olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691292 вiд 2024-05-22 20:22:42Сьогодні в Дубліні о 22.00 нашого часу фінал Ліги Європи 23/24 Сенсація сезону підопічні Хабі Алонсо аспірінщики з Леверкузена гратимуть з амбіційними труфальдінами з Бергамо Аталантою. Хто буде дивитися, розкажете як ігра.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691291 вiд 2024-05-22 20:11:00Batyj № 1691288 Все так, але чи дійсно «Пока не было перехода Северной, был перекресток. Который перекрывал путь (с востока на запад) до перехода на Окружную. Надо было стоять, ждать зеленого, ну уже не час, но надо было стоять. Когда открыли переход Северной через Богатырскую, поток пошел без остановок в обоих направлениях, никто никому уже не мешает..»? :) Який такий пєрєкрьостак Сєвєрнай з Багатирскай, хуй просциш :)
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691290 вiд 2024-05-22 20:08:32Квітні 2022
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691289 вiд 2024-05-22 20:08:08Batyj № 1691288 вiд 2024-05-22 20:00:23 Батий, ну реально переплутав) Доречі, коли у квітні їздив по Окружній (той частині, що «продовження» Північної), там була облаштована зенітка у бік Петравців, но жодного разу не бачив розрахунок до неї
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691288 вiд 2024-05-22 20:00:23Северная - это можно сказать продолжение Окружной. А Полярная всегда была Полярной..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691287 вiд 2024-05-22 19:52:34Batyj № 1691283 Ну от сам кажеш - мєжду Палярнай і Акружной, тобто вже якась Палярная таки намалювалась, не Сєвєрная ніхуя егеж ;) А до того трохи в лужу перднув розписуючи про ахуєнне перехрестя Сєвєрнай і Багатирскай :))) Ну буває. всі помиляються, просто твій апломб ніколи не дозволяє тобі визнати свої хай навіть мінімальні, але помилки. А я «етого нє люблю» (с) Будь простіше, містер всезнайка ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691286 вiд 2024-05-22 19:31:20Я сумніваюся що розуміють. У нас багато грантоїдів, і всі - неадеквати. Очевидно і їхнє керівництво таке саме. Вчора якийсь грантоїдний хєр, керівник Інституту національної пам'яті запропонував арку-ярмо замість зносити перекрасити в кольори веселки на честь ЛГБТ. Такий рівень.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691285 вiд 2024-05-22 19:27:32Ну може Безугла відчуває себе Боудікою та Жанною Д'Арк в одному обличчі
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691284 вiд 2024-05-22 19:22:59Enot № 1691280 вiд 2024-05-22 18:42:11 Лідерство молоді та жінок - це справді у західних донорів модна тема, однак, сподіваюся, навіть вони розуміють, що такі, як безугла, здатні лише руйнувати і сіяти розбрат.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691283 вiд 2024-05-22 19:20:572 Vichny№ 1691278Ты уже заебал конкретно, географ сраный оболонский. Я по этим улицам ездил на своей машине, када ты еще неизвестно где в школу ходил, пешком. Патамушта там на этой оболони еще и школ не было..У меня до сих под гараж там, конкретно между Полярной и Окружной. Возле озера нопротив эпицентра. Хата на Рокосовского. И этот поц буде мне чото там про улицы рассказывать..
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691282 вiд 2024-05-22 19:02:23Доречі, хай хтось порадить Віталіку зробити людський заїзд з Богатирської на Лугову (що у бік Тимошенко), бо там треш і підписздесь, хто розуміє.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691281 вiд 2024-05-22 18:57:03А стосовно Полярної-Богатирської, то ці кілометрові корки у бік центру по Богатирській просто посунуться на пару кілометрів у бік Бандери і будуть починатися ледь не з переходу на/з Лугової. Хоча для мешканців Оболоні, звісно, має стати легше, но за умови, що всі ці фури не будуть намагатися дістатися центру через пр. Івасюка (Героїв Сталінграду)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691280 вiд 2024-05-22 18:42:11Безугла закінчувала якісь курси лідерства при Госдепі. Очевидно її зі Штатів проштовхують, інакше складно пояснити чому вона взагалі опинилася на цій посаді. І чому від неї здихатися не можуть люди які мають вплив.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691279 вiд 2024-05-22 18:35:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1691271 вiд 2024-05-22 16:45:26 Є в певних колах припущення, що через Безуглу вкинуто попереджувальний «привіт» з боку Єрмака на адресу Зе, бо, начебто, той дійсно задумав певні зміни в ОП і, можливо, навіть самого Є. Ну йому і дають зрозуміти, що від «дурять та не говорять правду» до «він все знає і його це влаштовує/не має бажання міняти» проміжок часу як від постів «не бачимо план дій на 2024 рік» до «президента дурять нові військові керманичи»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691278 вiд 2024-05-22 18:05:53Батий як завжди плутається в географії) Ну яка фпізду Сєвєрная? Перехрестя то де будують розв'язку (заїбали її вже будувати, зараз на 4 місяці закривають половину Богатирської, та що в напрямку центру - https://kyivcity.gov.ua/news/iz_21_travnya_do_28_veresnya_obmezhat_rukh_transportu_na_vul_bogatirsko__vid_rozvorotu_do_vul_sim_shovkoplyasivskhema/) то перехрестя Богатирської і Полярної, а то шо Батий називає пєрєходам Акружной чєрєз Багатирскую - ото і є продовження Окружної на Північну (Сєвєрную, якщо хтось не розуміє))
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691277 вiд 2024-05-22 17:27:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1691275 вiд 2024-05-22 17:03:16 Ну що там може зруйнувати репутацію підарасам? Нічого. У кацапів на них є щось покраще напевне. Плювали вони на репутацію. Пусте то.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691276 вiд 2024-05-22 17:14:16sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1691249 вiд 2024-05-22 11:48:08Одразу приходить на думку кандидатура Хацкевича, ну он іще Максимов ніби скоро буде вільний.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691275 вiд 2024-05-22 17:03:16А от це вже цікавий привіт підарасам:-------------------------«Сполучені Штати Америки мають у своєму розпорядженні інформацію, яка «може зруйнувати репутацію представників грузинської політичної еліти». Про це пише грузинська служба «Радіо Свобода» з посиланням на джерела у Вашингтоні».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691274 вiд 2024-05-22 16:57:52olma [Останнi 20 месаг]№ 1691267 вiд 2024-05-22 16:14:20У тупої пєсди - як, власне, у багатьох наших громадян - проглядає схильність використовувати слова, смислу яких вона не розуміє. Генералів чомусь називає «мінйонами». Якщо «міньон» - то сам по собі він бути не може, а можу бути чиїмось міньоном, себто фаворитом чи улюбленцем. Іноді це слово також має сексуальний підтекст - власне, зʼявилося воно у часи французького короля Генріха ІІІ, який мав кількох міньонів, можливо також у якості сексуальних партнерів. Чи не натякає безугла, що генералів хтось трахає в обмін за звання та посади?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691273 вiд 2024-05-22 16:57:01Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1691271 --- Каральна психіатрія у нас заборонена. Невже вона не розуміє, що під час страшної війни у такий спосіб, навіть, маючи цілком слушні інтенції, вона не досягне необхідних змін, а шкоди робить і наробить чимало.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691272 вiд 2024-05-22 16:52:59Це якась охуївша блядь.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691271 вiд 2024-05-22 16:45:26Не коментарі треба закривати, а саму цю йобнуту пєсду.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691270 вiд 2024-05-22 16:27:54"Що робити? Добиватися, щоб ці всі касти пішли і вже ніколи не приймали ключові рішення. Вирвати з їхніх лапок ЗСУ. Далі тільки нове покоління. Хто виріс у війну з 2014. Без московських училищ і зірочок часів Януковича. Досить. Що робити бригадам? Триматися. У бойових підрозділах накопичилося стільки досвіду, інновацій, горизонтальних зв’язків, що ви встоїте. ТРИМАЙТЕСЯ! 2014 рік не призвів до перебудови штабів ЗСУ, 2022 рік не призвів до перебудови штабів ЗСУ, якщо 2024 не призведе — нам кінець. Буду боротися і борюся за вас безкомпромісно, щодня. Бо це за життя, перемогу і майбутнє. Не можу допустити такого знецінення жертви усіх неймовірних військових, усіх цивільних, які одягли військову форму і повірили в ЗСУ. ЗСУ не може залишатись кривим дзеркалом! P. S. Я певний час закриватиму коментарі, не до цього зараз. Ситуація критична. " Так Мар'яна закінчила свій гнівний пост
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691269 вiд 2024-05-22 16:25:50Оригінальний пост Безуглої у ФБ має більший розмір і там доволі цікава аргументація. https://www.facebook.com/bezuhlamariana/posts/pfbid02oVKafibPM6xPd2n7rrqWK6qyUbd9Vuqafcadt73P7bNuus65gEAatqh2dvA9e87ol З одного боку все зводиться до того, що від Зе приховують стан речей, найвищі воєнні очільники замилюють йому очі. Але з іншого, це ж Зе їх призначив.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691268 вiд 2024-05-22 16:19:59Кулуарний мʼясник - це цікаве визначення. Мабуть в офіційній обстановці він ніби нормальний, а як вийде у кулуари, так одразу на всіх кидається і починає шинкувати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691267 вiд 2024-05-22 16:14:20За начальника Генштабу Баргилевича бюрократія збільшилась вдвічі, командувач Сухопутних військ Павлюк схильний до нервових зривів та відправляє людей без підготовки у бригади, головнокомандувач Сирський - приховує правду про ситуацію на фронті, а Содоль - кулуарний «м’ясник». Про це нардепка від «Слуги народу» Мар'яна Безугла пише у фейсбуці, інформує Цензор. НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/p3490771 Пані нардепка сама це придумує чи хтось її просить, щоб вона це озвучувала?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691266 вiд 2024-05-22 15:58:12ну спецом для Двоичного, чтобы не пиздел, что я это сам выдумал:https://haqqin.az/multimedia/317017
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691265 вiд 2024-05-22 15:55:52№ 1691250не, не так. Прилетело воно таки на кацапском Ми-171. Современный, почти новьё.А вот обрпатно, с каког-то хуя, полетело на армейском Белле, который сопровождал делегацию..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691264 вiд 2024-05-22 15:51:38када батя получил квартиру на Минском, помню, смотрищь с 6 этажа в северном направлении, а там - нихуя. Оболонь тока намывали.. Чернигов угадывался где-то за горизонтом..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691263 вiд 2024-05-22 15:45:25№ 1691262да, просто отремонтировали, но и увеличили пропускную способность, т. е. оттянули часть легкового и городского трафика на эту магистраль, сняв напряжение с Окружной.Зы. ДА. Я с Севастопольской на Минский ездил строго по Окружной..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691262 вiд 2024-05-22 15:37:32Batyj № 1691259 Це як раз зрозуміло, я з Оболоні, там це дійсно важливо. По Дегтярівській не зрозуміло. Як на мене просто відремонтували, правильно?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691261 вiд 2024-05-22 15:30:23Enot [Останнi 20 месаг]№ 1691253 вiд 2024-05-22 13:05:03Сподіваюся, що нам не доведеться порівнювати Буданова з Канарісом, бо адмірал ймовірно що працював на іншу сторону, чи принаймні намагався зривати особливо йобнуті плани фюрера.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691260 вiд 2024-05-22 14:25:55Британський міністр оборони Грант Шаппс заявив, що Китай почав надавати Росії летальну зброю для застосування у війні проти України. Під час оборонної конференції у Лондоні Шаппс повідомив, що інформацію про такі поставки отримали спецслужби Великої Британії та США. «У нас є свідчення, що Росія і Китай співпрацюють у галузі бойового обладнання для застосування в Україні, – сказав Шаппс. — Американська й британська розвідка оприлюднять дані про те, що з Китаю до Росії, а далі в Україну надходить летальна допомога». https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cv22kvdzgqko?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bmeta.ua%5D-%5Bheadline%5D-%5Bukrainian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_ptr_name=twitter&at_format=link&at_link_type=web_link&at_campaign_type=owned&at_medium=social&at_campaign=Social_Flow&at_link_origin=BBC_ua&at_link_id=E5A32EAC-1829-11EF-AE1E-D8A2B2876DB8&at_bbc_team=editorial
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691259 вiд 2024-05-22 14:03:15тю, дошло. Пока не было перехода Северной, был перекресток. Который перекрывал путь (с востока на запад) до перехода на Окружную. Надо было стоять, ждать зеленого, ну уже не час, но надо было стоять. Когда открыли переход Северной через Богатырскую, поток пошел без остановок в обоих направлениях, никто никому уже не мешает.. Так понятно?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691258 вiд 2024-05-22 13:59:25Ця логіка зрозуміла. але тоді Дегтярівській не тому, що Віталя, а тому що зносився просто.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691257 вiд 2024-05-22 13:58:48olma № 1691241 Влучне погоняло дали за кондоном Усику - Хижий кіт. Він таки крузер, тому не слон, не лев, не тигр, а кіт. Але хижий.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691256 вiд 2024-05-22 13:56:552Starik (Україна, Київ) № 1691255 два перехода через Богатырскую, Северной и Окружной позволяют фурам не задерживаться в обоих направлениях. А раньше это место проезжали за 1 час.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691255 вiд 2024-05-22 13:44:01Batyj № 1691254 А як в цю логіку вписується Богатирська біля Епіцентру?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691254 вiд 2024-05-22 13:07:18Седня открыли полеостью Дегтяревский путепровод, вчерась переход Северной через Богатырскую. Охуннный результаь, если учесть что последний лежит на важной трассе. Расшифровывать не буду.. Всетаки Виталям умеет мыслить стратегически.. Хуле, ктн, неоднократнвй чемпион по мордобою.. Разбирается, откуды посилення поступает..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691253 вiд 2024-05-22 13:05:03klirik № 1691243 вiд 2024-05-22 10:56:44 Це наш адмірал Канаріс, а це морячки))