olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688572 вiд 2024-04-17 14:55:12Подививсь на мапі. Друге за величиною місто в землі Гессен. Поряд з Франкфуртом-на-Майні і Майнцом. Ок. Нехай буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688571 вiд 2024-04-17 14:28:59Shubin № 1688567 --- Де цей Вісбаден - ніхто не знає? хоча місто на слуху було, і шахи там грали і ще якісь види спорту там в пошані.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688570 вiд 2024-04-17 14:10:19В Україні зараз безпрецедентне зниження ціни на яйця. Порівняно з квітнем 2023 зараз нижчі на 25%. Певно в Україні дуже дешеві корма, зернові (які до речі на світовому ринку теж дешеві як давно не було). І собівартість яйця = а це тупо промислове виробництво, знизилася. Україна через блокування поляками кордону не експортує яйця і спорідненні продукти, тому виробники змушені скидувати ціну на яйце. В Україні яйця опинилися найдешешвшим на світі якісним продуктом. Треба переробку робити, може якісь елітні майонези чи шо? В Росії там інша історія інший ланцюжок собівартості і заробітку.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688569 вiд 2024-04-17 13:50:21Bobb № 1688565 вiд 2024-04-17 13:07:22 Така ж приблизно динаміка цін на яйця і в Польщі. То теж санкції животворящі?)) Пора давно визнати, що санкції до сраки. Так, вони на певний період призвели до складнощів, але не до такого, щоб впливати на політику. Кацапи адаптувались швидко і все стабілізувалось. Ну десь ланцюжки подовжились, десь якість просіла, десь переплачувати потрібно, але грошей в них море і то все не впливає суттєво. Максимум - незручність, некомфортність та і все. Вже зрозуміло, що економічно кацапів задавити не вийшло і не вийде. По крайній мірі до стану, коли зброя не виготовляється, а у кацапа в холодильнику рєпа і водка. Перемогти можна лише зброєю в достатній кількості і якості. Але ніхто того робить не збирається.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688568 вiд 2024-04-17 13:39:41помнітся раніше, ціни на яйця коливались від сезонності - курі несуться/ненесуться, ну і на Паску дорощали бо попит …
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688567 вiд 2024-04-17 13:27:27Сборная будет в Висбадене базироваться
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688566 вiд 2024-04-17 13:09:15Це не понти, це хуйня.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688565 вiд 2024-04-17 13:07:22Enot № 1688564 Це також понти?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688564 вiд 2024-04-17 12:59:57Bobb № 1688563 вiд 2024-04-17 12:56:0 Це понти, не голод
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688563 вiд 2024-04-17 12:56:05Москальська економіка на шаленому підйомі. Повне імпортозаміщення.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688562 вiд 2024-04-17 12:53:59Може пиздять а може і ніт
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688561 вiд 2024-04-17 12:48:53m1919(Київ - чемпіон!) № 1688559 одна справа повністю закрита економіка совка інша - відносно відкрита хуйлостану навіть зараз торговий баланс хуйлостану позитивний це значить що в перерахунку на бакси вони експортують більше ніж імпортують. при чому нафта в експорті - тільки третина… сподіватись на те що хуйлостан «загнеться» через крах економіки - останнє на що можна сподіватись… питання до дієвості санкцій… це просто моя думка
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688560 вiд 2024-04-17 12:42:22пишуть що по джанкою прилетіли касетні атакмс аналогічно як було пів-року назад по бердянську-луганську
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688559 вiд 2024-04-17 12:32:562 sk№ 1688537хуйло заробить хуліяр ярдів. які використає на війну…один з наших основних шансів - це те щоб економіка хуйлостану почала вмирати… але прогнози кажуть що ніхуйя…Уже згадували ссср. Там економіка видавала скаженну кількість танків-ракет, але здоровою, як виявилося, не була, що і стало одним з чинників розвалу тої імперії.Можна сподіватись, що у московії відбувається щось подібне, але умови суттєво відрізняються і, що буде у підсумку, ніхто не знає.Наша справа триматись.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688558 вiд 2024-04-17 12:17:522 Batyj№ 168849616. 04. 2024 782 доба війни Пʼятнадцята доба неконституційної пролонгації правління режиму Зеленського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.Цього недостатньо, щоб далі вже не дивитись?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688557 вiд 2024-04-17 11:54:51m1919(Київ - чемпіон!) № 1688556 бо спотворює серйозну дискусію. потім матюки на три сторіки, а це хуйня.)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688556 вiд 2024-04-17 11:38:402 VVV№ 1688488Вічного прошу утриматись від “хуїсімусів”. про всяк випадок.А чого? :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688555 вiд 2024-04-17 11:34:51Щось дуже погане в Чернігові… :(((
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688554 вiд 2024-04-17 11:11:212 Р “еть№ 1688467У Данії нещодавно витягнули дівчину, яка 20 тис років у торфу зберігалася. Темношкіра із блакитними очима. Усі ми негри 10-12 тис років тому.У будь-кого шкіра почорніє, якщо позберігати у торфі 20к років ;)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688553 вiд 2024-04-17 10:48:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1688550 пробегавший (Passerby) № 1688551 О, за запрошенням я вiдразу потрапив на канал і побачив текст. Дякую.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688552 вiд 2024-04-17 10:42:49Чернігівський обласний центр крові потребує донорів. Голова ОВА заявив, що по місту ворог завдав 3 ракетних удари. Наразі відомо про 4 загиблих, також є поранені.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688551 вiд 2024-04-17 10:33:372 Bobb № 1688546 Соррі, не знав. Давно підписаний на цей канал. (Oleg Sharp)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688550 вiд 2024-04-17 10:32:31Bobb № 1688549 запрошення до каналу: https://t.me/+WS-sxYQhm_JdVgFq кратке резюме: те шо у Зельца спрацьовувало в перші місяці війни - зараз не працює. Треба інше. Інші посили. і «де наша КУЛУАРНА та лобістька дипломатія?»
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688549 вiд 2024-04-17 10:27:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1688547 Якщо воно того варте. Я ж не бачу, що там, як я можу знати? :) Або дай лiнк на канал - я (i хто ще хоче прочитати) сам знайду як отримати доступ туди.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688548 вiд 2024-04-17 09:43:16sk (здалеку) № 1688543 я нe прo схoжiсть eкoнoмiки, a прo тe щo рiст ВНП щe нiчoгo нe oзнaчaє.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688547 вiд 2024-04-17 09:40:12Bobb № 1688546 скопіпастить сюди?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688546 вiд 2024-04-17 09:37:33пробегавший № 1688545 "Message in a private group or channel. This link will only work if you are a member. "
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688545 вiд 2024-04-17 08:43:57Погляд на зовнішню політику («школи єрмака» — це від себе характеристику додав). https://t.me/c/1496296645/18806
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688544 вiд 2024-04-17 08:43:22На военный аэродром в Джанкое наконец-то прилетело. Там много всего вкусного стояло. Помолимся https://t.me/ShrikeNews/13646
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688543 вiд 2024-04-17 08:41:56Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1688542 немає сенсу порівнювати совок і хуйлостан з точки зору економіки совок продавав нафту, купував зерно і готував «насєлєніє» як тільки ціна на нафту впала, грошей «на хліб» стало не вистачати. а всередині країни робили танки, які й до сих пір хуйлостан використовує той графі дуже сильно корелює із світовими цінами на нафту. тому якщо так дивитись на речі - нічого гарного нас не чекає в найближчих перспективах. ціна на нафту буде під 100, і це буде давати хуйлостану додаткові «ярди» які він може використовувати на війну…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688542 вiд 2024-04-17 06:54:25sk (chromebook acer 14) № 1688538
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688541 вiд 2024-04-17 06:35:37 пeрeд тим як iстeрити згaдaй як булo в oстaнню пятeрiчку пeрeд 1991 i пoдивися нa кaртинку
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688540 вiд 2024-04-17 05:00:21sk (chromebook acer 14) № 1688537 вiд 2024-04-17 01:38:09 Звісно, що «сафпадєнєє, нєдумаю». Але ж навіть експорт нафти зара на око вираховується, бо підари вживають «сірі» флотилії, вимикають трекери, хз скільки там вантажу, карґо маніфест не публікується через митницю у бази даних, тощо. Вже не говорю про індійське кидалово. А там, де індійці кидають, ПдАфрика та Бразилія кинуть тричі. Не переймайся. Мені більше показника од МЧС відсутнього на повенях, де пиздець тотальний, не потрібно. Було відео курганмашу їхнього, що працює - значить затопило нах. Тощо. Кацапи брешуть всюди, для людей зовні більше, ніж для своїх, бо проекція сили, могутності і хз ще чого.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688539 вiд 2024-04-17 03:43:32 sk (chromebook acer 14) А шо? Афро-американці чи то афро-європейці, я вже не кажу за афро-українців то всі наши брати. Такі самі козаки. Не кацапи ж, їйбо.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688538 вiд 2024-04-17 01:45:46Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1688536 можна, звичайно, «радуватись» що то все хуйня економіка хуйлостану вмирає… про продаж нафти я нижче копі-пастив. ціна на нафту росте… давайте разом будем «ржать» що то все дурні економісти «накручують» …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688537 вiд 2024-04-17 01:38:09Геть (Геть) № 1688535 ну можна, звичайно, сказати що в мвф сидять ідіоти що копі-пастять цифри які їм з хуйлостану, та інших країн подають… але щось я не впевнений що все так просто… скоріш за все прогноз очікує високі ціни на нафту та те що санції ніхуя не працюють…тому хуйло заробить хуліяр ярдів. які використає на війну… один з наших основних шансів - це те щоб економіка хуйлостану почала вмирати… але прогнози кажуть що ніхуйя… якщо прогнозам мвф не можна вірити. скажи яким пронозам можна. почитаємо. через рік перевіримо… про те що бабло в хулостані закінчиться в 22, 23му…вже читали…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688536 вiд 2024-04-17 01:33:25sk (chromebook acer 14) № 1688534 в СССР GDP тaкoж рoслa з рoкуи в рiк :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688535 вiд 2024-04-17 00:56:19sk (chromebook acer 14) № 1688532 вiд 2024-04-17 00:20:33 Перестань хірню читати. ВВП рахується згідно із даними самих кацапів. Чим хочеш прозору бухгалтерію від них? Щоб вони публічно волосся виривали, коли пропаганда то їх улюблений коник? Знайди чимсь іншим зайнятися їй-богу
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688534 вiд 2024-04-17 00:52:47Морський експорт російської нафти на другому тижні квітня піднявся до 11-місячного максимуму, а поставки з усіх основних портів наблизилися до пікових рівнів. Про це повідомляє Bloomberg. https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-04-16/russia-s-oil-exports-hit-an-11-month-high-in-the-week-to-april-14?srnd=homepage-europe
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688533 вiд 2024-04-17 00:30:51 На стАмбульскам вакзалєєє Стаю я мааладооой …