Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690292 вiд 2024-05-10 19:26:27Voxa (м. Запоріжжя) № 1690275 вiд 2024-05-10 16:54:25 А ти воювати збираєшся? З чи без грошей трампа. Чи відразу на паспорт і спасіба-дасвіданія? Я допомагаю людям, які з 14го ще воюють, сподіваюся, що більшість населення все ж ще не «реалістично на речі дивляться».
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690291 вiд 2024-05-10 19:26:00З 2025 року великі агрохолдинги України планують сіяти в Україні бавовник в промислових масштабах А чим бавовник відрізняється від бавовни? Чи це теж саме?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690290 вiд 2024-05-10 18:45:54До сьогодні, єдиним американським президентом, який після перерви повертався на цю посаду, був демократ Гровер Клівленд - причому обидва його президентства оцінюються як позитивні та корисні для країни. Але Клівленд був досвідченим політиком - працював на посаді губернатора тощо. Чи носив він шовкові піжами і чи вчащав до блядєй - про це історія мовчить.
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690289 вiд 2024-05-10 18:39:192 Voxa№ 1690284він каже таке:Trump asserted that he knew both Zelensky and Putin very well. He would tell Zelensky, “No more, you gotta make a deal, ” and Putin, “If you don’t make a deal, we’re gonna give them a lot. We’re gonna give more than they ever got. ” Essentially, he believed that his personal rapport with the leaders would facilitate negotiations and lead to a swift resolution of the conflict.https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/donald-trump-russia-ukraine-war-b2377077.htmlАле це Трамп, і що він зробе на справді мабуть не знає навіть він сам.
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690288 вiд 2024-05-10 18:28:552 Voxa№ 1690284Це не Трамп.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690287 вiд 2024-05-10 18:27:572LAZY № 1690283 Ну то що ти комічний двбб— це не новина. З ворогом воює не влада, а країна. І це перше і головне. А далі сам визнчайся— тези «критика не на часі, критики—зрадофіли» і «всі розмні заднім числом— такі вони зрадофіли» …. Ну і лайно у тебе в голові.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690286 вiд 2024-05-10 18:08:10трампидло, якщо пролізе вдруге у пре9 мабуть зосередиться у першу чергу на питаннях внутрішньої політики, бо це цікавить його самого та його виборців. Щодо української проблеми та взагалі відносин із зовнішнім світом, то чимало може залежати від того, хто у нього буде віце-президентом, держсекретарем і радником із нацбезпеки.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690285 вiд 2024-05-10 17:53:06Voxa (м. Запоріжжя) № 1690284 вiд 2024-05-10 17:48:38 Ні про що взагалі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690284 вiд 2024-05-10 17:48:38Feodorit № 1690280 зроблю вигляд шо ти всерйоз, і без підьобки. на, не шкода: https://apnews.com/article/america-first-trump-biden-russia-ukraine-policy-54080728c6e549c8312c4d71150480ba
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690283 вiд 2024-05-10 17:45:30пробегавший № 1690279 Ця влада вже майже 2,5 роки воює із потужним ворогом, поки що Україна не зколапсувала, чи не так? І має всі шанси вижити. Для мене це наразі найважливіший критерій оцінки влади. Як зробити все ідеально знають тільки зрадойоби з диванів. Шкода, що ті генії-рятувальники, які точно знают ЯК ТРЕБА, зазвичай зайняті у таксі. Це у кращому випадку. Хтось робить, а хтось тільки смердить, що найбільш дратує - як правило «заднім числом». В моменті, коли треба вирішувати тут і зараз і коли немає ідеальних рішень, є тільки вимушені погані і гірші - такі критики сидять із язиком у сраці. Коли щось зроблено та приводить до якихось наслідків - з-під плинтусу вилазять ці таргани та починають волати, як треба було зробити, а як не треба. Йобані паразити, гівно суспільства.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690282 вiд 2024-05-10 17:40:252Feodorit № 1690280 Ну, стосовно трампа ще треба джерела? Що там і скільки часу робила maga в палаті представників з допомогою? Ой….
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690281 вiд 2024-05-10 17:39:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1690278 вiд 2024-05-10 17:33:13 Він різне обіцяє. Схоже, він сам не знає що робитиме.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690280 вiд 2024-05-10 17:38:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1690278 Я лише пишу шо він обіцяє у відкритих джерелах як його оберуть. є посилання на ці відкриті джерела де Трамп щось обіцяє? бо зазвичай ти просто переповідаєш російську пропаганду замінюючи їх «ура» на «нажаль».
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690279 вiд 2024-05-10 17:35:212LAZY № 1690277 Матьорих оптимістив укатає в бетон наша послідовна найвеличніша влада. 0.5 року займалися антирекламою мобілізації і ганяючи в кулачок то наступаємо, то людей не вистачає. Сцуко, а ліній оборони…. Це ж не тендер на асфальт в Костянтинівці зараз.. Зараз головне — не поїхати дахом.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690278 вiд 2024-05-10 17:33:13Enot № 1690276 ще один :) я ж не відповідаю за вибори Трампа. Я лише пишу шо він обіцяє у відкритих джерелах як його оберуть. А те шо його можуть обрати ймовірність дуже висока, хочем ми цього чи ні.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690277 вiд 2024-05-10 17:25:04Здається, що вже зрозуміло, що ніякий «Захід» Україну не залишить, як мінімум кілька років сильної реальної підтримки гарантовано, все серьйозно, маховик воєнної машини тільки розкручується, до лідерів доходить, що вони живуть в величні історичні часи і треба намагатись діяти відповідно, із величчю, а не як дрібні підараси. Тому що саме зараз Майбутнє цивилізованого людства стоїть і дивиться на тебе. Але ж ніт! Матьорих спрацьованих зрадойобів так просто не зламати. Хочуть ридати, рюмсати та розмазувати шмарклі по єбальнікам з воплями «все прапало!» Дуже продуктивний підхід, має спрацювати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690276 вiд 2024-05-10 17:04:02Voxa (м. Запоріжжя) № 1690275 вiд 2024-05-10 16:54:25 По-перше - Трамп не президент ще і не факт що їм буде. По-друге - якщо Трамп стане президентом зовсім не факт що він заблокує допомогу. По-третє, якщо він заблокує допомогу, зовсім не факт що Європа його в тому підтримає, тому що вони - наступні. В будь-якому випадку «перемир'я» це зникнення України протягом короткого часу. Це слід розуміти і не робити марних сподівань.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690275 вiд 2024-05-10 16:54:25Геть № 1690273 чого ти мне вмовляєш? я шо лі за це відповідаю? їди он Трампа вмовляй чи його виборців. Без їх грошей воювать нічим, а він їх давать не збирається
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690274 вiд 2024-05-10 16:51:09ALS № 1690268 так уже сказали. знайома знайомих, із ЗП, вїхала до кацапії, подробиць не знаю, але не суть. З пропискою в ЗП оформила громадянство автоматично. Вся ЗП область по їх документах то вже кацапія :( Ну і от наприклад Крим, ми ж усі вважаєм Україною, але можливості відвоювати його на зараз нема :( Треба розділяти лозунги, реалії і юридичну складову.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690273 вiд 2024-05-10 16:26:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1690266 вiд 2024-05-10 15:22:40 Як тільки буде перемир'я, чи просто пауза на перемовини, уся допомога зійде нанівець. Бізнес, дефіцити у бюджетах, дорожче кошт матеріалів для індустрії - усе це може напряму чи ні «вирішитися» для Заходу у короткому часі. Те, що буде мега геополітична і внутрішня криза у ЄС, наприклад, у довгостроковй перспективі, за то політики ніколи не піклуються. Аби переобратися.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690272 вiд 2024-05-10 16:05:31Сьогодні по НВ дивився передачу ФурСич і там проговорили всі можливі причини: Кубракова зняли практично за те, що він був 1) дуже самостійний, приймав рішення в обхід Єрмака і заступників в ОП. 2) Він і Наєм співпрацювали з НАБУ чи САПом і сдали депутатів від більшості, а саме від Слуги Народу і того від групи Майбутнього за пропозицію хабаря і спробу вирішити корупційним способом питання. 3) Доступ до фінансів заходу, які йдуть як допомога інфраструктурна, плани відбудови. Я знайомий з польськими організаціями в Україні, так вони вже рік як пробують пропонують свої послуги в участі у відбудові України, щоб їх інформували, ставили в плани, там тендери по будматеріалах і т. п. Намагаються спілкуватися з Урядом України, але нічого не виходить.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690271 вiд 2024-05-10 15:42:08Voxa (м. Запоріжжя) № 1690266 вiд 2024-05-10 15:22:40 toreo № 1690262 звичайно що можна подивитись на кордони польщі/німеччини до 39го і після… але, наприклад, польща залишилась на карті. після всіх історичних переділів, коли були десятиріччя коли такої країни взагалі «не існувало» до речі польські полки були в складі наполеону коли той йшов на мск. тому що в той час польщі не було. і поляки сподівались що наполеон знову організує польщу… можливо я не зовсім контекст знаю… але часи змінюються. хз як воно буде після більш-менш спокійного життя з повагою до кордонів що встановились після 45го (тут, правда, можна згадати тібет, гоа й інші колонії португалії що відійшли до індії), але принаймні в європі було «тихо» з розділенням «зон відповідальності» після розвалу совка почався дрейф в сторону заходу… і от деякі підараси, відгодовані баксами з продажу нафти - почали качати права і вимагати «всьо вєрнуть» … тут більше питання до заходу чи переможе «толєрастія», але якщо так - то що далі? перед початком війни хуйло ж виставляло умови щоб нато прибиралось з країн східного блоку… будуть у вибори втручатись. підгодовувати своїх політиків… чи все-таки оголосити десятирічку без толєрастії. і поставити в стойло декого? вдарити по руках тих хто купує хуйло-нафту і продовжує торгувати… це для початку… йобнути по нафтопроводам на території хуйлостану. під час другої світової йібошили по «нафтовим» центрам в румунії… ембарго на продаж нафти японії вводили. і ніхто нафту японії не продавав… вимога повернути країну в кордони 1991 - абсолютно нормальна. відповідає всім міжнародним домовленостям… навіть хуйло, не маючи нічого на це відповісти, грає в «асиметричну» гру розказуючи що україни не існує. тому кордони - «видумані» …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690270 вiд 2024-05-10 15:38:48ALS № 1690268 вiд 2024-05-10 15:36:13 + демілітаризація і денацифікація. І ніяк інакше.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690269 вiд 2024-05-10 15:37:54Якщо Трамп змусить Україну до перемир'я, її чекатиме доля Чехословаччини 1939 року. Зараз різна наволоч розганяє деморалізуючу пропаганду поєднану з популізмом. Розповідають казочки про перемир'я, про нелегітимність влади і тому подібне. Ці люди - ваші вороги. Вони ведуть вас до смерті, не до життя. На жаль багато людей піддається такій пропаганді.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690268 вiд 2024-05-10 15:36:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1690266 вiд 2024-05-10 15:22:40 Ти начебто доросла людина, кажеш не дуже розумні речі. Ти собі уявляеш, що скажуть хуйлостанці, якщо ми сьогодні скажем лінія 23 лютого 2022? Вони скажуть мінімум вся Запоріжська і більша частина Херсонської і половина Харківської. Це в кращому випадку. А якщо починати від теперішньої лінії, вони скажуть весь ПІСУАР, з Харковом та Одесою, окрім інших вимог кастрації залишків України
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690267 вiд 2024-05-10 15:32:27Voxa (м. Запоріжжя) № 1690266 вiд 2024-05-10 15:22:40 Якщо Україна погодиться з втратою територій, вона згодом втратить все. І це є справжніми реаліями. Про перемир'я зараз немає і мови, його просто не може бути на цьому етапі війни.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690266 вiд 2024-05-10 15:22:40toreo № 1690262 ну да. Теж правильно. З одного боку, втрата території - поразка, з іншого не втратили все - вроде вже і ні. Просто нам потрібно скинути розові окуляри і зайвий сором і чесно самім собі сказати і визнати реалії. Заявлена мета - кордон 1991 року недосяжна. Хтось повинен артикулювати реальні цілі і задачі. А до перемирья ми так чи інше підійдем, самі чи змусять. Вчора он мирний план Трампа описували.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690265 вiд 2024-05-10 14:23:52коли вихід - тільки вікна
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690264 вiд 2024-05-10 14:22:00klirik № 1690259 вiд 2024-05-10 14:06:51 Наче наша. Коли йде прихід, починає тремтіти з землі, коли вихід - тільки одна. На зараз не відчував «земляного тремтіння», тобто падає не близько
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690263 вiд 2024-05-10 14:18:18olma № 1690191 посол штатів у твітері подякувала кубракову за роботу видно через нього йшли американські гроші на відновлення ну і раз подякувала, видно штати не мали до його роботи претензій…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690262 вiд 2024-05-10 14:17:21Voxa (м. Запоріжжя) № 1690253 так трапилося, що довелося вивчати війни, особливо 18-19- перша половина 20 сторіччя з т. з. післявоєнного врегулювання. я б сказав, що між переміг-програв ще є поле різних варіантів. відносно все. от, наприклад, уявімо, що ми звільняємо все, що втрачене з 2022 року, або звільняємо бердянськ і переходимо в затяжне перемирря. не факт, що це поразка росії. і не факт, що наша поразка
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690261 вiд 2024-05-10 14:12:47DeepState: В районі Харківщини почалася активізація з боку ворога Активізація почалася з щільних обстрілів різними засобами вогневого ураження прикордонних населених пунктів Харківщини. Наразі обстріли продовжуються, зокрема, в районі міста Вовчанськ. Також активно застосовуються системи РЕБ та БПЛА. ✔️Противник пробує заходити та закріплятися в ряді населених пунктів вздовж кордону, зокрема, в селах Стрілеча-Красне-Пильна-Борисівка. Також здійснюються спроби заходу ворога в населені пункти Гатище-Плетенівка. Основними силами кацапів для заходу наразі є піхота з підтримкою невеликої кількості техніки. Далі вищевказаних населених пунктів рухатися не наважуються, можливо, очікується задіяння основних сил. ❗️Наявних ресурсів, які задіяв ворог на даний момент, не вистачить для глибокого просування. Наразі ситуація складається такою, що ворог здійснює дестабілізацію в прикордонних районах. Але невідомо скільки основних сил він готовий задіяти для даного маневру. ✔️Окремо хочеться зазначити про відтинок Стрілеча-Красне-Пильна-Борисівка. Ворог заздалегідь здійснював спроби насичення особовим складом у селах, зокрема, в селі Пильна, про яке ми більш детально напишемо окремо. Можна заявляти про відбиття всіх атак, перекручувати інформацію, але відповідальні особи, які мали реагувати на це з перших дзвіночків зараз думають, що ж цим робити. ✔️В інформаційному полі подібні дії з боку ворога очікувалися. Ще більше на них чекали підрозділи Сил Оборони, які безпосередньо тримають позиції вздовж кордону. Зараз все в їхніх руках, і вони докладають максимальних зусиль у відбитті чергових наступальних дій московитів. Задача всього суспільства — не панікувати, а допомагати нашим бійцям на передовій. Цивільному населенню в прикордонних районах не ловити гав, а прислухатися до закликів від місцевої влади, зокрема, щодо евакуації.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690260 вiд 2024-05-10 14:12:03sk (Samsung galaxy) № 1689764 що яценюк, що гройсман - обидва мудаки ще ті. у гройсмана, щоправда, ще якісь принципи є, а кроль - безпринципне гівно.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690259 вiд 2024-05-10 14:06:51ALS № 1690258 Наша арта працює?
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690258 вiд 2024-05-10 13:56:05Sauron № 1690244 вiд 2024-05-10 10:55:56 З самого Харкова може не дуже чутно, а з передмістя починаючи з другої половини дня вчора, всю ніч і особливо сьогодні за роботою арти та рсзо не чутно навіть як працює генератор у магазині за 50 метрів від мене. І це не Вовчанський навіть напрямок, а саме Гоптівка-Стрелече.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690257 вiд 2024-05-10 13:52:27а вроде як за союза, водії поштових машин були озброєні
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690256 вiд 2024-05-10 12:41:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1690249 Це питання не змогли вирішити з 16 року два преза, кілька голов НБУ та міністрів інфраструктури :) Тож будуть озброювати поштарів чи робити там охорону чи ще щось.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690255 вiд 2024-05-10 12:38:01 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1690249 вiд 2024-05-10 11:11:08 Інкасатори ж мають зброю, чому поштовики не можуть?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690254 вiд 2024-05-10 12:16:29https://www.foreignaffairs.com/ukraine/why-ukraine-should-keep-striking-russian-oil-refineries Пишуть що напади на кацапські нпз змушують їх продавати більше сирої нафти, і це відповідно тягне її здешевлення на ринку. Типа це дієвише з будь які санкції. Тактми темпами нам скоро країни опек війну оголосять
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690253 вiд 2024-05-10 11:57:02m1919(Київ - чемпіон!) № 1690251 ну да :( на війні все просто. Або переміг, або програв.