Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689492 вiд 2024-04-29 22:22:28Підари касетний іскандер застосовували (((
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689491 вiд 2024-04-29 22:18:41Вдень в білому халатику - от жеж гандон. Отримав привіт від хуйла і «братів по крові» --- Шкода, що не подох, мразота
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689490 вiд 2024-04-29 21:56:53klirik № 1689486 Не здивуюся якщо підрахую ще Героя України дадуть: /
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689489 вiд 2024-04-29 21:54:462 Batyj№ 1689481Надірвав. А потім ще 5 хв побігав. і усугубив надриви
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689488 вiд 2024-04-29 21:53:372 Sauron№ 1689478Лікарів Евертона треба каструвати тупим іржавим ножем. Повинні були негайно знімати його з гри
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689487 вiд 2024-04-29 21:50:522 Enot№ 1689466чемпіонат по футболу був зупинений
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689486 вiд 2024-04-29 21:44:28Це що виходить, кацапи не пожаліли на будинок підрахуя цілий іскандер? Ніхуя собі
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689485 вiд 2024-04-29 21:35:23Хуїсся
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689484 вiд 2024-04-29 21:28:43Полісся прибило Ворсклу 1:0. Дрібниця, а приємно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689483 вiд 2024-04-29 21:22:40Може спочатку був надрив, а після того, як він із ним ще 5 хвилин побігав, надрив перетворився на розрив.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689482 вiд 2024-04-29 21:13:30Мабуть, надрив, а не розрив.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689481 вiд 2024-04-29 20:45:45херня какято, порвал связку. С порывом не бегают. Там просто стать на ногу нельзя. Подвернул скорее всего..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689480 вiд 2024-04-29 20:41:14 Колишній голова Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов отримав поранення внаслідок російського удару по Одесі в понеділок.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689479 вiд 2024-04-29 20:36:29https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/28/7453350/
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689478 вiд 2024-04-29 19:44:18Пизда, з такою травмою Миколенко ще бігав 5 хв поки перерва не почалась. :(
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689477 вiд 2024-04-29 19:43:52За інформацією журналіста Ігоря Циганика, захисник «Евертона» та збірної України Віталій Миколенко має визначитися, чи варто робити операцію на травмованій нозі. У разі операції гравець пропустить Євро-2024 та першу частину сезону, але тоді буде повноцінне відновлення без ймовірних складних рецидивів. У разі консервативного рішення Миколенко зможе зіграти на чемпіонаті Європи та підготуватися до старту чемпіонату, але існує ризик подальшого посилення пошкодження з ще більшим терміном відновлення.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689476 вiд 2024-04-29 19:39:46sk (Samsung galaxy) № 1689474 вiд 2024-04-29 19:31:47 Ну так вона ж прилюдно не буде там займатися своїм гейством ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689475 вiд 2024-04-29 19:35:17У віці 75 років пішов із життя колишній український футболіст і тренер Михайло Фоменко. Вершиною тренерської діяльності Михайла Фоменка стала робота у збірній України. Під його керівництвом «жовто-сині» були близькими до виходу на чемпіонат світу-2014 у Бразилії, але у плей-оф кваліфікації за сумою двох матчів поступилися Франції (2:3). Також Фоменко став першим тренером в історії збірної України, на чолі з яким національна команда змогла подолати відбірковий турнір до чемпіонату Європи (до того грали лише на Євро-2012 як господарі турніру, не проходячи кваліфікацію).
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689474 вiд 2024-04-29 19:31:47Daria Kasatkina says she was given guarantees that gay players will be safe if they go to Saudi Arabia: “I’ve been given guarantees that I’m going to be fine. ” “If I qualify, it means that I am top eight in the world - it’s great news for me… We see that the Saudis now are very into the sport, they want to develop the sport. And as long as it gives the opportunity to the people there, and the young kids and the women to actually see the sport - so that they can watch it, they can play it, they can participate in this, I think it’s great. ” Source: https://bbc.com/sport/tennis/articles/ceve4459v7vo.amp -------- тобто… пообіцяли що мене, згідно з місцевими законами, «не закидають камінням прилюдно» а що там з рештою - похуй… аби бабло платили…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689473 вiд 2024-04-29 19:30:36olma № 1689470 Так, це пизда. Досі дивуюсь.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689472 вiд 2024-04-29 19:30:02Грузинські дипломати (57) виступили із заявою, в якій ідеться про те, що рішення партії влади «Грузинська мрія» на 180 градусів розвернули зовнішньополітичний курс Грузії і керівництво країни віддаляє грузинський народ від ЄС.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689471 вiд 2024-04-29 19:27:56Western banks in Russia paid €800mn in taxes to Kremlin last year Please use the sharing tools found via the share button at the top or side of articles. Copying articles to share with others is a breach of FT. com T&Cs and Copyright Policy. Email licensing@ft. com to buy additional rights. Subscribers may share up to 10 or 20 articles per month using the gift article service. More information can be found at https://www.ft.com/tour. https://www.ft.com/content/cd6c28e2-d327-4c2a-a023-098ca43eacfb?shareType=nongift The seven top European banks by assets in Russia — Raiffeisen Bank International, UniCredit, ING, Commerzbank, Deutsche Bank, Intesa Sanpaolo and OTP — reported a combined profit of more than €3bn in 2023. Those profits were three times more than in 2021 and were partly generated by funds that the banks cannot withdraw from the country. https://www.ft.com/content/cd6c28e2-d327-4c2a-a023-098ca43eacfb?shareType=nongift
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689470 вiд 2024-04-29 19:25:50Про податки. Не розумію, чого влада не хоче підняти Воєнний збір? Бодай вдвічі!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689469 вiд 2024-04-29 19:19:32sk (Samsung galaxy) № 1689463 руки крeмля…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689468 вiд 2024-04-29 19:12:36sk (здалеку) № 1689450 вiд 2024-04-29 15:27:05 olma № 1689438 вiд 2024-04-29 11:17:35 З приводу українських і неукраїнських (російських) слів. В постколоніальний період, коли мова хоче визволитися від впливів і тиску імперської мови, то часто замість спільних для обох мов слів, пропонуються слова, яких нема в імперській мові. Також пропонують ті унікальні слова, які колись імперська мова насильно чи ненасильно витіснила з нашої мови… ----------------------------------- дійсно, буває важкувато заходить, але то перші 2-3 тижні. далі вже використовується як нормальне слово нежить-лохина-лупА і тп… ------------------------------------ Мені шкода слова ПІГУЛКА. Пару років вживалось в рекламі, але потім медійники повернули Папанівське «дастаточно адной таблеткі».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689467 вiд 2024-04-29 19:11:12+№ 1689465 Ну і, звичайно, впроваджувалися елементи планової економіки та ледь не соціалізму - зокрема, у своїх спогадах Черчилль доволі детально описує, як займався розподілом курячих яєць ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689466 вiд 2024-04-29 19:07:44Мемна пропаганда має таку особливість, що можна з будь-якого приводу знайти потрібну цитату. Той же Черчіль, коли йому сказали що витрати на культуру під час війни «не на часі», нібито відповів: «А за що тоді ми воюємо?». Я пишу «нібито» тому що ця цитата теж є маніпуляцією і пропагандою і я не знаю чи казав він це в реальності.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689465 вiд 2024-04-29 19:04:37Enot № 1689460 вiд 2024-04-29 18:35:50 За суто гуманітарну політику не скажу, але йти на непопулярні кроки Черчилль був готовий - зокрема, коли не вистачало доларів на закупівлю зброї у США, британська держава примусово викупила за фунти у британських підданих і підприємств акції американських компаній, номіновані у доларах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689464 вiд 2024-04-29 19:00:57кешбек від держави, навіть за мирного часу сумнівна затія. А зараз, при половині бюджета за рахунок донорів, просто виглядає дивно-ідіотськім. Але з огляду на все оточуюче, це не найбільша проблема нашої влади. Просто черговий піздінг, під шумок якого сподіваються піддивитись в шпарину за рухом коштів по карткам. Наївняки … Краще б задумались шо робить далі, і яка стратегія виживання держави і нації.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689463 вiд 2024-04-29 18:56:46Orban's shadow looms over Euronews takeover The ailing news channel was bought out in 2022 with funds from close associates of Hungary's nationalist prime minister, according to confidential documents. https://www.lemonde.fr/en/economy/article/2024/04/11/orban-s-shadow-looms-over-euronews-takeover_6668144_19.html -------- от цікаво. як в єс перевіряються доходи на які купуються активи… на чому заробив орбан?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689462 вiд 2024-04-29 18:45:27https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12969 №12969 Захистити від забудови Поселення часів Київської Русі в урочищі Китаїв!!!
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689461 вiд 2024-04-29 18:43:08пробегавший (пробегавший) № 1689455 вiд 2024-04-29 17:10:59 2ALS № 1689454 нардеп железняк сильно критикує той закон про кешбек пише що в середині року прийдеться приймати закони по збільшенню податків. не вистачає грошей (порядка 10 ярдів) в бюджеті на війну. тому «роздавати» пару ярдів на кеш-бек (2 ярдри) - популізм…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689460 вiд 2024-04-29 18:35:50пробегавший (пробегавший) № 1689459 вiд 2024-04-29 18:31:31 Ти в якості аргументу використовуєш мем, який розігнали вкраїнські говно журналісти. Я тебе питаю, ти знайомий з гуманітарною політикою Великобританії під час війни?
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689459 вiд 2024-04-29 18:31:312 Enot № 1689458 Ну, у вас з лейзіком - інший світ. Да і краще все знаєте, всюди бували, все бачили. Куди ж ми без вас- реальних політиків. бля.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689458 вiд 2024-04-29 18:17:30пробегавший (пробегавший) № 1689457 вiд 2024-04-29 18:05:22 Чєочіль-хуєльчіль. Це все меми. А є реальна політика.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689457 вiд 2024-04-29 18:05:222ALS № 1689456 як кажуть імхо: вибачай, але твоя думка - повна маячня. Давай ще про рейтинг додай- і ти готовий посадовець для відділу кадрів єрмака. Війна - не попса. І займатися онанізмом сподобається\ не сподобається - ну прийдуть уззкіє, будеш розказувати їм. І довбограї, які дрочили на «пааарашенка наживається на війні» отримали цю війну і без порошенко. Так же може бути і з узззькими, якщо залишатися в такій системі відліку. Краще класики не скажеш - Черчіль вже сказав.. А «не на часі» - не там прикладається. Замість ганяти один одного по коридорам влади, мали б забути чвари.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689456 вiд 2024-04-29 17:41:12пробегавший (пробегавший) № 1689455 вiд 2024-04-29 17:10:59 Я скажу дуже непопулярну тезу, но неможливо, і навіть небажано мінімізувати все і вся під лозунгом «не на часі». Бо можуть виникнути обставини, і, боюся, не так довго до них залишилося, коли теза «Порошенко наживається на війні» зміниться на «українська влада все витрачає на війну, на даючи саджати квіти в містах або ремонтувати лавки у дворах», а далі «геть таку владу» і «мир за будь яку ціну». Навіть під час війни суспільство треба живити яким-небудь невійськовим позитивом, тим паче в війні, кінця якої ніхто не бачить. Інакше втома видається у самий поганий для країни сценарій
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689455 вiд 2024-04-29 17:10:592ALS № 1689454 давай глянь з іншого боку: скільки не вистачає на армію? На збільшення армії в т ч, на озброєння? Укр виробники, судячи з публікацій (у мене відсутня інша інфо), не завантажені замовленнями на повну. Є навіть якась ініціатива західних країн по замовленню у укр виробників озброєння. Це теж зарплати, податки. А пенси з кешбеком - це все ж нетипове, майже жарт. З моєї точки зору - це, в кращому випадку, аби щось робити. В гіршому випадку- гетьманцев з ощіпуванням гусей плани будує.
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689454 вiд 2024-04-29 17:01:41Скажу так: я не знаю, корисно це чи ні, тому і не кажу, що це вау, або навпаки. Якщо ці 3 мільярди дійсно є як надлишки по виплатам по безробіттю, і в кінцевому випадку 90% цих коштів повернеться як сплата комунальних послуг (а те, шо світити свою карту у Дії будуть, мабуть, лише пенсіонери, і тільки ту, на яку отримують лише пенсію), ну такий собі розважальчик для пенсів, шукати українське і купувати тільки там, де є РРО. Війна, звісно, можно знайти і інші потреби для цих 3 ярдів, но так можно сказати, навіщо платити військовим 100 тисяч, якщо багато хто з них їх тратить на казино, краще дронів більше купити. Однак я не можу сказати, чи така це вже погана ідея, бо є багато невідомого, окрім ненативних дописів опозиційних політиків
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689453 вiд 2024-04-29 16:39:12кешбек за кошти бюджет при тотальному дефіциті бюджету? Реально бачиш користь? Ну окрім підглядання податкової за всіма транзакціями (Чи це буде стимулювати споживання українського? Чи є все українське в асортименті (наприклад ліки чи ще щось - хімія і інше)? Ну і є якийсь термін еластичний \ нееластичний попит - так за що кешбек? І що будуть стимулювати\підтримувати - еластичний? Вау. Бімба. Як на мене - сумно. А якщо подивитися на постійні «банки» на потребу армїї. Ну, це краще асфальту і озеленення вулиць в Костянтинівці зараз (десь такий тендер промайнув - в тг хтось показав). Але… Які ж переваги таких витрат коштів?