Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691212 вiд 2024-05-21 21:51:24«Президента Зеленського тримають у» теплій ванні «… Ми вважаємо, що президент повинен орієнтуватися на ситуацію на місцях, а не наслідувати Путіна - людину, життя якої обертається навколо паперів, що приносять його помічники», - заявив The Economist офіцер сил спецпризначення Денис Ярославський. Щoсь цeй Ярoслaвський дужe бaгaтo в мeдia сидить…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691211 вiд 2024-05-21 21:49:35Vichny № 1691210 вiд 2024-05-21 21:41:38 Такі чутки ходили, але досі не доведено - на відміну від іншого проєкту Фаріана Milli Vanilli, що дув викритий як галіма фанєра.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691210 вiд 2024-05-21 21:41:38Шо, фанєру цей відомий негритянський вокальний ансамбль чесав, найобував слухачів?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691209 вiд 2024-05-21 21:36:17Щодо Боні Мє, то їхній шановний афронєгр ніби на студійних фонограмах майже не присутній, та й на концертах в основному танцював, ну може трохи підспівував. А на альбомах чоловічий вокал - це Френк Фаріан, який також був продюсером - ну тіпо як єрмак, тільки справжнім ;) Автозаміна пропонувала замість «Фаріан» поставити «Фаріон» - не дозволив ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691208 вiд 2024-05-21 21:34:25*но = але Йобані вохаксізми лізуть і лізуть, ськікі не питайся приміняти укрАїнський язик. Шлях довжиною в життя.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691207 вiд 2024-05-21 21:30:23щодо Боні М та історії. Історична наукова стаття про зворотній бік Місяця була написана на Graf de Robot на Стіні, а не на О. Але це також частина історії.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691206 вiд 2024-05-21 21:28:04Тим часом, ібанішвілі та какаладзе бадьоро крокують шляхом віктора пьодорича януковича: -------------------- «Покращення грузино-американських відносин повністю залежить від правильних дій американської сторони. А для цього необхідно виявляти повагу до грузинської держави і грузинського народу, а не роздавати обіцянки з більш ніж неоднозначними перспективами і вдаватися до образливого шантажу. На жаль, деякі американські політики і чиновники продовжують робити помилку за помилкою і використовувати мову шантажу в спілкуванні з Грузією», – йдеться у заяві партії.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691205 вiд 2024-05-21 21:12:37LAZY № 1691201 Ну так, «отсосі» цьому вже 23 роки %) Чи 24? Історія. Зараз би напевно так сайт не називали б.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691204 вiд 2024-05-21 21:11:17Enot № 1691203 Ну здрасьте, в Боні Ем там 3 веселі негритоски і 1 нєгр-чоловік з приємним баритоном були. Правда не зовсім зрозуміло хто там грав на інструментах, якісь ноунейми, бо ті четверо тільки співали і пританцьовували. Навіть я можу відрізнити цю карибську попсу від попси шведської
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691203 вiд 2024-05-21 21:05:54А Boney M хуйня чи не хуйня? Я ніколи не міг їх від ABBA відрізнити
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691202 вiд 2024-05-21 21:02:31Абба - це не тільки хуйня, но й не хуйня. Пропоную ось таку компромісну думку.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691201 вiд 2024-05-21 21:01:41Vichny № 1691191 вiд 2024-05-21 20:26:25 Ну, якщо вже про це казати, то завжди блювати тягнуло від цього вашого підарастічного абєзьяннєчанья за кацапами з усіма цими парашними «атсасі». Але що поробиш, така вже історична назва, хулє.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691200 вiд 2024-05-21 21:00:43Карочє, впизду всі ваші абби з ролінгстоунзами. Одне хуйня по одному, а друге - по другому. Бітилз - окрема хуєтєнь.
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691199 вiд 2024-05-21 20:58:44Vichny № 1691195 Honey, honey… як все запушено ;)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691198 вiд 2024-05-21 20:58:04Ну щоб добити про АВВА, згідно думки самої АВВА найкраще використання їх музики це Hung up від Мадонни. До речі вони не дуже дають то право. p. s. а шо, старі люди можуть дивитися на старушок :) p. p. s. вона любила диско, а не рок-н-рол (с) Брати Гадюкіни
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691197 вiд 2024-05-21 20:53:16Тепер дійшло що не просто так деякі називають цей сайт АББАцтвом і дописувачів АББАтами. Я не такий єслішо %)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691196 вiд 2024-05-21 20:47:33А взагалі я охуїваю скільки тут любителів старої шведської слащавої попси. Не обсілф, а оаббаф якийсь
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691195 вiд 2024-05-21 20:46:01Papka № 1691194 Ой нє, сорі, бо воно знов запустить циклічний програш в моїй голові чогось там абба-хуяббівського, я сьогодні зранку ледве цього блядського ватерлу позбувся: /
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691194 вiд 2024-05-21 20:41:062 Vichny № 1691192 Там кавери ABBA у виконанні рок-гуртів (Helloween та FEUERSCHWANZ).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691193 вiд 2024-05-21 20:37:34PEPSI (Merkury) № 1691160 Хуй там. З мого (та й не тільки) вікна лунала Металіка, на і бувало (мав такий гріх) ДДТ та Цой. А ще в Києві з вікна більше ймовірності було почути якихось італійців, ну і (куди правду дівати) модерн токінг і бед блю бойз. Масового лаю було мало. Це тобі не Баранівка ггг
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691192 вiд 2024-05-21 20:34:23Papka № 1691158 вiд 2024-05-21 14:45:06 2 Vichny № 1691134 А ось таке - &list=PLaxhV-aPxM9PgUKlNvPJwCxqG8v90RSu6&index=29 , чи таке як тобі? Без підйобки. Цікавить думка. ------------------------------- Якщо там за посиланнями абба, то можна я не буду відкривати, бо скільки ж можна блювати))) А якщо не абба, то напиши пліз, відкрию і дам фідбек
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691191 вiд 2024-05-21 20:26:25LAZY № 1691123 вiд 2024-05-21 01:38:07 пробегавший № 1691115 вiд 2024-05-21 00:02:33 У тебе мабуть прізвище кацапське? Етнічні кацапи особливо полюбляють тематику гомосексуального смоктання хуйов, єблі в жопу і тому подобну пєдєрастичну хуйню, намагаючись використовувати всю цю гомосятіну у якості «аргументів». ----------------------------- Ггг, і це все пишеться на сайті, перше слово абревіатури якого є «отсосі» :)))
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691190 вiд 2024-05-21 20:18:47Batyj № 1691189 К нам на предновогодний (новый 72, 73, 74 годы) бал в КИИГА приглашали студенток медицинского института. И гасали под Аббу.. -------------- Це фальшива пам'ять. На Новий рiк ви могли гасати під Аббу тільки на новий 1975 рiк. До 1974 року вони були маловідомі. 6 квітня 1974 року група виступила з «Waterloo» на 19-му конкурсі пісні «Євробачення», який проходив у місті Брайтон (Велика Британія), і посіла там перше місце. Так ABBA стали відомими в Англії та піднялися на вершини хіт-парадів по всій Європі. У самий перший раз ім'я ABBA було знайдено написаним на папері під час запису у студії Metronome Studio у Стокгольмі 16 жовтня 1973 року.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691189 вiд 2024-05-21 19:31:54бля, как вспомню.. К нам на предновогодний (новый 72, 73, 74 годы) бал в КИИГА приглашали студенток медицинского института. И гасали под Аббу.. очень весело было..
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691188 вiд 2024-05-21 19:09:57Wallon № 1691172 вiд 2024-05-21 16:56:11 The winner takes it all - хто ж її не любить? ;). Стосовно двох останніх альбомів - повністю згоден. Але і до них були пісні of great political and economical importance. Правда, в припопсовій музичній обгортці. Той же Man in the middle, Money money… Не так нахабно, як Janis Joplin-Mercedes Benz, звичайно. Щодо Rainbow - я не стрибав. Просто згадалося по аналогії і тематиці. Власне, то досить невинна пісенька з Down To The Earth - All Night Long. Власне, до Does your mother know не дотягує. А от Stray Cat Blues i So young від Rolling Stones мало хто перебити зможе. А що до металізму Rainbow, ти ж не будеш сперечатися, що Rising в топі heavy metal albums? Led Zeppelin і underage sex - тобі вже Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) відповів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691187 вiд 2024-05-21 19:09:48Wallon № 1691172 вiд 2024-05-21 16:56:11 ironbelly (LMW28IF) № 1691167 Найкраще про underage sex співав Led Zeppelin :) ----- Не згоден. Найкраще цю тему розкрили «Гади» - (Брати Гадюкини) ;) «117-а стаття»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691186 вiд 2024-05-21 19:09:37От, до речі, у нас дві Альони, а у німців дві Бербок - одна Аня, а інша Лєна, і обидві сюди припхалися.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691185 вiд 2024-05-21 19:05:26Ти ба які подробиці люди пригадують… от я жив у той же час ;), але тільки і пам'ятаю, що були шатунофф і барі алібасофф, але хто з них кого трахав у жоппо - і тоді не знав, і зараз не пригадаю ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691184 вiд 2024-05-21 18:39:59№ 1691178меня больше всего поразило, что ту пестню про розы Шатунов напел в коньках (хоккеейных) с клюшкой, на которую опирался в перерыве хоккейного матча, где участвовал..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691183 вiд 2024-05-21 18:37:002 Bobb№ 1691171если бы тебя так били по голове, ты бы и не с тем поздравил..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691182 вiд 2024-05-21 18:27:44Можна було б подумати, що це якийсь циганський Новий рік, але він же не циган ніфуя ;)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691181 вiд 2024-05-21 18:23:48PEPSI (Merkury) № 1691180 Вiн каже: «I'm running back in October, Good Luck to Alexandr, Well Done, God bless you, Happy New Year!» Реванш у жовтні. Де ти там знайшов Новий рік?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691180 вiд 2024-05-21 17:57:50Bobb Це не схоже на контузію. Реванш у контракті - через 6 місяців. А це новий рік. Ідеальна маркетингова дата. Сауди зрублять бабла нереального.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691179 вiд 2024-05-21 17:54:00PEPSI (Merkury) № 1691173 У мене є розмовляючий будильник, який, коли я роблю reset або змінюю батарейки, кричить «0 годин 0 хвилин». Так само і Ф'юрі прокричав «З Новим роком» одразу після reset. Контузія… потрібні лікарі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691178 вiд 2024-05-21 17:53:39Перепрошую, у шатунова 32 не лише ножових, а різано-колотих ран. Згідно мемуарів. Дитбудинок і виживання там - ще тей квест.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691177 вiд 2024-05-21 17:49:47Зажди дивувало сприйняття рокерів по одежі і зачісці. Шкіра, джинси, суворий погляд, бас гітара. А у реальності це може бути підарас, який в каморке што за актовим залом. У шатунова, доречі, 32 ножових поранення. Але слащавий чомусь він, а не вічний :-).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691176 вiд 2024-05-21 17:36:00+№ 1691175 Хоча той Тернер і тоді мав дещо мудакуватий вигляд - вилазив на сцену у штанях адідас чи щось такоє, а не у справжній рокерській шкірі чи джинсі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691175 вiд 2024-05-21 17:32:16У блекморівському Рейнбоу по замках і драконах головний був небіжчик Діо, а більш грайливі тексти мабуть п пописували чи то Грем Боннет (людина з незвично короткою зачіскою як для рокера), або ж Джо Лінн Тернер, який у наші дні ніби йобнувся та підтримує кацапів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691174 вiд 2024-05-21 17:25:04Wallon № 1691172 вiд 2024-05-21 16:56:11 Група співала, а Джиммі практикував. У наші дні про жодні гіти та альбуми і мови не могло б бути - не вилізав би з тюряги.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691173 вiд 2024-05-21 17:23:56Bobb № 1691171 Тобто реванш буде на новий рік?