пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688852 вiд 2024-04-20 14:25:202sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1688851 вiд 2024-04-20 або іран категорично вимагає саме це, в обмін на шахіди, боєприпаси та інше…
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688851 вiд 2024-04-20 14:07:08Russia to transfer 24 Su-35 fighter jets to Iran next week - Iranian media … Мало, нехай всі передають разом з ту З іншого боку видно дохуйя у них такого, на фоні приходу ф16
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688850 вiд 2024-04-20 13:58:47Іван Якович Франко се повідав, все читай тут https://zbruc.eu/node/68718
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688849 вiд 2024-04-20 13:54:58Valeriy № 1688845 ти вважаєш, що якщо його назвати сракою, то він буде меншою дупою?? ---------------------------------------------------- Не впевнений, але людині від цього буде приємно.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688848 вiд 2024-04-20 13:53:30Буде вже більше як 25 лїт тому, як я мав нагоду у Львові познайомити ся з заїзжим, петербурським Поляком Вєнцковским, людиною незвичайною осьвіченою та бистроумною. Я жалував ся перед ним на слабий розвій нашої лїтератури та неусталеність граматики. — Ах, не говоріть менї про граматику! — аж крикнув д. Вєнцковский. — Богу дякуйте, що у вас іще нема граматиків. Бо граматики, то грабарі живої мови. Вони не розуміють тої мови, а знають тілько свої правила
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688847 вiд 2024-04-20 13:37:56Valeriy № 1688845 ти вважаєш, що якщо його назвати сракою, то він буде меншою дупою??
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688846 вiд 2024-04-20 13:36:12 Для мовознавців російської привожу коментар стосовно відео атаки на нафтобазу в Смоленський області з ЯПЛАКАЛ --------------------------------------------- «ОхуиТИтельно» cool. gif Запесал новое слово..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688845 вiд 2024-04-20 13:22:58пробегавший (пробегавший) № 1688842 вiд 2024-04-20 12:30:01 2Valeriy № 1688841 не маю зазіхань на звання «бездоганний знавець мови». Це до лейзіка)) --------------------------------------------- Треба тобі просто вибачитись, що ти його назвав словом польского походження і що в майбутньому ти будеш стосовно нього вживати виключно аутентичні українськи визначення.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688844 вiд 2024-04-20 13:06:14Batyj № 1688836 з приводу гри за гороші «для себе» пройшли вже такі часи. федерація компенсує можливий недоотриманий прибуток. наприклад, якби через матчі за збірну марта пропускала турнір в штутгарті, бралась «середня» її успішність на таких турнірах від початку року, скільки вона заробляла, і федерація їй би компенсувала… звичайно, тут +- як домовляться. і у тенісній федерації бувають «ділки» як павелко… і «просять» грати за збірну безкоштовно… але наче останні роки такого не було хоча той же долгополов за збірну майже не грав. тому що в ті часи просили грати бесплатно… воно б так працювало на «бесплатному» рівні якби федерація вкладалась у молодих гравців. а так вони кожен сам за себе платить… тато долгополова якось казав що якщо порахувати «вкладення» в сина - то буде десь мільйон… з урахуванням того що він сам тренер і тренував сина бесплатно…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688843 вiд 2024-04-20 12:57:39Batyj № 1688836 епічний пройоб румункам - то «окрема» ситуація це ж не футбол де потрібно мати 11 найкращих збірна з тенісу це дві «одиночниці» і пара еліна - найкраща. взяла лесю. яка +- по силі така ж як і ястремська-калініна марта достроково завершила американську серію. сказала що втомилась. багато грала від початку року калініна наче мала мікро-травму (хоча зараз грає), даяна на цьому тижні не грає в будь-якому випадку, якщо б еліна викликала в збірну - приїхали б всі. а так на 99% на папері було видно що еліна виграє 2 одиночні матчі плюс ми мали на папері сильнішу пару… але «м-яч круглий - поле рівне» румунки на другий день зіграли дуже достойно еліна перед матчем давала інтервью і сказала: я в гарній формі. якось це різануло слух. така собі самовпевненість. можливо десь сказалась на другий день. коли подумала що легко обіграє перший номер румунок, після того як її обіграла леся. та ще й «повозила» її три сети і два останніх леся виграла 6-2 6-1 по-моєму…
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688842 вiд 2024-04-20 12:30:012Valeriy № 1688841 не маю зазіхань на звання «бездоганний знавець мови». Це до лейзіка))
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688841 вiд 2024-04-20 11:53:17пробегавший (пробегавший) № 1688840 вiд 2024-04-20 10:44:45 LAZY № 1688839 ти та ще дупа ------------------------- «Дупа» слово польске. Треба українською казати «срака».
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688840 вiд 2024-04-20 10:44:45LAZY № 1688839 ти та ще дупа. На когось наїхати - герой. На себе глянь стосовно суржика. Наприклад лайка) В укр мові, як я розумію, вона відсутня в аналогії узззької мови. У тебе вся лайка - російська (у мене теж). Але ти, вихляючи дупою стосовно чистоти мови, глянь на себе. Дуже ти схожий з гумористами з «сіськадовска».
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688839 вiд 2024-04-20 09:06:06Єбать сука «подвіг» - на мову перейшов!! Неймовірний стрес для мозку та психики! Ще двадцять років такого страждальця не критикувати, нехай сере на їбанутому суржику та як заманеться, він же герой - в Україні перейшов на українську мову!!!!! Медаль блядь видати негайно.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688838 вiд 2024-04-20 09:03:13пробегавший є 1688806 вiд 2024-04-19 14:49:59 До чого тут Фаріон взагалі? Що, так складно виявити повагу до типу своєї мови? Це блядь єбать як складно - витратити 30 секунд в гуглі щоб дізнатись, яке слово буде краще використати замість їбучої кальки з кацапського язика? «наськікі» я знаю, ця воша пише не з окопу і не з нуля, де кожна секунда matters і можна не обирати слова, нє? Але якщо ти з проперженого дивану смердиш, то якого хуя ти цим йобаним суржиком сереш? Шо блядь настільки зайнятий, що немає зайвих секунд щоб написати правильно? Окопи викопуєш? Турнікети друкуєш? «Давайте радіти, що воно хоча б на мову перейшло, а те що сере суржиком - то давайте умилятись!!» «Ськікі» років ще треба «умилятись»? Два? Вісімь? Двадцять? Купа блядь фімозних кретинів, у яких досі «рублі» та «міліція» та «на Украіну», я вже мовчу про усілякі там «Бєларуссія» та «Молдавія». Мова це що - якась брудна засрана ганчірка, якою можна витирати брудне взуття та робити будь-що з нею? Де блядь мінімальна повага? Коли блядь закінчиться цей період «умілєнія» переходу на мову та почнеться якісна робота над своїм використанням мови? Єбать, навіть на срану воксу слова не кажи, відразу якісь ображені підараси летять із захистом. Вчить мову, хуєсоси. Якщо вже окопи не копаєте.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688837 вiд 2024-04-20 08:14:17Вот еще вопрос интересный, где таки сотрудников набирают? Или там вааще все контуженные? https://www.dynamomania.com/news/723544-artema-frankova-povestkoj-prosyat-yavitsya-v-tck-izvestnyj-futbolnyj-zhurnalist-umer-v-oktyabre-proshlogo-goda
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688836 вiд 2024-04-20 07:57:21После эпического пройоба румынкам в составе сборной наших тенесистак, их локальные успехи по зарабатыванию бабок для себя, да еще на фоне сообщений, что такой состав был уникальным ввиду необходимости отбора на олимпиаду, и не повторится больше никогда, перестали интересовать от слова вааще.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688835 вiд 2024-04-20 00:07:34Статистика матчу Костюк-Гауф взагалі близька до ідеальної рівності. Розіграші на подачі Костюк 55-54, на подачі Гауф 63-61, загальний 116-117 на користь Коко. Тобто тупо майже 50 на 50 незалежно від того, хто подавав.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688834 вiд 2024-04-19 23:50:262 Sauron№ 1688817а й да проказнік жопсон! ось він чого тягнув!
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688833 вiд 2024-04-19 23:44:55sk (Samsung galaxy) № 1688831 Вчора після 1.5 сетів мені здавалось що марта легко виграє, сьогодні що легко програє. В результаті 3,5+ годин на корті вчора і сьогодні…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688832 вiд 2024-04-19 23:43:16Рубка Костюк і Гауф майже через 3 години закінчилась 8-6 на тайбрейку на користь Марти. Було 6-2 на її користь, але Гауф відіграла 4 матчболи, ще пару матчболів відіграла коли по геймах було 5-4 на користь Марти, потім вже Гауф подавала на матч при 5-6, але Марта чужу подачу взяла. По силі Костюк дорівнює третій ракетці світу, єдине що це треба на кожному турнірі і з кожною суперницею показувати.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688831 вiд 2024-04-19 23:42:47Теніс Марта виграла черговий триллер Перемога над 3ю в рейтингу коко гауф, яка виграла юс опен минулого року З 8го матч болу Далі маркета вондрушева, переможниця вім-ну минулого року У Марти 3 матчі з 3х сетів. Ридала в кінці. Ментально дуже важко. Фізуха - 1500% Маркета довго була травмована. Але вибила сабалєнку сьогодні. Незручна дуже коли йде гра…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688830 вiд 2024-04-19 22:50:372 Valeriy№ 1688805ПонЯв у поліській говірці означало зловив.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688829 вiд 2024-04-19 22:48:532VVV № 1688826 Може орбан дупу розірве на шпагаті…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688828 вiд 2024-04-19 22:28:48А Калініна тим часом вибила малу кацапку Андрєєву в іншому турнірі в Руані.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688827 вiд 2024-04-19 22:21:18Костюк з Гауф за 2 перші сети зробили по 6 брейків кожна. Весело дівчата грають.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688826 вiд 2024-04-19 21:56:26Орбан же дрочить на Трампа? А Трамп сказав, що кацапам мало пизди дають. Може і шакал забреше по-іншому.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688825 вiд 2024-04-19 21:51:23Як я чув, Орбан зустрічається лише з G8, а для вcіх решти є Сіярто. дЗвенить сирена тривоги в Києві.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688824 вiд 2024-04-19 21:46:21ну вот и посмотрим, будет или не буде найвеличнийший с Орбаном встречаться..
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688823 вiд 2024-04-19 21:23:552 olma№ 1688820Враховуючи збиття а50, тепер цей радар - готуються до прибуття ф-16
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688822 вiд 2024-04-19 20:34:06Ostap Yarysh @OstapYarysh · 57m Щойно допомогу Україні схвалять у Палаті представників та Сенаті, в Пентагоні готуються оперативно надіслати Києву пакет озброєнь, який серед іншого включатиме спроможності ППО та артилерії - речник Міноборони США Пет Райдер. … Паралельно джі7 сказало Китаю щоб не допомагав хуйлостану, а то джі7 образиться… Здається що захід прискорився тому що знають що Китай скоро щось хуйлостану поставить…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688821 вiд 2024-04-19 20:32:21Зеленський зараз непогано спіч видав: це ваш вибір чи життя є однаково цінним всюди. Натяк на Ізраїль-Іран.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688820 вiд 2024-04-19 20:14:44Чи справді Україна атакувала радар «Контейнер» і чому його називають «наріжним каменем» ядерних сил Росії https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c51nxp4n8q1o? Це коли дивився в твіттері відео, коли мордвинка-дівчина щось сказала: мама подивися, і щось по своєму, по-мордовському сказала - бо я нічого не зрозумів. Виявляється той наш дрон долетів в ті єбєня і уєбашив той Контейнер. Сьогодні стратегічний літак (ракетоносій) наєбнули (?) схоже це наша робота. І мені прикро, що Україна вибиває ядерну інфраструктуру Рашки, а ці підараси в Америці і Європі ніхуа не можуть роздуплитися і допомогти, ждуть коли ми знекровимося.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688819 вiд 2024-04-19 20:08:33Sauron № 1688817 вiд 2024-04-19 19:17:45 Ну от чому зразу Гітлера? Он Фалотька Картавий того ж дня виліз у світ.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688818 вiд 2024-04-19 19:24:10Sauron № 1688817 хай спочатку дадуть
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688817 вiд 2024-04-19 19:17:45Русняві пропагандони вже смакують: США даст оружиє бєндєравской Украінє в дєнь раждєнія Гітлєра. :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688816 вiд 2024-04-19 19:03:06Палата представників США 19 квітня проголосувала за те, щоб винести на свій розгляд 20 квітня законопроєкт про довгоочікувану допомогу Україні. «За» проголосували 316, «проти» - 94. Для ухвалення рішення було достатньо простої більшості у 218 голосів.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688815 вiд 2024-04-19 17:40:372Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1688814 побільше зараз таких кацапів було б)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688814 вiд 2024-04-19 17:26:07Batyj № 1688812 вiд 2024-04-19 16:43:31 Очевидно, тут мав місце факт лічной нєпріязні, а може кацап просто йобнувся.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688813 вiд 2024-04-19 17:02:33PEPSI (Merkury) № 1688809 вiд 2024-04-19 15:22:02 Уводіл-нє уводіл - за штурвалом був дебіл. Т. Г. Шевченко ------------------------------------- Я тобі не повірив та вирішив перевіририти авторство цього віршу через Гугл. І був правий - ці строки належать П. Г. Тичині