Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691012 вiд 2024-05-19 23:54:39дійсно є відос якогось новиного каналу, як дава штима їдуть пішки в тумані по якомусь пагорбу, видно шукають зиклий гелік :) цирк
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691011 вiд 2024-05-19 23:41:08пробегавший № 1691004 ---- Проблема не в твоїй особистій перцепції Єрмака, а в його реальних функціях, впливі і здатностях. https://www.washingtonpost.com/world/2024/05/18/andriy-yermak-power-chief-ukraine/
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691010 вiд 2024-05-19 23:39:21 Послухай цю чудову музику і йди нах відпочивай. ----------------------------------------------- Я тут розважаюсь, а розважаючись відпочиваю. Неважливо які неправильні дії хто десь в який сфері робить, але я реагую на це в межах своєї компетенції. В багатьох суперечках тут не приймаю участь. Це коли не маю на те відповідних знань або досвіду.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691009 вiд 2024-05-19 23:33:35 Vichny № 1690998 вiд 2024-05-19 22:53:32 Правильне формулювання того, шо ти намагався сказати, мало б бути таким чином - who WILL be next. ---------------------------------------------- Як філолог філологу - ти правий тут та й також з вживанням конструкції would be next.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691008 вiд 2024-05-19 23:28:02Валера, ну і тобі робить нєхуй, як займатися вчителюванням англійської мови? Ну що це таке? Насправді ти мав би витрачати свою енергію і ставити удари криволапим гравцям Динамо Київ та менш розкрученим командам столичного регіону. Hadn't You? Послухай цю чудову музику і йди нах відпочивай.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691007 вiд 2024-05-19 23:20:19olma № 1690989 вiд 2024-05-19 22:12:57 Роберт Фіцо, Ібрагім Раїсі… Who is the next. ------------------------------------------------- З першого-другого класу начальної школи деякі речові обороти сидять в голові … Who is on duty today …і таке інше. ТУТ без артікля the треба казати Who is next.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691006 вiд 2024-05-19 23:06:28A United States Air Force C-17 landed in Baku, Azerbaijan for the first time in over a year. Very suspect timing after the crash of Iranian President Raisi’s helicopter which had just left Azerbaijan.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691005 вiд 2024-05-19 23:03:34Batyj № 1691003 На Гуглі забанили?
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691004 вiд 2024-05-19 23:03:212olma № 1690999 Ну ти і видав… дипломатія від єрмака, як на мою думку— це майже мем. З негативним контекстом
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691003 вiд 2024-05-19 23:02:35Расскажи лучче нам про цыган..
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691002 вiд 2024-05-19 23:00:29Непогано щоб конспірологічні версії до орбана донесли) правда це чи брехня— не важливо. Підсвідомість потім буде видавати сигнали
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691001 вiд 2024-05-19 22:58:01olma № 1691000 Сорі, впадло дивитися 6+ хвилин якоїсь хуйні з невідомими мені людьми))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1691000 вiд 2024-05-19 22:56:032 Vichny, Ось тут я розумію кожну фразу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690999 вiд 2024-05-19 22:53:49На місці Зеленського, я би послав зараз Єрмака по Європах-Канадах з проєктом зробити з Білгородщини і Вороніжчини буферну зону. Це все висить в повітрі, і вони щось роблять.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690998 вiд 2024-05-19 22:53:32Правильне формулювання того, шо ти намагався сказати, мало б бути таким чином - who WILL be next.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690997 вiд 2024-05-19 22:51:14Who would be next))))) Ще й поправляє))) Пздц, Батий, твої знання англійської мови такі ж хуйові, як і в багатьох інших сферах, які за межами твоєї реальної експертизи. would be next має сенс вживати, якщо до того є зворот в минулому часі. I was hoping khuilo would be next, або I knew orban would be next або I was wrong thinking that travellers would be next. А от who would be next, в контексті того шо ти намагаєшся сказати - хуйня повна. Who would be next = хто був би наступним. Не має сенсу само по собі, без попередньої словесної конструкції
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690996 вiд 2024-05-19 22:41:432 PEPSI Як тобі така музика? &list=RDsTcHbELHYCk&start_radio=1
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690995 вiд 2024-05-19 22:40:04Batyj № 1690991 --- right!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690994 вiд 2024-05-19 22:36:30еврейцы, думаю, выдают желаемое за действмтельное. 3 вертола летело, 2 вернулись на базу, не помогли треьему с президентом? Не может быть. Сигнал бедствия пошел еще с территории азербайджана, нахичевань, а экипаж вышел на связь уже с территории ирана. Про жертвы не докладывалось..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690993 вiд 2024-05-19 22:33:04Циган в прекрасній формі. Просто розривав захист Валенсії сьогодні (гру подивився лише фрагментами, але і цього вистачило).
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690992 вiд 2024-05-19 22:31:27Про преза Іоана, думаю, все ясно Ладно знайти не можуть. Але ж «мобілки» не розрядились? Тобто вже б хтось з місця весточку б передав…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690991 вiд 2024-05-19 22:24:05я бы сказал: who would be next?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690990 вiд 2024-05-19 22:20:05Ну все, я понял наш двоичный -цыган..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690989 вiд 2024-05-19 22:12:57Роберт Фіцо, Ібрагім Раїсі… Who is the next.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690988 вiд 2024-05-19 22:08:20пробегавший № 1690982 У мене такі ж відчуття, тільки не встиг написати. З цього випливає, що, ймовірно, слід очікувати й надалі випадків несподіваних сприятливих збігів обставин. Найімовірніше, це робота спецслужб Моссад або MI-6.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690987 вiд 2024-05-19 22:03:14так фіцо здається вижило? хиба ні?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690986 вiд 2024-05-19 21:58:25повірю лише якщо завтра Орбану стане погано.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690985 вiд 2024-05-19 21:54:562VVV № 1690983 Президент ірану— це як мєдвєдєв був прпиздентом на росії. Тільки у іранців в ролі хуйла— іранський гундяєв
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690984 вiд 2024-05-19 21:53:30VVV № 1690983 Ось «Інформація для роздумів»: -------------- Россия в лице президента Ирана Эбрахими Раиси сегодня (вероятно) потеряла своего верного лоббиста в Иране. Никто так не продвигал интересы Кремля, как этот мулла. Сотрудничество России и Ирана только его заслуга. Раиси-Солеймани — Аль-Кудс-русская партия. Москва последовательно теряет своих сторонников. @russicatrend -------------------- Мнение Карим Саджадпур, старшего научного сотрудника Карнеги Эндоу в посте (https://x.com/ksadjadpour/status/1792229945009143995) на X: "Смерть Эбрагима Раиси создаст кризис преемственности в Иране. Он и Моджтаба Хаменеи — единственные претенденты на замену 85-летнего Верховного лидера аятоллы Хаменеи (отца Моджтабы). В конспиративной политической культуре Ирана мало кто поверит, что смерть Раиси была случайной. Назначение Моджтабы Хаменеи на пост Верховного лидера может спровоцировать народные волнения. Отсутствие у него легитимности и популярности означает, что он будет полностью полагаться на Стражей исламской революции в поддержании порядка. Это может ускорить переход режима к военному правлению или его потенциальный крах. "
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690983 вiд 2024-05-19 21:45:01так а чого кажуть, що той президент ірану - хуйня, яка ні на що особливо не впливає?
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690982 вiд 2024-05-19 21:39:58Ги, з тг Шарпа, as is (про перше навіть ніде не бачив) ? Що наразі відомо про катастрофу гвинтокрила з президентом Ірану. ЗМІ, які поширювали інформацію про те, що президент Ірану вижив, видалили свої публікації. Пошуки призупинили через сильний туман. ? Очевидно, що хтось розсилає «чорні мітки». Таких збігів у житті просто не буває. Три «спроби» (поки що) за 2 тижні – Бін Салман (тепер ясно – не фейк), Фіцо, Раїсі. Усі троє так чи інакше сприяють Росії чи намагаються бути «нейтральними». Зв'язок мотивів очевидний. Послання також очевидне і дуже просте - не потрібно підтримувати «неправильний бік історії». ? ♂️ Промисел Божий? Я нівроку не віруючий і не конспіролог, але якось кучно пішло.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690981 вiд 2024-05-19 21:38:44Геть (Геть) № 1690976 Який військовий виш ця тупа піхва закінчила? Вона не така вже і тупа, озвучує публічно неприємні речі про які говорять у війську та суспільстві. Заробляє на цьому політичний капітал. «Жоден генерал не покараний…», є таке, лише переводять, іноді навіть з підвищенням бо така логіка військової кар'єри. «Генеральські фракції продовжують гробити наше майбутнє…», є таке, відношення генералів до солдата, навчання та забезпечення призвело до відсутності бажаючих приєднуватись до війська. «Галушкін завалив оборону Харківщини», його за це і зняли на третій день оборони і лише через місяць після призначення. По Содолю кажуть обережно «Колишній командувач морської піхоти Содоль (а нині вже командувач Обʼєднаних сил) під час підготовки до операції не вжив заходів для належного забезпечення сил човнами та засобами РЕБ. Майже усі РЕБи та човни туди постачали волонтери та окремі місцеві ради. Ну а на паперах, звісно, усе було із надлишком.»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690980 вiд 2024-05-19 21:30:35Чекаємо на офіційне повідомлення від іранського агенства Сінхуа.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690979 вiд 2024-05-19 21:23:16Ще один кадр від шановних американських друзів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690978 вiд 2024-05-19 21:20:16«Маргіналізовані популяції»? Так воно ж саме належить до маргіналізованої популяції політичних мандавошок.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690977 вiд 2024-05-19 21:12:48Що нам каде укрвікі: "Вищу освіту здобула в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця (Медичний факультет № 1, спеціальність «Лікувальна справа») та має диплом із відзнакою. В університеті також пройшла військову кафедру[en] й отримала офіцерське звання. У 2011 році продовжила навчання в інтернатурі Української військово-медичної академії (спеціальність «Внутрішні хвороби»), де також закінчила 3-х місячні курси перекваліфікації (спеціалізація «Загальна практика – сімейна медицина») та Міжнародну програму лідерства Державного департаменту США «Охорона здоров'я та маргіналізовані популяції» (спеціалізація «Організація і управління охороною здоров'я»). "
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690976 вiд 2024-05-19 21:10:16klirik № 1690966 вiд 2024-05-19 20:13:43 Який військовий виш ця тупа піхва закінчила?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690975 вiд 2024-05-19 21:08:55VVV № 1690968 вiд 2024-05-19 20:21:55 ⚡️Президент Ірану Раїсі не вижив після аварії свого гелікоптера, — 12-й канал Ізраїлю ----- Той день, коли фраза раїсся впєрдє заграла новими барвами.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690974 вiд 2024-05-19 20:36:00Vichny № 1690973 вiд 2024-05-19 20:31:06 Хай їбуться між собою в рот, як тут зауважував один з дописувачів -------------------------------------------- Якщо прибрати обсценну лексіку, то можна сказати що Вічний за позу 69 між ними.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690973 вiд 2024-05-19 20:31:06Хай їбуться між собою в рот, як тут зауважував один з дописувачів