🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1515.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690452 вiд 2024-05-12 22:54:55

2Starik (Україна, Київ)
№ 1690447
Про колоду хуйла та перестановки досить тверезо Шрайк прокоментував:
Сейчас, пока эксперты строчат аналитику, а аналитики шарашат экспертизу по переменам в российском правительстве, могу немного сэкономить вам время - нихуя не поменяется.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690451 вiд 2024-05-12 22:53:54

sk (chromebook acer 14)
№ 1690449 вiд 2024-05-12 22:33:10
Від Волчанська до кордону кілометри три

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690450 вiд 2024-05-12 22:49:41

Для фанатів Євровізії. ВоллСтрітДжорнел зробив відео про кухню, як роблять сцену і картинку Євробачення. Навіть американці з їхніми шоу дивуються, як вправно європейці створюють шоу і картинку



sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690449 вiд 2024-05-12 22:33:10

Fozzey
№ 1690430 вiд 2024-05-12 18:24:28
mitridates
№ 1690429
новини про вовчанськ якось погано ставлять в контекст
там відстань (наскільки я правильно розумію), до харкова, як від першого села перед броварами (десь куди хуйлостан дійшов весною 2022 з тієї сторони), до окружної києва на правому березі
якби це було з києвом, то на житомирській трасі вже б були пробки (можливо) …

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690448 вiд 2024-05-12 22:29:32

Під час важливого наступу на Харків прибирання шойгу виглядає дивним. Або він там вже нічого не вирішує останні 2-3 місяці, або з'явилась якась важлива неприйнятна для хуйла причина

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690447 вiд 2024-05-12 22:25:00

Буде цікаво зранку почитати Генерала СВР :)))
шойгу наче замість патрушева.
син патрушева віце-прем'єр.
мишустин типу головний :)
Де сам консорт хуйла старший патрушев? :)))
поїде послом до Китаю? :))

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690446 вiд 2024-05-12 22:24:37

по перестановкам «клоунів» на «подтанцовках» у хуйла…
таке собі. нас за 2+ років вже привчили до новин що «когось посадили», «когось відставили» … все хуй-ня
поки когось там не почнуть розтрілювати - в гулаг все буде «як завжди»
старого патрушева відставили. молодого призначили…
герсімов, якого вже садили-відставляли 1500 разів за 2 роки - на місці…
цей цирк просто для хуйло-вати… царь щось там покращує.
ну й хуйзним…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690445 вiд 2024-05-12 22:02:47

Тобто Х-ло зняв і гебешника і тувинця. Далі буде. Інтєрєсно дєвкі пляшут. Насправді пох шо там робицця. чисто медійні факти.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690444 вiд 2024-05-12 21:57:55

Тувинець Шойгу Кужугетович мабуть завдав підступного удару у відповідь))

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690443 вiд 2024-05-12 21:57:48

Виглядає так, що Фуйло частково призначає нових, а частково тасує заяложену колоду зі старих підарів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690442 вiд 2024-05-12 21:41:27

щоправда пишуть патрушева воно зняло з голови радбезу. хз, що це означає.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690441 вiд 2024-05-12 21:39:20

пишуть патрушева хуйло зняло. це типу їбошить всіх, хто може кинути виклик його неподільній владі? підбирає відбірних слимаків в оточення, яки навіть не зможуть очей на царя підвести?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690440 вiд 2024-05-12 21:34:11

klirik
№ 1690439
або це шойгу хуйово десь глянуло на царя, або шамана хуйового підігнало, або…
це ж хуйлостан, не варто шукати логічне пояснення.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690439 вiд 2024-05-12 21:32:12

Натякають що хуйло звільнив шойгу.
Мабуть це треба розглядати так що хуйло незадоволений як триває «сво»

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690438 вiд 2024-05-12 20:45:37

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1690433 вiд 2024-05-12 19:12:21

Ти кидай пити. Де ти там про сіру зону прочитав? Нунукало…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690437 вiд 2024-05-12 20:27:13

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690435

"Кілька груп ДРГ у Вовчанську нейтралізовані/ліквідовані. Основні сили окупантів не заходили.

Тривають спроби прорвати нашу оборону…

Відео/фото з ліквідованими окупантами чомусь залишаються непоміченими, а ось «зрада» непогано тиражується. Так не має бути. "

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690436 вiд 2024-05-12 20:26:03

Зiнчeнкo вжe яку гру сидить нa лaвi… мaбуть тaки прoдaдуть…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690435 вiд 2024-05-12 20:06:09

Тим часом, бригада ТрО повідомляє, що нікуди не зйобувала з позицій:

https://t.me/operativnoZSU/145486

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690434 вiд 2024-05-12 19:50:20

Кривбас – Полісся 0:1
Так тримати :-)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690433 вiд 2024-05-12 19:12:21

Nevropatolog
№ 1690407

будувaти фoртифiкaцiйi в сiрiй зoнi? … ну-ну

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690432 вiд 2024-05-12 18:52:40

Я все ж таки сподіваюсь що наші дійсно знали про наступ (Буданов пару тижнів назад попереджав про важкий період у травні і червні), подготувались, і мають розуміння як діяти.
Але після анонсованого з усіх прасок контрнаступа 2023 вже нічому не здивуюсь.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690431 вiд 2024-05-12 18:36:19

Тим часом, штірлєц знал навєрняка (с)
----------------
«У Головному управлінні розвідки запевняють, що знали про графік наступу російських військ на півночі Харківщини і закликають російських військових здаватися в полон».

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690430 вiд 2024-05-12 18:24:28

А я колись у Вовчанську ставав чемпіоном Харківської області. Шкіряний мʼяч.

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690429 вiд 2024-05-12 18:16:53

не вам, а НАМ, вибачте

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690428 вiд 2024-05-12 18:16:30

Відверто кажучи, вам, харків'янам, ця фраза «почти на» границе «нагадує дещо з недалекого минулого. Гоптівка взагалі на кордоні. Не вірю, але» зустрічав «орків у Харкові 27 лютого 2022. Кому стане легше після слів» ніколи не візьмуть Харків ці тварі "? Нагадати, що можна зробити з містом вже не ракетами, а ствольною? Ми вже це проходили…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690427 вiд 2024-05-12 18:12:55

Enot
№ 1690426
там памятаю у Вовчанську ще старий аеродром є, з радянською рухляддю і ангарами.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690426 вiд 2024-05-12 17:44:34

Сам Волчанск стоит почти на границе.

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690425 вiд 2024-05-12 17:42:38

Enot
№ 1690424 вiд 2024-05-12 17:37:10 Это может быть, наши отошли из Гатище, а это маленькое село ну совсем рядом с Волчанском

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690424 вiд 2024-05-12 17:37:10

Дмитро Корчинський
Дуже важкі бої на околицях Вовчанська.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690423 вiд 2024-05-12 17:33:32

А де зараз залупа?
В Лондоні ховається?
Якесь бабло на металіст свій дає, чи кинув іграшку?

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690422 вiд 2024-05-12 17:32:34

Да, Денис Ярославский. Это его пост о городских боях и все пропало пол дня гуляет в инете

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690421 вiд 2024-05-12 17:32:13

Я испугался что это сам Залупа)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690420 вiд 2024-05-12 17:29:57

Ярославский? О_о

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690419 вiд 2024-05-12 17:28:47

Ярославский (кстати, родственник Залупы), действительно щас военнослужащий, но где он и что делает, и вообще на передке ли большой вопрос. Это бывший мент из Харькова, успел побыть в Киевской области начальником Обуховского РО, попадал под уголовное дело в очень мутной истории, пытался строить политическую карьеру (в ВР шел, в меры Харькова). Очень скользкий тип

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690418 вiд 2024-05-12 17:23:11

Что под Волчанском было мы не знаем. То, что одно из подразделений ТРО 10.05 просто ушла с позиций в Харькове говорят все. В причинах пусть разбирается командование. Но ещё позавчера и вчера (когда об отходе тро уже было известно), Ярославский вливал всем как мы всех остановили, а то, куда они зашли, вообще ни о чем и серая зона всегда была (что не подразумевает создание серьезной обороны).

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690417 вiд 2024-05-12 17:05:51

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690416 вiд 2024-05-12 17:02:12

Ну відео подивись

А чому такі сумніви? Нах то ворогу? Якщо за день чотири села, на наступний ще два. Потім ще два. Два плацдарма більш сто кв км. І це при тому, що типу чекали, готувались і тд. Сирський вже заявив, що кадрові рішення прийнято. То звідки сумніви? Все ж логічно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690416 вiд 2024-05-12 17:02:12

Nevropatolog
№ 1690415 вiд 2024-05-12 16:56:28

Так, саме про це повідомлення і мова. Звідки впевненість, що цей дописувач - справді той, за кого себе видає, чи що його акаунт не був перехоплений чи іншим чином скомпрометований?

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690415 вiд 2024-05-12 16:56:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690414 вiд 2024-05-12 16:42:10

Не треба ля-ля.

Ярославський Денис, командир підрозділу

https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441153629_7607011302697409_2280385544595508777_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=wu1aFVYIunkQ7kNvgEZIFvc&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AYCq74mlGwctSKeG-BVuTXulmxQgwiJVQ1iDf6l1W6AvoA&oe=66468BCA

Ось інший військовий https://www.facebook.com/reel/875517317637420

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690414 вiд 2024-05-12 16:42:10

Nevropatolog
№ 1690407 вiд 2024-05-12 15:05:40

Інформація про вуличні бої у Вовчанську та про самовільний відхід із позицій певних підрозділів справді розганяється з посиланням на один-єдиний російськомовний допис невідомо від кого.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690413 вiд 2024-05-12 16:21:51

toreo
№ 1690411
мені чомусь здається, шо будувати другу-третю лініїю оборони в умовному тилу повинні ВЦА, за типовим планом-схемою від військових.

до речі, недавно була інфа, кацапи перед Токмаком вже третю лінію бетонують.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.