Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691132 вiд 2024-05-21 08:25:30Прияем ввел такое этот даун с Теслой..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691131 вiд 2024-05-21 08:22:52Варто пояснити, що у випадку з підігрівом сидінь, власники BMW вже мають усі необхідні компоненти, але BMW просто додав програмний блок на їхній функціонал, за видалення якого покупці повинні заплатити. https://www.epravda.com.ua/news/2022/07/13/689137/ Тобто, купил машину, а потом плати за програмное обеспечение, как за Офис и винду для ноутбука..
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691130 вiд 2024-05-21 08:15:56Vichny № 1691129 Я люблю Аббу. Вони яскравим життям жили, таким, що рок зіркам багатьом ще срать і срать.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691129 вiд 2024-05-21 08:06:12Абба-хуябба, складно зрозуміти поціновувачів тієї приторної слащавої хуйні
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691128 вiд 2024-05-21 02:01:31Fozzey № 1691124 А що, хтось реально вважав, що у Ф'юрі, наприклад, є хоч крапля ромської крові? Ну отих класичних ромів - чорнявих темнооких, родом із Індії? Це ж зрозуміло, що тут плутанина понять, а з етнічної точки зору все нібито ясно більш-менш. Нє?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691127 вiд 2024-05-21 01:57:30Коли вже ти, блядь, з'їбеш нахуй на пенсію з должнасті висірателя дибільної КВНсько-аншлаговської слащавої хуйні. Яка в сраку пенсія в 25 років для воротаря? Пиздуй краще парасятам дай.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691126 вiд 2024-05-21 01:54:07Доречі на пенсію може йти і Усик. Він вже легенда. Всього досяг. Краще вже не буде. Можна при житті ставити памятник і напис «Він завжди знаходив спосіб перемогти». Це правда. Унікум. Карочє, всі на пенсію!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691125 вiд 2024-05-21 01:41:05радує, шо Лунін проявив розум і на питання Анчелотті як він сприйме, якщо у фіналі у рамку стане Куртуа, відповів - нема проблем, все ок. Лунін вже всі свої злети, ніштяки і визнання у Реалі і футболі отримав. Можна спокійно йти на пенсію третім воротарем. Краше вже не буде, і краще вже нікуди. Ну, хіба що на ЕВРО 24 якось блисне.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691124 вiд 2024-05-21 01:38:462 Vichny№ 1690868З цим всі, кому було цікаво, ще після Снетча розібралися. Не роми вони. Не роми.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691123 вiд 2024-05-21 01:38:07пробегавший № 1691115 вiд 2024-05-21 00:02:33 У тебе мабуть прізвище кацапське? Етнічні кацапи особливо полюбляють тематику гомосексуального смоктання хуйов, єблі в жопу і тому подобну пєдєрастичну хуйню, намагаючись використовувати всю цю гомосятіну у якості «аргументів».
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691122 вiд 2024-05-21 01:27:502 VVV№ 1690964Куртуа там так відстояв, що питання зняте. Стоятиме у фіналі.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691121 вiд 2024-05-21 01:21:462 PEPSI№ 1691031Та, для них війна - взагалі джекпот. Берегово, певно, святкує.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691120 вiд 2024-05-21 01:18:502 Valeriy№ 1691043Абба так лабала, що гай хитався. Ось живий диско-фанк, зіграний ще наживо. А не цейво. ? si=pajZzde1XNZa_bxc
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691119 вiд 2024-05-21 00:25:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691117 да, понятно шо це проект «вилами по воді». сам факт. ну і коли бурлєнія таких гівен відбувається то це теж не просто так, видно хтось на демографію звернув увагу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691118 вiд 2024-05-21 00:21:57 PEPSI (Merkury) № 1691114 вiд 2024-05-20 23:46:53 «Соцрєалізм - ето как рєалізм, только нємножко красівЄє».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691117 вiд 2024-05-21 00:17:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1691116 вiд 2024-05-21 00:05:00 Виглядає так, що цей законопроєкт вніс якийсь одинокий кавалок зеленого гівна на прізвище гривко, який і раніше вносив різну йобнуту законотворчу фуйню.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691116 вiд 2024-05-21 00:05:00«В Верховной Раде предлагают ввести» демографический сбор "для бездетных и не многодетных. 1,5% от объекта налогообложения – для лиц, не имеющих детей; 1% от объекта налогообложения – для лиц, имеющих одного ребенка; 0,5% от объекта налогообложения – для лиц, имеющих двоих детей. Плательщиками сбора являются все физические лица – резиденты Украины в возрасте от 21 до 58 лет " а при есреср таку хуйню до 50 років платили …
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691115 вiд 2024-05-21 00:02:332LAZY № 1691113 Лейзік, прибери руки від клавіатури— не буде приводу жалкувати за тим що друкуєш. Ну звання двбба— ну таке, тобі не звикати. Але ж ти ще намагаєшся у всіх відсмоктати)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691114 вiд 2024-05-20 23:46:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1691104 Соцреалізм як напрямок, чи тема - таки існує. Приблизно як у цих авторів: - Столяренко П. К. - Ф. З. Захаров. - В. П. Цветкова. - В. Бернадский, - А. Сухоруких, - Виктор Толочко.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691113 вiд 2024-05-20 23:15:17пробегавший № 1691112 Фьто? Зеля - не президент, чи не діючий? Чи не держави? Кумедно смикаєшься, довбойоб-гівножер.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691112 вiд 2024-05-20 23:13:082LAZY № 1691111 )) мляяя. ) ну не треба бути таким жалюгидним) сцуко) Ти ж не на нараді у єрмака— можеш витягти язика з його дупи))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691111 вiд 2024-05-20 23:04:45пробегавший № 1691110 Ну Зеля принаймні діючий президент держави, що воює, а Порох - взагалі хто на цей момент? До чого взагалі той жалюгідний мемасик з Порохом? В пику зелеботам? Дитячий садок.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691110 вiд 2024-05-20 22:46:552LAZY № 1691108 Двбб, а прокоментуй плз це: https://t.me/TruthMinistry/3931
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691109 вiд 2024-05-20 22:34:05От цікаво, якщо до О. привʼязати голосові повідомлення від допмсувачів. Багато погодиться на таке?)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691108 вiд 2024-05-20 21:56:11Bobb № 1691069 вiд 2024-05-20 10:27:33 Мда, порохоботи канєшно дуже смішні та жалюгідні в своїй упоротості. Зовсім єбанулись зі своєю фанатичною любоввю до сивочолого гетьмана.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691107 вiд 2024-05-20 21:29:53inguard (тутейший) № 1691088 вiд 2024-05-20 15:49:23 Vichny Отета ти накидав музла. ДТ, канєшна крутяки, за всю кар "єру жодного провального альбому. На 1914 йдеш 31.05? -------------------------- Потужні чуваки, бачив їх вживу на парі опен-ейрів у попередньому житті. Але, як на мене, вони так дохера нагружають, тож не думаю що сольник мені зайде. І так нагружающих речей про війну вистача…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691106 вiд 2024-05-20 21:01:26Цікаво, який буде вирок у справі: https://gordonua.com/ukr/news/localnews/dbr-zajavilo-pro-aresht-prikordonnika-jakij-mih-zastreliti-porushnika-kordonu-v-zakarpatti-1707671.html Чи, як вже було сказано, треба криміналізувати незаконний перетин кордону (хоча і тоді просто так шмаляти порушників буде проблематично).
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691105 вiд 2024-05-20 20:56:13Немає такої ідеології - путінізм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691104 вiд 2024-05-20 20:55:49Соцреалізм темою бути не може. Соцреалізм - це художній стиль чи метод. Теми можуть бути такі: «Радищев едет из Ленинграда в Сталинград». «Буденный целует саблю после казни царской фамилии». «Вот кто сделал пробоину в „Челюскине“ и открыл каверны в Горьком!!» Ленинский огромный лоб». «Сталин поет в Горках „Сулико“. „Детство Плеханова и Стаханова“. „Якобы голод в Поволжье и на Украине“. „Мама Миши Ботвинника на торжественном приеме у гинеколога“. „У Крупской от коллективизации глаза полезли на лоб“. „Кривонос и паровоз кулаков везут в колхоз“. „Мир внимает Лемешеву и Козловскому“.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691103 вiд 2024-05-20 20:49:34Enot № 1691099 за такою логікою, рашка розпадеться коли там люди перестануть вірити в путінізм і велікую рассею.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691102 вiд 2024-05-20 20:41:57шукаю для знайомого 1-3 картини епохи СРСР, 1950-1970 роки совка, тема Соцреалізм. 100-300 євро. Може в кого є, або є адреса, контакти. Барахолки хтось відвідує?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691101 вiд 2024-05-20 18:43:14Тим часом, польський президент горює з того, що пан Роїсьєв враз із урядовою делегацією пішов по 3.143ді: Jestem głęboko poruszony wiadomością o tragicznej śmierci Prezydenta Iranu Pana Ebrahima Raisiego wraz z delegacją rządową, w katastrofie lotniczej.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691100 вiд 2024-05-20 18:26:23Переживаю за комп "ютер і оселю Вічного. Він же постійно і від усього блює ;). Так і клавіатуру спалити можна, а як блювотиння в ноутбук потрапить, то взагалі кінець всьому. Я вже не кажу про запах у квартирі. Вічний, чи ти за вікно блюєш? Who's Next
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691099 вiд 2024-05-20 18:19:55Запас міцності у нього такий що він може домінувати ще 500 років. Але проблема в ідеологічній поразці Заходу. Він стоїть перед ніггерми на колінах і просить вибачення. Проблема в голові. І це важливіше ніж авіаносці, ракети і танки. СРСР програв Холодну війну і розвалився тому що все його населення включно з партійною верхівкою перестав вірити в комунізм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691098 вiд 2024-05-20 18:15:21…Настает уж год десятый. Злые мавры торжествуют; А от войска дона Педро Налицо едва осталось Девятнадцать человек " (с) ---------- Причому більшість із них - на обсілфі ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691097 вiд 2024-05-20 18:00:12Захід має запас міцності, але курс, яким він йде, наближає його крах швидкими темпами.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691096 вiд 2024-05-20 17:55:07Захід домінував у світі останні років 500. Але тепер цьому настає кінець.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691095 вiд 2024-05-20 17:52:09Enot Усім пизда в історичній перспективі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691094 вiд 2024-05-20 17:45:38Заходу - пізда в історичній перспективі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691093 вiд 2024-05-20 17:27:49PEPSI (Merkury) № 1691091 вiд 2024-05-20 16:32:24 Толерастія це на Заході. А на глобальному Півдні це експансія, буря і натиск. І це одна з ознак цього процесу. Для глобального Півдня Ізраїль це те саме, що ПАР часів апартеїду, а отже має бути знищений.