🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1534.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689692 вiд 2024-05-02 20:40:20

Оце так паварот.
Чекаємо на прильоту по Курську і Воронежу.
Це прямо топ-новина тижня.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689691 вiд 2024-05-02 20:38:52

Україна має право завдавати ударів по території так званої росії британською зброєю, – міністр закордонних справ ВБ Кемерон.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689690 вiд 2024-05-02 20:38:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1689688
він по-моєму вже давненько закидав тему що багато он-лайн сервісів ніфіга податки не платять…
але якщо порнохаб зареєструвався. гетьманцев засвітить скільки вони заплатять податків
то тут прийдуть он-лайн казино чи беттінг контори і скажуть «і єті люди запрєщают нам кавиряться в носу?» :)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689689 вiд 2024-05-02 20:36:44

Enot
№ 1689687
грузинам, звичайно, успіхів
але в біларусі теж виходили десятки тисяч. і не тільки в мінську… подивимось

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689688 вiд 2024-05-02 20:25:28

Гетьманцев - це король порно ;)
----------------
Данило Гетманцев
Дякую PornHub за повагу до наших податкових законів!

Компанія, якій належить сервіс PornHub, врешті зареєструвалася платником ПДВ, як постачальник електронних послуг

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689687 вiд 2024-05-02 19:18:06

sk (Samsung galaxy)
№ 1689682 вiд 2024-05-02 18:50:36
В Грузії вийшло людей дофіга. При тому що там всього населення десь 5 мільйонів

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689686 вiд 2024-05-02 19:07:33

sk (Samsung galaxy)
№ 1689683 вiд 2024-05-02 18:53:11

Чи хай передадуть нам Томагавк, а ми скажемо, що це нова таємна українська розробка - ракета «Бартка» (це той же томагавк, тільки у гуцулів ;)).

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689685 вiд 2024-05-02 19:00:44

У 2022 році 82% школярів і їхніх батьків вважали державну мову рідною. За рік їхня кількість суттєво зросла – до 94% дорослих і 91% дітей.

…також зросла кількість учнів, які кажуть, що самі застосовують у спілкуванні з однокласниками на уроках (+12%) та на перервах (+11%) лише українську мову.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689684 вiд 2024-05-02 18:53:52

Російський «Газпром» за 2023 рік отримав чистий збиток у 629 млрд рублів (майже 6,7 млрд дол) порівняно з чистим прибутком у 2022 році в розмірі 1,226 трлн рублів (близько 13 млрд дол).

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689683 вiд 2024-05-02 18:53:11

Enot
№ 1689681 вiд 2024-05-02 17:59:47
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1689679
да. а для ефективнішої допомоги від штатів нам потрібно щоб штати використали хоча б стільки ж томагавків по цілям на території хуйлостану, на які вкаже сирський, скільки вони використали проти хуситів (для початку)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689682 вiд 2024-05-02 18:50:36

https://t.me/ShrikeNews/13976
шрайк зробив репост лєвадацентр
хто стоїть за терактом в левада-центрі
87% за те що укр чи західні спецслужби
де ті аналітєги які прогнозують що в хуйлостані може якась «революція» статись…
думаю що аналогічна ситуація в грузії. 1% активних. яких ніхто не підтримає. ні хоч одна гілка влади чи силовиків. не кажучи вже про 99% «пересічних созірцатєлєй телевізора»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689681 вiд 2024-05-02 17:59:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1689679 вiд 2024-05-02 17:07:09
Стратег, хулє!))

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689680 вiд 2024-05-02 17:33:15

Хто тут тролив Порошенка за те що аккаунт в тікток завів?

???

Із цікавого - після того, як в нашому пакеті проголосували ж заборону (точніше обовʼязковий продаж протягом 12 місяців) додатку TikTok, то….

? Республіканці не чекаючи вже тих 12-ти місяців почали вимагати Байдена припинити рекламу своєї виборчої кампанії у ТікТок. Ще і постійно вказують, що майже всі американські офіційні особи які там мають аккаунт- це демократи? І звинувачують їх що ті нехтують питаннями нацбезпеки заради політичного піару.

Складно все у них якось? ‍♂️

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689679 вiд 2024-05-02 17:07:09

"Генерал Бен Годжес дав пораду українському уряду

Для ефективної мобілізації військовозобовʼязані українці, які зараз перебувають за кордоном, повинні повернутися на Батьківщину. Про це повідомив в інтервʼю «РБК-Україна» американський генерал у відставці та екскомандувач армією США в Європі Бен Ходжес ".
--------------------
Це, я сказав би, не генерал, а скоріше капітан ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689678 вiд 2024-05-02 16:44:36

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1689677 вiд 2024-05-02 16:22:11

Що зараз постачають - цілком може бути. Але не варто забувати, «чєм занімался Паніковскій до рівалюції» (с), тобто чим займався ахмєтка до 2014 року.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689677 вiд 2024-05-02 16:22:11

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1689673 вiд 2024-05-02 15:37:21

Вони дуже багато постачають для саме фортифікацій, бункери, кп, тощо.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689676 вiд 2024-05-02 15:55:47

цілком можливо, що кацапи пропихують цей закон, щоб почались заворушення і вони органіхували побєдоносную війну. Грузія не України, там може і за три дні вийти.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689675 вiд 2024-05-02 15:45:32

sk (chromebook acer 14)
№ 1689674 вiд 2024-05-02 15:40:29
У нас гралися в легітимність щоб перед Путіним виправдовуватися. Але це не допомогло

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689674 вiд 2024-05-02 15:40:29

в грузії ж не дуже давно були вибори
проголосували за своїх «януковичів»
тому, під час наших революцій армія тримала нейтралітет,
тому що половина країни була не за яника, тим більше київ…
а в грузії хз. будь-яку революцію потрібно «проводити» легітимно. у нас парламент продовжував працювати, голосував і розрулював ситуацію в 2004 і 2014ть
при чому, можна так сказати, голосував не так як хотів хуйлостан
а от зараз в грузії навряд чи таке можливо. точніше будуть голосувати так як хоче хуйлостан…
тому це буде біларусь 2.0
і хуйєватий знак для нас
єс-нато можуть показувати пальцем і казати. ми вам і дорожну карту і ще щось… увіть якби ми вас в нато і єс, а ви через пару років голосужєте за «яника» і «ригів» …
нах воно нам потрібно?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689673 вiд 2024-05-02 15:37:21

Тим часом на сайті у дімогандона ахметівська контора «Метінвест» рекламує себе як «Опору України». Мали б трохи сорому, чи що.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689672 вiд 2024-05-02 15:08:45

В Грузії президент на боці протестуючих, але це не допоможе

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689671 вiд 2024-05-02 14:30:34

Якщо у Грузії відбудеться зміна влади, то армія певний час не знатиме, що робити і чиї накази виконувати (як у нас у 2014 році), і це буде найзручніший момент для вторгнення.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689670 вiд 2024-05-02 14:09:42

Щоб окупувати Грузію не треба багато військ. Організованого спротиву не буде. Максимум - партизанка, і то не відразу.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689669 вiд 2024-05-02 14:04:22

Batyj
№ 1689667
полізуть. навіть не сумнівайся.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689668 вiд 2024-05-02 13:40:51

Рангнік відмовив Баварії.
Баварія не може знайти тренера, ніхто не хоче тренувати цей зброд :-). Щось типу Челсі. Так така сама срака.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689667 вiд 2024-05-02 12:49:50

сомневаюсь я чо-то. И у нас воевать и на Грузию лезть..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689666 вiд 2024-05-02 12:10:27

sk (chromebook acer 14)
№ 1689663 вiд 2024-05-02 09:58:52
Тут вся проблема в тому, що якщо народ підніме повстання і повалить цю владу, Росія окупує Грузію, а Захід заявить про глибоку занепокоєність. І на цьому все.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689665 вiд 2024-05-02 10:45:39

У свою чергу Міністерство юстиції США подало сьогодні запит на конфіскацію комплекту шасі літака Boeing 737-800, який був затриманий у вересні 2023 року в міжнародному аеропорту Маямі. Обладнання було придбано за 1,55 млн дол. на користь киргизького посередника, який займається передачею товарів подвійного призначення до росії всупереч раніше запроваджених санкцій США.
------
якби ще госдєп заодно міг «расстрєлять» поседеника…
щоб інші 1500 раз думали, чи є сенс ризикувати…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689664 вiд 2024-05-02 10:10:47

klirik
№ 1689634 вiд 2024-05-01 22:43:58

> Кацапи кошмарять Одесу

Йобана русня. :(((
Коли вже Петріоти до Одеси доїдуть…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689663 вiд 2024-05-02 09:58:52

https://pbs.twimg.com/media/GMjClyrXMAAYRdo?format=jpg&name=small
грузинам, звичайно, респект
але коли в країні знищена опозиція, такі всі повстяння подавлять, потім назвуть бунтом
пройде 10 років - і вже будуть боятись виходити на вулицю…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689662 вiд 2024-05-02 09:35:19

Кулєббо дало велике інтерв'ю - каже, що кацапи «уже в валєйбол іграют» (с), а ви (себто Захід) досі не можете вийняти пальця зі сраки:

https://foreignpolicy.com/2024/05/01/kuleba-how-kyiv-plans-to-use-american-aid/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689661 вiд 2024-05-02 08:59:29

Грузини ввечері попротестували, а зранку мабуть підуть обслуговувати приїжджих кацапів - проводити для них екскурсії, смажити шашличьог тощо.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689660 вiд 2024-05-02 08:49:13

А я з німецьких футболістів по за футбольним полем бачив Лотара Маттеуса. Я за ним стояв в аеропорту в черзі на реєстрацію. З ним була файна українська дівчина.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689659 вiд 2024-05-02 03:40:57

У наступному сезоні Ліги чемпіонів УЄФА німецькі команди матимуть п'ять представників. Про це стало відомо після перемоги Боруссії Дортмунд над ПСЖ у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ (1 :0).

Також відомі усі команди Бундесліги, що кваліфікувалися до наступного розіграшу ЛЧ — Баєр, Баварія, Штутгарт, РБ Лейпциг та Боруссія Дортмунд.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689658 вiд 2024-05-02 02:41:00

То що там грузини? Мокасини знімають перш ніж на лавочки шкарпеточками встати чи нє?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689657 вiд 2024-05-02 02:39:32

Ну, можливо, інші просто вже лягли спати, щоб працювати, нє? Замість того щоб дивитись мангалгейт. Робочі будні все ж таки.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689656 вiд 2024-05-02 01:57:55

Ще разом зі мною на каналі Стоп корупція це дивляться 326 українця …іншим не цікаво.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689655 вiд 2024-05-02 01:53:08

Грузини в "яло штурмують парламент. Проти них водомети та сльозогінний газ.
Багато протестувальників в масках та один з парасолькою.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689654 вiд 2024-05-02 01:49:18

Але я ніколи не чув, щоб у нас в селі хтось на кацапів, казав, що вони москалі. Тільки одні кацапи були. І ще, коли виріс в казали, що хтось їде (поїде, їздив) «на Росію» і ніколи «в Росію».

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689653 вiд 2024-05-02 01:43:29

Нє прідірайтєсь к чєлавєку!! Скажитє спасібо, шо він ващє на примінення етой мови пєрєшол! І ващє, а ти сам ськікі лєт на укрАінськом балакаєш, а?
------------------------------------------
Від народження розмовляю украхнською, але суржикоподібною. Мене бабця нагадувала моє дитяче «Ганю, дивись-дивись, он самольот летить» А потім в 2 з чимось років пішов (ну як пішов, відвели мене) в дитячий садок «Йолочка» (ось де корені знаменитої Йолки) і с тих пір я вже знаю, що самольот то в кацапів і сам в побуті також розмовляю кацапською.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.