🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1502.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690972 вiд 2024-05-19 20:29:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1690970 вiд 2024-05-19 20:23:03
Там туман густий і горно-лісиста місцевість.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690971 вiд 2024-05-19 20:29:02

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1690970 вiд 2024-05-19 20:23:03

«Трое спасателей, которые пошли искать Раиси, тоже пропали без вести.»
--------------------------------------
В горах треба вішати на шию дзвіночки, як це роблять з альпійськими коровами …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690970 вiд 2024-05-19 20:23:03

«Трое спасателей, которые пошли искать Раиси, тоже пропали без вести.»

пішки? а не НПСК?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690969 вiд 2024-05-19 20:22:24

klirik
№ 1690966 вiд 2024-05-19 20:13:43

Безугла - це наша власна валькірія, яка до того ж не лише літає, а ще й зверху сере.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690968 вiд 2024-05-19 20:21:55

⚡️Президент Ірану Раїсі не вижив після аварії свого гелікоптера, — 12-й канал Ізраїлю

от їм чомусь вірю.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690967 вiд 2024-05-19 20:18:06

EPSI (Merkury)
№ 1690963 вiд 2024-05-19 19:58:47

Batyj
№ 1690956
Як гарно ти взїбнув цього слащавого оболонця :-)
-------------------------------------------------
Він хто завгодно, тільки жодного разу не слащавий.
Я б його характеризував як філолога-початківця, який поки що знайшов для себе одне слово чоловічої статі (в переносному та й прямому сенсі) від якого він вигадує всі свої нові слова.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690966 вiд 2024-05-19 20:13:43

Мар'яна Безугла:

Повернулася з фронту.
Новий керівник фронтом генерал Содоль - злочинець. Сирський дозволив йому поставити «своїх»: Галушкіна, Соколова, Луценка. Не за навиками, а за належністю до генеральскої фракції Содоля.
Галушкін завалив оборону Харківщини. Добилася його заміни. Тепер тут Драпатий. Після цього Содоль намагався мене блокувати по всьому фронту.
Соколов має кримінальне провадження по Чонгару і зараз відповідальний за ділянку фронту.
Луценко пропустив прорив Очеретиного на Покровськ і не покараний.

Жоден генерал не покараний ні при Залужному, ні при Сирському. Вони «спливають» знову і знову. Нічого не помінялося. Генеральські фракції продовжують гробити наше майбутнє. І Сирський - частина процесу. Він не може вийти за рамки. Я бачу спроби, але.

Але! Прошу і закликаю зараз бригади триматися. Ви знаєте, як воювати, ви вмієте. Подолаємо. І внутрішню армійську гниль, і росіян. Зараз гартується історія. Втримайте.

Не мовчатиму. Тільки факти.
Олександре Станіславовичу, last call.

P. S. Коментарів під цим постом не буде.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690965 вiд 2024-05-19 20:11:39

А чи дозволяється воротареві фізично зменшувати площу воріт, щоб завадити м "ячеві потрапити до сітки …три хвилини назад Мордашвілі повис на поперечині воріт, так що та прогнулася по центру приблизно на 5-6 см.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690964 вiд 2024-05-19 20:09:17

прикольно Анчелотті з Луніним вчиняє. Куртуа відстояв на нуль матчі з лівими наразі командами, які перебувають у хуйовій формі. на Вільяреал, який біжить і заває ставить Луніна. типу логічно, бо українець у формі, але папа Карло 100% хоче Куртуа на фінал ЛЧ. вболівальники і сам Лунін будуть від цього, м'яко кажучи, не у захваті. Тож дід після красивих нулів від бельгійця і потенційно пропущених Луніним голів (голу) від валенсійців буде чесати про нев'єбєнність Куртуа. Бельгієць вже постійно свистить, що він у кращій формі ніж будь-коли, хоча ніхуя ще не працював у тих матчах, у яких його ставили. Принаймні на це скидається.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690963 вiд 2024-05-19 19:58:47

Batyj
№ 1690956
Як гарно ти взїбнув цього слащавого оболонця :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690962 вiд 2024-05-19 19:40:40

Batyj
№ 1690956 вiд 2024-05-19 19:19:55

Та нахуй ти потрібен мені щоб саме до тебе дойобуватись :)) Просто твої «авторитетні» заяви в тих речах, де не шариш, смішать. Є багато речей де шариш, то зрозуміло. Ну не можна бути експертом у всьому :))

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690961 вiд 2024-05-19 19:39:49

Повідомлять що наші потопили не ковровець, а набагато ціннішу бляшанку - малий ракетний корабель «Циклон», що є носієм «калібру»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690960 вiд 2024-05-19 19:37:13

Чого той през полетів у територію, яку називають «західний Азербайджан»?
Іранці випускають мільйон шахедів на рік, певно в них є з нічним баченням якісь БПЛА. Хай шукають.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690959 вiд 2024-05-19 19:30:48

klirik
№ 1690954

СИРЕНЕВЫЙ ТУМАН

Музыка Яна Сашина
Слова Михаила Матусовского

Сиреневый туман над нами проплывает.
Над тамбуром горит полночная звезда.
Кондуктор не спешит, кондуктор понимает,
Что с девушкою я прощаюсь навсегда.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690958 вiд 2024-05-19 19:24:38

olma
№ 1690952 вiд 2024-05-19 18:57:41

Ізабелла Кобєлєва - це явно жінка легкої поведінки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690957 вiд 2024-05-19 19:23:04

olma
№ 1690953 вiд 2024-05-19 19:08:28

Пишуть, на всіх іранських телеканалах транслюють молитви за президента - майже як у кацапів лєбєдіноє озєро (хоча до цього справа ще не дійшла).

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690956 вiд 2024-05-19 19:19:55

А какой ты смешеной в постоянных попытках какогото хуя до меня доебаться, даже не представляешь.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690955 вiд 2024-05-19 19:13:45

Батий, ти іноді смішний у своєму невігластві і небажанні визнати що є у світі речі, в яких ти не шариш))

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690954 вiд 2024-05-19 19:13:10

Ні, бо там вже темно, дощ і туман

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690953 вiд 2024-05-19 19:08:28

Так що там іранці, знайшли свого преза?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690952 вiд 2024-05-19 18:57:41

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690931
-----
Ізабелла Коблево в тетрапак 1 літр. Вінтаж 2024 ;)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690951 вiд 2024-05-19 18:50:28

І що ж так такого блядь «неякісного»? Окрім бажання попердіти як сноб, який жере виключно у мішленовських рестораціях? бажання попердіти.
--------------------------------------------
Все як раз навпаки, бо попердіти треба ходити в туалет в будь яких «рестораціях», а не в залі, як до цього закликаєш ти.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690950 вiд 2024-05-19 18:45:55

Шапка Усика з поліського вовка. Напевно.
Але це неточно. :-)
-----------------------------------
Підсудна справа … цей різновид білого з чорними плямами поліського вовка занесений в червону книгу. На нього ще кажуть чупакабра.
Кого будем за цей злочин садити? Спонсорів?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690949 вiд 2024-05-19 18:41:27

Valeriy
№ 1690944 вiд 2024-05-19 18:18:34

Однoї i тoї ж oчiкувaнoї неякoстi?

І що ж так такого блядь «неякісного»? Окрім бажання попердіти як сноб, який жере виключно у мішленовських рестораціях?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690948 вiд 2024-05-19 18:39:03

Шапка Усика з поліського вовка. Напевно.
Але це неточно. :-)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690947 вiд 2024-05-19 18:35:00

зіну дивився часто як він в арс перейшов… потім травми… і якось все пішло «не так»
мені здавалось що коли він на полі команда більше пропускала ніж забивала. як тільки він стабільно на лавці почав сидіти - команда почала стабільно вигравати
челсі з центру забили…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690946 вiд 2024-05-19 18:24:52

Є Зінченко сьогодні на полі, чи немає його, вже не впливає ні на що, бо Ман. Сіті вже веде 2-0.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690945 вiд 2024-05-19 18:21:12

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1690943 вiд 2024-05-19 18:17:47

Зiнчeнкo нa лaвi… трeбa щoб Aрс нe вигрaв… щoб пoтiм нe п***ли щo нe вигрaли зoлoтo бo тaм дeсь Зiнчeнкo пoмилився кoлись…
------------------------------------
Все одно Зінченко як лівий оборонець заслабкий.
За Арсенал не вболіваю (як і за Ман. Сіті) , але хай сидить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690944 вiд 2024-05-19 18:18:34

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1690942 вiд 2024-05-19 18:15:22

sk (Samsung galaxy)
№ 1690936
Тe щo ти oписуєш - цe Мaкдoнaльдс. Тaк в любу пoгoду i нeгoду тaм будe чiзбургeр oднoї i тoї ж oчiкувaнoї якoстi :)
------------------------------------------------
Однoї i тoї ж oчiкувaнoї неякoстi?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690943 вiд 2024-05-19 18:17:47

Зiнчeнкo нa лaвi… трeбa щoб Aрс нe вигрaв… щoб пoтiм нe п***ли щo нe вигрaли зoлoтo бo тaм дeсь Зiнчeнкo пoмилився кoлись…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690942 вiд 2024-05-19 18:15:22

sk (Samsung galaxy)
№ 1690936

всe зaлeжить щo рoзумiти пiд «найкраще вино за всю історію». Тe щo ти oписуєш - цe Мaкдoнaльдс. Тaк в любу пoгoду i нeгoду тaм будe чiзбургeр oднoї i тoї ж oчiкувaнoї якoстi :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690941 вiд 2024-05-19 18:14:18

sk (Samsung galaxy)
№ 1690940 вiд 2024-05-19 18:04:32

Valeriy
№ 1690938
ага. можна ще подискутувати про те що кінська повозка в яких людей возили 150 років назад була комфортніше за б-кий сучасний авто
а запах гівна з жопи коняки що тебе везла - вбивав б-кий вірус наповал. і люди не хворіли… нєтошосічас…
------------------------------------------------
Правильно мислиш …тому і цінились екіпажи з великою кількістю коней і статусно було проїхатись мінімум шістьма конями, бо чим більше їх жоп, тим більше безпечніша була поїздка, бо бактерії вмирали прямо на льоту, а віруси навіть і не наважувались підлітали до таких екіпажів … от тому про ковід ніхто тоді і не чув, бо його і не було.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690940 вiд 2024-05-19 18:04:32

Valeriy
№ 1690938
ага. можна ще подискутувати про те що кінська повозка в яких людей возили 150 років назад була комфортніше за б-кий сучасний авто
а запах гівна з жопи коняки що тебе везла - вбивав б-кий вірус наповал. і люди не хворіли… нєтошосічас…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690939 вiд 2024-05-19 18:01:59

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690937 вiд 2024-05-19 17:54:25

Valeriy
№ 1690928 вiд 2024-05-19 17:19:10

Спонсори сказали Усику, що це мексиканський тушкан, але обманули і видали йому набагато болєє ценний мє.
--------------------------------------------------
Пепсі був в числі цих спонсорів?
Але на фото шапка виглядає «знаменіто».

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690938 вiд 2024-05-19 17:59:47

… не вистачає «грибка» на винограді- підкинули. температурні режими - з точністю до десятих градуса…
ну і завжди хтось пийде і скаже що от в часи коли виноград чавили голими ногами - він був смачнішим :)
----------------------------------------------------
Вино було тоді смачнішим, бо грибок не треба було штучно підкидати, а лише натуральним способом отримувати з ніг давильщиків винограду. І чим більше різновидів ціх грибків було на стопах давильщиків, тим якіснішим було вино. Але лише справжні знавці могли відрізнити з привкусом якого грибка є те чи інше вино …пересічним було достатньо просто так напитись, щоб дійти до кондиції.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690937 вiд 2024-05-19 17:54:25

Valeriy
№ 1690928 вiд 2024-05-19 17:19:10

Спонсори сказали Усику, що це мексиканський тушкан, але обманули і видали йому набагато болєє ценний мє.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690936 вiд 2024-05-19 17:46:45

до речі. гарна дискусія про вино
правда, розповіді про нюанси різних типів вин, часто виглядають як роздуми просунутих шахістів про нюанси, наприклад, іспанської партії після 15го ходу…
в той час як 90% пишаються тим що знають на пам-ять як ходять фігури (із них 50% не відрізнять пепсі від кокли в сліпому тесті) :)
--------
з приводу того що зараз ми п-ємо найкраще вино за всю історію. взагалі як можна сперечатись?
все рівно казати що курку, яку селянин забивав 100 років назад у себе у дроврі була м-якішою, сочнішою і т. п. від бройлеру що продається в супермаркетах
я колись слухав довгі лекції про вино. годин 10+. почав з цікаовсті а потім не міг зупинитись. там теж одне з питань було про якість.
100 років назад, прийшов час збирати вино (день збору +- на око (чи зуб). пішли вручну збирати. велику плантацію потрібно збирати 2 тижні. там дощ пішов по ходу справи, змив із шкурки той «грибок» що виноград у вино переробляє
потім в процесі, коли потрібно сусло витримувати при низькій температурі - хуяк, жара на вулиці
і всі стадії виробництва - на око-зуб визначення коли переходити на наступний етап…
зараз купа «хімії». все виміряно до сотих долей %, машини зібрали вино за день. не вистачає «грибка» на винограді- підкинули. температурні режими - з точністю до десятих градуса…
ну і завжди хтось пийде і скаже що от в часи коли виноград чавили голими ногами - він був смачнішим :) (в прикуску з морозивом по 20 коп)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690935 вiд 2024-05-19 17:46:14

Щодо іранського гелікоптера пишуть, що там ще й міністр закордонних справ був на борту, і справді летіли з Азербайджану, де разом із Алієвтм відкривали якусь дамбу.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690934 вiд 2024-05-19 17:45:22

В ворота Вереса поставили два пенальті … Олександрія
два і забила, але не виграла.
Суддя не допрацював … ліньтюх.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690933 вiд 2024-05-19 17:41:03

+№ 1690931

Це щоб об'єднати тему бою з попередньою винною темою (тобто не те щоб тема у чомусь винна, але вона про вино ;)) грн


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.