🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1526.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690012 вiд 2024-05-08 10:31:08

Там ота жирна бидлореперка? Навіть дивитися на це - огидно, не те що слухати. Яке на хуй, Євробачення?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690011 вiд 2024-05-08 10:28:05

… це ж Євробачення а не Єврозвучання!!!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690010 вiд 2024-05-08 10:18:22

Vichny
№ 1690009 вiд 2024-05-08 10:00:31

Без звуку виглядає класно, бо постановку робила одна з найбільш популярних зараз режисерок кліпів Т. Муїньо (одеситка з кубинським походженням по батьку), з відеорядом і навіть образами виконавиць там все цілісно і якісно. А звук то таке, це ж Євробачення а не Єврозвучання.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690009 вiд 2024-05-08 10:00:31

Та шо там дивитися, я так розумію шо там дует гівнореперки, шо пропагує бидлостиль (ну як смердючка майже, але по іншому) і якась ноунейм тьолка, що взяла собі чисто англомовний псевдонім. Там точно якась піздотня, я манав таке навіть без звуку дивитися, а от зі звуком якщо - я йобнусь остаточно

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690008 вiд 2024-05-08 09:58:15

sk (здалеку)
№ 1690003
та капец :( бачив минуле фото з машзала. І от знов в те саме прилетіло.
Шо там вони добивають, якшо ще після минулого не розгребли.
Дивно шо є світло взагалі.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690007 вiд 2024-05-08 09:09:51

Vichny
№ 1689992

+1.
Хоча треба глянути нашу пісню. Раптом щось цікаве.
Мені наприклад сподобалась Джамала з піснею «1944».
Кілька разів подивився. :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690006 вiд 2024-05-08 09:07:21

Ага

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690005 вiд 2024-05-08 09:06:44

№ 1690004
слишком дохуя с фотками убитых мужей в Украине могут вылезти.. И непонятно, какие будут последствия..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690004 вiд 2024-05-08 08:51:43

Цікаво, що вже 2 роки поспіль на московії скасована акція бєсмєртний полк. :)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690003 вiд 2024-05-08 08:41:26

Міністр енергетики України Герман Галущенко?:

Ворог не полишає планів позбавити українців світла. Знову масована атака на нашу енергетику!

Атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано- Франківській, Вінницькій областях.

Наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією.

Ворог хоче позбавити нас можливості достатньо виробляти та передавати електроенергію.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690002 вiд 2024-05-08 08:37:57

Виходить, що Вікторію Спартц (українка, яка не голосувала за наш пакет допомоги і подала правку прибрати все, що не стосується військової допомоги) ми скоріш за все знову побачимо у Палаті представників.

? Вона перемагала в праймеріз республіканців і, враховуючи особливості округу, скоріш за все саме республіканська партія отримає там місце.

Її конкурент як раз дуже сильно критикував її за допомогу Україні (((
https://t.me/yzheleznyak/8328

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690001 вiд 2024-05-08 08:35:40

по футболу
видно «карма» відігралась на псж
в другому матчі проти барси їм дуже повезло що видалили араухо майже на початку гри. так би навряд чи вони відігрались після 2-3 вдома…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1690000 вiд 2024-05-08 08:27:29

Президент Румунії готовий обговорювати надання Україні однієї з їхніх батарей Patriot. Наразі Румунія використовує 4 батареї, і 3 ще знаходяться у замовленні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689999 вiд 2024-05-08 07:39:14

Enot
№ 1689963 вiд 2024-05-07 21:04:22

Там, де є прєзідєнд (плюс чохонелідзєв та ще купа незрозумілих дармоїдів), нафуя ще гендиректор? Хоча можливо, що чучуркєс буде правити, але не управляти, а Будулай - управляти, але не правити ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689998 вiд 2024-05-08 05:48:46

Ну, пидаров на сцене я бы и не смотрел, а футбик жалко..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689997 вiд 2024-05-08 05:47:30

Хуяк.. чото рядом ебануло..
Тревога, аднако..
Електрику дали в 4 утра..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689996 вiд 2024-05-08 02:07:19

Геть (Геть)
№ 1689993 вiд 2024-05-08 01:19:17

LAZY
№ 1689986 вiд 2024-05-08 00:36:46

Дякс! А де ДЮСШ, яке приймає увесь цей екшн?

В Швеції, де ж ще!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689995 вiд 2024-05-08 01:58:50

Vichny
№ 1689992

А з чого блювати? Що не так? Люди просто хевин' фан, кайфують, радіють, співають, движнячать, демонструють публиці усілякі номери, всім кайфово та позитивно на тусні нормальних країн. Кому від цього погано? Це ж не інавгурація ботоксного підора, або засідання так званої кацапської госдуми, щоб блювати. Ну звиняй, що там немає гівняного польского пшекороку ;) Який ти обожнюєш та боготвориш, як сказав би Фоззі: D

А найкраще у цьому конкурсі те, що там навіть не тхне кацапами і підари тільки зазирають у шпоринку и смердять безсило. Ще один маленький плюс у кацапські комплекси. Поки весь світ грає в Євробачення, обісцяні орки дрочуть навприсяд у себе на чумних болотах.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689994 вiд 2024-05-08 01:33:13

Як вже повідомлялося, сьогодні в переговорній кімнаті уряду Польщі було виявлено пристрій для прослуховування. Тепер ще новина: прем'єр-міністр Польщі призначив на середу засідання Ради секретних служб. Дональд Туск проведе засідання Ради секретних служб держави у зв'язку з проханням про надання притулку у Білорусі, яке надіслав до Мінська суддя адміністративного суду Варшави Томаш Шмідт.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689993 вiд 2024-05-08 01:19:17

LAZY
№ 1689986 вiд 2024-05-08 00:36:46

Дякс! А де ДЮСШ, яке приймає увесь цей екшн?

ЗІ мені особисто подобається кіно Євровіжн з Уіллом Феррелом і Рейчел МакАдамс. Майже усе, що ти описуєш є у цьому кіно :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689992 вiд 2024-05-08 01:16:49

Як можна дивитись це пиздабачення і не блюванути - хз.
Єдине що там якось класно запалили якісь фінські і італійські рокери, при чому останні так ніхуйово за Україну після початку великої війни висловлювалися.
А інше гівно хуй хто пам'ятає через пару місяців після отого фестивалю папсятіни блювотної з фонограмами

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689991 вiд 2024-05-08 01:09:28

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1689971 вiд 2024-05-07 22:43:14

Геть (Геть)
№ 1689966

нюсoм умудрився бюджeт кaлiфoрнiї зрoбити дeфiцитним. aлe жiнкaм пoдoбaється :)
----------

Біржа набере обертів і буде профіцит. Усі політики мають спонсорів, яких годують аж у дефіцит бюджету. Отже ніц нового. На загально американській сцені його каліфорнійський соц популізм стримуватимуть республіканці. Ну або пиздець нац банку і облігаціям, здрастє податкам. Можна ще китайців кинути дефолтом і не подякувати за викуп бондів :)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689990 вiд 2024-05-08 01:02:54

Таки чотири штанги та поперечини значить що без чаклунів десь в Шварцвальді німці не обійшлися.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689989 вiд 2024-05-08 00:57:10

Valeriy
№ 1689987 вiд 2024-05-08 00:40:09

Там пощастило, що стійки і поперечини воріт сьогодні вийшли на поле у складі Боруссії, і відбили разом майже стільки ударів, скільки і воротар.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689988 вiд 2024-05-08 00:40:54

Valeriy
№ 1689983

Хуйбaппe :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689987 вiд 2024-05-08 00:40:09

PEPSI (Merkury)
№ 1689985 вiд 2024-05-08 00:34:02

дортмунд заслужено у фіналі.
--------------------------------
Ти склад ПСЖ від Вічного читав?
Це просто Борусії повезло, що ПСЖ вийшов на гру власне таким складом.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689986 вiд 2024-05-08 00:36:46

Геть (Геть)
№ 1689982

У тебе якісь дивні свинокомплекси.

А так Євробачення у нормі. Фріки-сатаністи, чорти у корчах сеансу екзорцизму, оголені босоногі дівчата та непогані вокали у наявності. Із мінусів - по сцені бігав вусатий хуй із Фінляндії з голою сракою, також була гей-оргія молодих британських баксьорів у червоних труселях, дія відбувалася у забацаній душовій провінциальної ДЮСШ. Технічне забеспечення супер, на сцені можна відтворити будь-яку хуйню.

Треба дивитись далі.

Наші дівчата пройшли у фінал, якщо шо.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689985 вiд 2024-05-08 00:34:02

дортмунд заслужено у фіналі.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689984 вiд 2024-05-08 00:26:51

Підсумовуючи матч: хуй на, румма

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689983 вiд 2024-05-08 00:25:26

Vichny
№ 1689974 вiд 2024-05-07 23:24:36

мбапе - хуйбапе
------------------------
А ось Вічний озвучив (але тут не виклав) і весь стартовий склад ПСЖ. Я за нього цей склад публікую.

Хуйнарумма — Хуйкімі, Хуйкіньйос, Хуйралдо, Хуйдеш — Хуїр-Емері, Хуйрейра, Хуїс — Хуйбеле, Хуймуш, Хуйбаппе.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689982 вiд 2024-05-08 00:19:59

LAZY
№ 1689979 вiд 2024-05-08 00:03:51

Ну так розкажи нам про албанський бринзо-поп та фарерських хеві рибаків. Ти вчора теж до свинокомплексної дискусії ніц не додав, а ще себе українцем називаєш.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689981 вiд 2024-05-08 00:07:08

європиздабачення

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689980 вiд 2024-05-08 00:06:47

короче кажучі - хуйпе.
а Дортмунд то виявляється 5 місце в своєм чемпіонтаті, і на - фінал ЛЧ

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689979 вiд 2024-05-08 00:03:51

Там Євробачення, і жодне падло не згадало. Куди котиться ця гастєвуха. Угасающіє старпери.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689978 вiд 2024-05-07 23:52:37

німїці таки загризли арабського бобіка. от і добре.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689977 вiд 2024-05-07 23:29:26

ПСЖ-ХуйСЖ :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689976 вiд 2024-05-07 23:28:28

бугага, мбаппе і дембеле не можуть навіть мяч зупинити, деревяні :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689975 вiд 2024-05-07 23:27:02

VVV
№ 1689973
ну, у першому матчі псж тричі - у штангу,
сьогодні - вже двічі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689974 вiд 2024-05-07 23:24:36

мбапе - хуйбапе

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689973 вiд 2024-05-07 23:19:10

PEPSI (Merkury)
№ 1689972

а що не влізло у ПСЖ? вони перший тайм відстояли, в другому отримали гол. звісно з такими гравцями, як Мбапевсе може дуже швидко змінитись, але поки не заслужили.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.