Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690252 вiд 2024-05-10 11:52:10m1919(Київ - чемпіон!) № 1690251 вiд 2024-05-10 11:48:32 Не в Норильску. В землі))
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690251 вiд 2024-05-10 11:48:322 Voxa№ 1690250У Норільську відпочинуть
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690250 вiд 2024-05-10 11:25:42Sauron № 1690245 не допоможе. сходи на базарь, послухай шо люди кажуть, чи в любий місцевий телеграм-канал, де комменти відкриті. Люди втомились.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690249 вiд 2024-05-10 11:11:08Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1690248 вiд 2024-05-10 11:04:11Я розумію, що такі ситуації були, є і будуть. Хз, чи можна цьому зарадити, видавши поштовикам зброю - бо зброєю ще треба вміти (і мати рішучість) користуватися. Можливо слід все-таки робити так, щоб вони не були змушені доставляти великі обсяги готівки.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690248 вiд 2024-05-10 11:04:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1690242 Це жарт типу з кварталу? Співробітників пошти при супроводі готівки вбивали і до вторгнення, а зараз і поготів.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690247 вiд 2024-05-10 11:00:47В твіттері і фейсбук я чього не бачу. А тіктока нема, щоб перевірити
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690246 вiд 2024-05-10 10:59:30Це по всім соцмережам
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690245 вiд 2024-05-10 10:58:09Ну, в якомусь сенсі це нам можливо навіть допоможе з мобілізацією. Бо заїбали навкруги нити про “хай депутати воюють”. Якраз новий наступ на Київ привів би їх мозок в порядок. Доречі в Тікток страшна пропаганда ухилянства, це просто срака. Мені кум сказав, що відкриваєш анонімно (вийшов з акаунта) і просто потік порад як уникнути, про якусь корупцію у владі і т. д. Китайці відкрито пашуть на підарів і не просто так в Штатах скоро заблокують цю мережу. Нам теж треба Тікток блокувати.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690244 вiд 2024-05-10 10:55:56Ого, виглядає як підари будуть справді йти вперед на Харків. Сьогодні вночі почались потужні масовані обстріли…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690243 вiд 2024-05-10 10:41:57Які серіали, ви шо, охуїли тут, дивитись серіали у воєнний час? Зараз зайде Немоскаль і скаже шо ви повинні бути всі на передовій і йти на москаля з криками ура, як в кіно про ІІ світову, ну, або, якщо вам за 60, то тоді дозволено страждать в тилу, і всім казати щоб теж страждали!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690242 вiд 2024-05-10 10:26:32«Верховна Рада дозволила працівникам» Укрпошти «володіти зброєю»-------------------Отак зайдеш на пошту, вступиш у конфлікт із поштовою працівницею, а у неї фуяк - ствол ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690241 вiд 2024-05-10 10:21:00Bonusfamiljen прикольна, легка тема. Швеція.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690240 вiд 2024-05-10 10:10:01Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1690238 вiд 2024-05-10 09:48:20 Не так давно багато хто був у захваті від серіалу «Мост», наче і критиками був визнаний як дуже вдалий, хоча мені не зайшов
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690239 вiд 2024-05-10 10:07:012Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1690238 Ну, скандінавські —це, як на мою думку, дуже цікавий прошарок. Міст (детектив— без суперполіцейських, без рожевих шмарклів), Окуповані (хз як охарактеризувати— політична фантастика на існуючих реальних трендах) ….
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690238 вiд 2024-05-10 09:48:20Зі скандинавських серіалів памʼятаю лише «Лілехаммер» - про те, як пацан із «Сопрано» (Стівен Ван Зандт) адаптується до життя у Норвегії та водночас вибудовує це життя під себе.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690237 вiд 2024-05-10 08:21:10№ 1690236сериал может и ням-ням в смысле игры актеров, технике съемок более-менее связному сценарию. Но..На стене местного, Гренландского, главчукчи, ну, то есть премьера (!) местного правительства (!) висит инуитская байдарка, как бы намекая, как им хорошо было без завоевателей датчан. И этот главчукча так и заявляет вышестоящему премьеру, уже датскому, - мы просили нас завоевывать? А на предьяву датской прьемерки местному насчет растущего алкогодизма школьников и числа самоубийств, отвечает требованием допустить его до принятия внешнеполитических (!) решений датского правительства, становится понятным источник появления всяких грет тунберг и вчерашних антиизраильских протестов в Стокгольме..
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690236 вiд 2024-05-10 01:12:352 Batyj№ 1690222Дуже якісний серіал. До перерви прям був ням-ням.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690235 вiд 2024-05-09 23:59:55Більше нічого не маєш сказати? Смійся дальше
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690234 вiд 2024-05-09 23:58:36Леверкузен знов забив на 97 хв
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690233 вiд 2024-05-09 23:56:35Ти смішний до всирачки, немоскаль, містер «язнаювсе»
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690232 вiд 2024-05-09 23:52:59Такі воїни тоже потрібні, хто ж буде діткам розказувати як ми воювали.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690231 вiд 2024-05-09 23:48:30Vichny № 1690229 А тобі не хочеться на передок, нічого не муляє? Передок-хуєдок, всьо нормально?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690230 вiд 2024-05-09 23:35:05Про англ футбол, якщо глянути статистику скільки раз англ клуби грали у фіналі оч за останні роки, то виявиться що приблизно стільки ж скільки і іспанські… так що рік на рік не приходиться
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690229 вiд 2024-05-09 23:32:02ALS № 1690227 +багато Немоскаль, а ти часом не ходиш вулицями Ужгорода самопатрулем і не дойобуєшся до всіх, хто сміє посміхнутися, або (обоже!) голосно засміятися? До дівчат чіпляєшся - тіпа а чому ти оце з квіточками на себе напялила, а ну йди переодягнися, бо часи не ті? Хлопців же явно питаєш чому ті не в армії, напевно.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690228 вiд 2024-05-09 23:29:36Als - ти зі мною пив колись, чи тобі Миколи наспівали?
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690227 вiд 2024-05-09 23:14:47та Р¶ РЅРµ москал СЊ (Та ж не москаль) № 1690226 вiд 2024-05-09 23:06:23 А ти спробуй іноді відволікатися від поганого та болісного, і бажано не чаркою
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690226 вiд 2024-05-09 23:06:23Знаєте, хлопчики, коли заходиш сюди, то ніби в в якийсь паралельний світ - ні, я не проти футболу, не проти Альони, хоч і гадки не маю хто вона така, але для мене якось час зупинився на споглядання подібної хуйні. Ні до чого не закликаю, напевно кожен живе своїм, кожного болить своє.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690225 вiд 2024-05-09 23:01:36Batyj № 1690222 вiд 2024-05-09 22:27:58 Сериал, кстати, в самих Штатах был достаточно популярным и чуть ли не единственным датским на Нетфликс за все время
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690224 вiд 2024-05-09 22:57:43Пентагон та SpaceX змогли зупинити використання росіянами терміналів Starlink, — Bloomberg з посиланням на помічника міноборони США Джона Пламба «Зараз ми успішно протидіємо використанню терміналів, але я впевнений, що росія продовжить шукати способи використання Starlink» -Пламб. https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-05-09/russia-starlink-access-blocked-by-pentagon-spacex-ukraine
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690223 вiд 2024-05-09 22:29:54Вялые, медленные, выгоревшие.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690222 вiд 2024-05-09 22:27:58случайно посмотрел по каналу EcoTV полчаса сериала Правительство, датского. Более антиамериканского кино я еще не видел..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690221 вiд 2024-05-09 22:26:52Бешеная АПЛ выжимает все соки, что тут непонятного. Вот и сыпятся в конце сезона. Возможности человеческие не безграничны.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690220 вiд 2024-05-09 22:17:44Чтото с ангийский футболом явер не то. Если уж греки ипут Астонвилу, агрегатом 5-2.. То отсутствие английских клубов в финалах представояется логичным..
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690219 вiд 2024-05-09 22:14:05PEPSI (Merkury) № 1690206 на Пром. юа є, але за кінську ціну у 1999 грн.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690218 вiд 2024-05-09 22:13:18Півфінали гімночашки ніхто не дивиться?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690217 вiд 2024-05-09 21:10:14https://defensearchives.de/editorials/roshel-ceo-talks-ukraine-future-opportunities/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690216 вiд 2024-05-09 20:28:42Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1690214 вiд 2024-05-09 19:49:04Ліберальний істеблішмент всцикається з трампидла, якого порнушниця відлупцювала журналом по жопі, тоді як набурмосена жлобʼятня готується стати на захист свого кумира.
AlMat [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690215 вiд 2024-05-09 20:25:33Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1690196 вiд 2024-05-09 13:09:28 Все простіше. Зараз всі бюджетні гроші є на контролі ОП, то вони там нічого не тирять. Він за весь час нічого не зробив, пустий піар тільки та постійні контакти з ʼлюдьми за яких відповідає Єʼ. Скоро всіх знімуть нижче, разом з УЗ
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690214 вiд 2024-05-09 19:49:04Starik (Україна, Київ) № 1690211 ? t=162
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690213 вiд 2024-05-09 19:35:55Starik (Україна, Київ) № 1690211 смiються рaдшe з Трaмпa. aлe рeднeкaм тo…