🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1496.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691212 вiд 2024-05-21 21:51:24

«Президента Зеленського тримають у» теплій ванні «… Ми вважаємо, що президент повинен орієнтуватися на ситуацію на місцях, а не наслідувати Путіна - людину, життя якої обертається навколо паперів, що приносять його помічники», - заявив The Economist офіцер сил спецпризначення Денис Ярославський.

Щoсь цeй Ярoслaвський дужe бaгaтo в мeдia сидить…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691211 вiд 2024-05-21 21:49:35

Vichny
№ 1691210 вiд 2024-05-21 21:41:38

Такі чутки ходили, але досі не доведено - на відміну від іншого проєкту Фаріана Milli Vanilli, що дув викритий як галіма фанєра.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691210 вiд 2024-05-21 21:41:38

Шо, фанєру цей відомий негритянський вокальний ансамбль чесав, найобував слухачів?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691209 вiд 2024-05-21 21:36:17

Щодо Боні Мє, то їхній шановний афронєгр ніби на студійних фонограмах майже не присутній, та й на концертах в основному танцював, ну може трохи підспівував. А на альбомах чоловічий вокал - це Френк Фаріан, який також був продюсером - ну тіпо як єрмак, тільки справжнім ;)

Автозаміна пропонувала замість «Фаріан» поставити «Фаріон» - не дозволив ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691208 вiд 2024-05-21 21:34:25

*но = але

Йобані вохаксізми лізуть і лізуть, ськікі не питайся приміняти укрАїнський язик.
Шлях довжиною в життя.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691207 вiд 2024-05-21 21:30:23

щодо Боні М та історії.

Історична наукова стаття про зворотній бік Місяця була написана на Graf de Robot на Стіні, а не на О.
Але це також частина історії.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691206 вiд 2024-05-21 21:28:04

Тим часом, ібанішвілі та какаладзе бадьоро крокують шляхом віктора пьодорича януковича:
--------------------
«Покращення грузино-американських відносин повністю залежить від правильних дій американської сторони. А для цього необхідно виявляти повагу до грузинської держави і грузинського народу, а не роздавати обіцянки з більш ніж неоднозначними перспективами і вдаватися до образливого шантажу. На жаль, деякі американські політики і чиновники продовжують робити помилку за помилкою і використовувати мову шантажу в спілкуванні з Грузією», – йдеться у заяві партії.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691205 вiд 2024-05-21 21:12:37

LAZY
№ 1691201

Ну так, «отсосі» цьому вже 23 роки %) Чи 24? Історія.
Зараз би напевно так сайт не називали б.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691204 вiд 2024-05-21 21:11:17

Enot
№ 1691203

Ну здрасьте, в Боні Ем там 3 веселі негритоски і 1 нєгр-чоловік з приємним баритоном були. Правда не зовсім зрозуміло хто там грав на інструментах, якісь ноунейми, бо ті четверо тільки співали і пританцьовували. Навіть я можу відрізнити цю карибську попсу від попси шведської

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691203 вiд 2024-05-21 21:05:54

А Boney M хуйня чи не хуйня? Я ніколи не міг їх від ABBA відрізнити

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691202 вiд 2024-05-21 21:02:31

Абба - це не тільки хуйня, но й не хуйня.

Пропоную ось таку компромісну думку.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691201 вiд 2024-05-21 21:01:41

Vichny
№ 1691191 вiд 2024-05-21 20:26:25

Ну, якщо вже про це казати, то завжди блювати тягнуло від цього вашого підарастічного абєзьяннєчанья за кацапами з усіма цими парашними «атсасі». Але що поробиш, така вже історична назва, хулє.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691200 вiд 2024-05-21 21:00:43

Карочє, впизду всі ваші абби з ролінгстоунзами. Одне хуйня по одному, а друге - по другому. Бітилз - окрема хуєтєнь.

ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691199 вiд 2024-05-21 20:58:44

Vichny № 1691195
Honey, honey… як все запушено ;)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691198 вiд 2024-05-21 20:58:04

Ну щоб добити про АВВА, згідно думки самої АВВА найкраще використання їх музики це Hung up від Мадонни.
До речі вони не дуже дають то право.



p. s. а шо, старі люди можуть дивитися на старушок :)
p. p. s. вона любила диско, а не рок-н-рол (с) Брати Гадюкіни

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691197 вiд 2024-05-21 20:53:16

Тепер дійшло що не просто так деякі називають цей сайт АББАцтвом і дописувачів АББАтами.
Я не такий єслішо %)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691196 вiд 2024-05-21 20:47:33

А взагалі я охуїваю скільки тут любителів старої шведської слащавої попси.
Не обсілф, а оаббаф якийсь

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691195 вiд 2024-05-21 20:46:01

Papka
№ 1691194

Ой нє, сорі, бо воно знов запустить циклічний програш в моїй голові чогось там абба-хуяббівського, я сьогодні зранку ледве цього блядського ватерлу позбувся: /

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691194 вiд 2024-05-21 20:41:06

2 Vichny
№ 1691192

Там кавери ABBA у виконанні рок-гуртів (Helloween та FEUERSCHWANZ).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691193 вiд 2024-05-21 20:37:34

PEPSI (Merkury)
№ 1691160

Хуй там.
З мого (та й не тільки) вікна лунала Металіка, на і бувало (мав такий гріх) ДДТ та Цой. А ще в Києві з вікна більше ймовірності було почути якихось італійців, ну і (куди правду дівати) модерн токінг і бед блю бойз.
Масового лаю було мало. Це тобі не Баранівка ггг

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691192 вiд 2024-05-21 20:34:23

Papka
№ 1691158 вiд 2024-05-21 14:45:06

2 Vichny
№ 1691134

А ось таке -
&list=PLaxhV-aPxM9PgUKlNvPJwCxqG8v90RSu6&index=29 ,
чи таке
як тобі?
Без підйобки. Цікавить думка.
-------------------------------

Якщо там за посиланнями абба, то можна я не буду відкривати, бо скільки ж можна блювати)))
А якщо не абба, то напиши пліз, відкрию і дам фідбек

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691191 вiд 2024-05-21 20:26:25

LAZY
№ 1691123 вiд 2024-05-21 01:38:07

пробегавший
№ 1691115 вiд 2024-05-21 00:02:33

У тебе мабуть прізвище кацапське? Етнічні кацапи особливо полюбляють тематику гомосексуального смоктання хуйов, єблі в жопу і тому подобну пєдєрастичну хуйню, намагаючись використовувати всю цю гомосятіну у якості «аргументів».
-----------------------------

Ггг, і це все пишеться на сайті, перше слово абревіатури якого є «отсосі» :)))

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691190 вiд 2024-05-21 20:18:47

Batyj
№ 1691189

К нам на предновогодний (новый 72, 73, 74 годы) бал в КИИГА приглашали студенток медицинского института. И гасали под Аббу..
--------------

Це фальшива пам'ять. На Новий рiк ви могли гасати під Аббу тільки на новий 1975 рiк. До 1974 року вони були маловідомі.

6 квітня 1974 року група виступила з «Waterloo» на 19-му конкурсі пісні «Євробачення», який проходив у місті Брайтон (Велика Британія), і посіла там перше місце. Так ABBA стали відомими в Англії та піднялися на вершини хіт-парадів по всій Європі.

У самий перший раз ім'я ABBA було знайдено написаним на папері під час запису у студії Metronome Studio у Стокгольмі 16 жовтня 1973 року.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691189 вiд 2024-05-21 19:31:54

бля, как вспомню.. К нам на предновогодний (новый 72, 73, 74 годы) бал в КИИГА приглашали студенток медицинского института. И гасали под Аббу.. очень весело было..

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691188 вiд 2024-05-21 19:09:57

Wallon
№ 1691172 вiд 2024-05-21 16:56:11

The winner takes it all - хто ж її не любить? ;).

Стосовно двох останніх альбомів - повністю згоден. Але і до них були пісні of great political and economical importance. Правда, в припопсовій музичній обгортці. Той же Man in the middle, Money money… Не так нахабно, як Janis Joplin-Mercedes Benz, звичайно.

Щодо Rainbow - я не стрибав. Просто згадалося по аналогії і тематиці. Власне, то досить невинна пісенька з Down To The Earth - All Night Long. Власне, до Does your mother know не дотягує. А от Stray Cat Blues i So young від Rolling Stones мало хто перебити зможе.

А що до металізму Rainbow, ти ж не будеш сперечатися, що Rising в топі heavy metal albums?

Led Zeppelin і underage sex - тобі вже Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) відповів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691187 вiд 2024-05-21 19:09:48

Wallon
№ 1691172 вiд 2024-05-21 16:56:11

ironbelly (LMW28IF)
№ 1691167

Найкраще про underage sex співав Led Zeppelin :)
-----

Не згоден. Найкраще цю тему розкрили «Гади» - (Брати Гадюкини) ;) «117-а стаття»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691186 вiд 2024-05-21 19:09:37

От, до речі, у нас дві Альони, а у німців дві Бербок - одна Аня, а інша Лєна, і обидві сюди припхалися.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691185 вiд 2024-05-21 19:05:26

Ти ба які подробиці люди пригадують… от я жив у той же час ;), але тільки і пам'ятаю, що були шатунофф і барі алібасофф, але хто з них кого трахав у жоппо - і тоді не знав, і зараз не пригадаю ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691184 вiд 2024-05-21 18:39:59

№ 1691178
меня больше всего поразило, что ту пестню про розы Шатунов напел в коньках (хоккеейных) с клюшкой, на которую опирался в перерыве хоккейного матча, где участвовал..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691183 вiд 2024-05-21 18:37:00

2 Bobb
№ 1691171
если бы тебя так били по голове, ты бы и не с тем поздравил..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691182 вiд 2024-05-21 18:27:44

Можна було б подумати, що це якийсь циганський Новий рік, але він же не циган ніфуя ;)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691181 вiд 2024-05-21 18:23:48

PEPSI (Merkury)
№ 1691180

Вiн каже: «I'm running back in October, Good Luck to Alexandr, Well Done, God bless you, Happy New Year!» Реванш у жовтні. Де ти там знайшов Новий рік?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691180 вiд 2024-05-21 17:57:50

Bobb
Це не схоже на контузію. Реванш у контракті - через 6 місяців. А це новий рік. Ідеальна маркетингова дата. Сауди зрублять бабла нереального.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691179 вiд 2024-05-21 17:54:00

PEPSI (Merkury)
№ 1691173

У мене є розмовляючий будильник, який, коли я роблю reset або змінюю батарейки, кричить «0 годин 0 хвилин». Так само і Ф'юрі прокричав «З Новим роком» одразу після reset. Контузія… потрібні лікарі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691178 вiд 2024-05-21 17:53:39

Перепрошую, у шатунова 32 не лише ножових, а різано-колотих ран. Згідно мемуарів. Дитбудинок і виживання там - ще тей квест.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691177 вiд 2024-05-21 17:49:47

Зажди дивувало сприйняття рокерів по одежі і зачісці. Шкіра, джинси, суворий погляд, бас гітара.
А у реальності це може бути підарас, який в каморке што за актовим залом.
У шатунова, доречі, 32 ножових поранення. Але слащавий чомусь він, а не вічний :-).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691176 вiд 2024-05-21 17:36:00

+№ 1691175

Хоча той Тернер і тоді мав дещо мудакуватий вигляд - вилазив на сцену у штанях адідас чи щось такоє, а не у справжній рокерській шкірі чи джинсі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691175 вiд 2024-05-21 17:32:16

У блекморівському Рейнбоу по замках і драконах головний був небіжчик Діо, а більш грайливі тексти мабуть п пописували чи то Грем Боннет (людина з незвично короткою зачіскою як для рокера), або ж Джо Лінн Тернер, який у наші дні ніби йобнувся та підтримує кацапів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691174 вiд 2024-05-21 17:25:04

Wallon
№ 1691172 вiд 2024-05-21 16:56:11

Група співала, а Джиммі практикував. У наші дні про жодні гіти та альбуми і мови не могло б бути - не вилізав би з тюряги.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691173 вiд 2024-05-21 17:23:56

Bobb
№ 1691171
Тобто реванш буде на новий рік?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.