🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 157.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744775 вiд 2026-04-01 00:04:04

Найсмішніша новина дня. У хакерів свято і не тільки у них :-)
⚡️ Исходный код топовой Claude Code ЦЕЛИКОМ слили в сеть — главная тулза Anthropic случайно стала опенсорсной.

Юзерам теперь доступна ВСЯ логика работы, системные промпты, архитектура и внутренние «скиллы». Энтузиасты уже изучают самые скрытые фичи и крутят код мощнейшего кодинг-ассистента под себя. Скачать можно тут
https://github.com/instructkr/claw-code

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744774 вiд 2026-04-01 00:00:52

«АН пєрєвозіл лічний состав, прєдварітєльно 30 чел»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744773 вiд 2026-03-31 23:49:29

Тим більш що Джеко підтримує Україну та єдиний не поїхав із клубом в Хуйлостан у гості.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744772 вiд 2026-03-31 23:48:56

sk
№ 1744768
ага, «вєчного польота» шсь там сумував

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744771 вiд 2026-03-31 23:48:08

Шведоугр затащив плей-офф для Швеції.

Льова аут.
Але у Боснії ще більш легендарна легенда грає - 40-річний Джеко!
Повболіваю за нього.
Тим більш проти італійців.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744770 вiд 2026-03-31 23:47:57

Іранський Корпус вартових ісламської революції (ІРГК) оголосив 18 американських технологічних компаній законними військовими цілями. Удари по їхніх об’єктах на Близькому Сході обіцяють розпочати з 20:00 за тегеранським часом у середу, 1 квітня.
--------
у штатів купа військових договорів про «захист» ледь не з кожною країною затоки… мовчу що ледь не в кожній країні є штатівська база. тут вже на «союзників» по нато не спихнеш проблему…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744769 вiд 2026-03-31 23:43:08

klirik
№ 1744767
тіки хотів зауважити :)
Перемкнувся на них, а Боснія тисне

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744768 вiд 2026-03-31 23:41:14

крім перемоги СбУ, ще пара граних нових
хуйлостанці пишуть що «патярялі» су-34 і ан-26
пачіму упал самальот? патамуша он тяжелєє воздуха! ги-ги-ги-ги! (с)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744767 вiд 2026-03-31 23:40:31

У Італії є всі шанси не потрапити на 3й чемпіонат світу

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744766 вiд 2026-03-31 23:38:19

включив БіГ - Італія
показують статистику. удари по воротах 25-6 (чи щось таке) :)
і повтор як донарума а-хуй-єно рятує

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744765 вiд 2026-03-31 23:34:17

у не-френдлі матчах жосткі заруби
шведи постійно забивали, поляки зрівнювали
але «наш» «друг» забив на 88й 3й полякам
італійці вели 1-0 проти БіГ, але отримали червону і БіГ зрівняли
чехія-данія - 1-1…
одні турки «спокійно» 1-0 виграють

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744764 вiд 2026-03-31 23:32:20

вино
ну не знаю чи є сенс у виноробстві косити під поляків…
можливо то закос під німців?
принаймні там є історія виноробства. айс-вайн і т. п..
на цьому закінчуються мої винні познання :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744763 вiд 2026-03-31 23:29:04

У мене часто враження, що основна енергія у Шапаренка уходить на те, щоб корчити незадоволені гримаси, обурюватись всьому, що відбувається на полі та при нагоді стрибати як півень, демонструючи, який він альфа та мачо.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744762 вiд 2026-03-31 23:25:06

Шапаренко тільки супроводжує, Калюжного обігрують і маємо гольовий момент.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744761 вiд 2026-03-31 23:22:40

Знову пернув, як свиня у калюжу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744760 вiд 2026-03-31 23:20:30

Хто вболіває за шведів - має стокгольмський синдром.
:)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744759 вiд 2026-03-31 23:09:57

Без Ярмолюка і Коноплі буде проблемно …

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744758 вiд 2026-03-31 23:09:15

Я за шведів, але з іншого боку, 37-річний Льова заслуговує ще раз зіграти на останньому для себе ЧС. Хоча він мені особисто ніколи не подобався, але ж - справжня Легенда!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744757 вiд 2026-03-31 23:07:59

От наше таке писати … може хтось хоче подивитись і другий матч також.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744756 вiд 2026-03-31 23:06:40

Starik
№ 1744750

А що, такі от френдлі мають таку ж саму вагу як і справжні заруби? Якщо так, то це ж тупо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744755 вiд 2026-03-31 23:04:36

Гадство, поляк Шьвідерський зрівняв рахунок в матчі зі Швецією.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744754 вiд 2026-03-31 23:02:55

Шапаренко дратує своїми постійними пасами назад.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744753 вiд 2026-03-31 22:56:41

польська лоза? Це як коньяк Кенігсберг..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744752 вiд 2026-03-31 22:56:01

m1919
№ 1744751 вiд 2026-03-31 22:39:38

Ну і хуй?

m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744751 вiд 2026-03-31 22:39:38

Vichny
№ 1744748

Українці, звичайно, пуп землі, але багато чого на наших землях робилося без українців.
І поляків тут ще багатенько лишилося, правда більшість поляками бути перестали :)
Житомирська округа у 1926р була регіоном з чи не найвищою концентрацією поляків в УСРР (близько 15-16%).

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744750 вiд 2026-03-31 22:24:51

Нам треба перемогти, щоб бути у рейтингу до 16 місця.
Тож «назло радисту» програвати не треба, бо це створить проблеми з жеребкуванням у майбутньому

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744749 вiд 2026-03-31 22:20:13

Блядь навіть не хочеться щоб перемагали: -/
Щоб у Реброва навіть не було приводу хавальник свій роззявляти та щось пиздіти.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744748 вiд 2026-03-31 22:01:17

sk
№ 1744743

klirik
№ 1744744

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1744745

Підараси, зі своїм закосом під поляків, карочє.
Теж мені - лозу з Польськєґо завезли, я хуїю

sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744747 вiд 2026-03-31 21:50:00

Жовто-блакитні проти червоно-чорних
Всі свої)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744746 вiд 2026-03-31 21:49:11

ооо, бля, нарешті сучасна двокольорова форма! Заїбало це одноманітне - то сині то жовті.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744745 вiд 2026-03-31 21:48:50

Можливо створили якусь маркетингову легенду, що давня польська шляхта завезла туди виноградні лози чи щось таке.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744744 вiд 2026-03-31 21:32:36

Vichny
№ 1744741

Я можливо тебе здивую, але вони використали офіційну польську назву села за часів Речі Посполитої. Теж меншовартість але в інший бік. А можливо там інвестори поляки зайшли, як варіант

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744743 вiд 2026-03-31 21:31:58

Vichny
№ 1744741

всі претензіі по житомирській області, сам знаєш до кого :)
я щось навіть не задумувався, можливо чуваки під «польщу» закосили, але ж… хз для чого
тут би експертів О по винам почути
що то за медалі, можливо просто «чемпіонат водокачки»

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744742 вiд 2026-03-31 21:28:52

гугл грає на пониження бітка :)
від початку це було ммм, яке «палить» купу електрики і дає можливіть існувати чорному ринку наркоти, зброї і т. п…
крім бітка, звичайно, вся крипто-графія «зламається», потрібно буде використовувати ключі шифрування хз якої довжини… але, дочекаємось спочатку коли біток буде коштувати дешевше 10 баксів…
------Google research reveals quantum computers may be able to crack Bitcoin's private keys in just 9 minutes.
https://www.forbes.com/sites/digital-assets/2026/03/31/google-finds-quantum-computers-could-break-bitcoin-sooner-than-expected/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744741 вiд 2026-03-31 21:26:42

sk (chromebook acer 14)
№ 1744733 вiд 2026-03-31 20:35:17

Я хуїю з української меншовартості.
Нормальна ж українська назва - Левків.
Нє, курва, треба перекрутити на кацапський манер - Lowkowo, шоб було по-модньому, по-гарадські.
Лобково, блядь.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744740 вiд 2026-03-31 21:24:31

а-хуй-єно
хароші рузькі розкопали що як яким вбили навального «варили» в німеччині. контора «на підряді». просто виконали замовлення клієнта…
ми дивуємось що купа станків й іншого, що називається «подвійного призначення» йде на хуйлостан (якщо не напряму то через казахів-киргизію й інші *-стани)
----------

The Insider
@the_ins_ru
·
3h
Ученые-убийцы: кто варил яд для Навального и при чем здесь немецкая компания

https://storage.googleapis.com/plmrph/bnm70ijs

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744739 вiд 2026-03-31 21:23:52

Бгггг :))
Іспанія u21 вже 65 хв не може забити косово u21.
При володінні мячем 90/10.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744738 вiд 2026-03-31 21:21:23

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1744735

може ж бути що нічого там і не йобнуло
просто дедушці про це розказали щоб його порадувати…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744737 вiд 2026-03-31 21:20:31

футбол
крім поляки-шведи, «цікавий» матч туреччина - косово
турки - основні «захисники» косово в гео-політичному сенсі…
буде, звичайно, «номер» якщо програють у футбол, так би мовити зроблять промоушин…
країну, яку офіційно не визнали половина країн оон, включаючи з нами

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744736 вiд 2026-03-31 21:16:23

«Що старий, що малий»


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.