🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1525.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690052 вiд 2024-05-08 14:00:14

Vichny - це пающіє труси української вишивати :-)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690051 вiд 2024-05-08 13:50:54

Для поціновувачів калу - на відкритті Олімпіади в Парижі співатиме якась мерзотного виду BLM, вона дуже популярна серед одноплемінників, а білі французи її хейтять. Співати вона ніхуя не вміє, але якщо годувати гімном публіку, вона це жертиме.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690050 вiд 2024-05-08 13:40:20

Та власне хай собі займаються своєю мелодекламацією - ніхто ж від нас не вимагає, щоб ми це слухали ;)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690049 вiд 2024-05-08 13:32:54

підтягнулись підписники))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690048 вiд 2024-05-08 13:28:46

Кажуть, що Alisee друга після Наполеона Бонопарта найбільш популярна корсиканка.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690047 вiд 2024-05-08 13:24:52

Альона-Альона - дуже крута, гарні тексти і музика, біт в гармонії. Якщо не подобається її форми і зовнішній вигляд, пропоную вдягти хороші слухавки з шумодавом і
тупо послухати, що вона співає.

Джері Гейл - талановита, музично підкована, її пісні дуже заходять широкому загалу, прикольно, аудиторія в неї інакша, ніж у Альони.

Удачі нашим! Там взагалі картинка і саме шоу щоразу краще виглядає. І врахуйте, що це робить не голівудська контора, а комітет Телевізійних компаній Європи. І рівень непоганий.

Дехто воліє отаке євробачення :)

Alizée - J'en Ai Marre



Кажуть, що Alisee популярний вихідець з Корсики після Наполеона Бонопарта.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690046 вiд 2024-05-08 12:49:02

Цей текст написаний в 2020 році - це бидлокультура? Може все-таки треба трохи знати творчість людини, перш ніж ярлики вішати?

Вони хотіли крил, жити з ними на землі
Розправлених вітрил на своєму кораблі
Підкорених вершин, прямих попадань у ціль
Але життя — відбиток із літер на муці
Вони хотіли крил, жити з ними на землі
Розправлених вітрил на своєму кораблі
Підкорених вершин, прямих попадань у ціль
Але життя — відбиток із літер на муці
Несуть молоді вінки, тільки ми не на Гаваях
І сказане колись знову сенсу набуває
В заплаканих очах все навколо завмирає
Вони сягли небес і тепер їх вже немає
З собою забирають сподівання, надії матерів
А когось вдова чекає, при надії у дворі
Маряться знайомі кроки, що ступають на поріг
Говорити щось погане про них — гріх
Вони хотіли жити би ще (Хей!)
Хотіли проживати свої дні серед натовпу людей
Змінювати світ способом своїх ідей
Ми живемо собі далі, а от їх нема ніде
Тільки літери, вдавлені в камінь
Вміщають в собі певний підсумок того життя
Там зображення юне, щасливе, наповнене силами
Раптом пішло в небуття
Дайте повітря, дайте води
Коли ховають молодих
З криком у грудях, всесвіт затих
Коли ховають молодих
Дайте повітря, дайте води
Коли ховають молодих
З криком у грудях, всесвіт затих
Коли ховають молодих
Молодих, молодих (молодих, молодих)
Коли ховають молодих (жити би ще)
Молодих, молодих (ховають, ховають)
Всі бажання, мрії, сподівання - в яму
На сімейнім дереві гілки в'януть
Лінія життя має в кінці пляму
Піднімаю очі догори гляну
Чергова підніжка, ми на роздоріжжі
Хай життя мов книжка, а слова мов дріжджі
Виростуть і стануть селами й містами
Тим словесний танець, кого нема з нами
Ти знаєш, що нас нагинають i нас заривають
В землі нас чека новосілля
Хай з нами роблять що хочуть, вони ж бо не знають
Що наші тіла — то насіння
Ти знаєш, що нас нагинають i нас заривають
В землі нас чека новосілля
Хай з нами роблять що хочуть, вони ж бо не знають
Що наші тіла — то насіння
Дайте повітря, дайте води
Коли ховають молодих
З криком у грудях, всесвіт затих
Коли ховають молодих
Дайте повітря, дайте води
Коли ховають молодих
З криком у грудях, всесвіт затих
Коли ховають молодих
(Молодих, молодих) ховають молодих
Коли ховають молодих
(Молодих, молодих, молодих)
Молодих, молодих

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690045 вiд 2024-05-08 12:47:25

2 Vichny
№ 1690042
Не той випадок. Ще до того, як нею ресурсно зайнялися, вона вистрілила сама. Охрана, отмєна. Так що там природній спосіб.

Я не те, щоби в фанклубі, не та ЦА, але слід визнати. Так що не тойво.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690044 вiд 2024-05-08 12:45:11

2 Valeriy
№ 1690036
Так, одного разу співали разом. Дуже технічна харизматична тітка. Інша справа, як її ведуть.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690043 вiд 2024-05-08 12:45:07

Vichny
№ 1690041
Та зовнішність тієї альони то таке, тут теж не аполлони сидять))) вона промотує бидлокультуру, от це хуйово.

______
численні аполлони ОБСІЛФу обурено матюкнули Вічного.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690042 вiд 2024-05-08 12:43:58

LAZY
№ 1690033 вiд 2024-05-08 12:01:20

У будь-яких пающих трусів попсових підписників є дохуя у всяких інстаграмах в ютьюбах, нічого дивного

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690041 вiд 2024-05-08 12:42:05

Та зовнішність тієї альони то таке, тут теж не аполлони сидять))) вона промотує бидлокультуру, от це хуйово.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690040 вiд 2024-05-08 12:34:11

…і не маючи здоровя, він віддав на фронті все що міг, в Широкіно, у взводі медиків Тайри.
Глиба.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690039 вiд 2024-05-08 12:29:52

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1690034
він не хотів жити. Але слід залишив на віки. Ще ніхто так точно не дослідив і не заштемпелив кацапосутність.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690038 вiд 2024-05-08 12:29:50

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690027 вiд 2024-05-08 11:29:55
sk (здалеку)
№ 1690018 вiд 2024-05-08 10:49:21

не з цього приводу, а взагалі по ситуації:

«Вони думають, що вони використовують ці методи проти тих, кого називають ворогами. Вони не розуміють, що якщо ти ламаєш правила гри, то завтра ці методи будуть використані проти тебе» - лауреатка Нобелівської премії миру Олександра Матвійчук у розмові з Віталієм Портниковим. "

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690037 вiд 2024-05-08 12:22:59

Valeriy
№ 1690036

то ти надто вразливий). в зоопарк сходи чи що. гартуйся.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690036 вiд 2024-05-08 12:20:41

Пісню не чув, номеру не бачив)
------------------------------
А живу Альону-альону бачив?
Я один раз на якусь хвилину по телебаченню бачив кусок якогось її шлягеру і то мені було гидко.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690035 вiд 2024-05-08 12:09:43

Євробачення - конкурс для домогосподарок. Тому не сюди за умовчанням.

Дует має спрацювати, там всі актуальні теги вписуються.

Обидві - дуже талановиті й круті, в трендах сучасних. Зараз працює саме так, таке й так.

Місце має бути вище минулорічного.

Пісню не чув, номеру не бачив)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690034 вiд 2024-05-08 12:01:27

PEPSI (Merkury)
№ 1690031
шкода шо «сгорів» так швидко :(

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690033 вiд 2024-05-08 12:01:20

Vichny
№ 1690009 вiд 2024-05-08 10:00:31

якась ноунейм тьолка, що взяла собі чисто англомовний псевдонім.

Ну, коли ти старєющій фанат польского гівнороку, то воно звичайно «ноунеймів» навкруги стає все більше.
А між іншим у «ноунейм тьолки» майже 500к підписників на Ютубі та 215 млн переглядів її відосиків загалом. Непогано, як для «ноунейма».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690032 вiд 2024-05-08 11:59:05

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690028
де реп, а де, блять, альональона.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690031 вiд 2024-05-08 11:51:12

витягнув з полиці, здув пилюку і перечитав «Сборник лекций по кацаповедению» від Горького Лука.
Глиба.
Причому написано у 2014-2016 роках, а як влучно.
Я б таке ввів до обовязкового прочитання у школах і ВУЗах.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690030 вiд 2024-05-08 11:47:51

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690029 вiд 2024-05-08 11:37:36

Щодо репу, то, незалежно від тоннажу артіздки, "мінє ета чюжда…
-----------------------------------------
Це щодо якого тоннажу, нетто чи брутто?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690029 вiд 2024-05-08 11:37:36

Щодо репу, то, незалежно від тоннажу артіздки, «мінє ета чюжда», як говорив тов. сралін про грузинські народні танці.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690028 вiд 2024-05-08 11:32:41

sk (здалеку…)
№ 1690024 вiд 2024-05-08 10:52:28

Та вже зрозуміло, що ця блядіна за політичну кар'єру продасть все що завгодно, не лише Україну.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690027 вiд 2024-05-08 11:29:55

sk (здалеку)
№ 1690018 вiд 2024-05-08 10:49:21

Цікаво, як давно був цей епізод - бо скоріше за все і виконавці, і посередники, і свідки сьогодні хз де, якщо взагалі живі. Хоча ймовірно метою є якомога довше тримати каломойшу під вартою, а не щось там довести.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690026 вiд 2024-05-08 11:29:38

питання не у зовнішності. питання у бидляцтві.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690025 вiд 2024-05-08 11:18:14

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1690017 вiд 2024-05-08 10:47:51

який там нахуй позитив? вона ж гидка
хоча напевно шо є поціновувачі і такої «красоти» :)
-----------------------------------------------
Такі поціновувачи є, і це також стовідсотково, як і то, що є поціновувачи цицьок розміром з середню диню.
Навіть рік-два назад (як мені здається, бо в часі стосовно Євробачення я загубився), цей конкурс виграла якась жирна єврейка.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690024 вiд 2024-05-08 10:52:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1690016
як вона з'явилась на радарах - підписався на її твітер
лінь рити. але вона точно писала що більше не збирається пере-обиратись…
недавно запостила довге своє і-вью…
можна «проригатись» - чому блокували 60 ярдів україні. це ж ваша країна. хуй сама згадала що вона з україни
довго розказувала що то безконтрольні гроші в руки байдену. а він їх «нецільово» буде використовувати. і взагалі вона за контроль над грошим. за всьо харошеє
те що тут когось вбивають і підарасів потрібно наказати, при чому чим швидше - тим краще - нєнє… всьо хуйня. байдену не можна гроші видавати…
я тільки перші 15 хв витримав…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690023 вiд 2024-05-08 10:52:24

вибачайте. якогось мультиплікувалось.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690022 вiд 2024-05-08 10:50:50

Sauron
№ 1690013

вона спекулює на бидлокультурі. поширення рогулізму. вже заїбали.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690021 вiд 2024-05-08 10:50:50

Sauron
№ 1690013

вона спекулює на бидлокультурі. поширення рогулізму. вже заїбали.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690020 вiд 2024-05-08 10:50:50

Sauron
№ 1690013

вона спекулює на бидлокультурі. поширення рогулізму. вже заїбали.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690019 вiд 2024-05-08 10:50:50

Sauron
№ 1690013

вона спекулює на бидлокультурі. поширення рогулізму. вже заїбали.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690018 вiд 2024-05-08 10:49:21

Відомому українському олігарху слідчі поліції оголосили підозру в замовленні умисного вбивства
---------
виглядає так що коломойському нічого іншого не можуть «пред'явити». починаються звинувачення на вбивство
далі жінки почнуть розказувати що 40 років назад він їх трахнув без їх згоди і т. п…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690017 вiд 2024-05-08 10:47:51

який там нахуй позитив? вона ж гидка
хоча напевно шо є поціновувачі і такої «красоти» :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690016 вiд 2024-05-08 10:46:36

sk (здалеку…)
№ 1690002 вiд 2024-05-08 08:37:57

Індіана ніби не належить до жлобоштатів, але десь писали, що саме цей округ дуже консервативний у поганому сенсі слова - тобто серед виборців дофуя зашореного бидляка, який далі власної жопи нічого не бачить.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690015 вiд 2024-05-08 10:37:19

Що це за лівацький новояз? Бодішнймінг якийсь. Мені похуй. Це - огидна жирна свиня. Якого хуя її показують?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690014 вiд 2024-05-08 10:35:37

Enot
№ 1690012 вiд 2024-05-08 10:31:08

Що за бодішеймінг, або українською упередженість щодо зовнішнього вигляду? Це не характерно для української культури так само, як і для європейської. А от за порєбріком люблять по обговорювати таке, коли нема чого по суті сказати.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690013 вiд 2024-05-08 10:35:36

Бля, на оту Альону справді неприємно дивитись.
Баді пазітів ета зло. :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.