Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691372 вiд 2024-05-23 20:34:38
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691371 вiд 2024-05-23 20:32:37: D
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691370 вiд 2024-05-23 19:35:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691368 Цікаво, де збиралися -------------------------- у Криївці :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691369 вiд 2024-05-23 19:31:24и кстати про Бронштейна, колишнього журнализда уважаемой моим дедом газети Вечірній Київ: Покидая родину, старый Хокон вспомнил предупреждение четырёхлетней давности: нельзя уступать нацистам даже в мелочах, иначе рано или поздно отдашь им всё. Человеком, которому тогда не поверили, был Лев Троцкий, изгоняемый из Норвегии на основании документов, похищенных в доме, где он проживал, квислинговскими взломщиками. https://www.kasparov.ru/material.php?id=664EC24886C12
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691368 вiд 2024-05-23 19:24:27Не «форум московських євреїв», а «форум колишніх московських євреїв». Цікаво, де збиралися - мабуть у підвалі готелю «Жорж», а можливо на природі влаштували «майовку», як свого часу Бланк, Розенфельд і Бронштейн ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691367 вiд 2024-05-23 19:16:12Тичина - сука. У Львові - форум московських євреїв, які ні на що не впливають.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691366 вiд 2024-05-23 19:11:39Ще й ухвалили лізарюцію - не фуй собачий: https://www.facebook.com/story.php?id=755635801&story_fbid=10161607764570802&__n=K
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691365 вiд 2024-05-23 19:06:30Причому місцева влада ніфуя не інформована…конспіраціє, йопт: ------------------ "Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до правоохоронців через проведення у місті форуму російської опозиції, про який не було відомо міській владі. «Пишуть, що у Львові сьогодні працює форум якоїсь російської опозиції. Учасники нібито Ходорковський, Каспаров, Фейгін, Шендерович та інші прізвища, мені не дуже відомі. Хто знає, це якийсь жарт?», – написав Андрій Садовий 23 травня. Міський голова зазначив, що скерував запит з приводу згаданого заходу у правоохоронні органи ".
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691364 вiд 2024-05-23 18:51:292Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691360 хіба то рюськіє? То єврєйскіє..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691363 вiд 2024-05-23 18:32:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691360 я в цих підарасах не розбираюсь. типу Каспаров, Фейгін здається, нормальні євреї. А шендерович патентований гандон. решта хз. нахуй вони треба в Україні?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691362 вiд 2024-05-23 18:32:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691360 а Арестовіча не покликали? чи йому неможна в'їзжати назад
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691361 вiд 2024-05-23 18:14:48львів'янин Олег Лютіков… Скільки їх бляха понавозили за совєтів…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691360 вiд 2024-05-23 18:14:07Тим часом, до Львова приперлося дофуя русскіх, і всі настільки харошиє, що ну його нафуй: -------------------------+ "Во Львове начал работу Второй Форум российской оппозиции в поддержку Украины На Форуме выступят советник Офиса Президента Украины Михаил Подоляк, Гарри Каспаров, Леонид Невзлин, Михаил Ходорковский, Марк Фейгин, Виктор Шендерович, писатель Михаил Шишкин, Альфред Кох и многие другие ".
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691359 вiд 2024-05-23 18:11:25№ 1691357Таких дедов надо стрелять на месте. На вот том диване..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691358 вiд 2024-05-23 17:11:58цікаво, як це буде працювати? прийдуть хуйло-олігархи в чесний суд мск, скжуть що у них віджали майно в штатах суд: ок, забирайте пепсі-колу раша, ги-ги-ги чи моеделіз зі своїми мілками-орео, до речі, ворен-бафет (руками свого сина), допомагає зсу, передає мільйони баксів. але частково тим монделізом володіє. видно як конкуренти звалили, прибуток гарний «московське відділення» генерить… ------------- «Указ дозволяє російським компаніям і приватним особам звертатися в російські суди з вимогою визнавати необґрунтованим вилучення майна за рішенням судів або державних органів у США», - пише видання. Так, якщо російський суд визнав, що конфіскація була необґрунтованою, спеціальна урядова комісія має запропонувати для компенсації активи, пов'язані зі США, і знайдені на території Росії. Указ Путіна дозволяє заарештовувати нерухомість, цінні папери, частки в російських компаніях, майнові права, які належать США або американським резидентам і громадянам, на території Росії.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691357 вiд 2024-05-23 16:52:3873-річного львів'янина, який скоригував ракетний удар по Яворівському полігону у 2022 році, засудили до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна. Колишній працівник КДБ СРСР Олександр Косторний співпрацював з агентами ФСБ. Він збирав відомості про розташування військових об’єктів та через телеграм надіслав росіянам карту-схему Яворівського полігону, позначивши, де знаходяться казарми та гуртожитки. 13 березня 2022 року росіяни обстріляли полігон, загалом випустивши понад 30 ракет. Тоді загинули понад 60 людей, ще понад 160 зазнали поранень. -------------- Разом з іншим львів'янином Олегом Лютіковим він досі очолює громадську організацію «Російське товариство імені О. Пушкіна». ------------- до дискусії про «булгакових» й інших «кружків» «любітєлєй цвєтайєвих-толстих» …
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691356 вiд 2024-05-23 15:22:42Так, ось лінк на їх онлайн-магазин: https://vivat.com.ua/
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691355 вiд 2024-05-23 15:17:57У мережі оголосили флешмоб на підтримку видавництва «Vivat», по друкарні якого вдарили окупанти в Харкові Джерело: https://censor.net/ua/n3490966
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691354 вiд 2024-05-23 14:57:33В такі моменти важко працювати, бо хочеться, щоб кожна істота на території московії здохла в муках прямо зараз. :((( Знищили типографію в Харкові. Але на саму типографію їм насрать, головне було - знищити людей. Тому ракети прилетіли в робочий час.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691353 вiд 2024-05-23 14:57:02Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1691352 вiд 2024-05-23 14:04:30Думаю, що поворознюк має більший досвід фізичного протистояння у реальних умовах (не у спортзалі, а на вулиці тощо).
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691352 вiд 2024-05-23 14:04:30Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691351 вiд 2024-05-23 13:56:31 Я б на гандона - він тренований, вищий і мабуть молодший.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691351 вiд 2024-05-23 13:56:31Якби в одній камері опинились дімогандон і поворознюк, я поставив би на поворознюка.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691350 вiд 2024-05-23 13:54:32Що це було? ----------- Журналіст Дмитро Гордон на фоні Лук’янівського СІЗО записав відеозвернення до президента «Інгульця» Олександра Поворознюка. «Поворознюк, жирна х###я, дивись, де я стою. Бачиш? Слідчий ізолятор Лук’янівський. На тебе тут чекають. Бачиш? Я у футболці «Інгульця». Цього клубу у тебе більше не буде, п###р. Давай, підгрібай сюди. На тебе тут чекають», - сказав Гордон.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691349 вiд 2024-05-23 13:46:29“Будинок Слово” всі подивились? Я тричі. Є деякі зауваження, але в цілому - дуже добре! Тим, хто подивились, раджу передивитись цей текстовий мюзікл. Потужно заходить. :(
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691348 вiд 2024-05-23 13:21:082 Vichny№ 1691193А ще в Києві з вікна більше ймовірності було почути якихось італійців, ну і (куди правду дівати) модерн токінг і бед блю бойз.Ось на цьому місці Меркʼюрі з Шоу мас гоу он прикро стає.І Скорпи теж не погодяться.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691347 вiд 2024-05-23 13:11:17Бокс 12 раундів - це просто маркетинг і бізнес. Бокс повинен тривати не більше 30 секунд, як махач на вулиці.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691346 вiд 2024-05-23 13:04:57Ostap Yarysh @OstapYarysh НЙТ: Держдеп на чолі з Ентоні Блінкеном намагається перконати Білий дім зняти обмеження на використання західної зброї Україною. Якщо це правда, то це може пояснити різноголосся в коментарях Блінкена, Остіна та інших посадовців США, які ми чули протягом цього і минулого тижня. ------------ я все-таки сподіваюсь що питання піднімається у світлі «приходу» ф-16 до речі і коли нам передали ракети на 300 км, американські посадовці в пресу розказали що балістичні ракети пн кореї хуйлостан застосовував по території україни теж якийсь «договорняк», використали корейські ракети - отримайте ракети на 300 км зараз вкидають в пресу про летальну зброю від китаю…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691345 вiд 2024-05-23 13:02:13Кошмари Фьюры :-)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691344 вiд 2024-05-23 13:01:29Bobb № 1691343 Я мав на увазі діда у відео на 10:33
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691343 вiд 2024-05-23 12:53:11Kaizer № 1691342 Більшість зір віддавала перевагу Ф'юрі, але дід у відео на 6:33 розуміє щось у житті :) Цікаво, як звати цього діда? &t=632s
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691342 вiд 2024-05-23 11:40:40Teddy Atlas прo Усикa. В кiнцi цiкaвo)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691341 вiд 2024-05-23 11:15:10Затриманий і доставлений на допит заступник начальника Генштабу генерал Шамарин. Як повідомляє «Коммерсант», у Москві затриманий начальник Головного управління зв'язку Збройних сил генерал-лейтенант Вадим Шамарин. Видання зауважує, що Шамарин також виконує обов'язки заступника начальника Генерального штабу Валерія Герасимова. Джерело газети в силових структурах стверджує, що у Шамарина пройшов обшук у кримінальному провадженні за підозрою у маніпуляціях. Після обшуку генерал-лейтенанта привезли на допит до Головного військового слідчого управління СКР.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691340 вiд 2024-05-23 11:11:44Sauron № 1691328 вiд 2024-05-23 09:03:20 Американська двопартійна система не так працює. Щоправда Трамп її майже зламав, бо він не є лідером, що виражає широкий консенсус всередині своєї партії.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691339 вiд 2024-05-23 10:55:03olma [Останнi 20 месаг]№ 1691334 вiд 2024-05-23 09:59:00ковалєнга - це фуєватий крот, що нині в Італії хаває макарони.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691338 вiд 2024-05-23 10:25:02Да, свитла нема. Детек на своем сайте пишет, что облачно, блять..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691337 вiд 2024-05-23 10:18:39До речі, щодо нашого Аруни ;) - пишуть, що дефективний носорог Беніто і юний (? - хз насправді) талант Діалло - на вихід.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691336 вiд 2024-05-23 10:14:11olma № 1691334 ген директор ясно, шо не ясно? :) думав що всі давно на нього «підписались». він більш-менш толково і коротко пояснює ситуацію із світлом :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691335 вiд 2024-05-23 10:01:31sk (здалеку…) № 1691333 Ці «знавці» натякають підарам, куди треба ще ракетами поцілити ((( --- довбограї
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691334 вiд 2024-05-23 09:59:00Буцімто я знаю хто такий Коваленко Mr Smithson
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691333 вiд 2024-05-23 09:50:44olma № 1691331 коваленко вчора десь трохи розгортав ситуацію вдень «зеленка» генерує плюс європа дає підкачувати, що дозволяє трохи в гідроакумулючих станціях накопити і на вечір трохи перекрити «піки» …