🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1545.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689252 вiд 2024-04-26 16:59:41

Russia: All 14 soccer players of the Sochi team along with 5 staff members appear to have been poisoned by Kadyrovites in Grozny on the eve of their match against the Chechen 'Akhmat' team in the domestic Russian league.

Новини футболу…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689251 вiд 2024-04-26 16:50:40

https://x.com/WarFrontline/status/1783834863407398934

Америка відповіла Китаю. Пресуха Блінкена.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689250 вiд 2024-04-26 16:40:48

Choose between stability and ‘downward spiral, ’ China tells Blinken during Beijing trip
https://www.cnn.com/2024/04/25/world/stability-spiral-china-blinken-intl-hnk/index.html

Сі культурно посилає блінкіна
Сподіваюсь що це меседжі для преси, аинаспраді щось позитивне для нас є…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689249 вiд 2024-04-26 16:34:34

LAZY
№ 1689242

Ну Данілов майже так і відповів тому Лі Хую. І його одразу звільнили, а у кацапів з'явились запчастини для впк

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689248 вiд 2024-04-26 16:26:51

+№ 1689246

І так - прокуратура у себе на сайті пише, що це взагалі перша пред'ява за цим новим законом:

This is the first time the CPS has charged offences available under new legislation created by the National Security Act 2023"

(https://www.cps.gov.uk/cps/news/cps-authorises-charges-against-five-men-including-british-man-accused-conducting-hostile)

тобто для майбутніх справ важливо, чи отримають підараси реальний термін.

Dot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689247 вiд 2024-04-26 16:11:07

olma
№ 1689236

"Варто вже припинити читати красну літературу …
Настав час додати до свого совєцького і постсовєцького минулого новий досвід. Для початку … "

в цей список «для початку» зі свого боку порекомендував би «Мотря» Богдана Лепкого. Корисно саме для відчуття історичної точки зустрічі 2-х яскраво-відмінних культур.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689246 вiд 2024-04-26 16:07:28

«Assisting a foreign intelligence service contrary to Section 3 of the National Security Act 2023» - санкція там неабияка - до 14 років.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689245 вiд 2024-04-26 16:07:04

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1689243
----
Так, це були склади посилкового українського операторатора Міст ЮК (Meest UK Express) і Oddysei - цих не знаю, хто це.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689244 вiд 2024-04-26 15:47:13

+№ 1689243

Одному підарку 20 років, іншому 22 - тобто ясно, що там хтось більш серйозний працював за кадром.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689243 вiд 2024-04-26 15:45:03

olma
№ 1689239 вiд 2024-04-26 14:44:10

Наскільки розумію, там не лише гумдопомога, але і різні товари, які громадяни купують у тирнеті тощо, і потім переправляють собі в Україну.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689242 вiд 2024-04-26 15:41:17

Срати, що там полюбляють або ні жовтосраки комуняцькі підараси.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689241 вiд 2024-04-26 15:34:28

Китайці дуже сильно не полюбляють коли їм починають вказувати що робити. Вони вже себе відчувають тою силою, котра керує процесами і дає вказівки.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689240 вiд 2024-04-26 15:18:04

Держсекретар США Блінкен після переговорів із головою КНР Сі Цзіньпіном прокоментував підтримку Росії боку Китаю:

«Якщо Пекін не вживатиме заходів для вирішення цієї проблеми, це зробить Вашингтон», - заявив Держсекретар

Фактично ультимативна заява.
https://t.me/NazarPrykhodkoPlus/34851
-----------
ну хз…
десь місяць назад в китай їздив якись фінансист з госдєпу (лінь ритись), теж щось там заявляв…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689239 вiд 2024-04-26 14:44:10

Two British men charged with helping Russian intelligence after suspected arson attack on a Ukraine-linked business in London

https://www.bbc.com/news/uk-68899130?

Недавно в Лондоні була диверсія - підпалили склад з гумдопомогою, яка готувалася до відправки в Україну.

Королівська поліція знайшла двох місцевих підарасів - пособників чекістів.

І кажуть, це завдяки спеціальному закону про безпеку.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689238 вiд 2024-04-26 14:42:43

PEPSI (Merkury)
№ 1689232 вiд 2024-04-26 13:33:44

Enot
№ 1689231
прочитав пару сторінок, ніякої крамоли не побачив.
«Киев - рускій город», так він і є руський город. Не російський.

Яке воно дебільне, будь яку хуйню висере та перекрутить, аби намагись викрутитись.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689237 вiд 2024-04-26 14:27:56

До речі, коли п'єсу «Бєлая гвардія» у 1930-ті роки ставили в українських театрах, то ту сцену, де були різко негативно показані петлюрівці, з неї виключали - бо розуміли, що глядачі добре пам'ятають ті часи і не вважатимуть автора об'єктивним.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689236 вiд 2024-04-26 14:24:31

PEPSI. Гаразд. Годі вже про Булгакова. У мене в рідному домі була книжка його п'єс, згоріла весь будинок і вся бібліотечка від ударів русского міра! Жаль маю, що згорів там компактний 'Кобзар' Шевченка видавництва Дніпро 1988 р.

Варто вже припинити читати красну літературу (белетристику) російською мовою. Є Українська, німецька, англійська, польська.
Настав час додати до свого совєцького і постсовєцького минулого новий досвід.

Для початку пропоную почитати Валер'яна Підмогильного «Місто». Або поставити аудиокнигу (може бігаєш в навушниках, або їздиш машиною!

Потім можна взятися за «Дівчину з ведмедиком» В. Домонтовича.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689235 вiд 2024-04-26 14:21:22

Фаховий висновок щодо належності об’єктів (географічних об’єктів, назв юридичних осіб, пам’ятників та пам’ятних знаків), присвячених російському письменнику М. А. Булгакову (1891-1940) до символіки російської імперської політики

https://uinp.gov.ua/dekomunizaciya-ta-reabilitaciya/podolannya-naslidkiv-rusyfikaciyi-ta-totalitaryzmu-v-ukrayini/fahovi-vysnovky/myhaylo-bulgakov

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689234 вiд 2024-04-26 13:50:38

B - Blyadi

УЕФА собирается вернуть российских делегатов на международные матчи.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689233 вiд 2024-04-26 13:35:54

теніс
рг оголосив призові
одиночка, в дужках наскільки збільшилось в порівнянні з минулим роком
основна сітка (грубо це топ-100 рейтингу)
W: €2,400,000 (+4,35%)
RU: €1,200,000 (+4,35%)
SF: €650,000 (+3,17%)
QF: €415,000 (+3,75%)
R4: €250,000 (+4,17%)
R3: €158,000 (+11,27%)
R2: €110,000 (+13,40%)
R1: €73,000 (+5,80%)
кваліфікація
грубо 100-200 рейтингу (непогано, 20к ойро за участь в 1му колі)
QR3: €41,000 (+20,59%)
QR2: €28,000 (+27,27%)
QR1: €20,000 (+25,00%)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689232 вiд 2024-04-26 13:33:44

Enot
№ 1689231
прочитав пару сторінок, ніякої крамоли не побачив.
«Киев - рускій город», так він і є руський город. Не російський.
«Надо в Кієве вивески менять. Я могу ошибаться, но если украинские так украинские, но правильно и всюду одинаково».

Булгаков пише як продукт совецької епохи, що випадково опинився у Києві. Якби опинився у Ташкенті - так само писав би про Ташкент. Він не українець, не ОУНівець і не Тарас Шевченко. Він Булгаков.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689231 вiд 2024-04-26 13:20:17

PEPSI (Merkury)
№ 1689230 вiд 2024-04-26 13:05:11
Ти оповідання почитай, а не кацапопрес.
Я його ще в школі читав.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689230 вiд 2024-04-26 13:05:11

Enot
№ 1689229

читаю:

Булгаков пишет о Киеве так, как может писать только киевлянин и очевидец страшных событий 1917 года, петлюровщины. Киев, «мать городов русских», «колыбель истории», один из древнейших и красивейших городов планеты, превратился в бойню, адскую мясорубку, где свои убивали своих и все смешивалось с одну кровавую кашу. «Будто уэльсовская анатомистическая бомба лопнула под могилами Аскольда и Дира, и в течение 1000 дней гремело и клокотало и полыхало пламенем не только в самом Киеве, но и в его пригородах…». Булгаков не знал, что меньше чем через сто лет история повторится в точности, и Киев снова опозорит свое звание, запятнав себя братоубийственной войной…
------------------------------

кацапоресурс пише про братоубівсьтвенную войну в Кієве.
Все ясно.
Могли б ще написати про данбілі бамбас. Але не знайшов.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689229 вiд 2024-04-26 12:49:08

Ну ось, почитай
https://arheve.org/details/bulgakov-ma/kiev-gorod

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689228 вiд 2024-04-26 12:47:00

Булгаков ненавидів все совєцьке.
Не любити все совєцьке можна було тоді будь-де, і у Самарканді, і у Жмеринці. Про нелюбов саме до України ніяких доказів не знайшов.
Щоденники і мемуари переписувались і редагувались майже у всіх, щоб відповідали лінії партії. Тарас Бульба теж коригувався і фінал переписувався, і не лише він.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689227 вiд 2024-04-26 12:33:28

2 sk
№ 1689225
У московитських кабів відхилення 30-100м. Чому у GLSDB воно має бути більшим?
Та і за принципом GLSDB від «середніх» ракет для Хаймарсу не відрізняється.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689226 вiд 2024-04-26 12:27:20

2 sk
У блейдів (ну як мінімум 300х) бойова частина мала — еквівалент вога

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689225 вiд 2024-04-26 12:05:25

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1689220
я так думаю «з дивану» що при відхиленні від курсу ті GLSDB повинні або само-знищуватись, або просто не підриватись при падінні
то хуйло-град - направили кудись туди на 40 км…
а тут, якщо на 100 км і воно відхилиться на пару км - таке собі
згадав що ще сітч-блейди 300 і 600 сильно рекламували колись, але забули вже про них
взагалі, думаю, все що летить «низенько» і наводиться по жпс - ніфіга «не працює» - тому що глушиться реб-ом
от хаймарс, який високо в небо піднімається, там жпс працює нормально, а впасти з неба вниз точно в координату - то вже +- відносно проста задача, доведено приземленням перших ступенів ракет маска…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689224 вiд 2024-04-26 12:03:14

Valeriy
№ 1689218

Ямська́ ву́лиця — вулиця в Голосіївському районі міста Києва, місцевість Нова Забудова. Пролягає від вулиці Івана Федорова до проїзду без назви між вулицями Казимира Малевича і Миколи Грінченка.
Прилучаються вулиці Лабораторна, Володимиро-Либідська, Німецька.
Вулиця виникла в середині XIX століття. Назва — від розташованого колись тут селища Ямки. У кінці XIX — на початку XX століття Ямська вулиця була відома в Києві своїми будинками розпусти. Ямську вулицю увічнено Олександром Купріним у повісті «Яма».

Сам Куприн утверждал, что изображённая в его повести действительность не привязана к отдельному месту: «„Яма“ — это и Одесса, и Петербург, и Киев»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689223 вiд 2024-04-26 11:42:52

m1919, ти правий. Схоже Бредлі та інші західні бмп (мабуть, що більш мобільні) виявилися кориснішими у виконанні своїх функцій, ніж західні мейн-баттл-танки.

Ну може американці поставлять мангали з інд. ребами, як мабуть ізраїльтяни на свої меркави поставили? Щось мають придумати. Танк машина дорога, і треба чухати потилицю - шукати протиотруту.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689222 вiд 2024-04-26 11:41:17

Тамтешні тік-токери мабуть вважали, що, забачивши одного-єдиного Абрашу, кацапи одразу обісруться і бігтимуть до самої мяскви, залишаючи позаду себе гівно. Але цього чомусь не сталося.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689221 вiд 2024-04-26 11:35:42

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1689216
----
Авжеж. До речі про Абрамси, зараз щойно чув по радіо інфу про те, що:

е що західні основні бойові танки не стали вирішальним «геймченджером» стало очевидним доволі давно, бодай через малу кількість переданих машин. Як мінімум розмови про танкову бригаду Leopard 2, так і залишились розмовами. Але навіть на тактичному рівні їх використання зіткнулось зі складностями, або, скоріше, з невиправданими сподіваннями.

Зокрема авторитетна Associated Press, з посиланням на американських військових посадовців, написало, що всі передані танки Abrams M1A1, які ще у строю, наразі відведенні з передової. Бо проблемою їх застосування стала надвисока концентрація дронів, як розвідувальних, так і камікадзе. Також повторюється інформація, що з 31 танка Abrams, які були передані Україні, втрачено п'ять.

Весь матеріал тут:

https://defence-ua.com/news/abrams_vse_zh_taki_ne_dlja_tsijeji_vijni_zsu_vidveli_tsi_tanki_z_peredovoji-15154.html

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689220 вiд 2024-04-26 11:34:32

2 sk
№ 1689176
Він посилається на численні проблеми, в тому числі на неефективність тактичних прийомів, технічних методів та процедур і глушіння росією GPS-наведення.
Тут хз. Ящо вони не можуть, як високоточні, але дешеві, може б варто було їх використовувати, як москалі КАБи? Запускати одразу пакет, як не влучать, хоча б ворог обісреться.
Он, під Маріуполем моста добудовують. Не побило б того моста, то хоч техніку і будівельників трохи б прорідило.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689219 вiд 2024-04-26 11:26:24

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1689173
Це точно антиукраїнський письменник і людина, “він ворог був, мені його не шкода” (с).
Саме так. Але його «Дні Турбіних» - чудова картина з натури, де тодішні «колоради» показані. Серед них не пригадаю жодного великороса. Турбин, Мишлаєвський, Струдзинський, Тальберг, Шервінський - всі або колишня українська, або польска чи німецька шляхта. Яка століттями тут жила і з дивом під Мотовилівкою дізналася, що є ще й якись народ, причому не толстовський, а чомусь український.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689218 вiд 2024-04-26 11:21:37

Orest Dniprovskiy
№ 1689208 вiд 2024-04-25 23:46:02

Valeriy
№ 1689207

Читав я Купріна, але здається мова в його творах йшла про місце, що трохи далі Ямська? Зараз Казиміра Малевіча
-------------------------------------------
Взагалі-то це була спроба пожартувати, бо я не киянин і не знаю місцевої топонімики.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689217 вiд 2024-04-26 11:14:13

Білорусь закріпила воєнну доктрину, у якій ідеться про можливість надання військової допомоги країнам-союзникам, зокрема відправлення військових, та залучення у міжнародний збройний конфлікт. У документі Україна згадується як «осередок напруженості»

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689216 вiд 2024-04-26 11:13:42

2 olma
№ 1689164
Німеччина проєбала свою важку воєнну індустрію, поступаються не тільки американцям, але і півд. корейцям. Хьонде Ротем кращі заводи має.
Але кількість Лео, що воюють проти московії у рази більша за кількість таких Абрамсів. І їх разом узятих не порівняти з кількістю т-72.
Таке :(
А от з БМП німці точно задніх пасуть

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689215 вiд 2024-04-26 10:39:17

26 апреля отмечается 38-я годовщина аварии на Чернобыльской АЭС — крупнейшей техногенной катастрофы ХХ века.

Зы. На наших сайтах такого напоминания нет.

ЗЫЗЫ. Есть пару статеек, как пидоры копали окопы в рыжем лесу, как пизили оргтехнику в дирекчии САЭС и Иеституте проблем ядерноц безопасности..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689214 вiд 2024-04-26 09:33:09

Щодо листування і навіть телефонних розмов зі сраліним, то вони справді були, але нічого доброго Булгакову не принесли. Тут доречно буде згадати цитату з його «Мольєра»:

«Всю жизнь я ему лизал шпоры и думал только одно: не раздави. И вот всё-таки — раздавил».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1689213 вiд 2024-04-26 09:28:03

Один із братів Булгакова в еміграції у Парижі став музикантом «русскаво аркєстра», у якому грав на балалайці. Все, що треба знати про цих «українців».


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.