Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688812 вiд 2024-04-19 16:43:31До влйгы был случай. Камандир ту22 убил весь экипаж, кромн задней кабины, катапультировав его, када самолет еше стоял на стоянке. Вылетели и йобнулись на бетон..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688811 вiд 2024-04-19 16:36:46В этой тушке, как нам в свое время с гордостью рассказывал одие капитанчик на военке, гидросистемв, это тока выпуск шасси. Все остальное - сервоприводы, 4х кратное резервирование (дублирование?). В тех тушках, где гидросистема и на рули всякие, самолет живет после начала пожара всего 4 минуты, потом отрубается все и писец. то про ту16, ту95, ту 154 пассажирский и т. п.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688810 вiд 2024-04-19 15:43:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1688807 Колись писали, що в Ту-22 катапультування таке, що вижити могут нє толька ліш всє. Я прям бачу, як члени екіпажу просять командира їх залишити в літаку, бо хочуть жити, а він їм: «Ніхуя, піздуйтє!». :)) Це треба кіно знімати. Пілот стратегічного бомбардувальника на висоті 9км намагається видивлятись жилиє пастройкі, але бачить лише касмічну станцію Мір, бо кабіна побудована так, що бачиш тільки вище горизонту.?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688809 вiд 2024-04-19 15:22:02Уводіл-нє уводіл - за штурвалом був дебіл. Т. Г. Шевченко
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688808 вiд 2024-04-19 15:16:14Той ТУ-22 падав у плоскому штопорі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688807 вiд 2024-04-19 14:59:14"Предварительная причина падения Ту-22М3 в Ставропольском крае — потеря тяги одного из двигателей, после подрыва гидросистемы и пожара. Погиб один человек, второго ищут. Когда система отказала, командир экипажа принудительно катапультировал помощника, штурмана-навигатора и штурмана-оператора. Сам остался в кабине и до последнего уводил бомбардировщик от жилых построек ". ------------ Уводіл-нє уводіл - загалом насрати на того гастелло, а от примусове катапультування - це цікаво.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688806 вiд 2024-04-19 14:49:592 LAZY № 1688796 то ти мадам фаріон? Он воно як…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688805 вiд 2024-04-19 14:24:51 Valeriy № 1688802 Ну «поняв» та «пойняв» - доволі популярні на моїй рідній Полтавщині тому нормально сприймаються. :)) ------------------------------------------------ ну, Полтавщина це колиска літературної української. Залишилось ще слово «розум» викинути і ввести замість нього слово «понятійка». Але це майже неможливо, бо народна мова завжди має тенденцію до спрощення та скорочення, тому тільки залишається «ум». Плавно переходимо від цього на «вум». І вже від цього слова походить дуже популярне слово «вумний» (Тимошенко як така давно визнається народом), де початкове «в» додає українськості. Хоч в моє дитинство з цього сміялись, бо тоді була в ходу фраза «вумний як вутка».
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688804 вiд 2024-04-19 14:10:53Valeriy № 1688802 Ну «поняв» та «пойняв» - доволі популярні на моїй рідній Полтавщині тому нормально сприймаються. :))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688803 вiд 2024-04-19 13:51:53Резван Рац захисник 2003—2013 Чипріан Маріка нападник 2004—2007 Даніель Флоря захисник 2001—2004 Флавіус Стойкан захисник 2003—2007 Маріан Аліуце півзахисник 2000—2002 Космін Беркеуан півзахисник 2004—2008 Маріан Саву нападник 2000—2001 Даніел Кіріце захисник 2002
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688802 вiд 2024-04-19 13:48:31 Sauron № 1688800 вiд 2024-04-19 13:13:59 LAZY № 1688792 «примінення» справді бʼє в голову на рівні з «вагінами» і «папізже» :), але треба лише радіти, що Воха перейшов на соловʼїну. Чекаємо на Батия! :)) ---------------------------- У нас скоро слово «поняв» до словника внесуть. І скажуть, що сам класік Шевченко так говорив. Ну той … що Пазік.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688801 вiд 2024-04-19 13:38:10а я вже і забув, як виявляється багато було на початку в Шахті румунів.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688800 вiд 2024-04-19 13:13:59LAZY № 1688792 «примінення» справді бʼє в голову на рівні з «вагінами» і «папізже» :), але треба лише радіти, що Воха перейшов на соловʼїну. Чекаємо на Батия! :))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688799 вiд 2024-04-19 13:04:50m1919(Київ - чемпіон!) № 1688797 вiд 2024-04-19 12:26:22 Будулай ще молодий і бадьорий, а Льосєг взагалі пацан. Ну і знущальний пеналь від СаШо - це можна передивлятися знову і знову.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688798 вiд 2024-04-19 12:41:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1688794 вiд 2024-04-19 11:57:23 Та нєпотрєбко ніколи не мала пристойний вигляд, бо робила фото з ДНР-івцями і прапором ДНР.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688797 вiд 2024-04-19 12:26:22Лунін-шмунін. СаШо крутіший!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688796 вiд 2024-04-19 12:25:33пробегавший № 1688795 вiд 2024-04-19 12:11:31 Ще один суржикойоб?
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688795 вiд 2024-04-19 12:11:312 LAZY № 1688792 тебе хтось нарешті дрючком наєбнув? Іншого пояснення загострення твоєї мудіпідерастичної нев'єбучості не бачу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688794 вiд 2024-04-19 11:57:23Та нєпотрєбко ніби раніше мала пристойний вигляд, а тепер подивився фото - вгодована бабіща, і їбало таке, що за три дні не обісрати. Хоча для оперних співачок це характерно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688793 вiд 2024-04-19 11:41:15Fozzey По забороні Нетребко у Німеччині там ще не все вирішено, боротьба юридична між укр. активістами і німецькими «друзями Нетребко і Путіна» продовжується. Наразі існує кілька взаємних позовів обох сторін до суду. Укр. спільнота активно збирається на протест у Вісбадені.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688792 вiд 2024-04-19 11:29:09«примінень» Сука цей дебіл вигадує слова просто на ходу. У тебе блядь на дивані мало часу щоб у словник подивитись? Їбучій тєхнарь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688791 вiд 2024-04-19 11:26:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1688789 у наглядовій раді цього йобаного Музею: Шойгу, Лавров і Ольга Любімова (міністр культури РФ). І викинути їх звідти забороняє закон і міждержавні договори. https://www.faz.net/aktuell/feuilleton/debatten/putin-freunde-im-kuratorium-des-deutsch-russischen-museums-in-berlin-18011506.html Бундестаг після протестів України і посла Мельника підняло питання і розвело руками - все надто складно і заплутано. Єдине що під тиском українців зробив цей музей війни - це змінив офіційну назву з «Німецько-російський музей» на свою стару назву «Музей Берлін-Карлсгорст».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688790 вiд 2024-04-19 11:13:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1688786 механізмів немає. Якщо ти маєш німецьке громадянство і підар-терорист, то максимум тебе можуть запроторити до буцегарні. А паспорт ніхто не забере. Вихід з громадянства - лише добровільно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688789 вiд 2024-04-19 11:12:44+№ 1688786 Щодо договору про музєй, то будь-який міжнародний договір містить інструменти припинення його дії.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688788 вiд 2024-04-19 11:10:30sk (здалеку) № 1688774 дивився вчора на квитки на теніс у Штутгарті на Марту, цікаво що квитки на фінал чомусь дешевші ніж на півфінал і чвертьфінал. У чому причина? :-) Чвертьфінал - 95 євро Півфінал - 95 євро Фінал - 90 євро.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688787 вiд 2024-04-19 11:08:57№ 1688782 пробегавший, ну крім реба який імітує фальш-ціль, ще ж повинні бути і реальні цілі. В нас повинні ще бути ті самі ракети, які можуть досягати цілей. Судячі з одиничних примінень, з С200 не все так просто.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688786 вiд 2024-04-19 11:08:45PEPSI (Merkury) № 1688783 вiд 2024-04-19 11:02:35 А чи існують механізми, які дали б змогу позбавляти бундесового громадянства тих особливо злісних і педерастичних кацапів, які свого часу його отримали?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688785 вiд 2024-04-19 11:04:16Троих членов экипажа нашли, один из них погиб. Четвертого пока ищут. ------- як часто пише шрайк: «помолімся» (с) (щоб не знайшли) видно дістали десь там де й а50, але цей, сука, виявився живучим і пробував долетіти до аеродрому…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688784 вiд 2024-04-19 11:03:51німецько-російський державний музей 2-ї світової у Берліні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688783 вiд 2024-04-19 11:02:35Bobb № 1688779 Німці вже відреагували, виступив шеф розвідки, сказав що це лише вершина айсбергу, вся Німеччина пронизана російською агентурою, шпигунами, пропагандонами і агентами впливу на всіх рівнях. Результати правління Шрьодера і Меркель :-(. Тепер розгрібати і розгрібати. Німці почали розгрібати і виявилось, що все так запущено, що деякі інституції навіть не можна чіпати. Наприклад німецько-російський державний музей 2-ї світової, де члени наглядової ради Лавров і Патрушев. Досі. І викинути їх звідти забороняє міждержавний договір. І таких прикладів - сотні.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688782 вiд 2024-04-19 10:52:432 Voxa (м. Запоріжжя) № 1688778 якби ж ще наші мали змогу ребом фальш цілі імітувати …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688781 вiд 2024-04-19 10:42:44LAZY № 1688752 вiд 2024-04-19 01:03:35 Сьогодні у матчі Астон Вілли була цікава ситуація. Кіпер Мартинез мав жовту картку, і вперто вийобувався під час серії пенальті, провокував трібуни і рефері нібито йому показав другу жовту (?). Або просто полякав, щоб той вже припинив. Ніхто ніхуя не зрозумів, коментатор навіть розгубився. А таке взагалі бувало колись - щоб під час серії пенальті воротаря вилучали?? І що б тоді було? Дали б іншого випустити? Чи став би у рамку хтось з польових? ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ Зазвичай випускають польового підара з числа диванних, бажано жирного, щоб закрив всю рамку. Зазвичай його поганяло LAZY :-).
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688780 вiд 2024-04-19 10:41:23ГУР офіційно повідомив, що Ту-22 збили на відстанні 300 км! Гарна новина. Також вперше збили 2 шт Х-22 Але в Дніпрі влучання в житловий будинок. Вже 3 дітей загинули… :(((
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688779 вiд 2024-04-19 10:41:06Федеральна прокуратура Німеччини повідомила про висунення обвинувачення двом громадянам Росії у підготовці диверсійних актів. Стверджується, що вони знаходилися у контакті з російськими спецслужбами. Метою атак могли стати військові об'єкти армії США, військові та промислові підприємства. Підозрюваному Дітеру С. (повні імена не розголошуються до винесення вироку судом у Німеччині) звинувачується у підготовці вибуху та підпалу, агентурна діяльність з метою диверсії та зйомка військових об'єктів. Він, як стверджується, знаходився у контакті з особою, пов'язаною з російською спецслужбою. Диверсії мали призвести до підриву військової допомоги Україні, наданої Німеччиною, йдеться у повідомленні прокуратури, отриманому кореспондентом Радіо Свобода.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688778 вiд 2024-04-19 10:38:37походу схожа історія с А50 наші запускають по літаку С200, кацапи її збивають, ну і заодно і свій літак.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688777 вiд 2024-04-19 10:37:49відео туту-22 --- https://censor.net/ua/video_news/3485228/gur_opublikuvalo_protses_zbyttya_tu22m3_znyschyly_tymy_j_zasobamy_yakymy_ranishe_urazyly_drlo_a50_video
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688776 вiд 2024-04-19 10:20:12Для кацапні краще якщо самі себе, тому що це випадковість. А от якщо наші можуть збивати у Краснодарському краї, то це набагато серйозніше.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688775 вiд 2024-04-19 10:09:41Хехе, наші накидують що с200 поцілила)) треба ще і ракет і версій— нехай у себе суки уззькіє шукають, сцаться, між собою розбираються)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688774 вiд 2024-04-19 09:40:50ProstoVlizPobalakaty № 1688772 теніс так. марта зараз в гарній формі. хз як воно піде у неї на грунті… я трохи дивився. 1.5 сету марта гарно грала. мала декілька брейків щоб повести 4-3 у другому. але «на расслабоні» не реалізувала. включились нерви. китаянка, навпаки, почала подавати класно, і дуже легко брала свою подачу. а у марти на своїй подачі почались проблеми… ну і далі 3-5 в третьому сеті хвилин 20 коли марта відігравала матч-боли… і нєрви вже у китаянки далі коко гауф у марти. на папері (моєму) у марти більше шансів (якщо метнально відпочине від матчу з китаянкою) до речі перед турніром матра тренувалась з ігою швьонтек. була пряма трансляція в ютьюбі… я подивився хвилин 20 коли вони на рахунок грали. марта жодного гейму не взяла. виглядала як юніорка проти іги :) сподіваюсь уроки гри на грунті вивчила
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688773 вiд 2024-04-19 09:21:59Ехх, нашим би іпсошникам накидувати б після кожного випадку типу ту22 лайна на російські пабліки… «самі себе збили», «літуни самі знищили літак аби не літати», "диверсія (на заводі, техніки) … І так кожного разу після таких випадків…