🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1561.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688612 вiд 2024-04-17 20:34:33

sk (Samsung galaxy)
№ 1688611 вiд 2024-04-17 20:24:20 Ну а хулі «спікер воєнного часу», як він себе назвав. Цей хлопець не такий простий, як багатьом здається, в разі програшу Трампа він відразу націлится на 2028. Якщо вже зараз це не зробив, тайно мріючи про поразку шефа восени

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688611 вiд 2024-04-17 20:24:20

Ахаха, есть специальный пункт про ATACMS?

SEC. 505. (а) ПЕРЕДАЧА ATACMS НА ДАЛЬНИЕ РАССТОЯНИЯ
Как только это станет практически возможным после даты вступления в силу настоящего Закона, Президент должен передать армейские тактические ракетные системы большой дальности Правительству Украины, чтобы помочь Правительству Украины защитить себя и добиться победы над Российской Федерацией.

Начебто спікер Джонсон почав робити те чого ми очікували
Шрайк в тг веде «трансляцію»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688610 вiд 2024-04-17 20:05:35

Bobb
№ 1688608 вiд 2024-04-17 19:47:39

Доречна картинка - ще й у світлі того, що це старе падло боярскій - переконаний фуйліст.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688609 вiд 2024-04-17 20:02:58

Bobb
№ 1688604 вiд 2024-04-17 19:24:33

Той ньюсвік хай читає Старий Ба, сидячи на толчку - з метою полегшення дефекації.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688608 вiд 2024-04-17 19:47:39

ProstoVlizPobalakaty
№ 1688603

Так, то не дуже політично вірне зображення.

-----------------------

А цю хто малював?))



Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688607 вiд 2024-04-17 19:38:20

До № 1688604

Подивився на мапі - десь 800 км до того Ковилкіно. Так що добра вибачка, що це не ми, а тамтешні партизани.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688606 вiд 2024-04-17 19:34:53

довбограї наші знову затягнули о/с в одну будівлю в чернігові. агентів повно в кожному обласному центрі.
хез, скільки там загинуло. і хез, що робити з такими рішеннями на третьому році війни і тими, хто їх приймав. хоч би раз когось судили і посадили.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688605 вiд 2024-04-17 19:28:08

fedor (Kyiv)
№ 1688585

Це Зе має приготуватись :))

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688604 вiд 2024-04-17 19:24:33

«Україна щойно перетнула ядерну червону лінію Путіна», — Newsweek

Україна за допомогою безпілотника атакувала російський загоризонтний радар 29B6 «Контейнер», у місті Ковилкіно Республіки Мордовія.

Цей удар є можливим порушенням однієї з червоних ліній для використання ядерної зброї. згідно з формулюванням указу Кремля, підписаного Путіним у 2020 році.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688603 вiд 2024-04-17 19:24:04

Bobb
№ 1688597 вiд 2024-04-17 18:00:26

А союзники в курсі, що вони союзники? В принципі Україні гріх на когось жалітись, не змогли по великому рахунку вибрати сторону в протистоянні Росії із Западом, так і нема чого сподіватись на стабільну безумовну підтримку Западу. Цю картинку або «обіженка» якийсь малював або свідомий провокатор.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688602 вiд 2024-04-17 19:18:04

Був же гарний проект.



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688601 вiд 2024-04-17 19:15:48

Йух з нею з тою аркою, але якби так зробити, щоб не непоставали монстри кролятники на кожному пятачку, щоб не було цього московського духу церковного, щоб місто втопало в садах і можна на районі їздити на велисопеді і ходити пішки 15 хв. на роботу, в школу, в магазин. щоб не було автобанів гайвеїв біля хати, а тупо цвіли вишні і гуляли коти на районі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688600 вiд 2024-04-17 18:58:06

а я еще помню времена, када арки не было.. А была просто смотровая площадка. А внижу жабка танцплощадки, куда момя маман в юности на танцульки бегала..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688599 вiд 2024-04-17 18:06:04

Автовокзал із брудним, невпорядкованим базаром неподалік - це справді було неприємне місце.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688598 вiд 2024-04-17 18:02:24

Я побачив ту арку вже апсєрантом, і, чесно кажучи, не вразила. Нагадала за естетикою парадний вхід на базар. І ще був розчарований станцією метро «Печерська», бо коли вийшов на поверхню, не побачив Лавру)))) Чого це кияни не побудували Лавру біля метро - непорядок. І візуально напружила забудова на Позняках, Осокорках, бо через неї задовго виїздив автобус і, власне, автовокзал на Деміївській (метро ще тоді не було) теж здався барижним місцем. Але в цілому Київ сподобався.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688597 вiд 2024-04-17 18:00:26



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688596 вiд 2024-04-17 17:43:49

Щодо арки, то я її відкривав у якості йуного піанєра, але все одно вважаю, що ця конструкція зайва (як казав кіт Гюнтер з приводу іншого об'єкта).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688595 вiд 2024-04-17 17:32:00

Valeriy
№ 1688591 вiд 2024-04-17 17:08:42

Дубінчак зрештою зробив свою справу у моменті з голом Волошина, але згідний з тим, що Вівчаренко все-таки розумніший як гравець.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688594 вiд 2024-04-17 17:28:48

У контрабасистів залетів дурак на початку 2-го тайму - і знову маємо 45 хвилин валідолу; роботи у СаШо ще непочатий край.

Діалло іноді виглядає цікаво, але загалом є малокорисним. Хз, може якщо постійно будуть підпускати, то все-таки заграє.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688593 вiд 2024-04-17 17:15:13

Batyj
№ 1688592 вiд 2024-04-17 17:12:03

Вот сию по сетанте обзор тура АПЛ. Тетенхем, Фулхем игок фулхема замыкаеи прострел справа ближней, правой ногой. Делает 2-0. А патамушта ноги ровные..
------------------------------------------
На …получи …от Волошина дальней по классике ударом навстречу полету мяча.
А почему в первом тайме не так? А потому что не уверен в своей левой.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688592 вiд 2024-04-17 17:12:03

Вот сию по сетанте обзор тура АПЛ. Тетенхем, Фулхем игок фулхема замыкаеи прострел справа ближней, правой ногой. Делает 2-0. А патамушта ноги ровные..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688591 вiд 2024-04-17 17:08:42

Шовковский имеет телефон? Позвоните ему, что надо выпускать Вивчаренко.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688590 вiд 2024-04-17 17:02:39

Да это вааще какойто позор! Пропускать от Минтая. А щас чуть второй не пустили..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688589 вiд 2024-04-17 17:01:35

Діало на фланзі програє опоненту.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688588 вiд 2024-04-17 16:58:56

Срочно Вічаренко випускати.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688587 вiд 2024-04-17 16:56:54

Batyj
№ 1688583 вiд 2024-04-17 16:19:44

Слабенько. Очень слабенько..
С дюжины моментов 2 гола, при том, что один - автогол..
------------------------------------------------------
Ага. Опять ноги кривые?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688586 вiд 2024-04-17 16:47:31

olma
№ 1688582 вiд 2024-04-17 16:15:42

Ще до твого переїзду до Києва :), я коло арки ходив на фігурне катання пару разів доки не зрозумів, що хокей мені ліпше. Так от ту дружбу народів ще з тих часів не дуже. Ти можеш бути правий за естетику, але ж люди знають що то таке. Коричневі сорочки теж не завжди наці уніформа, а деколи продукт Хуґо Босса. Усе в наших головах :)

fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688585 вiд 2024-04-17 16:42:05

Єдиний серед українців. Єрмак увійшов в список 100 найвпливовіших лідерів світу за версією Time, Зеленського там немає

думаю, має приготуватись єрмачидло)) наша бубочка такого не винесе)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688584 вiд 2024-04-17 16:20:16

Арку знесуть, а жахливу величезну московську церкву біля Республіканського (НСК Олімпійській) збудували! Ой заєбісь Живи Україно! І хто в ту блять церкву ходе три недобитих каліки внуки нкведістів в Києві.

Щось тут не так.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688583 вiд 2024-04-17 16:19:44

Слабенько. Очень слабенько..
С дюжины моментов 2 гола, при том, что один - автогол..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688582 вiд 2024-04-17 16:15:42

Геть (Геть)
№ 1688579
-----
Я в Києві живу з 1988 року, і для мене вона рідна, не все совецьке - вороже Україні, не все совіцьке естетично жахливе, а скоріше деякі примірники совкової архітектури і мистецтва цікаві, відображали цайтгайст і створюють ландшафт. І для мене ця арка ніколи не означала дружбу народів або ярмо, просто модерністський кубічний жест художника. І як з Подолу їдеш її завжди бачищ і пагорб стає знайомим і рідним.

На жаль, нічого хорошого не можу сказати про архітектурні памятки, які постали за останні 30 років. Все якесь естетично безглузде, означає здебільшого тупість або жадобу до грошей.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688581 вiд 2024-04-17 16:02:57

Ярмоленко має навтикати Ванату і Волошину за їх жадобу.
Два голи міг Ярмоленко покласти, але молоді егоїсти пробивають з гірших позицій і самі не забивають і і ншім не дають.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688580 вiд 2024-04-17 15:58:27

Двічі поспіль Волошину м "яч йшов під ліву дальню, але він діяв як одноногий футболіст і тулив свою праву під удар.
І двічі не влучив в ствір. Перший раз вдарив під м «яч і він полетів набагато вище воріт, як буває в 100 % випадків, коли хтось пробує так пробити. Другий раз Волошин по центру м» яча.

І ось нарешті з третьої спроби замкнув лівою дальньою ногою.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688579 вiд 2024-04-17 15:55:41

Olma

Та арка завжди буде дружбой північного народця. Ну його нафіг. Я б і сталеву дуру зніс, хоч їй тризуба на щит додали..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688578 вiд 2024-04-17 15:53:40

а Волошин через 2 ЖК не пропускає?
чи це тіпа догравання заднім числом?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688577 вiд 2024-04-17 15:52:47

Розпиляти на шматки і продавати з аукціону, чи можна символічно переплавити на якусь зброю.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688576 вiд 2024-04-17 15:35:45

Можна з арки видпиляти сегмент і буде оригінальний пам'ятник, який присвячений прориву блокади Ленінграда. А цей буде присвячений від'єданню, а не возз'єднанню.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688575 вiд 2024-04-17 15:12:28

https://m.censor.net/ua/news/3484856/kolyshnyu_arku_drujby_narodiv_pozbavleno_statusu_pamyatky_teper_monument_moje_buty_demontovanyyi_minkult.

Мінкульт креативно вчинив, тепер якісь дуже озабочєчені ідеалісти
Можуть зплюндрувати і знищити. А я тут проти, я на боці Київради і Кличка. Арка не несе ідеологічної функції зараз тільки естетичну і вона офігенна

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688574 вiд 2024-04-17 15:07:12

Пабліки окупантів повідомляють, що внаслідок удару в Джанкої знищено 3 пускові установки С-400, 1 РЛС С-400, 2 пускові установки С-300 та склад БК.

22 людини вважаються зниклими безвісти, загинути могли до 30 російських окупанти.

Також публікують фото уламків MGM-140 ATACMS, які і прилетіли по аеродрому.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688573 вiд 2024-04-17 14:58:37

olma
№ 1688570 вiд 2024-04-17 14:10:19

Пепсі зараз напише, що, на відміну від Європи, у нас курей мордують і змушують нестися. Власне, щось подібне розповідають і поляндські рольники-фуйольники, змучені брюссельськими правилами.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.