Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688612 вiд 2024-04-17 20:34:33sk (Samsung galaxy) № 1688611 вiд 2024-04-17 20:24:20 Ну а хулі «спікер воєнного часу», як він себе назвав. Цей хлопець не такий простий, як багатьом здається, в разі програшу Трампа він відразу націлится на 2028. Якщо вже зараз це не зробив, тайно мріючи про поразку шефа восени
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688611 вiд 2024-04-17 20:24:20Ахаха, есть специальный пункт про ATACMS? SEC. 505. (а) ПЕРЕДАЧА ATACMS НА ДАЛЬНИЕ РАССТОЯНИЯ Как только это станет практически возможным после даты вступления в силу настоящего Закона, Президент должен передать армейские тактические ракетные системы большой дальности Правительству Украины, чтобы помочь Правительству Украины защитить себя и добиться победы над Российской Федерацией. … Начебто спікер Джонсон почав робити те чого ми очікували Шрайк в тг веде «трансляцію»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688610 вiд 2024-04-17 20:05:35Bobb № 1688608 вiд 2024-04-17 19:47:39 Доречна картинка - ще й у світлі того, що це старе падло боярскій - переконаний фуйліст.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688609 вiд 2024-04-17 20:02:58Bobb № 1688604 вiд 2024-04-17 19:24:33 Той ньюсвік хай читає Старий Ба, сидячи на толчку - з метою полегшення дефекації.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688608 вiд 2024-04-17 19:47:39ProstoVlizPobalakaty № 1688603 Так, то не дуже політично вірне зображення. ----------------------- А цю хто малював?))
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688607 вiд 2024-04-17 19:38:20До № 1688604 Подивився на мапі - десь 800 км до того Ковилкіно. Так що добра вибачка, що це не ми, а тамтешні партизани.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688606 вiд 2024-04-17 19:34:53довбограї наші знову затягнули о/с в одну будівлю в чернігові. агентів повно в кожному обласному центрі. хез, скільки там загинуло. і хез, що робити з такими рішеннями на третьому році війни і тими, хто їх приймав. хоч би раз когось судили і посадили.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688605 вiд 2024-04-17 19:28:08fedor (Kyiv) № 1688585 Це Зе має приготуватись :))
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688604 вiд 2024-04-17 19:24:33«Україна щойно перетнула ядерну червону лінію Путіна», — Newsweek Україна за допомогою безпілотника атакувала російський загоризонтний радар 29B6 «Контейнер», у місті Ковилкіно Республіки Мордовія. Цей удар є можливим порушенням однієї з червоних ліній для використання ядерної зброї. згідно з формулюванням указу Кремля, підписаного Путіним у 2020 році.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688603 вiд 2024-04-17 19:24:04Bobb № 1688597 вiд 2024-04-17 18:00:26 А союзники в курсі, що вони союзники? В принципі Україні гріх на когось жалітись, не змогли по великому рахунку вибрати сторону в протистоянні Росії із Западом, так і нема чого сподіватись на стабільну безумовну підтримку Западу. Цю картинку або «обіженка» якийсь малював або свідомий провокатор.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688602 вiд 2024-04-17 19:18:04Був же гарний проект.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688601 вiд 2024-04-17 19:15:48Йух з нею з тою аркою, але якби так зробити, щоб не непоставали монстри кролятники на кожному пятачку, щоб не було цього московського духу церковного, щоб місто втопало в садах і можна на районі їздити на велисопеді і ходити пішки 15 хв. на роботу, в школу, в магазин. щоб не було автобанів гайвеїв біля хати, а тупо цвіли вишні і гуляли коти на районі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688600 вiд 2024-04-17 18:58:06а я еще помню времена, када арки не было.. А была просто смотровая площадка. А внижу жабка танцплощадки, куда момя маман в юности на танцульки бегала..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688599 вiд 2024-04-17 18:06:04Автовокзал із брудним, невпорядкованим базаром неподалік - це справді було неприємне місце.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688598 вiд 2024-04-17 18:02:24Я побачив ту арку вже апсєрантом, і, чесно кажучи, не вразила. Нагадала за естетикою парадний вхід на базар. І ще був розчарований станцією метро «Печерська», бо коли вийшов на поверхню, не побачив Лавру)))) Чого це кияни не побудували Лавру біля метро - непорядок. І візуально напружила забудова на Позняках, Осокорках, бо через неї задовго виїздив автобус і, власне, автовокзал на Деміївській (метро ще тоді не було) теж здався барижним місцем. Але в цілому Київ сподобався.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688597 вiд 2024-04-17 18:00:26
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688596 вiд 2024-04-17 17:43:49Щодо арки, то я її відкривав у якості йуного піанєра, але все одно вважаю, що ця конструкція зайва (як казав кіт Гюнтер з приводу іншого об'єкта).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688595 вiд 2024-04-17 17:32:00Valeriy № 1688591 вiд 2024-04-17 17:08:42 Дубінчак зрештою зробив свою справу у моменті з голом Волошина, але згідний з тим, що Вівчаренко все-таки розумніший як гравець.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688594 вiд 2024-04-17 17:28:48У контрабасистів залетів дурак на початку 2-го тайму - і знову маємо 45 хвилин валідолу; роботи у СаШо ще непочатий край. Діалло іноді виглядає цікаво, але загалом є малокорисним. Хз, може якщо постійно будуть підпускати, то все-таки заграє.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688593 вiд 2024-04-17 17:15:13Batyj № 1688592 вiд 2024-04-17 17:12:03 Вот сию по сетанте обзор тура АПЛ. Тетенхем, Фулхем игок фулхема замыкаеи прострел справа ближней, правой ногой. Делает 2-0. А патамушта ноги ровные.. ------------------------------------------ На …получи …от Волошина дальней по классике ударом навстречу полету мяча. А почему в первом тайме не так? А потому что не уверен в своей левой.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688592 вiд 2024-04-17 17:12:03Вот сию по сетанте обзор тура АПЛ. Тетенхем, Фулхем игок фулхема замыкаеи прострел справа ближней, правой ногой. Делает 2-0. А патамушта ноги ровные..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688591 вiд 2024-04-17 17:08:42Шовковский имеет телефон? Позвоните ему, что надо выпускать Вивчаренко.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688590 вiд 2024-04-17 17:02:39Да это вааще какойто позор! Пропускать от Минтая. А щас чуть второй не пустили..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688589 вiд 2024-04-17 17:01:35Діало на фланзі програє опоненту.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688588 вiд 2024-04-17 16:58:56Срочно Вічаренко випускати.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688587 вiд 2024-04-17 16:56:54Batyj № 1688583 вiд 2024-04-17 16:19:44 Слабенько. Очень слабенько.. С дюжины моментов 2 гола, при том, что один - автогол.. ------------------------------------------------------ Ага. Опять ноги кривые?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688586 вiд 2024-04-17 16:47:31olma № 1688582 вiд 2024-04-17 16:15:42 Ще до твого переїзду до Києва :), я коло арки ходив на фігурне катання пару разів доки не зрозумів, що хокей мені ліпше. Так от ту дружбу народів ще з тих часів не дуже. Ти можеш бути правий за естетику, але ж люди знають що то таке. Коричневі сорочки теж не завжди наці уніформа, а деколи продукт Хуґо Босса. Усе в наших головах :)
fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688585 вiд 2024-04-17 16:42:05Єдиний серед українців. Єрмак увійшов в список 100 найвпливовіших лідерів світу за версією Time, Зеленського там немає думаю, має приготуватись єрмачидло)) наша бубочка такого не винесе)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688584 вiд 2024-04-17 16:20:16Арку знесуть, а жахливу величезну московську церкву біля Республіканського (НСК Олімпійській) збудували! Ой заєбісь Живи Україно! І хто в ту блять церкву ходе три недобитих каліки внуки нкведістів в Києві. Щось тут не так.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688583 вiд 2024-04-17 16:19:44Слабенько. Очень слабенько..С дюжины моментов 2 гола, при том, что один - автогол..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688582 вiд 2024-04-17 16:15:42Геть (Геть) № 1688579 ----- Я в Києві живу з 1988 року, і для мене вона рідна, не все совецьке - вороже Україні, не все совіцьке естетично жахливе, а скоріше деякі примірники совкової архітектури і мистецтва цікаві, відображали цайтгайст і створюють ландшафт. І для мене ця арка ніколи не означала дружбу народів або ярмо, просто модерністський кубічний жест художника. І як з Подолу їдеш її завжди бачищ і пагорб стає знайомим і рідним. На жаль, нічого хорошого не можу сказати про архітектурні памятки, які постали за останні 30 років. Все якесь естетично безглузде, означає здебільшого тупість або жадобу до грошей.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688581 вiд 2024-04-17 16:02:57Ярмоленко має навтикати Ванату і Волошину за їх жадобу. Два голи міг Ярмоленко покласти, але молоді егоїсти пробивають з гірших позицій і самі не забивають і і ншім не дають.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688580 вiд 2024-04-17 15:58:27Двічі поспіль Волошину м "яч йшов під ліву дальню, але він діяв як одноногий футболіст і тулив свою праву під удар. І двічі не влучив в ствір. Перший раз вдарив під м «яч і він полетів набагато вище воріт, як буває в 100 % випадків, коли хтось пробує так пробити. Другий раз Волошин по центру м» яча. І ось нарешті з третьої спроби замкнув лівою дальньою ногою.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688579 вiд 2024-04-17 15:55:41Olma Та арка завжди буде дружбой північного народця. Ну його нафіг. Я б і сталеву дуру зніс, хоч їй тризуба на щит додали..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688578 вiд 2024-04-17 15:53:40а Волошин через 2 ЖК не пропускає? чи це тіпа догравання заднім числом?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688577 вiд 2024-04-17 15:52:47Розпиляти на шматки і продавати з аукціону, чи можна символічно переплавити на якусь зброю.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688576 вiд 2024-04-17 15:35:45Можна з арки видпиляти сегмент і буде оригінальний пам'ятник, який присвячений прориву блокади Ленінграда. А цей буде присвячений від'єданню, а не возз'єднанню.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688575 вiд 2024-04-17 15:12:28https://m.censor.net/ua/news/3484856/kolyshnyu_arku_drujby_narodiv_pozbavleno_statusu_pamyatky_teper_monument_moje_buty_demontovanyyi_minkult. Мінкульт креативно вчинив, тепер якісь дуже озабочєчені ідеалісти Можуть зплюндрувати і знищити. А я тут проти, я на боці Київради і Кличка. Арка не несе ідеологічної функції зараз тільки естетичну і вона офігенна
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688574 вiд 2024-04-17 15:07:12Пабліки окупантів повідомляють, що внаслідок удару в Джанкої знищено 3 пускові установки С-400, 1 РЛС С-400, 2 пускові установки С-300 та склад БК. 22 людини вважаються зниклими безвісти, загинути могли до 30 російських окупанти. Також публікують фото уламків MGM-140 ATACMS, які і прилетіли по аеродрому.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688573 вiд 2024-04-17 14:58:37 olma № 1688570 вiд 2024-04-17 14:10:19 Пепсі зараз напише, що, на відміну від Європи, у нас курей мордують і змушують нестися. Власне, щось подібне розповідають і поляндські рольники-фуйольники, змучені брюссельськими правилами.