Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690012 вiд 2024-05-08 10:31:08Там ота жирна бидлореперка? Навіть дивитися на це - огидно, не те що слухати. Яке на хуй, Євробачення?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690011 вiд 2024-05-08 10:28:05… це ж Євробачення а не Єврозвучання!!!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690010 вiд 2024-05-08 10:18:22Vichny № 1690009 вiд 2024-05-08 10:00:31 Без звуку виглядає класно, бо постановку робила одна з найбільш популярних зараз режисерок кліпів Т. Муїньо (одеситка з кубинським походженням по батьку), з відеорядом і навіть образами виконавиць там все цілісно і якісно. А звук то таке, це ж Євробачення а не Єврозвучання.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690009 вiд 2024-05-08 10:00:31Та шо там дивитися, я так розумію шо там дует гівнореперки, шо пропагує бидлостиль (ну як смердючка майже, але по іншому) і якась ноунейм тьолка, що взяла собі чисто англомовний псевдонім. Там точно якась піздотня, я манав таке навіть без звуку дивитися, а от зі звуком якщо - я йобнусь остаточно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690008 вiд 2024-05-08 09:58:15sk (здалеку) № 1690003 та капец :( бачив минуле фото з машзала. І от знов в те саме прилетіло. Шо там вони добивають, якшо ще після минулого не розгребли. Дивно шо є світло взагалі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690007 вiд 2024-05-08 09:09:51Vichny № 1689992 +1. Хоча треба глянути нашу пісню. Раптом щось цікаве. Мені наприклад сподобалась Джамала з піснею «1944». Кілька разів подивився. :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690006 вiд 2024-05-08 09:07:21Ага
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690005 вiд 2024-05-08 09:06:44№ 1690004слишком дохуя с фотками убитых мужей в Украине могут вылезти.. И непонятно, какие будут последствия..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690004 вiд 2024-05-08 08:51:43Цікаво, що вже 2 роки поспіль на московії скасована акція бєсмєртний полк. :)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690003 вiд 2024-05-08 08:41:26Міністр енергетики України Герман Галущенко?: Ворог не полишає планів позбавити українців світла. Знову масована атака на нашу енергетику! Атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано- Франківській, Вінницькій областях. Наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією. Ворог хоче позбавити нас можливості достатньо виробляти та передавати електроенергію.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690002 вiд 2024-05-08 08:37:57Виходить, що Вікторію Спартц (українка, яка не голосувала за наш пакет допомоги і подала правку прибрати все, що не стосується військової допомоги) ми скоріш за все знову побачимо у Палаті представників. ? Вона перемагала в праймеріз республіканців і, враховуючи особливості округу, скоріш за все саме республіканська партія отримає там місце. Її конкурент як раз дуже сильно критикував її за допомогу Україні ((( https://t.me/yzheleznyak/8328
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690001 вiд 2024-05-08 08:35:40по футболу видно «карма» відігралась на псж в другому матчі проти барси їм дуже повезло що видалили араухо майже на початку гри. так би навряд чи вони відігрались після 2-3 вдома…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1690000 вiд 2024-05-08 08:27:29Президент Румунії готовий обговорювати надання Україні однієї з їхніх батарей Patriot. Наразі Румунія використовує 4 батареї, і 3 ще знаходяться у замовленні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689999 вiд 2024-05-08 07:39:14Enot № 1689963 вiд 2024-05-07 21:04:22 Там, де є прєзідєнд (плюс чохонелідзєв та ще купа незрозумілих дармоїдів), нафуя ще гендиректор? Хоча можливо, що чучуркєс буде правити, але не управляти, а Будулай - управляти, але не правити ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689998 вiд 2024-05-08 05:48:46Ну, пидаров на сцене я бы и не смотрел, а футбик жалко..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689997 вiд 2024-05-08 05:47:30Хуяк.. чото рядом ебануло..Тревога, аднако..Електрику дали в 4 утра..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689996 вiд 2024-05-08 02:07:19Геть (Геть) № 1689993 вiд 2024-05-08 01:19:17 LAZY № 1689986 вiд 2024-05-08 00:36:46 Дякс! А де ДЮСШ, яке приймає увесь цей екшн? … В Швеції, де ж ще!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689995 вiд 2024-05-08 01:58:50Vichny № 1689992 А з чого блювати? Що не так? Люди просто хевин' фан, кайфують, радіють, співають, движнячать, демонструють публиці усілякі номери, всім кайфово та позитивно на тусні нормальних країн. Кому від цього погано? Це ж не інавгурація ботоксного підора, або засідання так званої кацапської госдуми, щоб блювати. Ну звиняй, що там немає гівняного польского пшекороку ;) Який ти обожнюєш та боготвориш, як сказав би Фоззі: D А найкраще у цьому конкурсі те, що там навіть не тхне кацапами і підари тільки зазирають у шпоринку и смердять безсило. Ще один маленький плюс у кацапські комплекси. Поки весь світ грає в Євробачення, обісцяні орки дрочуть навприсяд у себе на чумних болотах.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689994 вiд 2024-05-08 01:33:13Як вже повідомлялося, сьогодні в переговорній кімнаті уряду Польщі було виявлено пристрій для прослуховування. Тепер ще новина: прем'єр-міністр Польщі призначив на середу засідання Ради секретних служб. Дональд Туск проведе засідання Ради секретних служб держави у зв'язку з проханням про надання притулку у Білорусі, яке надіслав до Мінська суддя адміністративного суду Варшави Томаш Шмідт.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689993 вiд 2024-05-08 01:19:17LAZY № 1689986 вiд 2024-05-08 00:36:46 Дякс! А де ДЮСШ, яке приймає увесь цей екшн? ЗІ мені особисто подобається кіно Євровіжн з Уіллом Феррелом і Рейчел МакАдамс. Майже усе, що ти описуєш є у цьому кіно :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689992 вiд 2024-05-08 01:16:49Як можна дивитись це пиздабачення і не блюванути - хз. Єдине що там якось класно запалили якісь фінські і італійські рокери, при чому останні так ніхуйово за Україну після початку великої війни висловлювалися. А інше гівно хуй хто пам'ятає через пару місяців після отого фестивалю папсятіни блювотної з фонограмами
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689991 вiд 2024-05-08 01:09:28Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1689971 вiд 2024-05-07 22:43:14 Геть (Геть) № 1689966 нюсoм умудрився бюджeт кaлiфoрнiї зрoбити дeфiцитним. aлe жiнкaм пoдoбaється :) ---------- Біржа набере обертів і буде профіцит. Усі політики мають спонсорів, яких годують аж у дефіцит бюджету. Отже ніц нового. На загально американській сцені його каліфорнійський соц популізм стримуватимуть республіканці. Ну або пиздець нац банку і облігаціям, здрастє податкам. Можна ще китайців кинути дефолтом і не подякувати за викуп бондів :)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689990 вiд 2024-05-08 01:02:54Таки чотири штанги та поперечини значить що без чаклунів десь в Шварцвальді німці не обійшлися.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689989 вiд 2024-05-08 00:57:10 Valeriy № 1689987 вiд 2024-05-08 00:40:09 Там пощастило, що стійки і поперечини воріт сьогодні вийшли на поле у складі Боруссії, і відбили разом майже стільки ударів, скільки і воротар.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689988 вiд 2024-05-08 00:40:54Valeriy № 1689983 Хуйбaппe :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689987 вiд 2024-05-08 00:40:09 PEPSI (Merkury) № 1689985 вiд 2024-05-08 00:34:02 дортмунд заслужено у фіналі. -------------------------------- Ти склад ПСЖ від Вічного читав? Це просто Борусії повезло, що ПСЖ вийшов на гру власне таким складом.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689986 вiд 2024-05-08 00:36:46Геть (Геть) № 1689982 У тебе якісь дивні свинокомплекси. А так Євробачення у нормі. Фріки-сатаністи, чорти у корчах сеансу екзорцизму, оголені босоногі дівчата та непогані вокали у наявності. Із мінусів - по сцені бігав вусатий хуй із Фінляндії з голою сракою, також була гей-оргія молодих британських баксьорів у червоних труселях, дія відбувалася у забацаній душовій провінциальної ДЮСШ. Технічне забеспечення супер, на сцені можна відтворити будь-яку хуйню. Треба дивитись далі. Наші дівчата пройшли у фінал, якщо шо.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689985 вiд 2024-05-08 00:34:02дортмунд заслужено у фіналі.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689984 вiд 2024-05-08 00:26:51Підсумовуючи матч: хуй на, румма
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689983 вiд 2024-05-08 00:25:26Vichny № 1689974 вiд 2024-05-07 23:24:36 мбапе - хуйбапе ------------------------ А ось Вічний озвучив (але тут не виклав) і весь стартовий склад ПСЖ. Я за нього цей склад публікую. Хуйнарумма — Хуйкімі, Хуйкіньйос, Хуйралдо, Хуйдеш — Хуїр-Емері, Хуйрейра, Хуїс — Хуйбеле, Хуймуш, Хуйбаппе.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689982 вiд 2024-05-08 00:19:59LAZY № 1689979 вiд 2024-05-08 00:03:51 Ну так розкажи нам про албанський бринзо-поп та фарерських хеві рибаків. Ти вчора теж до свинокомплексної дискусії ніц не додав, а ще себе українцем називаєш.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689981 вiд 2024-05-08 00:07:08європиздабачення
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689980 вiд 2024-05-08 00:06:47короче кажучі - хуйпе. а Дортмунд то виявляється 5 місце в своєм чемпіонтаті, і на - фінал ЛЧ
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689979 вiд 2024-05-08 00:03:51Там Євробачення, і жодне падло не згадало. Куди котиться ця гастєвуха. Угасающіє старпери.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689978 вiд 2024-05-07 23:52:37німїці таки загризли арабського бобіка. от і добре.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689977 вiд 2024-05-07 23:29:26ПСЖ-ХуйСЖ :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689976 вiд 2024-05-07 23:28:28бугага, мбаппе і дембеле не можуть навіть мяч зупинити, деревяні :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689975 вiд 2024-05-07 23:27:02VVV № 1689973 ну, у першому матчі псж тричі - у штангу, сьогодні - вже двічі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689974 вiд 2024-05-07 23:24:36мбапе - хуйбапе
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689973 вiд 2024-05-07 23:19:10PEPSI (Merkury) № 1689972 а що не влізло у ПСЖ? вони перший тайм відстояли, в другому отримали гол. звісно з такими гравцями, як Мбапевсе може дуже швидко змінитись, але поки не заслужили.