Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690092 вiд 2024-05-08 22:13:18А чого Баварія не в червоному? Що, там діє якесь правило щодо цього?
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690091 вiд 2024-05-08 22:11:542VVV № 1690078 вiд 2024-05-08 20:53:14 читаю Валєрія і відчуваю, що пизда ДК буде без тих двох альон ——- Вибач, не зрозумів / не знайшов: Що Валерій зробив двом альонам? Чи то альони щось зробили з ДК? Чи ДК з альонами?)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690090 вiд 2024-05-08 22:09:28От і перше неправильне замикання гравцем Реалу прострілу. Попасти правильно по м "ячу ближньою ногою складніше. Це не значить, що всі правильні замикання приводять до голу, але ймовірність цього суттєво зростає.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690089 вiд 2024-05-08 22:01:04 Авжеж. Я так не стежив сильно за молодим А. Шевченком Шевою, але, скажу чесно, не розумів його аж такого таланту. С. Ребров мені здавався набагато крутішим. І взяли молодого Шеву в Мілан і підкоригували йому мозги і техніку, і розуміння що відбувається на полі. І я побачив вже іншого Шеву. ------------------------------------------------------- Він вже юніором був техічним і незажатим, тобто розслаблений при пересуванні по полі і роботі з м «ячем (не дерев» яним, якщо на футбольному сленгу). Я побачив живого Шевченка (Герда Мюллєра ні, не бачив) на фіналі Кубку Співдружності, коли він забив вирішальним гол Аланії дуже технічним ударом, поклавши корпус і попавши по центру м "яча. Шевченко неочікувано для Аланії з "явився в основі, замінивши Леоненка, якого чи травмували чи дискваліфували (глянь в тирнеті, як бажаєш). Доречі Порту забив такий же гол в останній грі, але набагато видовишній. Цей гол Порту ніякий не шальний, як деякі пишуть, але є результатом великої майстерності гравця.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690088 вiд 2024-05-08 21:43:32Valeriy № 1690086 --- Авжеж. Я так не стежив сильно за молодим А. Шевченком Шевою, але, скажу чесно, не розумів його аж такого таланту. С. Ребров мені здавався набагато крутішим. І взяли молодого Шеву в Мілан і підкоригували йому мозги і техніку, і розуміння що відбувається на полі. І я побачив вже іншого Шеву.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690087 вiд 2024-05-08 21:41:13iд 2024-05-08 21:31:07 Valeriy № 1690082 владу в УЕФА треба передати фахівцям і технократам. Якшо передати романтикам і принцесам, то ЛЧ візьме Жирона, або Хоффенхайм.. --------------------------------------------------- Фахівцям і технокротам? Тоді ЛЧ візьме Шахтар, бо я не знаю де ще є клуб, щоб там були і фахівці і технокроти.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690086 вiд 2024-05-08 21:38:10olma № 1690084 вiд 2024-05-08 21:31:03 Valeriy № 1690083 --- Ну тут треба 1) щоб хтось підказав 2) плигнути Артемію вище голови, і організувати такий додатковий тренінг. ----------------------------------------------------- Тут треба знати людські якості Довбика, бо він може сказати комусь тому, кого він не знає і відповідно не довіряє «ти хто такой, ти гдє іграл? ».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690085 вiд 2024-05-08 21:31:07Valeriy № 1690082 владу в УЕФА треба передати фахівцям і технократам. Якшо передати романтикам і принцесам, то ЛЧ візьме Жирона, або Хоффенхайм.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690084 вiд 2024-05-08 21:31:03 Valeriy № 1690083 --- Ну тут треба 1) щоб хтось підказав 2) плигнути Артемію вище голови, і організувати такий додатковий тренінг.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690083 вiд 2024-05-08 21:28:21olma № 1690081 вiд 2024-05-08 21:19:44 Valeriy № 1690076 ---- Я з тобою багато в чому згоден. Ось ти говорив про недоліки технічні у Довбика. Ну згідно з твоєю теорією він міг би спокійно найняти тренера для позаурочних тренувань і в цій Жироні натренувати удар, і відкорегувати техніку. Але фізично і фактично важко це зробити в нинішніх умовах Ла Ліги, контракту Довбика, його вільного часу етс. ----------------------------------------------------- Це не займе багато часу. А щодо порушення правил контракту, то будь який власник контракту тільки порадїє зростанню кількості голів Довбика. При таких флангових гравцях як Савіо і Коуту (Циганкова цестосується менше, бо він любить зміщуваться в центр і менше іде і лінію) йде шалена (тобто набагато більшою віл середньої по Ла Лізі) кількість прострилів, які треба замикати правильно і буде йому щастя.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690082 вiд 2024-05-08 21:20:15PEPSI (Merkury) № 1690080 вiд 2024-05-08 21:09:44 Valeriy № 1690077 уефа - прагматики і хвойди… ----------------------------------------------- Треба владу в УЕФА передати романтикам і принцесам. Пойняв і жду когда (а тепер українською - зрозумів і чекаю коли).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690081 вiд 2024-05-08 21:19:44 Valeriy № 1690076 ---- Я з тобою багато в чому згоден. Ось ти говорив про недоліки технічні у Довбика. Ну згідно з твоєю теорією він міг би спокійно найняти тренера для позаурочних тренувань і в цій Жироні натренувати удар, і відкорегувати техніку. Але фізично і фактично важко це зробити в нинішніх умовах Ла Ліги, контракту Довбика, його вільного часу етс.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690080 вiд 2024-05-08 21:09:44Valeriy № 1690077 уефа - прагматики і хвойди. От і всі агрументи.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690079 вiд 2024-05-08 21:06:18VVV № 1690078 вiд 2024-05-08 20:53:14 читаю Валєрія і відчуваю, що пизда ДК буде без тих двох альон. ------------------------------------------------ Ти прав, щодо того, що читаєш мене, але не прав стосовно двох Альон. Хоч їх і дві, але пизда у них одна (але це не точно). Тобто твоя фраза має звучати так «…пизда ДК не буде без тих двох альон, а з альонами буде гарантовано мінімум одна пизда, і думаю, пропорційна цим альонам» За редагування твого тексту можеш не дякувати.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690078 вiд 2024-05-08 20:53:14читаю Валєрія і відчуваю, що пизда ДК буде без тих двох альон.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690077 вiд 2024-05-08 20:48:45PEPSI (Merkury) № 1690074 вiд 2024-05-08 20:39:33 сьогодні можна ставити на реал. І не тому що він зараз сильніший. І не тому що грає вдома. А тому що хуефа тупо не допустить німецький фінал ЛЧ :-). ------------------------------------------------------- Тупо не допустить? А якщо УЕФА захочить загострити і допустить? Якщо що, то я за Луніна.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690076 вiд 2024-05-08 20:46:45olma № 1690064 вiд 2024-05-08 18:24:20 Є радикальний спосіб змінити гру в ФК ДК. А саме: зареєструвати ел. петицію в Київраду чи КДМА: «Призначити дописувача Обсілфа під ніком Valeriy головним постановником ударів, футбольної техніки, головним мозго- і ногоправом» кривих «ніг у гравців групи атаки в столичний футбольний клуб» Динамо ". --------------------------------------------------- Футболісти і без мене знають, як треба бити. Але це теоретично. Задача в тому, щоб вони правильно били автоматично, не задумуючись. Це як грати на музикальних інстрементах, це існує таке явище, як пам "ять рук. Фоззі знає. Тобто треба постійно працювати над ударами неробочую ногою, щоб не сувати під удар тільки свою робочу ногу, викручуючи собі тулуб. Я ніколи (віртуально) не погоджувався з Лобановським, коли він стверджував (не дословно, але по суті!!! ), що в команді майстрів треба займатись фізичною підготовкою та тактикою, бо гравці мають вже з юніорського футболу бути стовідсотково технічно підготовленими.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690075 вiд 2024-05-08 20:44:41все, пизда Реалу. PEPSI він як Пеле в прогнозах
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690074 вiд 2024-05-08 20:39:33сьогодні можна ставити на реал. І не тому що він зараз сильніший. І не тому що грає вдома. А тому що хуефа тупо не допустить німецький фінал ЛЧ :-).
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690073 вiд 2024-05-08 20:31:34 Enot № 1690068 щоб Валєрія до тренувального процесу не підпускати. каже гидко йому, як Альонуальону бачить. То хай ригає, як лише до бази підійде, бо, бляха, Супряга Валєрія не вивезе. ------------------------------------------- А ця Альонаальона ще й публично ригає? А тепер спитай у Супряги і потім вже озвучуй, чи захочить він вивозити Альонуальону, як чинник для покращення своєїї форми, бо побачивши її вживу, він зрозуміє, високий рівень її фізичної форми йому не вивезти..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690072 вiд 2024-05-08 20:17:22№ 1690064+500
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690071 вiд 2024-05-08 20:03:25Enot № 1690068 щоб Валєрія до тренувального процесу не підпускати. каже гидко йому, як Альонуальону бачить. То хай ригає, як лише до бази підійде, бо, бляха, Супряга Валєрія не вивезе.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690070 вiд 2024-05-08 19:34:55Enot № 1690068 а хуй його знає. Хай там поспіває на корпоративі суркісу, або десь там покерує
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690069 вiд 2024-05-08 19:31:32І про зелених гнид… Борислав Береза у своєму Телеграм-каналі відреагував на рішення фракції «Слуга народу» не голосувати за надання колишньому головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та поетесі Ліні Костенко статусу почесних громадян Києва на засіданні Київради. «Якщо ви не знаєте, як виглядає ницість та холуйство, то можете подивитися на фракцію» слуг народу "у Київраді. Вони на догоду ОП, проявляючи свою лояльність владі, відмовилися голосувати за надання статусу почесного громадянина міста Києва - Валерію Залужному та Ліні Костенко. При цьому фракція «прислуги» в повному складі покинула залу під час голосування. Нікчеми не віддали належне геніальній українській поетесі та забули, хто рятував Київ у 2022 році. Це слуги Банкової, а не народу. Але це не завадило прийняттю рішення. Залужний і Костенко - почесні громадяни Києва! ".
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690068 вiд 2024-05-08 19:25:25Для чого? М'ячі подавати?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690067 вiд 2024-05-08 19:25:16альону-альону покличте ще блять
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690066 вiд 2024-05-08 19:24:38Enot № 1690065 Може, краще Хацкевича покликати?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690065 вiд 2024-05-08 19:10:41Можна ще спробувати замінити Суркіса на ChatGpt))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690064 вiд 2024-05-08 18:24:20Є радикальний спосіб змінити гру в ФК ДК. А саме: зареєструвати ел. петицію в Київраду чи КДМА: «Призначити дописувача Обсілфа під ніком Valeriy головним постановником ударів, футбольної техніки, головним мозго- і ногоправом» кривих «ніг у гравців групи атаки в столичний футбольний клуб» Динамо ".
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690063 вiд 2024-05-08 18:00:05Спортивний директор у нас по газону бігає і забиває ледь не у кожному матчі ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690062 вiд 2024-05-08 17:50:27Новини про Мірчу Михайловича якому пропонують посаду спортивного директора, це новини з потойбічного світу))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690061 вiд 2024-05-08 17:30:44:) De mortuis aut bene, aut nihil nisi verum це латина, але оригінал приписують давньогрецькому хвілософу Хілону Лакедемонянину - мудрецю із Спарти.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690060 вiд 2024-05-08 16:34:12Про Динамо говорити, це як про покійника)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690059 вiд 2024-05-08 16:04:42Йобана русня. :((( — Внаслідок удару по Салтівському району Харкова постраждали троє хлопчиків віком 13, 14 і 15 років, які в цей момент грали у футбол на спортивному майданчику. Усі вони зараз у лікарні, в дуже важкому стані.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690058 вiд 2024-05-08 16:04:39Для бажаючих. Гійом Левассер де Боплан Опис України
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690057 вiд 2024-05-08 16:00:48ALS № 1690056 вiд 2024-05-08 15:47:40 Проблема в дуже різних поглядах на Євробачення як явище, і на наших учасниць. Щодо рівня гри ДК все і так видно і погляди близькі до консенсусу, немає що обговорювати.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690056 вiд 2024-05-08 15:47:40Нікому нецікаві ноунейми, з огидною зовнішністю та бидлостайлом, зібрали на О. менше ніж за добу коментарів від чемних дописувачів більше, чим іноді за пару діб загалом, навіть в дні матчів ДК ;)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690055 вiд 2024-05-08 15:00:56Vichny № 1690041 вiд 2024-05-08 12:42:05 > Та зовнішність тієї альони то таке, тут теж не аполлони сидять))) А вот щас абідна била! :))
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690054 вiд 2024-05-08 14:39:07Vichny № 1690042 вiд 2024-05-08 12:43:58 LAZY № 1690033 У будь-яких пающих трусів попсових підписників є дохуя у всяких інстаграмах в ютьюбах, нічого дивного ======== Тим більше Альона-Альона - то дуже великі поющі труси (чи говорящі, якщо вона реперка), тож і підписників має бути немало
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690053 вiд 2024-05-08 14:36:56прикольно, як змінювався вираз обличчя шейха псж на трибуні. Після першого тайму він посірів, а на протязі другого морда перетворювалась на кислий лимон, аж поки не пролунав фінальний свисток. Не здивуюсь, якщо щейх продасть маппе у реал і закриє проект псж.