Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744775 вiд 2026-04-01 00:04:04Найсмішніша новина дня. У хакерів свято і не тільки у них :-) ⚡️ Исходный код топовой Claude Code ЦЕЛИКОМ слили в сеть — главная тулза Anthropic случайно стала опенсорсной. Юзерам теперь доступна ВСЯ логика работы, системные промпты, архитектура и внутренние «скиллы». Энтузиасты уже изучают самые скрытые фичи и крутят код мощнейшего кодинг-ассистента под себя. Скачать можно тут https://github.com/instructkr/claw-code
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744774 вiд 2026-04-01 00:00:52«АН пєрєвозіл лічний состав, прєдварітєльно 30 чел»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744773 вiд 2026-03-31 23:49:29Тим більш що Джеко підтримує Україну та єдиний не поїхав із клубом в Хуйлостан у гості.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744772 вiд 2026-03-31 23:48:56sk № 1744768 ага, «вєчного польота» шсь там сумував
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744771 вiд 2026-03-31 23:48:08Шведоугр затащив плей-офф для Швеції.Льова аут.Але у Боснії ще більш легендарна легенда грає - 40-річний Джеко!Повболіваю за нього.Тим більш проти італійців.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744770 вiд 2026-03-31 23:47:57Іранський Корпус вартових ісламської революції (ІРГК) оголосив 18 американських технологічних компаній законними військовими цілями. Удари по їхніх об’єктах на Близькому Сході обіцяють розпочати з 20:00 за тегеранським часом у середу, 1 квітня.--------у штатів купа військових договорів про «захист» ледь не з кожною країною затоки… мовчу що ледь не в кожній країні є штатівська база. тут вже на «союзників» по нато не спихнеш проблему…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744769 вiд 2026-03-31 23:43:08klirik № 1744767 тіки хотів зауважити :) Перемкнувся на них, а Боснія тисне
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744768 вiд 2026-03-31 23:41:14крім перемоги СбУ, ще пара граних новиххуйлостанці пишуть що «патярялі» су-34 і ан-26пачіму упал самальот? патамуша он тяжелєє воздуха! ги-ги-ги-ги! (с)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744767 вiд 2026-03-31 23:40:31У Італії є всі шанси не потрапити на 3й чемпіонат світу
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744766 вiд 2026-03-31 23:38:19включив БіГ - Італіяпоказують статистику. удари по воротах 25-6 (чи щось таке) :)і повтор як донарума а-хуй-єно рятує
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744765 вiд 2026-03-31 23:34:17у не-френдлі матчах жосткі зарубишведи постійно забивали, поляки зрівнювалиале «наш» «друг» забив на 88й 3й полякаміталійці вели 1-0 проти БіГ, але отримали червону і БіГ зрівняличехія-данія - 1-1…одні турки «спокійно» 1-0 виграють
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744764 вiд 2026-03-31 23:32:20винону не знаю чи є сенс у виноробстві косити під поляків…можливо то закос під німців?принаймні там є історія виноробства. айс-вайн і т. п..на цьому закінчуються мої винні познання :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744763 вiд 2026-03-31 23:29:04У мене часто враження, що основна енергія у Шапаренка уходить на те, щоб корчити незадоволені гримаси, обурюватись всьому, що відбувається на полі та при нагоді стрибати як півень, демонструючи, який він альфа та мачо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744762 вiд 2026-03-31 23:25:06Шапаренко тільки супроводжує, Калюжного обігрують і маємо гольовий момент.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744761 вiд 2026-03-31 23:22:40Знову пернув, як свиня у калюжу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744760 вiд 2026-03-31 23:20:30Хто вболіває за шведів - має стокгольмський синдром. :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744759 вiд 2026-03-31 23:09:57Без Ярмолюка і Коноплі буде проблемно …
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744758 вiд 2026-03-31 23:09:15Я за шведів, але з іншого боку, 37-річний Льова заслуговує ще раз зіграти на останньому для себе ЧС. Хоча він мені особисто ніколи не подобався, але ж - справжня Легенда!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744757 вiд 2026-03-31 23:07:59От наше таке писати … може хтось хоче подивитись і другий матч також.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744756 вiд 2026-03-31 23:06:40Starik№ 1744750А що, такі от френдлі мають таку ж саму вагу як і справжні заруби? Якщо так, то це ж тупо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744755 вiд 2026-03-31 23:04:36Гадство, поляк Шьвідерський зрівняв рахунок в матчі зі Швецією.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744754 вiд 2026-03-31 23:02:55Шапаренко дратує своїми постійними пасами назад.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744753 вiд 2026-03-31 22:56:41польська лоза? Це як коньяк Кенігсберг..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744752 вiд 2026-03-31 22:56:01m1919 № 1744751 вiд 2026-03-31 22:39:38 Ну і хуй?
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744751 вiд 2026-03-31 22:39:38Vichny№ 1744748Українці, звичайно, пуп землі, але багато чого на наших землях робилося без українців.І поляків тут ще багатенько лишилося, правда більшість поляками бути перестали :)Житомирська округа у 1926р була регіоном з чи не найвищою концентрацією поляків в УСРР (близько 15-16%).
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744750 вiд 2026-03-31 22:24:51Нам треба перемогти, щоб бути у рейтингу до 16 місця. Тож «назло радисту» програвати не треба, бо це створить проблеми з жеребкуванням у майбутньому
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744749 вiд 2026-03-31 22:20:13Блядь навіть не хочеться щоб перемагали: -/ Щоб у Реброва навіть не було приводу хавальник свій роззявляти та щось пиздіти.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744748 вiд 2026-03-31 22:01:17sk № 1744743 klirik № 1744744 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1744745 Підараси, зі своїм закосом під поляків, карочє. Теж мені - лозу з Польськєґо завезли, я хуїю
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744747 вiд 2026-03-31 21:50:00Жовто-блакитні проти червоно-чорних Всі свої)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744746 вiд 2026-03-31 21:49:11ооо, бля, нарешті сучасна двокольорова форма! Заїбало це одноманітне - то сині то жовті.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744745 вiд 2026-03-31 21:48:50Можливо створили якусь маркетингову легенду, що давня польська шляхта завезла туди виноградні лози чи щось таке.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744744 вiд 2026-03-31 21:32:36Vichny№ 1744741Я можливо тебе здивую, але вони використали офіційну польську назву села за часів Речі Посполитої. Теж меншовартість але в інший бік. А можливо там інвестори поляки зайшли, як варіант
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744743 вiд 2026-03-31 21:31:58Vichny№ 1744741всі претензіі по житомирській області, сам знаєш до кого :)я щось навіть не задумувався, можливо чуваки під «польщу» закосили, але ж… хз для чоготут би експертів О по винам почутищо то за медалі, можливо просто «чемпіонат водокачки»
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744742 вiд 2026-03-31 21:28:52гугл грає на пониження бітка :)від початку це було ммм, яке «палить» купу електрики і дає можливіть існувати чорному ринку наркоти, зброї і т. п…крім бітка, звичайно, вся крипто-графія «зламається», потрібно буде використовувати ключі шифрування хз якої довжини… але, дочекаємось спочатку коли біток буде коштувати дешевше 10 баксів…------Google research reveals quantum computers may be able to crack Bitcoin's private keys in just 9 minutes.https://www.forbes.com/sites/digital-assets/2026/03/31/google-finds-quantum-computers-could-break-bitcoin-sooner-than-expected/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744741 вiд 2026-03-31 21:26:42sk (chromebook acer 14) № 1744733 вiд 2026-03-31 20:35:17 Я хуїю з української меншовартості. Нормальна ж українська назва - Левків. Нє, курва, треба перекрутити на кацапський манер - Lowkowo, шоб було по-модньому, по-гарадські. Лобково, блядь.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744740 вiд 2026-03-31 21:24:31а-хуй-єнохароші рузькі розкопали що як яким вбили навального «варили» в німеччині. контора «на підряді». просто виконали замовлення клієнта…ми дивуємось що купа станків й іншого, що називається «подвійного призначення» йде на хуйлостан (якщо не напряму то через казахів-киргизію й інші *-стани)----------The Insider@the_ins_ru·3hУченые-убийцы: кто варил яд для Навального и при чем здесь немецкая компанияhttps://storage.googleapis.com/plmrph/bnm70ijs
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744739 вiд 2026-03-31 21:23:52Бгггг :)) Іспанія u21 вже 65 хв не може забити косово u21. При володінні мячем 90/10.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744738 вiд 2026-03-31 21:21:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1744735може ж бути що нічого там і не йобнулопросто дедушці про це розказали щоб його порадувати…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744737 вiд 2026-03-31 21:20:31футболкрім поляки-шведи, «цікавий» матч туреччина - косовотурки - основні «захисники» косово в гео-політичному сенсі…буде, звичайно, «номер» якщо програють у футбол, так би мовити зроблять промоушин…країну, яку офіційно не визнали половина країн оон, включаючи з нами
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744736 вiд 2026-03-31 21:16:23«Що старий, що малий»