Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689892 вiд 2024-05-06 13:15:16Тому що мусульмани, а не тому що араби
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689891 вiд 2024-05-06 11:57:03Так чи інакше, свинини іранці загалом не їдять.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689890 вiд 2024-05-06 11:53:41Bobb № 1689888 в Єгипті схожа хуйня. 98% населення - єгиптяни. інколи більш чесно вказують - араби-єгиптяни. єгиптяни, блять, які розібрали дощове водовідведення Долини Царів, не розуміючи нахуя воно треба, після чого було затоплено дохуя гробниць. Спадкоємці, блять, великого народу.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689889 вiд 2024-05-06 11:47:43Ви тільки іранцям не кажіть що вони араби, бо вони так само вам в очі скажуть що ми кацапи. Ось дані цру по Ірану на 2016 рік. Арабів там 2%
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689888 вiд 2024-05-06 11:45:51Етнічна карта Ірану. 2% - араби. Більше зображення: https://irp-cdn.multiscreensite.com/7f67c0c1/dms3rep/multi/desktop/Ethnicities_and_religions_in_Iran-1798x1336.png
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689887 вiд 2024-05-06 11:43:19VVV № 1689880 вiд 2024-05-06 11:14:19 Та ну, шо аятолла хаменеї і припиздент їхній, забув як його - араби? І квір їхній? Та вони від арабів генетично далі ніж ми від кацапів
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689886 вiд 2024-05-06 11:43:16sk (здалеку) № 1689883 про свинокомплекс, то не так Стеренко, то офіційне повідомленя від кацапів було, мол загинули співробітники чогось там Арго, які їхали на роботу. Це ж Пепсі їм свиней туди продавав? :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689885 вiд 2024-05-06 11:42:08Bobb № 1689882 азербайджанців там дійсно дохера. але1 для мене араби є араби, навіть якщо вони пиздять на фарсі. хай дають пизди аятолам і шлють на хуй кацапів. може тоді стануть персами.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689884 вiд 2024-05-06 11:40:35Andriy Shevchenko @jksheva7 · 14h I’m happy to tell you that the English-language edition of my autobiography, ‘My Life, My Football, ’ has been shortlisted at the Sports Book of the Year Awards @sportsbookaward . Many thanks to all of you who have read my story. #CTSBA24 #sportsbookawards @backpagepress
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689883 вiд 2024-05-06 11:32:35формально іран не входить в лігу арабських деражв томущо вони «особливі» … ну то їх «місцеві» розборки звичайно стерненко тролив про свинокомплекс але добре що наші розвідувальні беспілотники висять над бнр і все бачать тещопотрібно…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689882 вiд 2024-05-06 11:32:25VVV № 1689881 У мене кілька знайомих іранців. Серед них декілька белуджів і декілька азербайджанців. Арабів в Ірані дуже дуже мало.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689881 вiд 2024-05-06 11:19:48Vichny № 1689879 хоча відтоді, як араби завоювали Персію мабуть перси там такі самі, як єгиптяни в Єгипті. араби і є араби.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689880 вiд 2024-05-06 11:14:19Vichny № 1689879 нормальні іранці - перси. а при владі араби.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689879 вiд 2024-05-06 11:03:25Іранці - не араби
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689878 вiд 2024-05-06 10:51:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1689877 блять, арабський свинокомплекс то якийсь сука кацапо-підаранський сюр.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689877 вiд 2024-05-06 10:15:11Якщо іранські інструктори навчали кацапську свиноту, то це і справді був свинокомплекс.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689876 вiд 2024-05-06 09:49:35Serhii Sternenko ✙ @sternenko · 4m У БНР невідомі дрони атакували російські Газелі з іранськими інструкторами для роботи з «шахідами». Повідомляється про 6 загиблих та понад 30 поранених. росіяни легендують іранців під «працівників свинокомплексу».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689875 вiд 2024-05-06 09:29:21Звичпйна кацапська технологія - спочатку через якесь іноземне ЗМІ «запускают дурочку», потім розганяють у тирнеті, і зрештою яке-небудь падло на кшталт лаврова вже представляє це як доконаний факт.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689874 вiд 2024-05-06 09:27:31Batyj № 1689851 там цікаво не так хет-трику суареса а те що з 6ти голів, мессі 1 + 5 асистів…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689873 вiд 2024-05-06 08:04:22Ну понятно, и Березовец уде скрины этой газетенки приводит. Это седня весь день все кому не лень будут обсасывать этот пиздеж..Отключаюсь. Конец связи..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689872 вiд 2024-05-06 07:54:37Кокойтр отставной козы барабанщик стивен брайан чо то там пизданул Аzia Times..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689871 вiд 2024-05-06 07:52:14Тю, бля.. эту хуйню про ИЛ запустил сайт ЇZ. RuВ телеге мюридки сами прочитайте..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689870 вiд 2024-05-06 07:23:21лейзік пішов їсти пельмені - сказал Пепс и пошел жрать равиоли. С уксусом..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689869 вiд 2024-05-06 02:34:06«Кемерово», фублядь- сказав уєбан лейзік і пішов їсти пельмені :-).
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689868 вiд 2024-05-06 01:20:09Геть, Лавров, той що сумна конякя, про це наче теж говорив
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689867 вiд 2024-05-06 00:14:24Enot № 1689854 вiд 2024-05-05 20:47:02 Пів хуїтеру пише, що то китайський пропагандонський пиздьож
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689866 вiд 2024-05-05 23:53:54«Кемерово», фублядь :)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689865 вiд 2024-05-05 23:53:50Kемерово=Кемерона. Клятий аутокоректор.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689864 вiд 2024-05-05 23:52:33Пишуть, що коли Кемерово у інтерв'ю сказав Ройтерс хєр з хуйлом, хай українці ліплять британськими ракетами куди забажають, редакція Ройтерс трохи випала в осадок й тимчасово прибрали новину. Потім перевірили у Кемерона: невже хєр з ним? Каже таки так, хай луплять.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689863 вiд 2024-05-05 22:46:232 Batyj№ 1689855Там було багато харківської ультри, багато людей повернулося одразу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689862 вiд 2024-05-05 22:27:592Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1689858 я не все, что прочитал, тащу сюда. Но при случае, вспоминается, как сейчас. Найти эти разговоры на форуме легионеров - потратить время и не факт, что найдешь.. Если интересно, пойди на сайт сам, читай время от времени, что оне там обсуждают..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689861 вiд 2024-05-05 22:10:05ProstoVlizPobalakaty № 1689859 вiд 2024-05-05 21:47:28 Посмотри по ссылке. Там речь идёт, что именно действующие военнослужащие Иностранного Легиона. Потому что добровольцы/бывшие бойцы это не новость. Там непонятно в боях участвуют или нет, это вроде как артиллеристы, они могут технические функции выполнять.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689860 вiд 2024-05-05 22:00:362 ProstoVlizPobalakaty № 1689859 Якщо не помиляюся, у Легіоні є можливість його достроково покинути у деяких випадках. Війна в / з країною походження, здається, є таким випадком.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689859 вiд 2024-05-05 21:47:28Enot № 1689857 вiд 2024-05-05 21:43:49 Скорее всего у них в этот момент статус или бывших французских военнослужащих или в отпуске по личным обстоятельствам, если они непосредственно воюют.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689858 вiд 2024-05-05 21:47:26Batyj № 1689855 вiд 2024-05-05 21:19:13 А десь є посилання на це повідомлення?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689857 вiд 2024-05-05 21:43:49Batyj № 1689855 вiд 2024-05-05 21:19:13 Неважно откуда. Это - французские военнослужащие.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689856 вiд 2024-05-05 21:24:55моур дотренировал в Европах:Як повідомив журналіст Бена Джейкобс, Жозе Моуріньо влітку може очолити команду «Аль-Кадісія». Португалець має прибути на переговори до Ель Хобара наприкінці травня.Ця команда належить нафтовій компанії Aramco, яка нещодавно стала спонсором ФІФА до 2027 року.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689855 вiд 2024-05-05 21:19:132 Enot№ 168985с сайта Легион энтранже - легионеры с Украины, добровольцы.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689854 вiд 2024-05-05 20:47:02Є неофіційна інформація що перші представники французького Іноземного Легіону вже є у Донецькій області, їх біля сотні, якщо вірити цій інформації, а всього планується ввести контингент біля 1500 бійців.
Batyj(е) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689853 вiд 2024-05-05 19:44:422Valery как хочешь.