LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689652 вiд 2024-05-02 01:32:08Valeriy № 1689631 вiд 2024-05-01 22:31:48 Чи пам «ятають, взагалі, пересічні українці шо є слова» пам «ять» та «пам» ятати "? Пономаренко в інтерв "ю каже, що він не помнить. … Нє прідірайтєсь к чєлавєку!! Скажитє спасібо, шо він ващє на примінення етой мови пєрєшол! І ващє, а ти сам ськікі лєт на укрАінськом балакаєш, а?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689651 вiд 2024-05-02 00:35:46Але точно пам'ятаю, що не з книжки Фесуненка, а звідкись з іншого джерела -------------------------------------- Та знаємо-знаємо це твоє інше джерело … Батий розказав..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689650 вiд 2024-05-02 00:32:45Garrincha [Best Skills & Goals]
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689649 вiд 2024-05-02 00:22:36Valeriy № 168964 От, і про фінт там теж було в тій байці. Майже тими ж словами, що ти написав. Але точно пам'ятаю, що не з книжки Фесуненка, а звідкись з іншого джерела.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689648 вiд 2024-05-02 00:17:44 Таку ж байку, як про Мюллера, я десь читав про Гаррінчу. Хіба там він був чи клишоногий, чи шо. --------------------------------------------- Яку з байок? Гаррінча був крайком, у якого одна нога була трохи коротшою. Він нібито мав один неодпорний фінт, який всі знали, а нічого не могли зробити.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689647 вiд 2024-05-02 00:13:48Valeriy № 1689646 як Батий Мюллєра ========== Таку ж байку, як про Мюллера, я десь читав про Гаррінчу. Хіба там він був чи клишоногий, чи шо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689646 вiд 2024-05-02 00:10:48 fofonov № 1689645 вiд 2024-05-02 00:06:22 Valeriy № 1689638 вiд 2024-05-01 22:59:27 Руанда? ====== - Депортувати нахуй до Руанди! - До Грузії? - До Руанди! - Ой, не чує баба. ------------------------------------- Нє …нє … сам туди депортуйся, а других не тягни. Грузія непотрібна, я її тричі живою бачив (як Батий Мюллєра). Тільки Руанда.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689645 вiд 2024-05-02 00:06:22Valeriy № 1689638 вiд 2024-05-01 22:59:27 Руанда? ====== - Депортувати нахуй до Руанди! - До Грузії? - До Руанди! - Ой, не чує баба.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689644 вiд 2024-05-02 00:04:53Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1689641 вiд 2024-05-01 23:33:40 2 Valeriy № 1689638 Головне щоб в Руанді не депортували в казанок :))) ---------------------------------------------- Ти наговорюэш на руандийців, вони вже давно перейшли на омари, устриці та фуагра.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689643 вiд 2024-05-01 23:54:20А хуй у бєлкі видів?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689642 вiд 2024-05-01 23:38:35Batyj № 1689639 вiд 2024-05-01 23:02:06 2 Pryvyd Zamku № 1689630 можешь мне не рассказывать. Я его живым видел.. ---------------------------------------------- А Ленина видел? Во времена имена СССР это заявлять было очень модно.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689641 вiд 2024-05-01 23:33:402 Valeriy№ 1689638Головне щоб в Руанді не депортували в казанок :)))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689640 вiд 2024-05-01 23:18:56Да и Кобель, как я посмотрю, вполне на мсте..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689639 вiд 2024-05-01 23:02:062 Pryvyd Zamku№ 1689630можешь мне не рассказывать. Я его живым видел..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689638 вiд 2024-05-01 22:59:27Руанда? Чудовий клімат, класна природа та доброзичливі афроафриканці. Я б зараз, як би зумів, пробрався нелегально в Великобританія та добровільно депортувався. Побувати в Рунді на халяву якийсь там місяць, це майже мрія. От, ще б потім якось вмовити руандійську владу депортувати мене назад кудись в Польщу. А тут недалечко і додому.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689637 вiд 2024-05-01 22:59:14Одесса, Харьков, Днепр, Запорожье, КривойРог, Львов (Иванофранковск).. Ну, Чернигов. 7 компектов Пэтриотов всего то.. Ну не жлобы наши западные друззя?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689636 вiд 2024-05-01 22:55:16Донарума в псж нормально стоит. Лунину там нехер ловить место основного..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689635 вiд 2024-05-01 22:52:39пєрвий пошол (с) -------- В Великобритании задержаны первые мигранты, которым предстоит депортация в Руанду. О прецеденте сообщило МВД Великобритании, назвав этот шаг «еще одной крупной вехой» плана, согласно которому мигранту, въехавшие в страну без соблюдения легальных процедур, будут выдворяться в Руанду. В сообщении МВД говорится, что по всей стране проводятся рейды по задержанию «нелегалов». Министерство обнародовало фото и видео людей в наручниках, которых сажают в автомобили. Великобритания планирует выдворять в Руанду «нелегально прибывших мигрантов независимо от страны происхождения без рассмотрения их ходатайств об убежище». Для этого Руанда объявлена безопасной третьей страной. Британские власти планируют до конца года выслать туда 5700 человек. Их прошения об убежище будут рассматриваться уже правительством Руанды в Кигали. В случае одобрения ходатайства мигрант получит право на жительство в Руанде и не сможет вернуться в Великобританию. Британские власти планируют приступить к депортациям до июля https://p.dw.com/p/4fP2V?maca=rus-tco-dw
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689634 вiд 2024-05-01 22:43:58Кацапи кошмарять Одесу. Повідомляють що зруйнували логістичний центр Нової пошти, сильна пожежа
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689633 вiд 2024-05-01 22:34:53в грузії є харизматичні ліери опозиції? представлені в парламенті? без цього жодна революція не має шансів… оголосять «бєспорядками» останній приклад - біларусь…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689632 вiд 2024-05-01 22:33:12класно вболівають у Дортмунді. і команда весела, але важко їм буде. цікаво де БД постійно знаходить цікавих, голодних до гри гравців?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689631 вiд 2024-05-01 22:31:48Чи пам «ятають, взагалі, пересічні українці шо є слова» пам «ять» та «пам» ятати "? Пономаренко в інтерв "ю каже, що він не помнить.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689630 вiд 2024-05-01 22:30:482 Batyj№ 1689622Из книги Зеппа Майера (1979): «…Толстый невысокий коротконогий парень молча смотрел на нас несколько секунд. Потом сказал: «Я – Мюллер, бомбардир из Нёрдлингена. Так и сказал – бомбардир. Мы зашлись от смеха: «Откуда, откуда? Из Нёрдлингена? Ну, раз из Нёрдлингена - тогда конечно!» Я ржал больше других, а через пятнадцать минут мне стало не до смеха…»Весельчак Майер, «травила» и мастер всевозможных командных розыгрышей рассказывал эту байку о появлении Мюллера в клубе неоднократно и с удовольствием в различных интервью. Бывало, и в присутствии героя. Тот не опровергал…Майер: «Мы смеялись от несоответствия внешнего вида новичка той серьезности и значительности, с какой эти слова были произнесены. Перед нами стоял кривоногий крепыш с очень толстыми мощными бедрами и, как бы помягче сказать, с низким центром тяжести. Причем у парня был явно лишний вес. Как же он бегать будет? «Чик» (тренер Златко Чайковский. – Б. Т.) неодобрительно посмотрел на него и проворчал: «Штангистов нам тут только не хватало…». Его запустили в двусторонку, и за пятнадцать минут он забил мне четыре мяча. Бегать он, оказывается, и не собирался – ходил, делал рывки максимум на несколько метров, стоял. Он преображался, когда к нему попадал мяч…»Вот это – «он преображался, когда к нему попадал мяч» - замечали потом все. Потому что отобрать этот мяч у него, если уж он к Герду попал, было просто невозможно. Во-первых, «через него как будто пропускали в этот момент электрический ток, к нему было не прикоснуться, защитник получал заряд и отлетал, - вспоминал Майер. «Если ты его не опередил в момент приема мяча, считай, что цвайкампф тобой уже проигран, и молись, чтоб он не попал в ворота, иначе виноват будешь ты», - общее мнение Лугги Мюллера, Хёттгеса, Фогтса и других защитников из немецких команд.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689629 вiд 2024-05-01 22:29:44https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-05-01/us-sanctions-firms-in-china-uae-for-support-of-russia-s-war US Sanctions Firms in China, UAE for Support of Russia’s War ------- шрайк коротко викладає про що мова https://t.me/ShrikeNews/13962 ------ ось тут - «яхуйєйю» якщо це заборонено «конвенціями» - чи був радбез? чи всі вже «забили» бо розуміють що нічого воно не вирішить, тільки гівном з вентиляторів один на одного покидаються? --- Госдепартамент установил, что Россия использовала химическое оружие хлорпикрин против украинских войск, и ввела санкции против компаний и частных лиц, которые помогали российским программам химического и биологического оружия в нарушение санкций и других ограничений.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689628 вiд 2024-05-01 22:17:37VVV № 1689627 вiд 2024-05-01 22:10:20 Valeriy № 1689626 останній шанс Грузії не перетворитися на Білорусь. хоча кацапи можуть полізти, якщо будуть заворушення ------------------------------------------------ Все ж таки прізвище Каладзе є недарма …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689627 вiд 2024-05-01 22:10:20Valeriy № 1689626 останній шанс Грузії не перетворитися на Білорусь. хоча кацапи можуть полізти, якщо будуть заворушення.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689626 вiд 2024-05-01 22:07:10В Тбілісі протестувальники вже будують барикади … дивлюсь стрім від Грема.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689625 вiд 2024-05-01 21:56:08Аеродроми і склади ГСМ - хоч би на 150 км в глибину Рашки це цікаво.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689624 вiд 2024-05-01 21:44:19Starik (Україна, Київ) № 1689619 вiд 2024-05-01 20:27:57 olma № 1689615 коли нам поставили перші ескалібури (по-моєму вони), разом з ними були й касетні типи снарядів навіть відоси були коли ми накривали стоянки авто хуйлостанців… то писали що розльот - 1 кв. км а тут шрайк постить аналіз прильоту касетного атакмс - діаметр «якихось» 340 метрів :) ладно… думаю що там залежить від висоти підриву… потрібно чекати нові відоси… повинні бути аеродроми на відстані в 300 км… там більш «цінні» попадання повинні бути, ніж 100 тіл москальських довбойобів…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689623 вiд 2024-05-01 21:37:58Получил Золотой мяч за то, что не умел играть, но умел забивать … и делал это лучше всех.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689622 вiд 2024-05-01 21:17:24Стиль Герда Мюллера - в одно касание завершить атаку. Очень редко, два. Трех не делал. Он вааще по современным понятиям, не умел играть. Не водился, не бил издалека, не участвовпл в отборах.. тока завершал..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689621 вiд 2024-05-01 20:38:36 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1689614 вiд 2024-05-01 19:47:49 Пономаренко за фактурою ніби схожий на Довбика, але можливо ще росте, і якщо так, то може буде навіть більший ;) ---------------------------------- Поки він на 1 см нижчий, але навряд виросте ще. Згідно моїх спостереджень, всі отоючи мене однолітки, переставали рости ввверх після 16 ти, але продолжували рости вшир. У Пономаренка є велика відмінність в грі, бо він любить грати глибше і приймати м "яч обліиччям до воріт. Довбик грає класичного стовба. Приймає и скидає всторону, часто на хід партнеру. У Пономаренка сильніше удар робочою ногою, але про другу його ногу в мене немає спостережень. Довбик краще грає головою, можливо!!!, він здатний вище стрибнути з місця. Сьогоднішній гол Пономаренко забив в стилі гри Герда Мюллєра в штрафному майданчику - на прийомі м "яч всторону і невідпорна колотуха з близької дистанції.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689620 вiд 2024-05-01 20:34:58https://x.com/dw_ukrainian/status/1785613032460018030 мзс - молодці :) згенерували собі спікерку яка буде зачитувати офіційні меседжі… нормально. через рік про «речників» можна забути
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689619 вiд 2024-05-01 20:27:57olma № 1689615 Насправді ще перші АТАКАМС були касетні. Дальність 165 км. Які нові поки що достеменно невідомо. Але писали про дальність 300 км.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689618 вiд 2024-05-01 20:04:55olma № 1689615 там цікаво що зйомка з дрона була. тобто наші дрони висять за 100 км від лбз і передають інфу «куди потрібно» і атакмси з касетами стоять готові до «постройєній» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689617 вiд 2024-05-01 19:59:25Тим часом, якийсь політолух подивився інтерв'ю карлсона-фуярлсона із головним теоретиком кацапства дугіним і каже, що це якийсь нудний єбанізм хвилин на 20: https://glavcom.ua/columns/golobutskyi/karlson-darma-vitrativ-chas-i-hroshi-sponsoriv-dugin-vijavivsja-prosto-netsikavim-998709.html
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689616 вiд 2024-05-01 19:59:20Хлопці та дівчата, є трохи потреби, сітку проти фпвішок, протестовано, буде захищати, нитка трохи товща ніж для звичайних маскувальних і відповідно дорожча, в кого є можливість, будь ласка Приват 4149 6293 6251 8383 Моно 4441114424669867 Разом переможемо! Слава Україні!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689615 вiд 2024-05-01 19:52:46Штати підвезли Атакамси з касетними голівками В мережі з'явилося відео імовірного удару ATACMS по росіянах в населеному пункті Рогове Луганської області. Ураження відбулось приблизно за 78 кілометрів від лінії бойового зіткнення. https://twitter.com/ukraine_map/status/1785680570468512230 (близько сотні орків вирубили)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689614 вiд 2024-05-01 19:47:49Пономаренко за фактурою ніби схожий на Довбика, але можливо ще росте, і якщо так, то може буде навіть більший ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689613 вiд 2024-05-01 18:19:12до речі Кабаев, як не дивно, вже не виглядає таким інородним тілом, як це було при Лупеску. Прогресс гравця чи тренер ставе реальні задачі його рівня?