PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689332 вiд 2024-04-27 17:36:20
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689331 вiд 2024-04-27 17:33:12PEPSI (Merkury) № 1689329 вiд 2024-04-27 17:27:16 Може скоординуєш із МінКультом якось надати розголосу тому, що є нашим, але у Німеччині? Країна потребує нової прошивки, у процесі позбутися свого совкового і постсовкового сміття у мізках. Може Фоззі знає когось у МінКульті, хто зможе щось конкретне із цим зробити? ЗІ ти за такі речі знаєш, якого біса масковий лай? :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689330 вiд 2024-04-27 17:32:31Starik (Україна, Київ) № 1689328 ні. Але з автором згоден по багатьох питаннях і тезах.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689329 вiд 2024-04-27 17:27:16olma № 1689291 вiд 2024-04-27 11:08:44 2 PEPSI У місті Новий Ульм після 2 Св. Війни існував табір для переміщених осіб (Displaced Person) DP. І там опинилися багато стовпів української інтелігенції. Видавали книжки і періодику. Я тобі інформацію буду підкидувати на цю тему. ---------------------------------- Не треба. Я в темі. У таборі переміщених був і Іван Багряний - український поет, прозаїк, драматург, публіцист, журналіст та політичний діяч. Голова Української національної ради. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (1992, посмертно), номінант на Нобелівську премію з літератури (1962). Багряний ще за 20 років до Солженіцина описав у своїх творах всі жахи совка і концтаборів, винищення всього українського. Щоб не дати Багряному спробувати стати Нобелівським лауреатом, КДБ дали йому нюхнути новічка у Німеччині і Багряного поховали у м. Ной-Ульм. Це від мене 5 км. У березні 2024 у м. Ной-Ульм відбувся вечір памяті Івана Багряного. На вечір приїхали нащадки Багряного, зокрема Леон Багряний,, праонук, пацану всього 19 років, але він за Україну. Я вів цей вечір, після цього був ресторан з огранізаторами і Багряними. Леон сказав, що на горищі вдома знайшов два мішки з записами і рукописами прадіда. Зокрема записи засідання партії (1948 року Багряний заснував Українську революційно-демократичну партію (УРДП)). Я послухав фрагменти записів і ахуєл. Культурна спадщина. Ще Іван Багряний написав брошуру — програмний для нього памфлет „Чому я не хочу вертатись до СРСР? “, де виклав політичну декларацію національної гідності й прав людини, яка пережила примусову репатріацію, насильство, тортури, приниження як колишній в'язень, остарбайтер, полонений, позбавлений власного імені. Він логічно обґрунтував закономірність еміграції з Радянського Союзу — батьківщини-мачухи, котра пішла на геноцид проти власного народу. Письменник був головою Виконавчого органу Української Національної Ради і заступником президента УНР.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689328 вiд 2024-04-27 17:13:55https://www.pravda.com.ua/articles/2024/04/27/7453008/ PEPSI це ти? ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689327 вiд 2024-04-27 17:10:39бугога :-).
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689326 вiд 2024-04-27 16:31:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1689324 вiд 2024-04-27 15:41:28 Повернення блудної Супруги та її гольовий пас ;) ----------------------------------------------- Паснув не дивлячись, бо перебігав в протилежну сторону і фізично не міг бачити Ваната …імовірно почув голос Ваната. І це було правильно, бо, наприклад, коли Тимчик має звичку при проході в лінію робити багато дотиків і вицілювати когось в штрафній, то втрачається момент неочікуваності для захисникив і вони мають час підлаштуватись та перервати його передачі.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689325 вiд 2024-04-27 15:46:28Є Булгаков, прєнія.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689324 вiд 2024-04-27 15:41:28Повернення блудної Супруги та її гольовий пас ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689323 вiд 2024-04-27 15:36:01добре, що так все закінчилося.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689322 вiд 2024-04-27 15:24:43не дуже це все на футбол схоже.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689321 вiд 2024-04-27 14:50:40«прокинулись бляді» (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689320 вiд 2024-04-27 14:45:09ладно помилка в захисті - буває. Але повний нуль в атаці?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689319 вiд 2024-04-27 14:38:27Більшу частку провини несе Михавко, хоча обісралися обидва.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689318 вiд 2024-04-27 14:38:23Гра Попова в тому, що він грає більше за рахунок корпуса, а мав би деколи грати і ногами.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689317 вiд 2024-04-27 14:30:39fofonov № 1689314 вiд 2024-04-27 14:28:08 Valeriy № 1689309 Тобто, це пропозиція перейменувати його в Coca-Cola? ---------- Може, одразу в «Живчик»? ------------------------ Нє … хай займає чергу до наступного чистого аркушу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689316 вiд 2024-04-27 14:30:39fofonov № 1689314 вiд 2024-04-27 14:28:08 Valeriy № 1689309 Тобто, це пропозиція перейменувати його в Coca-Cola? ---------- Може, одразу в «Живчик»? ------------------------ Нє … хай займає чергу до наступного чистого аркушу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689315 вiд 2024-04-27 14:28:12Два долбоёба. «восходящая звезда» Михавка и даун Попов привезли себе гол. Дальше можно не смотреть.. Нихуя их это рая не будет..
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689314 вiд 2024-04-27 14:28:08Valeriy № 1689309 Тобто, це пропозиція перейменувати його в Coca-Cola? ---------- Може, одразу в «Живчик»?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689313 вiд 2024-04-27 14:27:13Pryvyd Zamku № 1689312 вiд 2024-04-27 14:26:13 два клоуни ------------------------------ Два клоуни мої, два клоУни …
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689312 вiд 2024-04-27 14:26:13два клоуни
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689311 вiд 2024-04-27 14:20:15Кабаэв так само б "є. Але Віваренко тим не менш набагато активніше від Тимчика. Останнього в атаці не видно.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689310 вiд 2024-04-27 14:15:37Вівчаренко показав, що взагалі не володіє ударом з правої злету… корпус не поклав, з під "йому не бив.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689309 вiд 2024-04-27 14:12:41fofonov № 1689290 вiд 2024-04-27 11:05:50 olma № 1689288 вiд 2024-04-27 10:36:05 Годі кенселити PEPSI, варто дати йому шанс і почати з чистого аркуша. ---------------------------------------------- Тобто, це пропозиція перейменувати його в Coca-Cola?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689308 вiд 2024-04-27 13:59:32На тлі багатотомного гівна, яке висирали совєцькі пісатєлі згідно з постановами партії і правітєльства, книга звичайно талановита. Але, як вже було сказано, переоцінена, плюс напівграмотна совєцька інтєліхєнція накрутила довкола неї купу різних єбанутих легенд (але у цьому автора звинувачувати вже не можна, а от дружину, яка пережила його на майже 40 років - можна, бо саме вона заклала початок цій міфології).
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689307 вiд 2024-04-27 13:57:14пробегавший № 1689294 Чого всіх хвилює, хто що читає? Що за мінікацапія? «Заместитель министра обороны России Тимур Иванов владеет городской усадьбой Волконской — фон Мекка постройки XIX века. По мнению исследователей творчества писателя Михаила Булгакова, в подвале именно этого особняка обитал персонаж его романа «Мастер и Маргарита» — Мастер.»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689306 вiд 2024-04-27 13:52:59sk (здалеку) № 1689301 вiд 2024-04-27 13:27:32 Історія багато варіантів, що завгодно може бути в часи великих потрясінь. Будь-який епізод може змінити все. Є дані, що, ніби заговор Тухачевського, таки був. Якби Сталіна знищили, вся історія пішла б іншим шляхом. Інший приклад - операція «Валькірія» в 1944 році. Якби Штауфенберг трохи ближче підсунув дипломат з бомбою до Гітлера, історія людства теж пішла б зовсім іншим шляхом. Тому хто його там знає, які пауки в банках що роблять. Що завгодно може бути.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689305 вiд 2024-04-27 13:49:05fofonov № 1689302 вiд 2024-04-27 13:35:35 Я про «Нічну Маргариту» не чув, але очевидно що і у Орлана, і у Булгакова вона взята з «Фауста» Гьоте. Втім, самого Фауста теж придумав не Гьоте, це персонаж середньовічних демонологічних легенд, який прочитаний з позицій доби Просвітництва.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689304 вiд 2024-04-27 13:40:49Пепс - він трохи тупуватий хахол, який підсвідомо живе в руском мірє, масовиє лаї, дружби з якимось кацапен-диригентами, булгакови, раманєнкі… Навіть про клуб із Житомира свого постить тут копіпасти на рускам
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689303 вiд 2024-04-27 13:38:50В Дніпрі тривога. Ну хто б міг подумати? :)
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689302 вiд 2024-04-27 13:35:35Enot № 1689299 Все б нічого, але «Нічна Маргарита» Пьера Мака Орлана - це реальний піздінг. Ну і плюс у Густава Майрінка багацько чого запозичено, що вказує не на виктористання традиційних мотивів, а саме на плагіат, хоч і зі значними переробками. Коли вихваляють саме цю книжку Булгакова (а інші в нього слабші), то «забувають» по сумнівні аспекти.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689301 вiд 2024-04-27 13:27:32olma № 1689263 з приводу віри у краще і початок боротьби пауків у банці до речі портніков теж висловлює таку думку, що арешт того «гаманця» шойгу - це початок внутрішньої заварухи… тут, звичайно, як зустріти динозаврна на хрещатику. 50-на-50 просто за 2+ роки ми дуже багато разів чули про «початок». і прігожин, і когось там закривали в лєфортово в перші місяці війни, і когось знімали з генеральських посад пізніше… в такі моменти пригадується 37й рік. сталін «закривав», «розстрілював» … і якось це не виливалось в те що «система» почала валитись… тут в фореін-афейрс якийсь аналітик теж виклав думки про можливий початок колапсу. дт переклалу… ну… як модно зараз майже все коментувати… «помолімся» … https://zn.ua/ukr/WORLD/rezhim-putina-jak-i-radjanska-sistema-postijno-perebuvaje-na-mezhi-krakhu-foreign-affairs-.html РЕЖИМ ПУТІНА, ЯК І РАДЯНСЬКА СИСТЕМА ПОСТІЙНО ПЕРЕБУВАЄ НА МЕЖІ КРАХУ — FOREIGN AFFAIRS
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689300 вiд 2024-04-27 13:27:16На початку ХХ століття у Росія вийшла книга, Орлов, здається її автор. «История сношений человека с дьяволом», де дуже глибоко описана середньовічна демонологія, весь фольклор що з цим пов'язаний, а також як влада і церква боролися з відьмами. В 90-ті роки 20 століття був виданий її репринт, разом з відомим «Молотом відьом». Я впевнений що Булгаков цю книгу читав, не міг не читати, і взяв звідти дуже багато про відьом, шабаші та все що пов'язано з «диявольською» лінією в романі. Єдине що, мене здивувало що Воланд з Маргаритою у Булгакова якісь асексуальні, згідно всім канонам шабаш це перш за все оргія)) Але православно-радянський письменник Булгаков не міг таке описувати)))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689299 вiд 2024-04-27 13:15:49Тема договору з дияволом проходить через європейську культуру з часів Середньовіччя. Причому у відносинах з потойбічними силами відображалися соціальні відносини у феодальному суспільстві. Тобто диявол це такий могутній феодал, з яким треба було підписувати феодальний договір, визнання його своїм сюзереном, в обмін на певні блага. Звідси і образ Воланда- аристократа.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689298 вiд 2024-04-27 12:49:06Enot № 1689297 Ну, власне ідея «М&M» була чесно спіжжена Булгаковим, хоч і талановито оброблена.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689297 вiд 2024-04-27 11:52:01«Майстер і Маргарита» мені в дитинстві подобався, а потім я його якось переріс. Для радянських людей, з перерваною релігійною традицією та незнайомих з європейською традицією романтизму це дійсно виглядало потужно. Я читав, деякі радянські інтелігенти йшли до РПЦ тому що прочитали у Булгакова про Ієшуа Га Ноцрі. Тобто цей роман був для них замість Євангелія)). Взагалі російські митці завжди дуже вдало користувалися тим, що їхня аудиторія не знала іноземних оригіналів, і сприймала їхні копії як щось оригінальне. Власне, на цьому і грунтується весь міф про велику російську культуру.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689296 вiд 2024-04-27 11:50:18Пробегавший Піхуй хто що читає, аби не тягнув це на позір. Тоді люди радять нормальних авторів
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689295 вiд 2024-04-27 11:47:39VVV Я б ще порадив Орвела почитати, після нього на Достоєвського ригати хочеться. Два світи, двіцивілізації
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689294 вiд 2024-04-27 11:41:58Гурток літературознавців) Чого всіх хвилює, хто що читає? Що за мінікацапія?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1689293 вiд 2024-04-27 11:36:43З дуру колись прочитав Мастера і Маргаріту. Розпіарена, переоцінена хуйня, як і 99% кацаполітератури. Не читайте хуйні (до Пепсі і співчуваючих). Візьміть щось типу «Волхв» Фаулза. Та дохуя класної літератури. Буде користь, ще й дітей і онуків потім навчите не тягнути до рота лайно, намагаючись його розсмакувати.