що «база» хуйла там… відновідно ппо і «все інше» повинно бути «нанайіищомурівні». це вам не якийсь там татарстан…