Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690972 вiд 2024-05-19 20:29:11 Voxa (м. Запоріжжя) № 1690970 вiд 2024-05-19 20:23:03 Там туман густий і горно-лісиста місцевість.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690971 вiд 2024-05-19 20:29:02 Voxa (м. Запоріжжя) № 1690970 вiд 2024-05-19 20:23:03 «Трое спасателей, которые пошли искать Раиси, тоже пропали без вести.» -------------------------------------- В горах треба вішати на шию дзвіночки, як це роблять з альпійськими коровами …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690970 вiд 2024-05-19 20:23:03«Трое спасателей, которые пошли искать Раиси, тоже пропали без вести.» пішки? а не НПСК?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690969 вiд 2024-05-19 20:22:24klirik № 1690966 вiд 2024-05-19 20:13:43 Безугла - це наша власна валькірія, яка до того ж не лише літає, а ще й зверху сере.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690968 вiд 2024-05-19 20:21:55⚡️Президент Ірану Раїсі не вижив після аварії свого гелікоптера, — 12-й канал Ізраїлю от їм чомусь вірю.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690967 вiд 2024-05-19 20:18:06EPSI (Merkury) № 1690963 вiд 2024-05-19 19:58:47 Batyj № 1690956 Як гарно ти взїбнув цього слащавого оболонця :-) ------------------------------------------------- Він хто завгодно, тільки жодного разу не слащавий. Я б його характеризував як філолога-початківця, який поки що знайшов для себе одне слово чоловічої статі (в переносному та й прямому сенсі) від якого він вигадує всі свої нові слова.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690966 вiд 2024-05-19 20:13:43Мар'яна Безугла: Повернулася з фронту. Новий керівник фронтом генерал Содоль - злочинець. Сирський дозволив йому поставити «своїх»: Галушкіна, Соколова, Луценка. Не за навиками, а за належністю до генеральскої фракції Содоля. Галушкін завалив оборону Харківщини. Добилася його заміни. Тепер тут Драпатий. Після цього Содоль намагався мене блокувати по всьому фронту. Соколов має кримінальне провадження по Чонгару і зараз відповідальний за ділянку фронту. Луценко пропустив прорив Очеретиного на Покровськ і не покараний. Жоден генерал не покараний ні при Залужному, ні при Сирському. Вони «спливають» знову і знову. Нічого не помінялося. Генеральські фракції продовжують гробити наше майбутнє. І Сирський - частина процесу. Він не може вийти за рамки. Я бачу спроби, але. Але! Прошу і закликаю зараз бригади триматися. Ви знаєте, як воювати, ви вмієте. Подолаємо. І внутрішню армійську гниль, і росіян. Зараз гартується історія. Втримайте. Не мовчатиму. Тільки факти. Олександре Станіславовичу, last call. P. S. Коментарів під цим постом не буде.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690965 вiд 2024-05-19 20:11:39А чи дозволяється воротареві фізично зменшувати площу воріт, щоб завадити м "ячеві потрапити до сітки …три хвилини назад Мордашвілі повис на поперечині воріт, так що та прогнулася по центру приблизно на 5-6 см.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690964 вiд 2024-05-19 20:09:17прикольно Анчелотті з Луніним вчиняє. Куртуа відстояв на нуль матчі з лівими наразі командами, які перебувають у хуйовій формі. на Вільяреал, який біжить і заває ставить Луніна. типу логічно, бо українець у формі, але папа Карло 100% хоче Куртуа на фінал ЛЧ. вболівальники і сам Лунін будуть від цього, м'яко кажучи, не у захваті. Тож дід після красивих нулів від бельгійця і потенційно пропущених Луніним голів (голу) від валенсійців буде чесати про нев'єбєнність Куртуа. Бельгієць вже постійно свистить, що він у кращій формі ніж будь-коли, хоча ніхуя ще не працював у тих матчах, у яких його ставили. Принаймні на це скидається.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690963 вiд 2024-05-19 19:58:47Batyj № 1690956 Як гарно ти взїбнув цього слащавого оболонця :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690962 вiд 2024-05-19 19:40:40Batyj № 1690956 вiд 2024-05-19 19:19:55 Та нахуй ти потрібен мені щоб саме до тебе дойобуватись :)) Просто твої «авторитетні» заяви в тих речах, де не шариш, смішать. Є багато речей де шариш, то зрозуміло. Ну не можна бути експертом у всьому :))
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690961 вiд 2024-05-19 19:39:49Повідомлять що наші потопили не ковровець, а набагато ціннішу бляшанку - малий ракетний корабель «Циклон», що є носієм «калібру»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690960 вiд 2024-05-19 19:37:13Чого той през полетів у територію, яку називають «західний Азербайджан»? Іранці випускають мільйон шахедів на рік, певно в них є з нічним баченням якісь БПЛА. Хай шукають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690959 вiд 2024-05-19 19:30:48klirik № 1690954 — СИРЕНЕВЫЙ ТУМАН Музыка Яна Сашина Слова Михаила Матусовского Сиреневый туман над нами проплывает. Над тамбуром горит полночная звезда. Кондуктор не спешит, кондуктор понимает, Что с девушкою я прощаюсь навсегда.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690958 вiд 2024-05-19 19:24:38olma № 1690952 вiд 2024-05-19 18:57:41 Ізабелла Кобєлєва - це явно жінка легкої поведінки.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690957 вiд 2024-05-19 19:23:04olma № 1690953 вiд 2024-05-19 19:08:28 Пишуть, на всіх іранських телеканалах транслюють молитви за президента - майже як у кацапів лєбєдіноє озєро (хоча до цього справа ще не дійшла).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690956 вiд 2024-05-19 19:19:55А какой ты смешеной в постоянных попытках какогото хуя до меня доебаться, даже не представляешь.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690955 вiд 2024-05-19 19:13:45Батий, ти іноді смішний у своєму невігластві і небажанні визнати що є у світі речі, в яких ти не шариш))
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690954 вiд 2024-05-19 19:13:10Ні, бо там вже темно, дощ і туман
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690953 вiд 2024-05-19 19:08:28Так що там іранці, знайшли свого преза?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690952 вiд 2024-05-19 18:57:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690931 ----- Ізабелла Коблево в тетрапак 1 літр. Вінтаж 2024 ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690951 вiд 2024-05-19 18:50:28 І що ж так такого блядь «неякісного»? Окрім бажання попердіти як сноб, який жере виключно у мішленовських рестораціях? бажання попердіти. -------------------------------------------- Все як раз навпаки, бо попердіти треба ходити в туалет в будь яких «рестораціях», а не в залі, як до цього закликаєш ти.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690950 вiд 2024-05-19 18:45:55 Шапка Усика з поліського вовка. Напевно. Але це неточно. :-) ----------------------------------- Підсудна справа … цей різновид білого з чорними плямами поліського вовка занесений в червону книгу. На нього ще кажуть чупакабра. Кого будем за цей злочин садити? Спонсорів?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690949 вiд 2024-05-19 18:41:27Valeriy № 1690944 вiд 2024-05-19 18:18:34 Однoї i тoї ж oчiкувaнoї неякoстi? … І що ж так такого блядь «неякісного»? Окрім бажання попердіти як сноб, який жере виключно у мішленовських рестораціях?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690948 вiд 2024-05-19 18:39:03Шапка Усика з поліського вовка. Напевно. Але це неточно. :-)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690947 вiд 2024-05-19 18:35:00зіну дивився часто як він в арс перейшов… потім травми… і якось все пішло «не так» мені здавалось що коли він на полі команда більше пропускала ніж забивала. як тільки він стабільно на лавці почав сидіти - команда почала стабільно вигравати челсі з центру забили…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690946 вiд 2024-05-19 18:24:52Є Зінченко сьогодні на полі, чи немає його, вже не впливає ні на що, бо Ман. Сіті вже веде 2-0.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690945 вiд 2024-05-19 18:21:12Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1690943 вiд 2024-05-19 18:17:47 Зiнчeнкo нa лaвi… трeбa щoб Aрс нe вигрaв… щoб пoтiм нe п***ли щo нe вигрaли зoлoтo бo тaм дeсь Зiнчeнкo пoмилився кoлись… ------------------------------------ Все одно Зінченко як лівий оборонець заслабкий. За Арсенал не вболіваю (як і за Ман. Сіті) , але хай сидить.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690944 вiд 2024-05-19 18:18:34Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1690942 вiд 2024-05-19 18:15:22 sk (Samsung galaxy) № 1690936 Тe щo ти oписуєш - цe Мaкдoнaльдс. Тaк в любу пoгoду i нeгoду тaм будe чiзбургeр oднoї i тoї ж oчiкувaнoї якoстi :) ------------------------------------------------ Однoї i тoї ж oчiкувaнoї неякoстi?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690943 вiд 2024-05-19 18:17:47Зiнчeнкo нa лaвi… трeбa щoб Aрс нe вигрaв… щoб пoтiм нe п***ли щo нe вигрaли зoлoтo бo тaм дeсь Зiнчeнкo пoмилився кoлись…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690942 вiд 2024-05-19 18:15:22sk (Samsung galaxy) № 1690936 всe зaлeжить щo рoзумiти пiд «найкраще вино за всю історію». Тe щo ти oписуєш - цe Мaкдoнaльдс. Тaк в любу пoгoду i нeгoду тaм будe чiзбургeр oднoї i тoї ж oчiкувaнoї якoстi :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690941 вiд 2024-05-19 18:14:18sk (Samsung galaxy) № 1690940 вiд 2024-05-19 18:04:32 Valeriy № 1690938 ага. можна ще подискутувати про те що кінська повозка в яких людей возили 150 років назад була комфортніше за б-кий сучасний авто а запах гівна з жопи коняки що тебе везла - вбивав б-кий вірус наповал. і люди не хворіли… нєтошосічас… ------------------------------------------------ Правильно мислиш …тому і цінились екіпажи з великою кількістю коней і статусно було проїхатись мінімум шістьма конями, бо чим більше їх жоп, тим більше безпечніша була поїздка, бо бактерії вмирали прямо на льоту, а віруси навіть і не наважувались підлітали до таких екіпажів … от тому про ковід ніхто тоді і не чув, бо його і не було.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690940 вiд 2024-05-19 18:04:32Valeriy № 1690938 ага. можна ще подискутувати про те що кінська повозка в яких людей возили 150 років назад була комфортніше за б-кий сучасний авто а запах гівна з жопи коняки що тебе везла - вбивав б-кий вірус наповал. і люди не хворіли… нєтошосічас…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690939 вiд 2024-05-19 18:01:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690937 вiд 2024-05-19 17:54:25 Valeriy № 1690928 вiд 2024-05-19 17:19:10 Спонсори сказали Усику, що це мексиканський тушкан, але обманули і видали йому набагато болєє ценний мє. -------------------------------------------------- Пепсі був в числі цих спонсорів? Але на фото шапка виглядає «знаменіто».
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690938 вiд 2024-05-19 17:59:47… не вистачає «грибка» на винограді- підкинули. температурні режими - з точністю до десятих градуса… ну і завжди хтось пийде і скаже що от в часи коли виноград чавили голими ногами - він був смачнішим :) ---------------------------------------------------- Вино було тоді смачнішим, бо грибок не треба було штучно підкидати, а лише натуральним способом отримувати з ніг давильщиків винограду. І чим більше різновидів ціх грибків було на стопах давильщиків, тим якіснішим було вино. Але лише справжні знавці могли відрізнити з привкусом якого грибка є те чи інше вино …пересічним було достатньо просто так напитись, щоб дійти до кондиції.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690937 вiд 2024-05-19 17:54:25Valeriy № 1690928 вiд 2024-05-19 17:19:10 Спонсори сказали Усику, що це мексиканський тушкан, але обманули і видали йому набагато болєє ценний мє.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690936 вiд 2024-05-19 17:46:45до речі. гарна дискусія про вино правда, розповіді про нюанси різних типів вин, часто виглядають як роздуми просунутих шахістів про нюанси, наприклад, іспанської партії після 15го ходу… в той час як 90% пишаються тим що знають на пам-ять як ходять фігури (із них 50% не відрізнять пепсі від кокли в сліпому тесті) :) -------- з приводу того що зараз ми п-ємо найкраще вино за всю історію. взагалі як можна сперечатись? все рівно казати що курку, яку селянин забивав 100 років назад у себе у дроврі була м-якішою, сочнішою і т. п. від бройлеру що продається в супермаркетах я колись слухав довгі лекції про вино. годин 10+. почав з цікаовсті а потім не міг зупинитись. там теж одне з питань було про якість. 100 років назад, прийшов час збирати вино (день збору +- на око (чи зуб). пішли вручну збирати. велику плантацію потрібно збирати 2 тижні. там дощ пішов по ходу справи, змив із шкурки той «грибок» що виноград у вино переробляє потім в процесі, коли потрібно сусло витримувати при низькій температурі - хуяк, жара на вулиці і всі стадії виробництва - на око-зуб визначення коли переходити на наступний етап… зараз купа «хімії». все виміряно до сотих долей %, машини зібрали вино за день. не вистачає «грибка» на винограді- підкинули. температурні режими - з точністю до десятих градуса… ну і завжди хтось пийде і скаже що от в часи коли виноград чавили голими ногами - він був смачнішим :) (в прикуску з морозивом по 20 коп)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690935 вiд 2024-05-19 17:46:14Щодо іранського гелікоптера пишуть, що там ще й міністр закордонних справ був на борту, і справді летіли з Азербайджану, де разом із Алієвтм відкривали якусь дамбу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690934 вiд 2024-05-19 17:45:22В ворота Вереса поставили два пенальті … Олександрія два і забила, але не виграла. Суддя не допрацював … ліньтюх.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690933 вiд 2024-05-19 17:41:03+№ 1690931 Це щоб об'єднати тему бою з попередньою винною темою (тобто не те щоб тема у чомусь винна, але вона про вино ;)) грн