пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690452 вiд 2024-05-12 22:54:552Starik (Україна, Київ) № 1690447 Про колоду хуйла та перестановки досить тверезо Шрайк прокоментував: Сейчас, пока эксперты строчат аналитику, а аналитики шарашат экспертизу по переменам в российском правительстве, могу немного сэкономить вам время - нихуя не поменяется.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690451 вiд 2024-05-12 22:53:54sk (chromebook acer 14) № 1690449 вiд 2024-05-12 22:33:10 Від Волчанська до кордону кілометри три
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690450 вiд 2024-05-12 22:49:41Для фанатів Євровізії. ВоллСтрітДжорнел зробив відео про кухню, як роблять сцену і картинку Євробачення. Навіть американці з їхніми шоу дивуються, як вправно європейці створюють шоу і картинку
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690449 вiд 2024-05-12 22:33:10Fozzey № 1690430 вiд 2024-05-12 18:24:28 mitridates № 1690429 новини про вовчанськ якось погано ставлять в контекст там відстань (наскільки я правильно розумію), до харкова, як від першого села перед броварами (десь куди хуйлостан дійшов весною 2022 з тієї сторони), до окружної києва на правому березі якби це було з києвом, то на житомирській трасі вже б були пробки (можливо) …
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690448 вiд 2024-05-12 22:29:32Під час важливого наступу на Харків прибирання шойгу виглядає дивним. Або він там вже нічого не вирішує останні 2-3 місяці, або з'явилась якась важлива неприйнятна для хуйла причина
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690447 вiд 2024-05-12 22:25:00Буде цікаво зранку почитати Генерала СВР :))) шойгу наче замість патрушева. син патрушева віце-прем'єр. мишустин типу головний :) Де сам консорт хуйла старший патрушев? :))) поїде послом до Китаю? :))
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690446 вiд 2024-05-12 22:24:37по перестановкам «клоунів» на «подтанцовках» у хуйла… таке собі. нас за 2+ років вже привчили до новин що «когось посадили», «когось відставили» … все хуй-ня поки когось там не почнуть розтрілювати - в гулаг все буде «як завжди» старого патрушева відставили. молодого призначили… герсімов, якого вже садили-відставляли 1500 разів за 2 роки - на місці… цей цирк просто для хуйло-вати… царь щось там покращує. ну й хуйзним…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690445 вiд 2024-05-12 22:02:47Тобто Х-ло зняв і гебешника і тувинця. Далі буде. Інтєрєсно дєвкі пляшут. Насправді пох шо там робицця. чисто медійні факти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690444 вiд 2024-05-12 21:57:55Тувинець Шойгу Кужугетович мабуть завдав підступного удару у відповідь))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690443 вiд 2024-05-12 21:57:48Виглядає так, що Фуйло частково призначає нових, а частково тасує заяложену колоду зі старих підарів.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690442 вiд 2024-05-12 21:41:27щоправда пишуть патрушева воно зняло з голови радбезу. хз, що це означає.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690441 вiд 2024-05-12 21:39:20пишуть патрушева хуйло зняло. це типу їбошить всіх, хто може кинути виклик його неподільній владі? підбирає відбірних слимаків в оточення, яки навіть не зможуть очей на царя підвести?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690440 вiд 2024-05-12 21:34:11klirik № 1690439 або це шойгу хуйово десь глянуло на царя, або шамана хуйового підігнало, або… це ж хуйлостан, не варто шукати логічне пояснення.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690439 вiд 2024-05-12 21:32:12Натякають що хуйло звільнив шойгу. Мабуть це треба розглядати так що хуйло незадоволений як триває «сво»
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690438 вiд 2024-05-12 20:45:37Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1690433 вiд 2024-05-12 19:12:21 Ти кидай пити. Де ти там про сіру зону прочитав? Нунукало…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690437 вiд 2024-05-12 20:27:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690435 "Кілька груп ДРГ у Вовчанську нейтралізовані/ліквідовані. Основні сили окупантів не заходили. Тривають спроби прорвати нашу оборону… Відео/фото з ліквідованими окупантами чомусь залишаються непоміченими, а ось «зрада» непогано тиражується. Так не має бути. "
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690436 вiд 2024-05-12 20:26:03Зiнчeнкo вжe яку гру сидить нa лaвi… мaбуть тaки прoдaдуть…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690435 вiд 2024-05-12 20:06:09Тим часом, бригада ТрО повідомляє, що нікуди не зйобувала з позицій: https://t.me/operativnoZSU/145486
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690434 вiд 2024-05-12 19:50:20Кривбас – Полісся 0:1 Так тримати :-)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690433 вiд 2024-05-12 19:12:21Nevropatolog № 1690407 будувaти фoртифiкaцiйi в сiрiй зoнi? … ну-ну
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690432 вiд 2024-05-12 18:52:40Я все ж таки сподіваюсь що наші дійсно знали про наступ (Буданов пару тижнів назад попереджав про важкий період у травні і червні), подготувались, і мають розуміння як діяти. Але після анонсованого з усіх прасок контрнаступа 2023 вже нічому не здивуюсь.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690431 вiд 2024-05-12 18:36:19Тим часом, штірлєц знал навєрняка (с) ---------------- «У Головному управлінні розвідки запевняють, що знали про графік наступу російських військ на півночі Харківщини і закликають російських військових здаватися в полон».
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690430 вiд 2024-05-12 18:24:28А я колись у Вовчанську ставав чемпіоном Харківської області. Шкіряний мʼяч.
mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690429 вiд 2024-05-12 18:16:53не вам, а НАМ, вибачте
mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690428 вiд 2024-05-12 18:16:30Відверто кажучи, вам, харків'янам, ця фраза «почти на» границе «нагадує дещо з недалекого минулого. Гоптівка взагалі на кордоні. Не вірю, але» зустрічав «орків у Харкові 27 лютого 2022. Кому стане легше після слів» ніколи не візьмуть Харків ці тварі "? Нагадати, що можна зробити з містом вже не ракетами, а ствольною? Ми вже це проходили…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690427 вiд 2024-05-12 18:12:55Enot № 1690426 там памятаю у Вовчанську ще старий аеродром є, з радянською рухляддю і ангарами.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690426 вiд 2024-05-12 17:44:34Сам Волчанск стоит почти на границе.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690425 вiд 2024-05-12 17:42:38Enot № 1690424 вiд 2024-05-12 17:37:10 Это может быть, наши отошли из Гатище, а это маленькое село ну совсем рядом с Волчанском
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690424 вiд 2024-05-12 17:37:10Дмитро Корчинський Дуже важкі бої на околицях Вовчанська.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690423 вiд 2024-05-12 17:33:32А де зараз залупа? В Лондоні ховається? Якесь бабло на металіст свій дає, чи кинув іграшку?
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690422 вiд 2024-05-12 17:32:34Да, Денис Ярославский. Это его пост о городских боях и все пропало пол дня гуляет в инете
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690421 вiд 2024-05-12 17:32:13Я испугался что это сам Залупа)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690420 вiд 2024-05-12 17:29:57Ярославский? О_о
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690419 вiд 2024-05-12 17:28:47Ярославский (кстати, родственник Залупы), действительно щас военнослужащий, но где он и что делает, и вообще на передке ли большой вопрос. Это бывший мент из Харькова, успел побыть в Киевской области начальником Обуховского РО, попадал под уголовное дело в очень мутной истории, пытался строить политическую карьеру (в ВР шел, в меры Харькова). Очень скользкий тип
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690418 вiд 2024-05-12 17:23:11Что под Волчанском было мы не знаем. То, что одно из подразделений ТРО 10.05 просто ушла с позиций в Харькове говорят все. В причинах пусть разбирается командование. Но ещё позавчера и вчера (когда об отходе тро уже было известно), Ярославский вливал всем как мы всех остановили, а то, куда они зашли, вообще ни о чем и серая зона всегда была (что не подразумевает создание серьезной обороны).
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690417 вiд 2024-05-12 17:05:51Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690416 вiд 2024-05-12 17:02:12 Ну відео подивись А чому такі сумніви? Нах то ворогу? Якщо за день чотири села, на наступний ще два. Потім ще два. Два плацдарма більш сто кв км. І це при тому, що типу чекали, готувались і тд. Сирський вже заявив, що кадрові рішення прийнято. То звідки сумніви? Все ж логічно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690416 вiд 2024-05-12 17:02:12Nevropatolog № 1690415 вiд 2024-05-12 16:56:28 Так, саме про це повідомлення і мова. Звідки впевненість, що цей дописувач - справді той, за кого себе видає, чи що його акаунт не був перехоплений чи іншим чином скомпрометований?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690415 вiд 2024-05-12 16:56:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690414 вiд 2024-05-12 16:42:10 Не треба ля-ля. Ярославський Денис, командир підрозділу https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441153629_7607011302697409_2280385544595508777_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=wu1aFVYIunkQ7kNvgEZIFvc&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AYCq74mlGwctSKeG-BVuTXulmxQgwiJVQ1iDf6l1W6AvoA&oe=66468BCA Ось інший військовий https://www.facebook.com/reel/875517317637420
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690414 вiд 2024-05-12 16:42:10Nevropatolog № 1690407 вiд 2024-05-12 15:05:40 Інформація про вуличні бої у Вовчанську та про самовільний відхід із позицій певних підрозділів справді розганяється з посиланням на один-єдиний російськомовний допис невідомо від кого.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690413 вiд 2024-05-12 16:21:51toreo № 1690411 мені чомусь здається, шо будувати другу-третю лініїю оборони в умовному тилу повинні ВЦА, за типовим планом-схемою від військових. до речі, недавно була інфа, кацапи перед Токмаком вже третю лінію бетонують.