🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1537.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689572 вiд 2024-04-30 22:26:47

1 дар по воротам и гол.. Винисиус..

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689571 вiд 2024-04-30 22:25:02

2Enot
№ 1689570
Ну якщо зробивши висновки з війни, Штати припинили витрати на новий гвинтокрил (гарний, і вже багато витратили), то докрутити антен і модулів на всі 4и основні системи орієнтування ракет, думаю зможуть.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689570 вiд 2024-04-30 22:02:41

Я маю на увазі що на GPS впливають, і у випадку війни з НАТО будуть проблеми з наведенням ракет.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689569 вiд 2024-04-30 21:51:13

Enot
№ 1689567

не у всю Естонію, до Таллінна літають без проблем.
Проблеми з Тарту, яка недалеко від кацапії, але там рішають щось, бо не джипіесом єдиним.

Звісно, це не відміняє того факту, що кацапи - підари і мають якнайшвидше поздихати і побільше.
Єдина об'єднуюча ідея цього сайту, напевно)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689568 вiд 2024-04-30 21:49:55

и как это оне раньше без жпс летали? Неужели по пачке Беломор-канала?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689567 вiд 2024-04-30 21:43:08

Так вони глушать GPS. Зараз от в Естонію літаки не літають тому що Росія глушить GPS

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689566 вiд 2024-04-30 21:39:53

Це допис Тома Купера

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689565 вiд 2024-04-30 21:38:25

olma
№ 1689554 вiд 2024-04-30 19:49:17

Інша інфа, що американські плануюючі авіабомби з наведенням теж виявилися неефективним через оашковські глушилки РЕБ. У Тренера Теленка був твіт з посиланням на американський мілітарний портал…
Ракета-носій служить для того, щоб запустити зброю, підняти її в повітря та вивести на траєкторію польоту до мети. Бустер горить кілька секунд: цього достатньо, щоб вивести зброю на задану швидкість та траєкторію. Після згоряння бустер «витрачається», від'єднується від зброї та падає, щоб не зіпсувати показники заряду. Останнім часом GLSDB стали страждати від механічної несправності, коли бустерна секція не відділялася, у результаті занадто багато GBU-39 не досягали мети. Таким чином, щоб уникнути непотрібної витрати дорогої зброї, ЗСУ зняло GBU-39 SDB з озброєння (поки виробник не вирішить проблему).

(Дякую за інформацію!)

Маю визнати: я з полегшенням почув це, бо якби росіяни могли ефективно глушити GPS-наведення такої зброї… боже…

Але чому?
Тому що зараз GPS пов'язана і, отже, впливає «майже на все», що роблять західні збройні сили, а отже, і ЗСУ. Це не тільки керована зброя, а й навігація на місцевості плюс такі автоматизовані системи управління тактикою, як «Кропива» ЗСУ. Тобто, якби росіяни змогли заглушити GPS, вони порушили б і координацію українських підрозділів.
… це не означає, що росіяни залишать спроби (більше того: продовжувати робити все можливе) щодо цього.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689564 вiд 2024-04-30 21:21:45

паненка пенальті від Мансіті Луніну



Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689563 вiд 2024-04-30 21:21:08

OlegSh
№ 1689561 вiд 2024-04-30 21:04:13

Batyj
№ 1689556

Там вже давно нічого не замерзає.
-----------------------------------
В 16 му сторіччі, коли був малий льодовиковий період,
голандці були чемпіонами світу. Є картини художників фламандської школи як ті в гаківку гуляють.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689562 вiд 2024-04-30 21:18:40

Нафтодолари продовжують іти на війну та в казну з пролонгацією кожні 6 місяців
---
Тепер все на місці? Що там Шрайк та Перфект скажуть???

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689561 вiд 2024-04-30 21:04:13

Batyj
№ 1689556

Там вже давно нічого не замерзає.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689560 вiд 2024-04-30 20:58:36

Nycolas № 1689559
Можливо я щось не розумію, …Якраз на чому підари і заробляють.

Так, ти щось тупиш, це те стосовно чого розрахунки дозволені, все інше під забороною. Наприклад, розрахунки за чіпи, технології і т. п. не потрапили в список дозволених.
І так було відж самого початку санкцій. Прочитай нижче Шрайка за посиланням, або, якщо вже цитуєш
GENERAL LICENSE NO. 8I https://ofac.treasury.gov/media/932846/download?inline
authorized, through 12:01 a. m. eastern daylight time, November 1, 2024
то подивись на ідентичні
GENERAL LICENSE NO. 8H https://ofac.treasury.gov/media/932246/download?inline
authorized, through 12:01 a. m. eastern daylight time, May 1, 2024:
GENERAL LICENSE NO. 8G
authorized, through 12:01 a. m. eastern daylight time, November 1, 2023:
і т. д.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689559 вiд 2024-04-30 20:26:52

Можливо я щось не розумію, але в документі мінфіна Сша:
For the purposes of this general license, the term “related to energy” means the
extraction, production, refinement, liquefaction, gasification, regasification, conversion, enrichment, fabrication, transport, or purchase of petroleum, including crude oil, lease condensates, unfinished oils, natural gas liquids, petroleum products, natural gas, or other products capable of producing energy, such as coal, wood, or agricultural products used to manufacture biofuels, or uranium in any form, as well as the development, production, generation, transmission, or exchange of power, through any means, including nuclear, thermal, and renewable energy sources.
---
Якраз на чому підари і заробляють. Можливо це під американські компанії, аля Exxon або H&G

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689558 вiд 2024-04-30 20:26:12

«Україна не буде примусово повертати чоловіків призовного віку з-за кордону у країну, яка воює, заявила віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина».
---------------
Слід було сформулювати інакше: "Ми б
повернули, але фуй нам хто дасть це зробити ".

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689557 вiд 2024-04-30 20:13:10

кстати, показуют по спорт-суспільне..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689556 вiд 2024-04-30 20:11:08

галанцы пока держатся, 0-0 в первом периоде. Странно, в стране, где развит конькобежный спорт, не сильно то играют в хоккей.. Казалось бы, каналов дохрена, замерзают, детишки должы там играть чем попало.. палками, банками.. А в магазинах клюшек дохрена..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689555 вiд 2024-04-30 19:51:21

«Ніхто нічого не знімав, бо санкції на цей сектор і НЕ були введені.»

пошти перемога.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689554 вiд 2024-04-30 19:49:17

Інша інфа, що американські плануюючі авіабомби з наведенням теж виявилися неефективним через оашковські глушилки РЕБ. У Тренера Теленка був твіт з посиланням на американський мілітарний портал.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689553 вiд 2024-04-30 19:10:13

sk (Samsung galaxy)
№ 1689552 вiд 2024-04-30 18:56:25

Про це ще Залужний писав у своїй першій статті для Економізда - саме про ті Екскалібури. Ще один приклад того, коли за мільйони доларів амер. платників податків хитрожопий бузінєс розробив систему, яка годиться воювати тільки проти дикунів.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689552 вiд 2024-04-30 18:56:25

The effectiveness of Ukraine's Excalibur GPS-guided rounds decreased from 70% to 6% within six weeks as Russia adapted and employed various EW assets to counter them. Source: https://congress.gov/118/meeting/house/116957/witnesses/HHRG-118-AS35-Wstate-PattD-20240313.pdf

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689551 вiд 2024-04-30 18:55:06

klirik
№ 1689547

нe журнaлiсти a вiдвiдувaчi OБСIЛФу :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689550 вiд 2024-04-30 18:54:38

sk (Samsung galaxy)
№ 1689546

тaк я ж прo цe i вeду…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689549 вiд 2024-04-30 18:54:22

Але зазвичай ніхто не читає далі заголовка. Майже ніхто. Так воно все облаштовано.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689548 вiд 2024-04-30 18:53:12

Да, ето так.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689547 вiд 2024-04-30 18:52:37

Наші журналісти поїли руснявого гівна.
Всі на емоціях повелись, почали накідувати на амерів.
Класична інформаційна іпсо від кацапів з маніпуляцією, яка грунтується на людській ліні, бо більшість далі заголовка не читає і 98% не побіжать перевіряти фактаж в англомовному інеті.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689546 вiд 2024-04-30 18:44:11

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1689545 вiд 2024-04-30 17:50:08
Nycolas
№ 1689527
шрайк розгорнув по рус банкам
коротко: зрада відміняється
довгий пост за посиланням
https://t.me/ShrikeNews/13923

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689545 вiд 2024-04-30 17:50:08

Nycolas
№ 1689527

дужe цiкaвo як ти вибiркoвo oминaєш вaжливi слoвa i мoмeнти :)

Міністерство фінансів США тимчасово продовжило дозвіл…

Тимчасовий дозвіл для обмеженого кола російських фінансових установ діяв з 25 жовтня 2023 року до 1 травня 2024 року і кілька разів продовжувався.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689544 вiд 2024-04-30 17:44:14

2 Sauron

https://www.threads.net/@meidas_uk/post/C6WovuVIrSx

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689543 вiд 2024-04-30 17:33:17

Nycolas
№ 1689527

Штати ведуть себе так, що мимоволі пригадуєш, як усілякі конспірологи розповідали, що Штати не дадуть нам ані перемогти ані програти, а будуть затягувати війну максимально довго.
Блять. Досі не віриться в це, але…
Як за такої стратегії не перетнути лінію за якою вже жодна зброя не допоможе, бо у нас буде ніким воювати??
Пизда якась.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689542 вiд 2024-04-30 17:30:44

Orest Dniprovskiy
№ 1689536

Суперова новина!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689541 вiд 2024-04-30 16:03:07

Batyj
№ 1689540

Китаю юанями не комільфо?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689540 вiд 2024-04-30 15:32:08

№ 1689527
Значит Блинкенд с Си о чем то добазарился. Это ведь кетаю нада покупать уголь, нефть, газ. А платить юанями видимо комуто не комильфо..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689539 вiд 2024-04-30 15:31:42

2 Feodorit
№ 1689537 вiд 2024-04-30 15:24:42

VVV № 1689529
до чого тут ті порохоботи?

я ж написав до чого, той самий паттерн спілкування.
---------------------------------------------------
до чого тут ті георгіївськи стрічки?

я ж написав до чого, той самий паттерн існування.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689538 вiд 2024-04-30 15:30:34

VVV № 1689529
до чого тут ті порохоботи?

я ж написав до чого, той самий паттерн спілкування.
---------------------------------------------------
до чого тут ті георгіївськи стрічки?

я ж написав до чого, той самий паттерн існування.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689537 вiд 2024-04-30 15:24:42

Valeriy № 1689530
Дивись це. Що, хай вибачиться…

Навіть і вибачатись не буде. В нас хтось вибачався коли казав що половина ЗСУ має зелену блювоту замість мізків?
Де нас прийнято вибачатись за тезу «кацапи прийдуть і вбють вас, бо ви ні на що не здатні»? Я тобі такі вислови навіть від Айдекра Муджабаєва найду, хоч його я поважаю.

VVV № 1689529
до чого тут ті порохоботи?

я ж написав до чого, той самий паттерн спілкування.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689536 вiд 2024-04-30 15:16:40

Віталій Миколенко: «Мені не потрібна операція. Сподіваюсь, побачимось на Євро-2024»

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689535 вiд 2024-04-30 15:16:35

https://focus.ua/static/storage/thumbs/600x/c/b8/c004d40c-40ced0b76493d2177d6ced5a38acab8c.webp
----------------------------------------
А ось вам і георгіївська стрічка від цієї сімейки.
Це, як видно, і є прямий шлях до Слуг народу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689534 вiд 2024-04-30 14:51:01

итого 9-0. за 3 игры ноль пропущенных..
В вечернем матче голанцы попробуют испортить настроение хозяевам. А щас Испания-Эстония, борьба за выживание в группе Б-Б. А а группе Б-А на вылет стоит румыния.
Если в этом году не пройдем выше, в следующем будет сложнее..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689533 вiд 2024-04-30 14:47:32

9:0 закінчили, могли і десятий закидати


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.