PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690052 вiд 2024-05-08 14:00:14Vichny - це пающіє труси української вишивати :-)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690051 вiд 2024-05-08 13:50:54Для поціновувачів калу - на відкритті Олімпіади в Парижі співатиме якась мерзотного виду BLM, вона дуже популярна серед одноплемінників, а білі французи її хейтять. Співати вона ніхуя не вміє, але якщо годувати гімном публіку, вона це жертиме.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690050 вiд 2024-05-08 13:40:20Та власне хай собі займаються своєю мелодекламацією - ніхто ж від нас не вимагає, щоб ми це слухали ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690049 вiд 2024-05-08 13:32:54підтягнулись підписники))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690048 вiд 2024-05-08 13:28:46Кажуть, що Alisee друга після Наполеона Бонопарта найбільш популярна корсиканка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690047 вiд 2024-05-08 13:24:52Альона-Альона - дуже крута, гарні тексти і музика, біт в гармонії. Якщо не подобається її форми і зовнішній вигляд, пропоную вдягти хороші слухавки з шумодавом і тупо послухати, що вона співає. Джері Гейл - талановита, музично підкована, її пісні дуже заходять широкому загалу, прикольно, аудиторія в неї інакша, ніж у Альони. Удачі нашим! Там взагалі картинка і саме шоу щоразу краще виглядає. І врахуйте, що це робить не голівудська контора, а комітет Телевізійних компаній Європи. І рівень непоганий. Дехто воліє отаке євробачення :) Alizée - J'en Ai Marre Кажуть, що Alisee популярний вихідець з Корсики після Наполеона Бонопарта.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690046 вiд 2024-05-08 12:49:02Цей текст написаний в 2020 році - це бидлокультура? Може все-таки треба трохи знати творчість людини, перш ніж ярлики вішати? Вони хотіли крил, жити з ними на землі Розправлених вітрил на своєму кораблі Підкорених вершин, прямих попадань у ціль Але життя — відбиток із літер на муці Вони хотіли крил, жити з ними на землі Розправлених вітрил на своєму кораблі Підкорених вершин, прямих попадань у ціль Але життя — відбиток із літер на муці Несуть молоді вінки, тільки ми не на Гаваях І сказане колись знову сенсу набуває В заплаканих очах все навколо завмирає Вони сягли небес і тепер їх вже немає З собою забирають сподівання, надії матерів А когось вдова чекає, при надії у дворі Маряться знайомі кроки, що ступають на поріг Говорити щось погане про них — гріх Вони хотіли жити би ще (Хей!) Хотіли проживати свої дні серед натовпу людей Змінювати світ способом своїх ідей Ми живемо собі далі, а от їх нема ніде Тільки літери, вдавлені в камінь Вміщають в собі певний підсумок того життя Там зображення юне, щасливе, наповнене силами Раптом пішло в небуття Дайте повітря, дайте води Коли ховають молодих З криком у грудях, всесвіт затих Коли ховають молодих Дайте повітря, дайте води Коли ховають молодих З криком у грудях, всесвіт затих Коли ховають молодих Молодих, молодих (молодих, молодих) Коли ховають молодих (жити би ще) Молодих, молодих (ховають, ховають) Всі бажання, мрії, сподівання - в яму На сімейнім дереві гілки в'януть Лінія життя має в кінці пляму Піднімаю очі догори гляну Чергова підніжка, ми на роздоріжжі Хай життя мов книжка, а слова мов дріжджі Виростуть і стануть селами й містами Тим словесний танець, кого нема з нами Ти знаєш, що нас нагинають i нас заривають В землі нас чека новосілля Хай з нами роблять що хочуть, вони ж бо не знають Що наші тіла — то насіння Ти знаєш, що нас нагинають i нас заривають В землі нас чека новосілля Хай з нами роблять що хочуть, вони ж бо не знають Що наші тіла — то насіння Дайте повітря, дайте води Коли ховають молодих З криком у грудях, всесвіт затих Коли ховають молодих Дайте повітря, дайте води Коли ховають молодих З криком у грудях, всесвіт затих Коли ховають молодих (Молодих, молодих) ховають молодих Коли ховають молодих (Молодих, молодих, молодих) Молодих, молодих
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690045 вiд 2024-05-08 12:47:252 Vichny№ 1690042Не той випадок. Ще до того, як нею ресурсно зайнялися, вона вистрілила сама. Охрана, отмєна. Так що там природній спосіб. Я не те, щоби в фанклубі, не та ЦА, але слід визнати. Так що не тойво.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690044 вiд 2024-05-08 12:45:112 Valeriy№ 1690036Так, одного разу співали разом. Дуже технічна харизматична тітка. Інша справа, як її ведуть.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690043 вiд 2024-05-08 12:45:07Vichny № 1690041 Та зовнішність тієї альони то таке, тут теж не аполлони сидять))) вона промотує бидлокультуру, от це хуйово. ______ численні аполлони ОБСІЛФу обурено матюкнули Вічного.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690042 вiд 2024-05-08 12:43:58LAZY № 1690033 вiд 2024-05-08 12:01:20 У будь-яких пающих трусів попсових підписників є дохуя у всяких інстаграмах в ютьюбах, нічого дивного
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690041 вiд 2024-05-08 12:42:05Та зовнішність тієї альони то таке, тут теж не аполлони сидять))) вона промотує бидлокультуру, от це хуйово.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690040 вiд 2024-05-08 12:34:11…і не маючи здоровя, він віддав на фронті все що міг, в Широкіно, у взводі медиків Тайри. Глиба.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690039 вiд 2024-05-08 12:29:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1690034 він не хотів жити. Але слід залишив на віки. Ще ніхто так точно не дослідив і не заштемпелив кацапосутність.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690038 вiд 2024-05-08 12:29:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690027 вiд 2024-05-08 11:29:55 sk (здалеку) № 1690018 вiд 2024-05-08 10:49:21 не з цього приводу, а взагалі по ситуації: «Вони думають, що вони використовують ці методи проти тих, кого називають ворогами. Вони не розуміють, що якщо ти ламаєш правила гри, то завтра ці методи будуть використані проти тебе» - лауреатка Нобелівської премії миру Олександра Матвійчук у розмові з Віталієм Портниковим. "
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690037 вiд 2024-05-08 12:22:59Valeriy № 1690036 то ти надто вразливий). в зоопарк сходи чи що. гартуйся.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690036 вiд 2024-05-08 12:20:41Пісню не чув, номеру не бачив) ------------------------------ А живу Альону-альону бачив? Я один раз на якусь хвилину по телебаченню бачив кусок якогось її шлягеру і то мені було гидко.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690035 вiд 2024-05-08 12:09:43Євробачення - конкурс для домогосподарок. Тому не сюди за умовчанням. Дует має спрацювати, там всі актуальні теги вписуються. Обидві - дуже талановиті й круті, в трендах сучасних. Зараз працює саме так, таке й так. Місце має бути вище минулорічного. Пісню не чув, номеру не бачив)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690034 вiд 2024-05-08 12:01:27PEPSI (Merkury) № 1690031 шкода шо «сгорів» так швидко :(
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690033 вiд 2024-05-08 12:01:20Vichny № 1690009 вiд 2024-05-08 10:00:31 якась ноунейм тьолка, що взяла собі чисто англомовний псевдонім. … Ну, коли ти старєющій фанат польского гівнороку, то воно звичайно «ноунеймів» навкруги стає все більше. А між іншим у «ноунейм тьолки» майже 500к підписників на Ютубі та 215 млн переглядів її відосиків загалом. Непогано, як для «ноунейма».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690032 вiд 2024-05-08 11:59:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690028 де реп, а де, блять, альональона.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690031 вiд 2024-05-08 11:51:12витягнув з полиці, здув пилюку і перечитав «Сборник лекций по кацаповедению» від Горького Лука. Глиба. Причому написано у 2014-2016 роках, а як влучно. Я б таке ввів до обовязкового прочитання у школах і ВУЗах.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690030 вiд 2024-05-08 11:47:51Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690029 вiд 2024-05-08 11:37:36 Щодо репу, то, незалежно від тоннажу артіздки, "мінє ета чюжда… ----------------------------------------- Це щодо якого тоннажу, нетто чи брутто?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690029 вiд 2024-05-08 11:37:36Щодо репу, то, незалежно від тоннажу артіздки, «мінє ета чюжда», як говорив тов. сралін про грузинські народні танці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690028 вiд 2024-05-08 11:32:41sk (здалеку…) № 1690024 вiд 2024-05-08 10:52:28 Та вже зрозуміло, що ця блядіна за політичну кар'єру продасть все що завгодно, не лише Україну.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690027 вiд 2024-05-08 11:29:55sk (здалеку) № 1690018 вiд 2024-05-08 10:49:21 Цікаво, як давно був цей епізод - бо скоріше за все і виконавці, і посередники, і свідки сьогодні хз де, якщо взагалі живі. Хоча ймовірно метою є якомога довше тримати каломойшу під вартою, а не щось там довести.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690026 вiд 2024-05-08 11:29:38питання не у зовнішності. питання у бидляцтві.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690025 вiд 2024-05-08 11:18:14Voxa (м. Запоріжжя) № 1690017 вiд 2024-05-08 10:47:51 який там нахуй позитив? вона ж гидка хоча напевно шо є поціновувачі і такої «красоти» :) ----------------------------------------------- Такі поціновувачи є, і це також стовідсотково, як і то, що є поціновувачи цицьок розміром з середню диню. Навіть рік-два назад (як мені здається, бо в часі стосовно Євробачення я загубився), цей конкурс виграла якась жирна єврейка.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690024 вiд 2024-05-08 10:52:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1690016 як вона з'явилась на радарах - підписався на її твітер лінь рити. але вона точно писала що більше не збирається пере-обиратись… недавно запостила довге своє і-вью… можна «проригатись» - чому блокували 60 ярдів україні. це ж ваша країна. хуй сама згадала що вона з україни довго розказувала що то безконтрольні гроші в руки байдену. а він їх «нецільово» буде використовувати. і взагалі вона за контроль над грошим. за всьо харошеє те що тут когось вбивають і підарасів потрібно наказати, при чому чим швидше - тим краще - нєнє… всьо хуйня. байдену не можна гроші видавати… я тільки перші 15 хв витримав…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690023 вiд 2024-05-08 10:52:24вибачайте. якогось мультиплікувалось.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690022 вiд 2024-05-08 10:50:50Sauron № 1690013 вона спекулює на бидлокультурі. поширення рогулізму. вже заїбали.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690021 вiд 2024-05-08 10:50:50Sauron № 1690013 вона спекулює на бидлокультурі. поширення рогулізму. вже заїбали.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690020 вiд 2024-05-08 10:50:50Sauron № 1690013 вона спекулює на бидлокультурі. поширення рогулізму. вже заїбали.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690019 вiд 2024-05-08 10:50:50Sauron № 1690013 вона спекулює на бидлокультурі. поширення рогулізму. вже заїбали.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690018 вiд 2024-05-08 10:49:21Відомому українському олігарху слідчі поліції оголосили підозру в замовленні умисного вбивства --------- виглядає так що коломойському нічого іншого не можуть «пред'явити». починаються звинувачення на вбивство далі жінки почнуть розказувати що 40 років назад він їх трахнув без їх згоди і т. п…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690017 вiд 2024-05-08 10:47:51який там нахуй позитив? вона ж гидка хоча напевно шо є поціновувачі і такої «красоти» :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690016 вiд 2024-05-08 10:46:36sk (здалеку…) № 1690002 вiд 2024-05-08 08:37:57 Індіана ніби не належить до жлобоштатів, але десь писали, що саме цей округ дуже консервативний у поганому сенсі слова - тобто серед виборців дофуя зашореного бидляка, який далі власної жопи нічого не бачить.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690015 вiд 2024-05-08 10:37:19Що це за лівацький новояз? Бодішнймінг якийсь. Мені похуй. Це - огидна жирна свиня. Якого хуя її показують?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690014 вiд 2024-05-08 10:35:37Enot № 1690012 вiд 2024-05-08 10:31:08 Що за бодішеймінг, або українською упередженість щодо зовнішнього вигляду? Це не характерно для української культури так само, як і для європейської. А от за порєбріком люблять по обговорювати таке, коли нема чого по суті сказати.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690013 вiд 2024-05-08 10:35:36Бля, на оту Альону справді неприємно дивитись. Баді пазітів ета зло. :)