🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1498.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691132 вiд 2024-05-21 08:25:30

Прияем ввел такое этот даун с Теслой..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691131 вiд 2024-05-21 08:22:52

Варто пояснити, що у випадку з підігрівом сидінь, власники BMW вже мають усі необхідні компоненти, але BMW просто додав програмний блок на їхній функціонал, за видалення якого покупці повинні заплатити.
https://www.epravda.com.ua/news/2022/07/13/689137/

Тобто, купил машину, а потом плати за програмное обеспечение, как за Офис и винду для ноутбука..

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691130 вiд 2024-05-21 08:15:56

Vichny
№ 1691129

Я люблю Аббу. Вони яскравим життям жили, таким, що рок зіркам багатьом ще срать і срать.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691129 вiд 2024-05-21 08:06:12

Абба-хуябба, складно зрозуміти поціновувачів тієї приторної слащавої хуйні

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691128 вiд 2024-05-21 02:01:31

Fozzey
№ 1691124

А що, хтось реально вважав, що у Ф'юрі, наприклад, є хоч крапля ромської крові? Ну отих класичних ромів - чорнявих темнооких, родом із Індії? Це ж зрозуміло, що тут плутанина понять, а з етнічної точки зору все нібито ясно більш-менш. Нє?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691127 вiд 2024-05-21 01:57:30

Коли вже ти, блядь, з'їбеш нахуй на пенсію з должнасті висірателя дибільної КВНсько-аншлаговської слащавої хуйні.

Яка в сраку пенсія в 25 років для воротаря? Пиздуй краще парасятам дай.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691126 вiд 2024-05-21 01:54:07

Доречі на пенсію може йти і Усик.
Він вже легенда. Всього досяг. Краще вже не буде.
Можна при житті ставити памятник і напис «Він завжди знаходив спосіб перемогти». Це правда. Унікум.

Карочє, всі на пенсію!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691125 вiд 2024-05-21 01:41:05

радує, шо Лунін проявив розум і на питання Анчелотті як він сприйме, якщо у фіналі у рамку стане Куртуа, відповів - нема проблем, все ок.
Лунін вже всі свої злети, ніштяки і визнання у Реалі і футболі отримав. Можна спокійно йти на пенсію третім воротарем.
Краше вже не буде, і краще вже нікуди. Ну, хіба що на ЕВРО 24 якось блисне.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691124 вiд 2024-05-21 01:38:46

2 Vichny
№ 1690868
З цим всі, кому було цікаво, ще після Снетча розібралися. Не роми вони. Не роми.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691123 вiд 2024-05-21 01:38:07

пробегавший
№ 1691115 вiд 2024-05-21 00:02:33

У тебе мабуть прізвище кацапське? Етнічні кацапи особливо полюбляють тематику гомосексуального смоктання хуйов, єблі в жопу і тому подобну пєдєрастичну хуйню, намагаючись використовувати всю цю гомосятіну у якості «аргументів».

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691122 вiд 2024-05-21 01:27:50

2 VVV
№ 1690964
Куртуа там так відстояв, що питання зняте. Стоятиме у фіналі.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691121 вiд 2024-05-21 01:21:46

2 PEPSI
№ 1691031
Та, для них війна - взагалі джекпот. Берегово, певно, святкує.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691120 вiд 2024-05-21 01:18:50

2 Valeriy
№ 1691043
Абба так лабала, що гай хитався.
Ось живий диско-фанк, зіграний ще наживо.
А не цейво.

? si=pajZzde1XNZa_bxc

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691119 вiд 2024-05-21 00:25:19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1691117
да, понятно шо це проект «вилами по воді».
сам факт.

ну і коли бурлєнія таких гівен відбувається то це теж не просто так, видно хтось на демографію звернув увагу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691118 вiд 2024-05-21 00:21:57

PEPSI (Merkury)
№ 1691114 вiд 2024-05-20 23:46:53

«Соцрєалізм - ето как рєалізм, только нємножко красівЄє».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691117 вiд 2024-05-21 00:17:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1691116 вiд 2024-05-21 00:05:00

Виглядає так, що цей законопроєкт вніс якийсь одинокий кавалок зеленого гівна на прізвище гривко, який і раніше вносив різну йобнуту законотворчу фуйню.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691116 вiд 2024-05-21 00:05:00

«В Верховной Раде предлагают ввести» демографический сбор "для бездетных и не многодетных.
1,5% от объекта налогообложения – для лиц, не имеющих детей;
1% от объекта налогообложения – для лиц, имеющих одного ребенка;
0,5% от объекта налогообложения – для лиц, имеющих двоих детей.
Плательщиками сбора являются все физические лица – резиденты Украины в возрасте от 21 до 58 лет "

а при есреср таку хуйню до 50 років платили …

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691115 вiд 2024-05-21 00:02:33

2LAZY
№ 1691113
Лейзік, прибери руки від клавіатури— не буде приводу жалкувати за тим що друкуєш. Ну звання двбба— ну таке, тобі не звикати. Але ж ти ще намагаєшся у всіх відсмоктати)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691114 вiд 2024-05-20 23:46:53

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1691104
Соцреалізм як напрямок, чи тема - таки існує.
Приблизно як у цих авторів:
- Столяренко П. К.
- ⁠Ф. З. Захаров.
- ⁠В. П. Цветкова.
- В. Бернадский,
- ⁠А. Сухоруких,
- ⁠Виктор Толочко.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691113 вiд 2024-05-20 23:15:17

пробегавший
№ 1691112

Фьто? Зеля - не президент, чи не діючий? Чи не держави? Кумедно смикаєшься, довбойоб-гівножер.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691112 вiд 2024-05-20 23:13:08

2LAZY
№ 1691111
)) мляяя. ) ну не треба бути таким жалюгидним) сцуко) Ти ж не на нараді у єрмака— можеш витягти язика з його дупи))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691111 вiд 2024-05-20 23:04:45

пробегавший
№ 1691110

Ну Зеля принаймні діючий президент держави, що воює, а Порох - взагалі хто на цей момент? До чого взагалі той жалюгідний мемасик з Порохом? В пику зелеботам? Дитячий садок.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691110 вiд 2024-05-20 22:46:55

2LAZY
№ 1691108
Двбб, а прокоментуй плз це:

https://t.me/TruthMinistry/3931

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691109 вiд 2024-05-20 22:34:05

От цікаво, якщо до О. привʼязати голосові повідомлення від допмсувачів. Багато погодиться на таке?)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691108 вiд 2024-05-20 21:56:11

Bobb
№ 1691069 вiд 2024-05-20 10:27:33

Мда, порохоботи канєшно дуже смішні та жалюгідні в своїй упоротості. Зовсім єбанулись зі своєю фанатичною любоввю до сивочолого гетьмана.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691107 вiд 2024-05-20 21:29:53

inguard (тутейший)
№ 1691088 вiд 2024-05-20 15:49:23

Vichny
Отета ти накидав музла. ДТ, канєшна крутяки, за всю кар "єру жодного провального альбому.

На 1914 йдеш 31.05?
--------------------------

Потужні чуваки, бачив їх вживу на парі опен-ейрів у попередньому житті.
Але, як на мене, вони так дохера нагружають, тож не думаю що сольник мені зайде. І так нагружающих речей про війну вистача…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691106 вiд 2024-05-20 21:01:26

Цікаво, який буде вирок у справі:

https://gordonua.com/ukr/news/localnews/dbr-zajavilo-pro-aresht-prikordonnika-jakij-mih-zastreliti-porushnika-kordonu-v-zakarpatti-1707671.html

Чи, як вже було сказано, треба криміналізувати незаконний перетин кордону (хоча і тоді просто так шмаляти порушників буде проблематично).

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691105 вiд 2024-05-20 20:56:13

Немає такої ідеології - путінізм.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691104 вiд 2024-05-20 20:55:49

Соцреалізм темою бути не може. Соцреалізм - це художній стиль чи метод. Теми можуть бути такі: «Радищев едет из Ленинграда в Сталинград». «Буденный целует саблю после казни царской фамилии». «Вот кто сделал пробоину в „Челюскине“ и открыл каверны в Горьком!!» Ленинский огромный лоб». «Сталин поет в Горках „Сулико“. „Детство Плеханова и Стаханова“. „Якобы голод в Поволжье и на Украине“. „Мама Миши Ботвинника на торжественном приеме у гинеколога“. „У Крупской от коллективизации глаза полезли на лоб“. „Кривонос и паровоз кулаков везут в колхоз“. „Мир внимает Лемешеву и Козловскому“.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691103 вiд 2024-05-20 20:49:34

Enot
№ 1691099
за такою логікою, рашка розпадеться коли там люди перестануть вірити в путінізм і велікую рассею.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691102 вiд 2024-05-20 20:41:57

шукаю для знайомого 1-3 картини епохи СРСР, 1950-1970 роки совка, тема Соцреалізм. 100-300 євро. Може в кого є, або є адреса, контакти. Барахолки хтось відвідує?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691101 вiд 2024-05-20 18:43:14

Тим часом, польський президент горює з того, що пан Роїсьєв враз із урядовою делегацією пішов по 3.143ді:

Jestem głęboko poruszony wiadomością o tragicznej śmierci Prezydenta Iranu Pana Ebrahima Raisiego wraz z delegacją rządową, w katastrofie lotniczej.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691100 вiд 2024-05-20 18:26:23

Переживаю за комп "ютер і оселю Вічного. Він же постійно і від усього блює ;). Так і клавіатуру спалити можна, а як блювотиння в ноутбук потрапить, то взагалі кінець всьому. Я вже не кажу про запах у квартирі. Вічний, чи ти за вікно блюєш?
Who's Next


Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691099 вiд 2024-05-20 18:19:55

Запас міцності у нього такий що він може домінувати ще 500 років. Але проблема в ідеологічній поразці Заходу. Він стоїть перед ніггерми на колінах і просить вибачення. Проблема в голові. І це важливіше ніж авіаносці, ракети і танки.
СРСР програв Холодну війну і розвалився тому що все його населення включно з партійною верхівкою перестав вірити в комунізм.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691098 вiд 2024-05-20 18:15:21

…Настает уж год десятый.
Злые мавры торжествуют;
А от войска дона Педро
Налицо едва осталось
Девятнадцать человек "
(с)
----------
Причому більшість із них - на обсілфі ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691097 вiд 2024-05-20 18:00:12

Захід має запас міцності, але курс, яким він йде, наближає його крах швидкими темпами.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691096 вiд 2024-05-20 17:55:07

Захід домінував у світі останні років 500.
Але тепер цьому настає кінець.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691095 вiд 2024-05-20 17:52:09

Enot

Усім пизда в історичній перспективі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691094 вiд 2024-05-20 17:45:38

Заходу - пізда в історичній перспективі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1691093 вiд 2024-05-20 17:27:49

PEPSI (Merkury)
№ 1691091 вiд 2024-05-20 16:32:24
Толерастія це на Заході. А на глобальному Півдні це експансія, буря і натиск. І це одна з ознак цього процесу. Для глобального Півдня Ізраїль це те саме, що ПАР часів апартеїду, а отже має бути знищений.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.