🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1533.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689732 вiд 2024-05-03 09:17:49

Nevropatolog
№ 1689731 вiд 2024-05-03 09:11:18

От чому не слід використовувати кацапомовні джерела. Від самого початку:

«Я не вижу возможность для Украины выиграть войну в одиночку на поле боя»

«Україна не має можливості виграти війну проти Росії лише на полі бою, сказав заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в оприлюдненому 2 травня інтервʼю виданню The Economist»

«Лише» і «в одиночку» - це ніфуя не одне і те ж саме.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689731 вiд 2024-05-03 09:11:18

Я не вижу возможность для Украины выиграть войну в одиночку на поле боя. Даже если мы сможем отбросить россиян обратно к границам, - это не прекратит войну. Такие войны могут закончиться только переговорами, - Скибицкий

Главное из интервью генерала ГУР для The Economist:
▪️Сейчас обе стороны борются за «самую выгодную позицию». Но содержательные переговоры могут начаться не раньше, чем во второй половине 2025 года.
▪️Украина на грани. Сейчас тяжело, как никогда.
▪️Россияне всегда знали, что апрель и май будут для нас трудным временем, поскольку у нас нет оружия.
▪️РФ сначала продолжит реализацию плана оккупации Донецкой и Луганской областей. Успех продвижения будут определять, когда и где россияне нанесут следующий удар.
▪️Россия готовится к наступлению вокруг Харьковской и Сумской областей на северо-востоке. Группировка оккупантов, которая базируется на границе с Харьковом, сейчас насчитывает 35 000 военнослужащих, но ее планируют увеличить до 50 000-70 000. Этого «недостаточно» для операции по захвату крупного города.
▪️Наступление россиян начнется в конце мая - начале июня. Сейчас армия РФ действует как «единое тело» с четким планом и под единым командованием.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689730 вiд 2024-05-03 09:03:36

Щодо Одеси - наскільки розумію, певну частку з тих, хто загинув у Будинку профспілок, опізнати не вдалося саме тому, що це взагалі були не громадяни України, а кацапи не були зацікавлені в опізнанні своїх агентів.

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689729 вiд 2024-05-03 09:01:33

Допоможіть, доповодіть

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689728 вiд 2024-05-03 08:59:41

Трохи не вистачає, доповідь., будь ласка

Хлопці та дівчата, є трохи потреби, сітку проти фпвішок, протестовано, буде захищати, нитка трохи товща ніж для звичайних маскувальних і відповідно дорожча, в кого є можливість, будь ласка
Приват
4149 6293 6251 8383
Моно
4441114424669867

Разом переможемо!
Слава Україні!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689727 вiд 2024-05-03 08:55:07

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1689718 вiд 2024-05-02 23:39:49

«Зайді к нам - і пріятно удівішься» (с). А взагалі працівниці цієї галузі мають підхопити почин Джозефіни Джексон.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689726 вiд 2024-05-03 08:00:23

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1689724 вiд 2024-05-03 05:24:35

Ну що можна сказати - малацця Камерон. Хоча виразу «так звана росія» там нема, тобто це хтось потім додав.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689725 вiд 2024-05-03 05:29:10

дo тeми сaнкцiй i eкoнoмiки Мoрдoру - гaрнa oпoвiдкa вiд вiдoмoгo eкoнoмiстa Сeргeя Гурiєвa (з 20ї хв)



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689724 вiд 2024-05-03 05:24:35

Sauron
№ 1689722

всe є

https://www.reuters.com/world/uk/britains-cameron-kyiv-promises-ukraine-aid-as-long-it-takes-2024-05-02/

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689723 вiд 2024-05-03 00:57:14

Batyj
№ 1689715

Ну, як мінімум, купа вугілля наскирдована

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689722 вiд 2024-05-03 00:44:20

Ну, пишуть, що то була пряма мова Кемерона репортеру Рейтерс, коли його запитали це біля СвятоМихайлівського собору.
І вони навіть додали собі на сайт статтю, де це згадали, але згодом статтю видалили, і тепер не ясно чи будуть ці слова в новій версії…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689721 вiд 2024-05-03 00:38:15

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1689719 вiд 2024-05-03 00:20:50

Joke Sullivan needs to go

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689720 вiд 2024-05-03 00:32:53

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1689695

Ну всі канали це надрукували.
Мені і в голову не прийшло, один спиздів, а інші розповсюдили.
Пошукаю пряму мову.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689719 вiд 2024-05-03 00:20:50

З Бaйдeнa рoблять пoсмiхoвиськo

Russian troops enter base housing US military in Niger

https://www.reuters.com/world/africa/russian-troops-enter-base-housing-us-military-niger-us-official-says-2024-05-02/

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689718 вiд 2024-05-02 23:39:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1689688

вoни i лoзунг мoжуть пiдкинути - «зaйди нa хвилинку i зaдoнaтиш нa дрoн» :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689717 вiд 2024-05-02 23:00:39

sk (chromebook acer 14)
№ 1689674

Тю.
Он словаки проголосували за «яника і ригів», орбан взагалі хуєсосить ЄС на кожному кроці (але бабло з фондів бере) і шо? Хтось їх виганяє з ЄС?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689716 вiд 2024-05-02 23:00:32

Kaizer
№ 1689706
так а чого, Метінвест працює.
тіки от сьогодні на Свято-Варваринську поставку відправляв, через НП

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689715 вiд 2024-05-02 22:59:31

2 Kaizer
№ 1689706
а можна развернуть, что на шахте токого для поражения,? Ну, кроме копра канечно?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689714 вiд 2024-05-02 22:56:08

Хоча, звісн вати і болота в Одесі ще їбать-їбать, але ж де її нема, навіть на 10-й рік війни і 3-й рік великої війни… Навіть в Києві, Львові і Ужгороді, і то з місцевих, не переселенців

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689713 вiд 2024-05-02 22:53:53

Одеса - красунчики!
Меншість активних проукраїнських громадян надерли дупу рускаму міру.
Теж впевнений, що саме тому в Одесі не вдалося того, що вдалося кацапам в Донецьку і Луганську у 2014-му

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689712 вiд 2024-05-02 22:53:51

Посмотред игры Куртуа за челсюков. Никуа не понял, какого полового ево считают луччим?

Как по мне, до Рудакова ему срать и срать..

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689711 вiд 2024-05-02 22:41:53

І так - він не був адептом рф. І ні до чого не закликав. Але ж, сука, знав. Моя думка - Фучеджі та інші полціцейські підори про все знали. Але не врахували, що отримують пізди. Чекали на руZZкій мір. ХУЙ ТАМ!!!

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689710 вiд 2024-05-02 22:33:38

І він багато чого сказав, саме про це я не буду. Але - якщо Штати - пас - то нам пизда, бо Європа ВСЯ у шпигунах та зрадниках. Тож - маємо перемагати тут і зараз, хлопці!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689709 вiд 2024-05-02 22:31:30

Kaizer
№ 1689706
----
Приліта не тому що є якісь домовленості, а тому що є засоби враження.
Ну подивися, їбашуть по Харкову, Одесі не по цілях воєнних, стратегічних, тактичних, а просто можуть по Французькому бульвару касетником уєбашить - і єбашать.

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689708 вiд 2024-05-02 22:30:13

Я французську знаю. Спеціальна школа № 10. Центр українсько-французської ДРУЖБЫ (так воно позіцінувалось тоді). Так він казав ЗА 2 години до початку, що Одеса за рф. Підори, блядь :(

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689707 вiд 2024-05-02 22:25:43

Я натякну - деякі розвідки західу знали, що буде. Мабуть - або не повідоміли, або в Одесі вирішили чекати. Бо за 2 години до початку усього я був з родиною на Собрній площі. І тут бац - ВИПАДКОВО сім'я з батьком-французом. Далі не можу…

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689706 вiд 2024-05-02 22:23:13

Зaлишився знaйoмий в Пoкрoвську. Кaжe зaрa кoжeн дeнь прилiтae. I шo цiкaвo пiдвeрдив шo oднa шaхтa прaцюe. Прo iншi нe знae. Шaхти взaгaлi лeгкa цiль. Тaм шo, дoмoвлинoстi якiсь прo нe чипaти шaхти?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689705 вiд 2024-05-02 22:21:40

Maximus
№ 1689704
----
Та як. ФСБ настроїла антимайданівців, і ті приготували заздалегідь бідончики з бензином, типа коктейлі Молотова, а в Профспілках були вочевидь прості проросійські надрочені бідолаги, які невдупляли ніц щодо пожежної безпеки і як цим знаряддям взагалі користуватися.

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689704 вiд 2024-05-02 22:14:30

olma
№ 1689703

Слава Україні! Єдине що для мене залишилось питанням - ЯК вогонь так швидко випалив будинок профсоюзів з середини?!! І був ще один момент. Але я про це ніколи не буду розповідати в інеті. Україна тут не причасна, якщо що.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689703 вiд 2024-05-02 22:08:21

Maximus
№ 1689702
----
Дякую тобі, добрий чоловіче! Героям слава!

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689702 вiд 2024-05-02 22:06:07

https://www.facebook.com/watch/?v=464269842828924

Пам'ятаю кожну мить того дня. Дякую всім Одеситам та Харків'янам, хто не дав створити ОНР. Був там…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689701 вiд 2024-05-02 21:55:12

Підсумуємо, польський журналіст описав те, що наші в силу різних причин не змогли викласти в нормальну оповідь (нарратив).

Кацапи в Одесі настільки були заточені на війну, що самі себе випадково підпалили в своєму звірстві і згоріли підари в адском пламєні гнєва божієго.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689700 вiд 2024-05-02 21:52:29

Результат перекладу
"10-річчя трагедії в Одесі, росіяни розкрутять пропаганду. Що там насправді сталося? Під час пожежі в Будинку профспілок на Куликовому полі загинули 46 проросійських активістів, і це факт.

Але спочатку, багато годин тому, ті ж самі активісти розстріляли двох проукраїнських активістів на вулицях Одеси. На фото Віталій Будько («Босман»), який стріляв з-за поліцейського оточення (!) на чолі з начальником поліції Дмитром Фучежі. Після цієї трагедії обоє втекли… до Росії. Саме ці вбивства призвели до драматичної ескалації конфлікту, росіяни втекли до Будинку юніоністів і взяли його штурмом.

Але росіяни зовсім не були беззахисними, бо мали наметове містечко на Куликовому полі, куди розливали коктейлі Молотова. Коли звістка про вбивство проукраїнських активістів поширилася, росіяни перенесли свій арсенал до Будинку профспілок і забарикадувалися там, очікуючи штурму.

Коли прийшов натовп проукраїнських активістів, вони не просто сиділи, як ідіоти, вони просто продовжували стріляти з зброї та жбурляти в людей на вулиці пляшки з бензином.

Пожежа в Будинку профспілкових діячів почалася всередині забарикадованих сходів, де росіяни зберігали коктейлі Молотова. У цей момент будівлю заповнило клуби диму, через вікна почалася панічна евакуація. Спорадичні побиття та спорадичні акти гуманізму з боку проукраїнських активістів ззовні, деякі з яких допомагали в евакуації. "

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689699 вiд 2024-05-02 21:49:22

https://twitter.com/kravietz2048/status/1785911580049240316

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689698 вiд 2024-05-02 21:49:13

Хто читає польську мову - дуже класний і стислий аналіз Річниці Одеси 2 травня 2014 року. Барбекю на Куліковому полі. Коли ФСБ і КЦП вбили українців під прикриттям заворушки, а потім потрапили самі у матню своєї провокації і згоріли в Домі Профспілок на Куликовому полі.

Героям (ультрасам і взагалі фанатам) Слава!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689697 вiд 2024-05-02 21:30:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1689688
Кримінальний кодекс України
Стаття 301
"Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні -
караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк. "

тому оця радість дебіла гетьманцева якась завчасна, або підпадає під КК :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689696 вiд 2024-05-02 21:14:04

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1689688
----
Справа головна не в податках з Порнохаба, а також в декриміналізації трансляцій дорослого порна.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689695 вiд 2024-05-02 21:04:49

Sauron
№ 1689691 вiд 2024-05-02 20:38:52

А де він таке сказав, що за джерело? Про «так звану росію» виглядає дуже сумнівно.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689694 вiд 2024-05-02 20:50:43

Sauron
№ 1689692
вчора вікно овертону відкрила міністр закордонних справ естонії (???), сказавши що кожна країна що передає зброю, виставляє умови. і вона знає що деякі країни не виставляли умов. тобто можна їбошити куди долітає…
якщо захід цим хоче залякати хуйло (заявами) - думаю що поки не почне прилітати. при чому серйозно. немає про що говорити

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689693 вiд 2024-05-02 20:47:26

Russia launched the first train from Port of Mariupol to Volnovakha station.

The first flat wagon is for mine safety, so as not to blow up the locomotive. Russia is building this railroad line as an alternative to the Kerch Bridge. This will help Russian military logistics.
https://x.com/Gerashchenko_en/status/1786056206852686174


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.