🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1529.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689892 вiд 2024-05-06 13:15:16

Тому що мусульмани, а не тому що араби

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689891 вiд 2024-05-06 11:57:03

Так чи інакше, свинини іранці загалом не їдять.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689890 вiд 2024-05-06 11:53:41

Bobb
№ 1689888
в Єгипті схожа хуйня. 98% населення - єгиптяни. інколи більш чесно вказують - араби-єгиптяни. єгиптяни, блять, які розібрали дощове водовідведення Долини Царів, не розуміючи нахуя воно треба, після чого було затоплено дохуя гробниць. Спадкоємці, блять, великого народу.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689889 вiд 2024-05-06 11:47:43

Ви тільки іранцям не кажіть що вони араби, бо вони так само вам в очі скажуть що ми кацапи.

Ось дані цру по Ірану на 2016 рік. Арабів там 2%



Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689888 вiд 2024-05-06 11:45:51

Етнічна карта Ірану.

2% - араби.



Більше зображення:

https://irp-cdn.multiscreensite.com/7f67c0c1/dms3rep/multi/desktop/Ethnicities_and_religions_in_Iran-1798x1336.png

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689887 вiд 2024-05-06 11:43:19

VVV
№ 1689880 вiд 2024-05-06 11:14:19

Та ну, шо аятолла хаменеї і припиздент їхній, забув як його - араби? І квір їхній?
Та вони від арабів генетично далі ніж ми від кацапів

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689886 вiд 2024-05-06 11:43:16

sk (здалеку)
№ 1689883
про свинокомплекс, то не так Стеренко, то офіційне повідомленя від кацапів було, мол загинули співробітники чогось там Арго, які їхали на роботу.

Це ж Пепсі їм свиней туди продавав? :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689885 вiд 2024-05-06 11:42:08

Bobb
№ 1689882
азербайджанців там дійсно дохера.
але1 для мене араби є араби, навіть якщо вони пиздять на фарсі. хай дають пизди аятолам і шлють на хуй кацапів. може тоді стануть персами.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689884 вiд 2024-05-06 11:40:35

Andriy Shevchenko
@jksheva7
·
14h
I’m happy to tell you that the English-language edition of my autobiography, ‘My Life, My Football, ’ has been shortlisted at the Sports Book of the Year Awards
@sportsbookaward
. Many thanks to all of you who have read my story.
#CTSBA24 #sportsbookawards
@backpagepress

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689883 вiд 2024-05-06 11:32:35

формально іран не входить в лігу арабських деражв
томущо вони «особливі» …
ну то їх «місцеві» розборки
звичайно стерненко тролив про свинокомплекс
але добре що наші розвідувальні беспілотники висять над бнр і все бачать тещопотрібно…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689882 вiд 2024-05-06 11:32:25

VVV
№ 1689881

У мене кілька знайомих іранців. Серед них декілька белуджів і декілька азербайджанців. Арабів в Ірані дуже дуже мало.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689881 вiд 2024-05-06 11:19:48

Vichny
№ 1689879
хоча відтоді, як араби завоювали Персію мабуть перси там такі самі, як єгиптяни в Єгипті. араби і є араби.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689880 вiд 2024-05-06 11:14:19

Vichny
№ 1689879
нормальні іранці - перси. а при владі араби.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689879 вiд 2024-05-06 11:03:25

Іранці - не араби

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689878 вiд 2024-05-06 10:51:12

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1689877
блять, арабський свинокомплекс то якийсь сука кацапо-підаранський сюр.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689877 вiд 2024-05-06 10:15:11

Якщо іранські інструктори навчали кацапську свиноту, то це і справді був свинокомплекс.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689876 вiд 2024-05-06 09:49:35

Serhii Sternenko ✙
@sternenko
·
4m
У БНР невідомі дрони атакували російські Газелі з іранськими інструкторами для роботи з «шахідами».

Повідомляється про 6 загиблих та понад 30 поранених.
росіяни легендують іранців під «працівників свинокомплексу».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689875 вiд 2024-05-06 09:29:21

Звичпйна кацапська технологія - спочатку через якесь іноземне ЗМІ «запускают дурочку», потім розганяють у тирнеті, і зрештою яке-небудь падло на кшталт лаврова вже представляє це як доконаний факт.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689874 вiд 2024-05-06 09:27:31

Batyj
№ 1689851
там цікаво не так хет-трику суареса
а те що з 6ти голів, мессі 1 + 5 асистів…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689873 вiд 2024-05-06 08:04:22

Ну понятно, и Березовец уде скрины этой газетенки приводит. Это седня весь день все кому не лень будут обсасывать этот пиздеж..
Отключаюсь. Конец связи..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689872 вiд 2024-05-06 07:54:37

Кокойтр отставной козы барабанщик стивен брайан чо то там пизданул Аzia Times..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689871 вiд 2024-05-06 07:52:14

Тю, бля.. эту хуйню про ИЛ запустил сайт ЇZ. Ru

В телеге мюридки сами прочитайте..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689870 вiд 2024-05-06 07:23:21

лейзік пішов їсти пельмені - сказал Пепс и пошел жрать равиоли. С уксусом..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689869 вiд 2024-05-06 02:34:06

«Кемерово», фублядь- сказав уєбан лейзік і пішов їсти пельмені :-).

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689868 вiд 2024-05-06 01:20:09

Геть,
Лавров, той що сумна конякя, про це наче теж говорив

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689867 вiд 2024-05-06 00:14:24

Enot
№ 1689854 вiд 2024-05-05 20:47:02

Пів хуїтеру пише, що то китайський пропагандонський пиздьож

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689866 вiд 2024-05-05 23:53:54

«Кемерово», фублядь :)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689865 вiд 2024-05-05 23:53:50

Kемерово=Кемерона. Клятий аутокоректор.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689864 вiд 2024-05-05 23:52:33

Пишуть, що коли Кемерово у інтерв'ю сказав Ройтерс хєр з хуйлом, хай українці ліплять британськими ракетами куди забажають, редакція Ройтерс трохи випала в осадок й тимчасово прибрали новину. Потім перевірили у Кемерона: невже хєр з ним? Каже таки так, хай луплять.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689863 вiд 2024-05-05 22:46:23

2 Batyj
№ 1689855
Там було багато харківської ультри, багато людей повернулося одразу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689862 вiд 2024-05-05 22:27:59

2Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1689858
я не все, что прочитал, тащу сюда. Но при случае, вспоминается, как сейчас. Найти эти разговоры на форуме легионеров - потратить время и не факт, что найдешь..
Если интересно, пойди на сайт сам, читай время от времени, что оне там обсуждают..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689861 вiд 2024-05-05 22:10:05

ProstoVlizPobalakaty
№ 1689859 вiд 2024-05-05 21:47:28
Посмотри по ссылке. Там речь идёт, что именно действующие военнослужащие Иностранного Легиона. Потому что добровольцы/бывшие бойцы это не новость.
Там непонятно в боях участвуют или нет, это вроде как артиллеристы, они могут технические функции выполнять.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689860 вiд 2024-05-05 22:00:36

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1689859
Якщо не помиляюся, у Легіоні є можливість його достроково покинути у деяких випадках. Війна в / з країною походження, здається, є таким випадком.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689859 вiд 2024-05-05 21:47:28

Enot
№ 1689857 вiд 2024-05-05 21:43:49

Скорее всего у них в этот момент статус или бывших французских военнослужащих или в отпуске по личным обстоятельствам, если они непосредственно воюют.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689858 вiд 2024-05-05 21:47:26

Batyj
№ 1689855 вiд 2024-05-05 21:19:13

А десь є посилання на це повідомлення?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689857 вiд 2024-05-05 21:43:49

Batyj
№ 1689855 вiд 2024-05-05 21:19:13
Неважно откуда. Это - французские военнослужащие.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689856 вiд 2024-05-05 21:24:55

моур дотренировал в Европах:

Як повідомив журналіст Бена Джейкобс, Жозе Моуріньо влітку може очолити команду «Аль-Кадісія». Португалець має прибути на переговори до Ель Хобара наприкінці травня.
Ця команда належить нафтовій компанії Aramco, яка нещодавно стала спонсором ФІФА до 2027 року.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689855 вiд 2024-05-05 21:19:13

2 Enot
№ 168985
с сайта Легион энтранже - легионеры с Украины, добровольцы.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689854 вiд 2024-05-05 20:47:02

Є неофіційна інформація що перші представники французького Іноземного Легіону вже є у Донецькій області, їх біля сотні, якщо вірити цій інформації, а всього планується ввести контингент біля 1500 бійців.


Batyj) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689853 вiд 2024-05-05 19:44:42

2Valery
как хочешь.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.