VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750416 вiд 2026-06-20 16:56:42А Венс пиздить, що не бачить доказів закриття. Штати завдяки пізділу перетворились на жалюгідних клоунів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750415 вiд 2026-06-20 16:35:32Сабалєнка вмовила суддю зупинити матч через дощ, що толком навіть не почався, при рахунку 4:6, 6:6 (1:3). Після перерви все може різко змінитись.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750414 вiд 2026-06-20 16:33:54пишуть що іран знову закрив Ормузьку протоку.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750413 вiд 2026-06-20 11:51:14подивився моменти, турків прям шкода просто не фарт.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750412 вiд 2026-06-20 11:37:44sk (acer chromebook) № 1750411 ще вчора ввечері подібне було від Чалого на Fb. очевидно, шо мета Навроцького зробити проблему Туску і його політсилі. І тут нас використовують рівно так же, як пів року тому це робив Орбан. Жодної країни сусіда з нормальними відносинами :(
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750411 вiд 2026-06-20 11:14:21правильно всі наші зробилиу безсмертного (вангую) є якісь медальки від лукашеску (він же там послом був)не хоче відмовлятись, і решту закликає не «віддавати»?ще раз доводить що ці побрякушки нічого не значатья тут пару раз постив цитату войновича з його «солдата чонкіна», коли генерал спочатку вручав медальку чонкіну, а потім відбирав мотивуючи тим що він «героем тільки прикидався» …
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750410 вiд 2026-06-20 10:59:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750409 сьогодні вранці, пока снідав, слухав на якомусь каналі Безсмертного, так от він сказав слушну річь, «треба припинити цей орденопад» тіпа істерика пройде, а відносини зіпсовані залишаться.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750409 вiд 2026-06-20 10:26:15Perfect Stranger№ 1750407Всі урядовці, політики та громадські діячі, яким було вручено польські державні (саме державні) нагороди, мають підтримати цей почин.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750408 вiд 2026-06-20 09:53:26LAZY № 1750404 вiд 2026-06-20 08:10:52 Тут не вистачає показника, який досить добре пояснює рахунок. xGoT - реальна якість того, що долетіло до воріт, і він у турків 0,59. Дуже неякісно і непідготовлено били, це зворотня сторона того, що проти автобуса потрібно частіше бити, але ці удари теж треба готувати, щоб кожен з них не був в середньому на 0,07 хG.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750407 вiд 2026-06-20 09:34:13Сибiгa I Будaнoв вiдмoвилися вiд пoльских нaгoрoд. Буданов: «Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну памьять та гідність.» Ексглава МЗС України Дмитро Кулеба нагадав, що фашистський лідер Беніто Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ досі є кавалерами ордену, якого президент Польщі Кароль Навроцький вирішив позбавити Володимира Зеленського. Пoляки сaмi сeбe ви*бaли…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750406 вiд 2026-06-20 08:23:54Для проведення Чемпіонату світу з футболу 2026 року всі 16 стадіонів у Сполучених Штатах, Мексиці та Канаді повинні мати ігрові поверхні з натуральної трави, щоб забезпечити стабільні та безпечні умови для змагань. [1] [2] ФІФА зобов'язала цей перехід, що вимагало від кількох арен, які зазвичай використовують синтетичний газон для ігор НФЛ, зазнати значних трансформацій для встановлення високоякісних полів з натуральної трави. [1] [3] Процес створення цих покриттів включав багаторічні дослідження експертів з газонів з Мічиганського державного університету та Університету Теннессі. [1] [2] Щоб пристосувати стадіони, які природно не обладнані для трави, дослідники розробили спеціалізовану техніку «дерен на пластику». [2] [3] Це передбачає вирощування дерну на килимах з пластикового волокна, які сприяють росту бічних коренів, що дозволяє збирати траву, транспортувати її в рефрижераторних вантажівках та встановлювати над дренажними та вентиляційними системами на аренах, що приймають матчі. [1] [2] [3] Залежно від клімату міста-господаря, на полях використовуються або трави холодного сезону, такі як суміш мятлика кентуккійського та райграсу багаторічного, або гібридна бермудська трава теплого сезону. [1] [2] [3] Цей масштабний проєкт був повністю профінансований ФІФА для забезпечення однорідного покриття професійного класу для всіх 104 матчів турніру.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750405 вiд 2026-06-20 08:11:512 Batyj№ 1750403Да, на крупних планах виглядали як якась пухнаста хуйня, не схожа на реальну живу траву.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750404 вiд 2026-06-20 08:10:52
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750403 вiд 2026-06-20 08:07:53а от мені просто цікаво, на американських стадіонах поля натуральні? А виглядають як штучні чи гібридні..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750402 вiд 2026-06-20 08:07:48Пиздець, це трагикомедія. Турки побили всі рекорди всіх часів по ударах по воротах, більше 60-ти за два матчі. І жодного гола.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750401 вiд 2026-06-20 07:36:52Гюлер нічого не показує за збірну..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750400 вiд 2026-06-20 06:51:56О, перша червона картка в історії за закриття рота рукою під час розмов на полі. Історичний матч :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750399 вiд 2026-06-20 02:06:14- - - - - - - - - -sk№ 1750396бля, ми себе позиціонуємо як іноваційну диджітальну державу. потрібно щоб парламент прийняв закон. жоден з чиновників, поки на офіційній посаді, не має приймати ніякі мідальки від інших дерав. все. підписдець! йдеш на пенсіію (політичну) - ок. можеш їздити - збирати «побрякушки»- - - - - - - - - -Якась чванлива вийобиста маячня. Ніби якийсь зумер-нігилист писав, який хоче «старий мір до основанья» разхуярити і усе таке. Між країнами має бути взаємоповага, усілякі ордени та медалі - це багатовікові традиції, а не просто цацки, які з пальцю висмоктали, тому якщо для традицій якоїсь держави важливі її «побрякушки» і вона бажає нагородити громадянина іншої держави чимось таким, то це треба сприймати з вдячністю і повагою. Це традиції, це етикет, це дипломатія. Як це - «не має приймати ніякі медальки»? Типу - «21 сторіччя, нахуя нам ваші залізяки»? Так? Це зневага. Таке нікому у світі не сподобається.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750398 вiд 2026-06-20 01:57:52у чорнобильській зоні шакали з'явилися, яких там ніколи не було..
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750397 вiд 2026-06-20 01:17:59sk (acer chromebook) № 1750393 ну я не фіхівець-орнітолог, важко сказати достеменно. В новині шо я скопипастив, там чітко написано, фахівці вважають шо через відновлену екосистему. Раніше ниже Хортиці Каховське море починалось, на км шиприною, край берега не видно було … Я пеліканів вживу бачив в гирлі Дніпра, там такі затоки-ерики за Збурьевим Кутом. Напевно зараз внизу Хортиці теж так. Хоча рибальство-охота зараз же заборонена? напевно і цей фактор відсутності долбоебів з мисливськими ружжами теж впливає.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750396 вiд 2026-06-20 01:05:25орден білого орла…бля. в черговий раз доводить що ті всі мєдальки придумані в часи царів-королів, щоб було що начепити на «вєнскій бал» чи інше збіговисько…щоб при вході в залу оголошували: граф-румянцев-задунайській, кавлєр ордіна ікатєріни і т. п…лінь рити фотки генералів в пд кореї з їх мідальками…якщо не сподобаєшся ин-у - розстріляє за 5 хв. мідальки не врятують…хз для чого європа продовжує цю «гру» з мідальками…ну ок. я ще розумію бритів. монархія, традиції… нехай там продовжують «серів» роздавати і якісь мідальки від короля-королеви…а країни єс що?бля, ми себе позиціонуємо як іноваційну диджітальну державу. потрібно щоб парламент прийняв закон. жоден з чиновників, поки на офіційній посаді, не має приймати ніякі мідальки від інших дерав. все. підписдець! йдеш на пенсіію (політичну) - ок. можеш їздити - збирати «побрякушки»
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750395 вiд 2026-06-20 00:58:03№ 1750393От і я про те саме
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750394 вiд 2026-06-20 00:56:56Lazy, а чим тобі так сподобались амереканські стадіони, просто цікаво, бо, что мені, як наче стадіони як стадіони :)
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750393 вiд 2026-06-20 00:53:202 Voxa№ 1750390якщо живність не чіпають - то вона собі спокійно живе і розмножується…мад'яр недавно відос показував одне з озер в сірій зоні. з дрона прямо видно скільки там риби розплодилось…я ще пригадую часи при розвалі совка… у нас під вікнами невелике озеро. там качки гніздились. в 5 ранку - хтось з миливської рушниці бах-бах! потім років 5 жодної качки на озері. знайомий десь в ті часи купив рушницю, ходив в найближчий ліс, полював зайців. казав що невеликого кабанчика підстрелив… ну бля…я його питав - на-хуй-я. він мені щось там рахував що кг м'яса на базарі ***, і він рушницею і зайцями вже її «відпрацював» …зараз такого немає… принаймні коло-києва… зайдеш в ліс - там прямо видно стежки натоптані звірями. скоріш за все лисиці, але й кабанчики бігають… ну там зайці чи ті птахи що бігають в степах у вас, не знаю як називаються… частенько можна побачити…до речі. до качок в кожній водоймі - вже всі звикли. а от коли лебеді «в дику» на озері з'являються - от це, поки що, в режимі «ахуйєтітєльно»але пригадую що колись був в миронівці у родичів. там на озерах тих білих лебедів, як у нас качок :) місцеві навіть увагу не звертають :)
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750392 вiд 2026-06-20 00:49:172 Voxa№ 1750391"А так то кожен баче шо хоче :)"Так отож: D
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750391 вiд 2026-06-20 00:41:36gross № 1750389 дві результативні помилки в пользу США + купа епізодів «по мєлочі». А так то кожен баче шо хоче :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750390 вiд 2026-06-20 00:37:35gross № 1750388 на Хортиці людей і так нема. Це взагалі то заповідна зона. Ну тут де станція, музей, там понятно, інтернат ще. А з плавневой, північної частини там ніколи нікого. А так то люди є, де вони ділись. Зараз на острові два «героя», два молодих диких кабана, бігають, людей не бояться. Повно відосів як вони шось просять чи отбирають у відпочиваючих.
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750389 вiд 2026-06-20 00:36:022 Voxa№ 1750387Мені здається ви якийсь не той матч дивитися.
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750388 вiд 2026-06-20 00:22:352 Voxa№ 1750356Є такий варіант, що не через те що водосховища немає, а через те, що людей там зараз немає, як в Чорнобилі
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750387 вiд 2026-06-19 23:53:46klirik № 1750385 та да :( не те шоб я так прям переживав за Австралію, але так внаглу. просто неприємно.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750386 вiд 2026-06-19 23:52:26а, не, вже не в льогку :(
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750385 вiд 2026-06-19 23:48:50Voxa№ 1750384Ну я б сказав що відверто підсужує, не соромлячись.Мабуть не хоче читати про себе черговий тупорилий ші-чний твіт від рудого хуєсоса
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750384 вiд 2026-06-19 23:46:16судейка так в льогку, не в напряг, підсвистує хазаєвам
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750383 вiд 2026-06-19 23:40:17Order bialego chujla.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750382 вiд 2026-06-19 23:27:52нехай іде лікувати власні комплекси десь у інше місце. Сирота напевно.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750381 вiд 2026-06-19 23:25:20«це мєрзость». В бан тварину.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750380 вiд 2026-06-19 23:23:12Ukrainian Ranger № 1750373 дмаю тобі теж не сподобається, коли неспровоковано якийсь зальотний покидьок буде називати твоїх батьків останніми словами.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750379 вiд 2026-06-19 23:22:56О, ні. Кацапи ще одного йобнутого спистили з прив'язі. Це - кацапська карта. Витягають приховані тузи із жопи.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750378 вiд 2026-06-19 23:22:45Запитання є тільки одне - чому ти такий смердючий пєтушара та звірячий мізогін. Позднякова дивишся, чмо підкацапне? Нє, це вже два запитання.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750377 вiд 2026-06-19 23:16:32Ukrainian Ranger № 1750373 полистай сторінку-дві назад, там тобі запитання. Пора одному покидьку вказати на двері.