sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691332 вiд 2024-05-23 09:47:55догоним и перегоним (африку) (с) --------- President Biden is expected to designate Kenya as a Major non-NATO Ally. They would be the first sub-Saharan African country to receive the designation, joining an exclusive club of 18 others that receive preferential security cooperation treatment. https://x.com/ColbyBadhwar/status/1793441195089138050
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691331 вiд 2024-05-23 09:47:51Графіки відключки діють сьогодні цілий божий день і ніч. Емпірично доведено.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691330 вiд 2024-05-23 09:18:31Текущие шансы на победу в выборах президента США, исходя из букмекерских ставок: Трамп - 52% Байден - 38% Всерьез рассматривать рейтинги будем в июле, но пока во всех спорных штатах лидирует Трамп. Посмотрим, поменяется ли что-то после приговора по делу о выплатах Сторми Дэниелс, который ожидается в ближайшие недели. https://t.me/ShrikeNews/14378 --------- і це ще, думаю, до новин від хейлі…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691329 вiд 2024-05-23 09:14:14по футболу… правильно кажуть ті хто ставки аналізує футбольні футбол - low probability sport. можна 5 раз вдарити - і 5 раз в штангу попасти, як псж. а можна, як той лукман. три рази в створ. і три голи. молодець що двуножний чувак. під яку м'яч «накотився» - тією і б'є… чомусь пригадався чувак що в складі жирони 4 реалу забив. потім по-моєму в лаціо перейшов… щось не чутно щоб його «реали-псж» за 100+ млн купували… а навіть мессі чотири реалу не забивав ніколи :) до речі мессі по-моєму 5 забив леверкузену в лч коли мессі був ще зовсім «молодий»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691328 вiд 2024-05-23 09:03:20Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1691322 Не знаю, але якось це виглядає несерйозно. Вона його змішувала з гівном, а тепер вже буде в його команді. Вона сильно втратило, як політик після цього.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691327 вiд 2024-05-23 09:01:5423-24 травня. Китай планує масштабні навчання навколо Тайваню.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691326 вiд 2024-05-23 06:01:52LAZY № 1691325 При цьому в Бундеслізі серед гівняних команд затесалися фіналіст (як мінімум) та півфіналіст Ліги Чемпіонів :-) Буває просто, що в якийсь день все валиться з рук. Та ще на одного нігерійського суперника находить натхнення. Пригадую Динамо К - Порту 1:2 у 1987. Здавалося ось він фінал вже майже у кишені.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691325 вiд 2024-05-23 04:23:27Плюс чемпіонат Німеччини гівняний і команд навіть рівня Атланти там не дуже багато.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691324 вiд 2024-05-23 04:22:04Та ладно, який нахер «сюр». То було очікувано. Весела легконога команда з молодим тренером, втомлена в кінці сезону, нарвалась на йобаних італійських душніл, які засушили гру та методично задушили відчайдушну дику дивізію. У якої ще й не було ніякого плану Б.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691323 вiд 2024-05-23 03:50:43Аталанта розтрощила Байєр. Сюр, та буває у футболі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691322 вiд 2024-05-23 02:01:49Sauron № 1691319 мoжe дoмoвилися? в принципi Нiкi Хeйлi як VP тo був би сильний хiд.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691321 вiд 2024-05-23 01:43:48Vichny № 1691242 Дрочу я тільки на лесбиан порн, іноді навіть інтеррасіал, дякую, що спитав. А щодо Висоцького - нахуя ця клоунада з «дисидентом»? Що, у тебе є тільки дві крайності - або председатель комсомола або дисидент, який 30 років по лагерях та із зпиленими напилком зубами? Ну так, чувак нормально жив, лабав концерти, катався по закордонах, кохав іноземку та усе таке інше, але при тому ще й встигав співати правильні речі про єбучій совок та його реалії. Міг би на кремльовських концертах смоктати хуй та співати про комунізм та революцію, але ж ні. Ну вибач, що не згноївся в лагерях, тоді можливо він навіть отримав від тебе невеличке адабрєніє. Але ж він зумів якісь зернятка сумніву посадити у мізкі деяких радянських людей, в цьому я впевнений.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691320 вiд 2024-05-23 01:33:39PEPSI (Merkury) № 1691257 вiд 2024-05-22 13:58:48 Пруфи є? Тому що у нього було просто «The Cat». Це вітчизняним довбойобам завжди свербить свою отсєбятіну в переклади пхати. Що в перекладах назв фільмів, що так.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691319 вiд 2024-05-23 01:06:48Нікі Гейлі підтримала Трампа на виборах. :(
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691318 вiд 2024-05-23 00:37:45Усик запросив Неймара і Роналдо відвідати ФК Полісся і провести спільне тренування.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691317 вiд 2024-05-23 00:26:52Нідерланди відзвітовали, шо завершили курс для 10 укр. пілотів по Ф-16, з керування і обслуговування. Пілоти відправились в Україну.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691316 вiд 2024-05-23 00:02:02Обидва Лукмани з Нігерії Мабуть поширене Імя або Прізвище)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691315 вiд 2024-05-22 23:53:43Nycolas № 1691313 :)))))) ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691314 вiд 2024-05-22 23:53:26https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%BA%D0%BC%D0%B0%D0%BD_%D0%90%D1%80%D1%83%D0%BD%D0%B0 Вісім голів він забив, до речі, ніхуя собі!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691313 вiд 2024-05-22 23:52:572Vichnyi Ademola Lookman
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691312 вiд 2024-05-22 23:51:27Ну от фуй то якраз він і забив :)) А шо, платили ніхуйово, контракт тривав…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691311 вiд 2024-05-22 23:48:25Пам'ятаю того Аруну -; це був веселий роз3.143дяй. Одного разу забив з 35-40 метрів, і потім постійно гасив із далекої відстані, але фуй ще хоч коли забив. Яскравий приклад суперефективноїьуспіх селекції у шортах.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691310 вiд 2024-05-22 23:41:43Подивився на флешскор. Там Лукман Аруна забиває? Той самий шо в Динамо був («Арунова рать»)? Мощщний старік!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691309 вiд 2024-05-22 23:37:25Ніщивна поразка для Байера --- Маю надію фінал ЛЧ буде цікавіший
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691308 вiд 2024-05-22 23:36:51та ну нахуй. просратий час. це відстій, а не команда. навіть посередня аталанта їх возить, наче цуценят. ані класу, ані характеру.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691307 вiд 2024-05-22 23:12:42klirik № 1691285 В одній особі, а не в обличчі ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691306 вiд 2024-05-22 23:08:15як вони взагалі Бундеслігу виграли? у Байєра взагалі є пристойні гравці?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691305 вiд 2024-05-22 22:47:43це мабуть найбільш хуйовий за виконанням перший тайм фіналу єврокубка, який я колись бачив.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691304 вiд 2024-05-22 22:41:21інтрига лише в том, чи забье Леверкузен на 97 хв :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691303 вiд 2024-05-22 22:30:38ну другий гол - просто «помилились всі» але супер-успішний сезон хаві-алонзо може дуже «змазано» закінчитись. хоча ще купа часу і карма у цьому сезоні постійно грає за німців :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691302 вiд 2024-05-22 22:28:57щось чампіон Німеччини поки зовсім слабенько виглядає. кацаполюбна гандонська аталанта його розриває.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691301 вiд 2024-05-22 21:57:16поки футбол не розпочався… вікно овертону відкривається все ширше (можливо нам хочеться в це вірити) подумалось по ф-16. який «толк» з них буде, якщо до сих пір діє заборона на застосування західної зброї по території хуйлостану? і там же під 60 ярдів що штати виділили, вони забов'язали адміністрацію байдена намалювати стретегію. як вони бачать нашу перемогу… 2 місяці наче давали на підготовку стртегії ----------- House Foreign Affairs Committee Chairman McCaul takes Secretary of State Blinken to task over the Biden Admin's refusal to allow Ukraine to use US weapons to strike Russian targets. He notes that Jake Sullivan seems to be the primary actor behind this policy and demands that the NSC change course. https://x.com/ColbyBadhwar/status/1793346284767572017
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691300 вiд 2024-05-22 21:48:53LAZY № 1691299 вiд 2024-05-22 21:19:18 Зовсім єбанулись, хуєсоси? … Більше ніяких «орків», «чмонь» і «русні»: Нацрада з питань ТБ рекомендувала не називати так військових рф. Вони додали, що в умовах війни треба дотримуватися етичних стандартів у використанні лексики. ------------------------------------------------------- «А то Путин нападет!» (с)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691299 вiд 2024-05-22 21:19:18Зовсім єбанулись, хуєсоси? … Більше ніяких «орків», «чмонь» і «русні»: Нацрада з питань ТБ рекомендувала не називати так військових рф. Вони додали, що в умовах війни треба дотримуватися етичних стандартів у використанні лексики.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691298 вiд 2024-05-22 21:07:24olma № 1691296 Думаю шо під Євро вони суттєво піднімуть ціни
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691297 вiд 2024-05-22 20:54:23Als № 1691279 а підозра Смірнову?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691296 вiд 2024-05-22 20:43:24Vichny Я в цьому сезоні не дружу з Мегого. (Футбол переглядав тільки збірну, ДК на 2+2.) Але якби була можливість купити у оператора перегляд одного матчу тупо за 50-70 грн, я б скористався такою можливістю. На Євро 24 куплю підписку.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691295 вiд 2024-05-22 20:41:20Als № 1691294 Ну так. Але такої хуйні «Пока не было перехода Северной, был перекресток. Который перекрывал путь (с востока на запад) до перехода на Окружную. Надо было стоять, ждать зеленого, ну уже не час, но надо было стоять.» не було і бути не могло на/біля «Сєвєрной»
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691294 вiд 2024-05-22 20:33:30Vichny № 1691291 вiд 2024-05-22 20:11:00 Якщо згадувати такі далекі роки, як 20-21, то затори на умовному перехресті Богатирської і Північної дійсно були. Однак тому, що звужували рух по Богатирській до однієї крайньої лівої у кожну сторону внаслідок монтажу мостового переходу з кільцевої у напрямку Північної ;))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691293 вiд 2024-05-22 20:26:56 olma № 1691292 Якщо настільки цікаво, то чому сам не подивишся? От мені, наприклад, похуй, тож і не дивитимусь