Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744815 вiд 2026-04-01 17:32:01ЄСПЛ підтвердив, що Порох зробив правильно, заблокувавши всі ці одноглазники, хуяндексти, фкантактє та мейлру. А зелений режим тримається за кацапський телеграм з останніх сил…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744814 вiд 2026-04-01 17:05:16Nycolas№ 1744811Хуй його зна
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744813 вiд 2026-04-01 17:03:16і середній вік «молодої» команди 26.5 років)))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744812 вiд 2026-04-01 17:02:12Чи може це такий тонкий стьоб на день дурня?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744811 вiд 2026-04-01 17:01:14PEPSI (Merkury) № 1744808 Це скоріше тролінг
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744810 вiд 2026-04-01 17:00:53Автор — Олександр СажкоБлядь що це за чмо? Якийсь підсосник Реброва? Сука почитати що він там насрав - це пиздець, цьому пидарасу треба заборонити взагалі щось висирати про футбол. Йобаний шкідник.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744809 вiд 2026-04-01 16:51:57PEPSI (Merkury) № 1744808 я не сумнівався, що після визначної перемоги над Албанією почнеться кампанія: «дайтє Сіроже врємя».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744808 вiд 2026-04-01 16:47:09Без коментарів https://ua.tribuna.com/uk/amp/football/blogs/3164760-teper-sumniviv-nemaye-rebrov-maye-zalyshytysya-u-zbirniy-ukray/
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744807 вiд 2026-04-01 16:18:46Enot№ 1744804буквально зранку був відос коли трампа питали журналісти - іран погрожує нашим хай-тек компаніям. обіцяє бомбити датацентрина що трамп каже: ну вони погрожують і що? у них є чим бомбити? не звертайте увагу…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744806 вiд 2026-04-01 15:53:21Ти што плєтьош, гад.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744805 вiд 2026-04-01 15:09:42Мда, півфінали ЧМ 2026 Аргентина - Боснія 5:0 і Франція - Чехія 8:0 Будуть феєричними
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744804 вiд 2026-04-01 14:17:49Иран атаковал сервера Amazon в Бахрейне, сообщают местные СМИ. Удар пришёлся по штаб-квартире Batelco — крупнейшая телекоммуникационная компания в стране, в которой размещены серверы Amazon Web Services
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744803 вiд 2026-04-01 13:20:17Русня атакує новою тактикою. Монітор пише, що зараз посеред світлого дня стая шахедів до 80 штук літає над центральними областями…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744802 вiд 2026-04-01 12:57:22а ось це схоже. Невзоров стверджує, що АН-26 збили під Бахчисараєм під час заходу на Бельбек..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744801 вiд 2026-04-01 11:57:40https://www.instagram.com/reel/DWkAr3jjQde/?igsh=ZTZzaHJqamFyaXZx Підсумки вчорашньої гри від поляків.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744800 вiд 2026-04-01 10:46:47berehon № 1744788 Так наче Гаттузо з Шевою разом грали, там і потоваришували. Тож Шаблій не так і далеко, одне рукостискання, тобто один дзвінок старого друга.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744799 вiд 2026-04-01 10:13:01LAZY Джеко не вперше. Вони вже грали, і він навіть гол забив на ЧС, здається.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744798 вiд 2026-04-01 10:11:10перехвалили тут вчора цього дядку :)«старість» ---------Eden Dzeko mistakenly kissed his coach's wife out of excitement on qualifying for the World Cup. He's apologized
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744797 вiд 2026-04-01 09:27:18А що там радіст теревенив про дуже молоду команду??? Зовсім дах поїхав від «успіхів»)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744796 вiд 2026-04-01 08:51:45Буде запрошувати асада і януковєчя до себе на гуляш.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744795 вiд 2026-04-01 08:12:34По данным расследования Мурзагулова, на деньги, полученные от российской схемы, для Орбана был приобретен дворец в подмосковном поселке Гринфилд. Площадь особняка – 7 тысяч кв. м, а стоимость – $89 млн. Характерна и еще одна деталь: недавно представители ФСО удалили из баз данных имя хозяина этого объекта. Это косвенное подтверждение того, что элитная недвижимость принадлежит не просто бизнесмену, а лицу, данные которого подлежат государственной тайне. https://www.kasparovru.com/material.php?id=69CBAA6D0386F
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744794 вiд 2026-04-01 07:58:25«Поражающего воздействия по самолету не было. Предварительная причина катастрофы - техническая неисправность» - сказано в сообщении. На месте катастрофы работает комиссия Минобороны России. Причиной катастрофы Ан-26 стало столкновение со скалой, сообщил Интерфаксу источник. «Самолет врезался в скалу», - сказал он. --------------- у Криму немає жодного аеродрому, поряд з яким є скеля. Всі аеродроми в степовому Криму..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744793 вiд 2026-04-01 07:42:08Рейтузо - це макаронний Хацкевич. Бульба і макарони - браття навєк.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744792 вiд 2026-04-01 06:45:28Браво Федерація! в сенсі Італійська Скуадра Адзура! 4разові чемпіони світу… спочатку висмикнули з Наполі титулованого успішного Лучіано Спалетті (який як Ребров рвався на збірну), і коли у того не вийшло), вдалися до крайнощі, і запрлсили недосвідченого і нетитулованого Гатузо?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744791 вiд 2026-04-01 01:40:24Trump: “We’ll be leaving very soon… what happens in [Hormuz] we’ll have nothing to do with”Other countries can “fend for themselves” if they want gas or oil from the Persian Gulf.https://x.com/Osinttechnical/status/2039100862778249437?s=20
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744790 вiд 2026-04-01 01:39:19війна скінчилась. ми перемогли. розходимось…--------США відправляють третій авіаносець на Близький Схід – WSJ
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744789 вiд 2026-04-01 01:18:31Vichny № 1744785 вiд 2026-04-01 01:03:13 А якщо заглибитись в історію, то у нас ніколи не вміли розраховувати, що треба зробити для кращого жеребкування. В 2005 році збірна достроково виходить на ЧС, але за підсумками рейтингу ФІФА 2005 року має бути жеребкування на відбір ЧЄ-2008. І завдання виграти хоча б у Албанія вдома успішно провалюється, і у відборі на ЧЄ граємо з третьої корзини, і ще більше гробимо свій рейтинг, щоб на ЧС-2010 теж отримати Англію і Хорватію, героїчно вибити хорватів і бездарно влетіти грекам.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744788 вiд 2026-04-01 01:16:03Влохи якось дивують безладом у своєму футболі. Гатузо? Серйо? Нормальні тренери тренувати не хочуть? Чи у Гатузо агент Шаблій?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744787 вiд 2026-04-01 01:05:36sk № 1744781 вiд 2026-04-01 00:41:30 Там ситуація ще дивніша - Швеція, Румунія, Пів. Ірландія та Пів. Македонія потрапили в плей-офф як переможці груп Лігі Націй в групах С (тобто нижче 32 по рейтингу), при чому їм пощастило, що всі переможці груп А і В або пройшли на ЧС напряму або теж потрапили в плей-офф з другого місця в групах відбору.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744786 вiд 2026-04-01 01:04:18sk № 1744782 вiд 2026-04-01 00:55:43 А у 2006 вони якраз Україну knocked out of tournament, блять
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744785 вiд 2026-04-01 01:03:13sk № 1744781 вiд 2026-04-01 00:41:30 ші підказав які лузери були шведи в груповому відборі отой рейтинг реально допомагає ---------------- Блядь, ну ясний хуй! Завжди дивувався довбойобам, в т. ч. і тут, які тіпа в футболі розбираються, але весь час щось чвякають-хуякають - «ліга націй бееее мееее - шо вона нам дає? Бееее». Пам'ять як у рибки гуппі, ніхуя не пам'ятають вже яким чином Україна на Євро-2024 пролізла
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744784 вiд 2026-04-01 01:01:00Стадіончик на якому сталася історична перемога - були там з Кліріком, Сергбахом і КІО на вирішальному груповому матчі Боснія-Україна у 2021, коли Петраков тренував. Ахуєнні емоції тоді були! І стадік трохи Оболонь Арену нагадує, бо з одного боку є панельки, з яких в принципі, можна із'їбнутися і подивитися футбол з вікон
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744783 вiд 2026-04-01 00:58:08За Боснію дуже радий. Ця не дуже щаслива країна заслуговує трохи свята. Частина громадян Боснії србського походження, що проживають у задроченій републіці српській зараз напевно скрегочуть зубами, а самі нарвані напевно полізли на врбу, бо ж власне срби із хуйлососної србії теж не пройшли далі.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744782 вiд 2026-04-01 00:55:43а ви на сбУ наїжджаєте-------Italy since winning the infamous 2006 World Cup:2010 - Knocked out in group stage2014 - Knocked out in group stage2018 - Did not qualify2022 - Did not qualify2026 - Did not qualify
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744781 вiд 2026-04-01 00:41:30ші підказав які лузери були шведи в груповому відборіотой рейтинг реально допомагає---------У групі Швеція зіграла вкрай невдало. Вона посіла останнє (4-те) місце у своїй групі, набравши лише 2 очки.Результати в групі: Швеція не виграла жодного матчу, двічі зігравши внічию та зазнавши поразки від Швейцарії та Косова.Чому вони потрапили в плей-оф? Незважаючи на останнє місце в групі відбору, шведи отримали «другий шанс» завдяки високому рейтингу в Лізі націй.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744780 вiд 2026-04-01 00:38:01данія та італія ніфіга не «вміють» бити пенальті…італійцям донарума не допоміг…ну-нафіг. уявляю що там за нєрви були в італії-данії…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744779 вiд 2026-04-01 00:36:00як колись співали давно: «До свіданія, Італія …»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744778 вiд 2026-04-01 00:35:30Бляяяяяя ахуїти!!! Боснія!!! Джеко зіграє на ЧС!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744777 вiд 2026-04-01 00:16:29«Сергій Ребров встиг посперечатися із журналістом на пресконференції» :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744776 вiд 2026-04-01 00:04:04Найсмішніша новина дня. У хакерів свято і не тільки у них :-) ⚡️ Исходный код топовой Claude Code ЦЕЛИКОМ слили в сеть — главная тулза Anthropic случайно стала опенсорсной. Юзерам теперь доступна ВСЯ логика работы, системные промпты, архитектура и внутренние «скиллы». Энтузиасты уже изучают самые скрытые фичи и крутят код мощнейшего кодинг-ассистента под себя. Скачать можно тут https://github.com/instructkr/claw-code